Setari Cookie-uri

Ce barbati apreciati mai mult, cand vine vorba de sex: cei epilati sau cei neepilati ?

nu ca as fi eu impotriva epilarii masculilor de pe planeta, dar motivul e evident: lor le sta bine parosi, noua NU!
googoodoll
Postat pe 30 Septembrie 2008 22:35
da' de ce ma sa nu ne stea bine????

ha ?>? io am ditamai claia de fan in cap (sau pe cap) ma acopar cu ea si mai tine si de cald peste iarna ...cand incep sa duc dorul parului de pe picioare la -20 de grade.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Septembrie 2008 22:38
cred ca nimeni nu se referea la podoaba capilara :)
googoodoll
Postat pe 30 Septembrie 2008 22:40
stiu da e prea frig in casa ... si uneori duc dorul unui start in plus de pilozitati in loc de..... o gramada de toale....

ma intreb oare cum ar arata un standard de femeie paroasa...sa fie luata etalon de moda..... cea mai tare moda!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Septembrie 2008 22:51
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-09-30 22:51:40stiu da e prea frig in casa ... si uneori duc dorul unui start in plus de pilozitati in loc de..... o gramada de toale....

ma intreb oare cum ar arata un standard de femeie paroasa...sa fie luata etalon de moda..... cea mai tare moda!!!



Frantuzoaicele aveau par la subtioara
dafffne
Postat pe 30 Septembrie 2008 22:55
lasa ala ca nu acolo imi e mie frig... ci la picioroange ca m-a mancat in posterior sa ies in fusta azi ca am vazut si eu soare afara... si am intepenit de frig pe drum spre casa....
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Septembrie 2008 22:58
glumesc si io ce sa fac. Pune-ti ciorapi cu f multi deni .
Oricum am si io 2 intrebari : Parul pe spate/ sau pe posterior tot la capitolul masculinitate intra?
dafffne
Postat pe 2 Octombrie 2008 00:34
vai.......nu suport barbatii cu par pe spate.........oriunde numai pe spate nu......... am cosmaruri numai cand ma gandesc
dienuta_nou
Postat pe 2 Octombrie 2008 09:40
uf ce intrebare.... nu-mi plac barbatii parosi, dar cu atat mai putin barbatii fara par sa fie barbat asta conteaza!
alexutzab
Postat pe 2 Octombrie 2008 12:20
De la: bestdevilinside, la data 2008-09-29 17:51:46
De la: Iris4ever, la data 2008-09-27 21:31:57concluzia ? sa v-o zic eu sau sa las onoarea unui barbat ?


Zi concluzia
Vezi ca barbatii incep tot felul de lucruri care nu le sfârsesc...
Nu s-a prezentat nici un onorabil. Ce concluzie sa tragem acum?


mai diavoleeeee, adica ce vrei sa spui?

ca ioooooooo nu sunt barbat?

_fantoma_
Postat pe 2 Octombrie 2008 12:31
epilare genitala....aaaaaaa, nu inghinala. am inteles
alexutzab
Postat pe 2 Octombrie 2008 13:31
De la: vas25, la data 2008-10-02 12:31:35
De la: bestdevilinside, la data 2008-09-29 17:51:46
De la: Iris4ever, la data 2008-09-27 21:31:57concluzia ? sa v-o zic eu sau sa las onoarea unui barbat ?


Zi concluzia
Vezi ca barbatii incep tot felul de lucruri care nu le sfârsesc...
Nu s-a prezentat nici un onorabil. Ce concluzie sa tragem acum?


mai diavoleeeee, adica ce vrei sa spui?

ca ioooooooo nu sunt barbat?



ca nu ai fost prezent sa tragi concluzia
iris_4_ever
Postat pe 2 Octombrie 2008 14:00
Nu-mi plac barbatii epilati sub nici-o forma(cu exceptia zonei intime)! Imi dau impresia de gay sincer! Un barbat adevarat are par. Asta reprezinta masculinitate!

Postat pe 2 Octombrie 2008 15:07
De la: vas25, la data 2008-10-02 12:31:35
De la: bestdevilinside, la data 2008-09-29 17:51:46
De la: Iris4ever, la data 2008-09-27 21:31:57concluzia ? sa v-o zic eu sau sa las onoarea unui barbat ?


