Setari Cookie-uri

Ce barbati apreciati mai mult, cand vine vorba de sex: cei epilati sau cei neepilati ?

De la: Ray_s, la data 2008-09-24 16:07:38Incercati un raspuns strict la subiect..




strict la subiect desi m-as avanta in neste chestii: neepilat.daca io pot face atata efort, si el poate. ma refer la zona "zoster" nu pe picioare. aaaaa...si musai si la axile.
greierash_is_back
Postat pe 4 Iulie 2009 18:40
cred ca putin par nu strica la un barbat vorbesc de cel corporal bineinteles, dar trebuie ingrijit ca si parul capului sau cel facial !
sm_miky67
Postat pe 6 Iulie 2009 16:27
Epilatul inghinal tine de igiena corporala,asa ca daca nu e epilat clar nu se ingrijeste destul.......dar poate fii invatat
Ele_ely
Postat pe 6 Iulie 2009 16:43
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2008-09-24 17:55:27fara par
r4luk
Postat pe 6 Iulie 2009 16:44
Epilati dar nu peste tot. Daca e vorba de zona inghinala, da, sa fie fara, desi nu am mari pretentii. Oricum, e destul de neplacut prea mult