Zi concluzia
Vezi ca barbatii incep tot felul de lucruri care nu le sfârsesc...
Nu s-a prezentat nici un onorabil. Ce concluzie sa tragem acum?


mai diavoleeeee, adica ce vrei sa spui?

ca ioooooooo nu sunt barbat?


NU
M-am referit ca nu ai fost pe faza sa tragi concluzia necesara


De la: dafffne, la data 2008-10-02 00:34:46
Oricum am si io 2 intrebari : Parul pe spate/ sau pe posterior tot la capitolul masculinitate intra?


Te tii si tu de parul ala, sa ai si tu un sprijin moral
Full_Metal_Jacket
Postat pe 2 Octombrie 2008 20:03
Io zic ca sprijin fizic.
dafffne
Postat pe 6 Octombrie 2008 10:45
eepplillatttttt peste tot...nu pe picioare ca nu e mademoiselle dar in rest e mai bn fara...e mai fin si mai placut
PISI_OANA
Postat pe 6 Octombrie 2008 23:58
epilati neaparat la axile si in zona inghinala!!!! si fara par pe piept, spate ca ne suparam. eu una nu vreau sa ma tin in brate cu o gorila, acuma fara suparare.

Postat pe 7 Octombrie 2008 00:00
De la: fiamma2luv, la data 2008-10-07 00:00:16epilati neaparat la axile si in zona inghinala!!!! si fara par pe piept, spate ca ne suparam. eu una nu vreau sa ma tin in brate cu o gorila, acuma fara suparare.


Da macar UUUUUUUUUUUUUU poa sa faca?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 7 Octombrie 2008 00:37
gusturi si gusturi! nu se discuta.

Postat pe 7 Octombrie 2008 14:12
Doamne fetelor voi sunteti culmea cum sa va placa ma sa atingeti o "finete"?

Postat pe 7 Octombrie 2008 17:33
Am specificat inghinal nu se pune ca acolo e igienic!

Postat pe 7 Octombrie 2008 17:34
De la: fiamma2luv, la data 2008-10-07 00:00:16epilati neaparat la axile si in zona inghinala!!!! si fara par pe piept, spate ca ne suparam. eu una nu vreau sa ma tin in brate cu o gorila, acuma fara suparare.


il iei p prietenul tau la salon pt a va epila ? ;;)

Postat pe 7 Octombrie 2008 17:36
F.multi barbati pe care îi cunosc din sala de sport se epileaza/rad, fiindca lor si prietenelor li se pare mai estetic.
Cei care fac bodybuilding profesional orcum se rad, tot din cauza ca este mai estetic.

Un barbat care-dupa mine-trebuie sa se îngrijeasca singur, nu va avea nevoie de prietena care sa-l care pe undeva. Stie el sa mearga singur sau stie sa foloseasca diferite metode-tot singur.

Iar daca femeie se epileaza peste tot [exista si exemplare maculine care se simt atrasi de femei paroase] de ce nu au acelasi drept si barbati?
Masculinitatea nu se defineste -dupa mine -in cantitatea de par care o are sau nu pe corp...

Full_Metal_Jacket
Postat pe 7 Octombrie 2008 18:02
eu sustin in continuare ca barbatii epilati arata penibil! nu mi plac imi provoaca scarba pur si simplu! nu am avut parte de barbati cu par pe spate iar pe piept aveau asa de bun simt;

Postat pe 7 Octombrie 2008 23:58
De la: motanik, la data 2008-10-07 23:58:45eu sustin in continuare ca barbatii epilati arata penibil! nu mi plac imi provoaca scarba pur si simplu! nu am avut parte de barbati cu par pe spate iar pe piept aveau asa de bun simt;


cei apilati da...dar ce te faci cu spanii care nici la 30 de ani nu au par pe piept... nu iti dau impresia de ...baietei????

F.multi barbati pe care îi cunosc din sala de sport se epileaza/rad, fiindca lor si prietenelor li se pare mai estetic.
Cei care fac bodybuilding profesional orcum se rad, tot din cauza ca este mai estetic.

Un barbat care-dupa mine-trebuie sa se îngrijeasca singur, nu va avea nevoie de prietena care sa-l care pe undeva. Stie el sa mearga singur sau stie sa foloseasca diferite metode-tot singur.

Iar daca femeie se epileaza peste tot [exista si exemplare maculine care se simt atrasi de femei paroase] de ce nu au acelasi drept si barbati?
Masculinitatea nu se defineste -dupa mine -in cantitatea de par care o are sau nu pe corp...

de acord cu tine dracusorule dar parca totusi..mie imi plac gorilele cu par pe piept si fara par pe spate.... ala nu....

evident nu se pune la socoteala zona intima...
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Octombrie 2008 00:36
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-08 00:36:12
De la: motanik, la data 2008-10-07 23:58:45eu sustin in continuare ca barbatii epilati arata penibil! nu mi plac imi provoaca scarba pur si simplu! nu am avut parte de barbati cu par pe spate iar pe piept aveau asa de bun simt;


cei epilati da...dar ce te faci cu spanii care nici la 30 de ani nu au par pe piept... nu iti dau impresia de ...baietei????



F.multi barbati pe care îi cunosc din sala de sport se epileaza/rad, fiindca lor si prietenelor li se pare mai estetic.
Cei care fac bodybuilding profesional orcum se rad, tot din cauza ca este mai estetic.

Un barbat care-dupa mine-trebuie sa se îngrijeasca singur, nu va avea nevoie de prietena care sa-l care pe undeva. Stie el sa mearga singur sau stie sa foloseasca diferite metode-tot singur.

Iar daca femeie se epileaza peste tot [exista si exemplare maculine care se simt atrasi de femei paroase] de ce nu au acelasi drept si barbati?
Masculinitatea nu se defineste -dupa mine -in cantitatea de par care o are sau nu pe corp...



de acord cu tine dracusorule dar parca totusi..mie imi plac gorilele cu par pe piept si fara par pe spate.... ala nu....

evident nu se pune la socoteala zona intima...
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Octombrie 2008 00:36
De la: motanik, la data 2008-10-07 23:58:45eu sustin in continuare ca barbatii epilati arata penibil! nu mi plac imi provoaca scarba pur si simplu! nu am avut parte de barbati cu par pe spate iar pe piept aveau asa de bun simt;


Uite îti dau si eu o galeata sa versi acuma, ca ti-am facut scarba cu parerea mea...

Dar de ce te exaltezi degeaba în halul asta?. Bun nu-ti plac, si asta este convingerea ta.

Accepta ca altii pot avea alta parere. Nimeni nu a vrut sa-ti impuna sa ai relatii pe care le-ai putea tu considera penibile sau sa te uiti macar la poze cu barbati epilati...

Si Motanik draga tu locuiesti dupa cum am citit la topic avorturi in bucuresti eu la 1452 km [distanta de zbor] departare. Deci putin probabil sa te scarbesti tu de amicii mei epilati. Iar în Bucuresti gasesti probabil destui pe placul tau.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 8 Octombrie 2008 02:04
Prefer barbatii cu par....mult...sunt masculini si excitanti.
ninushk
Postat pe 8 Octombrie 2008 09:31
axilele si zona pubiana mi se pare chestiune de pura igiena, deci nu intra in discutie de .....placut. cat priveste pieptul, yummi - yummi.
pai eu cu ce ma mai joc daca nu bag gherutele in covorasul ala moale si caldut?

I am loving it!!!!

Postat pe 8 Octombrie 2008 11:37
in plus, cred ca am si un usor fetis: imi place sa stau pe pieptul si abdomenul lui cu sanii si mi se pare cald si f f soft. zici ca e tratament anti colici.

cred ca pana si un bebelus ar fi de acord cu mine. parca la un moment dat intrevad o bataie......

Postat pe 8 Octombrie 2008 11:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum iti faci alpum photo 5 De la: Full_Metal_Jacket 16 Aprilie 2010 13:36
epilat barbatii? 37 De la: adi23_2006 29 August 2012 11:30
Rusinea si epilatul inghinal!!!! 4 De la: kudika513739 20 Mai 2012 22:47
iritatie de la epilat 27 De la: drew 10 August 2013 20:04
VA RECOMAND UN PRODUS SUPER PENTRU IRITATIILE BEBELUSILOR, ARSURI ALE PIELII, RANI ETC 1 De la: touray 1 Iunie 2010 17:21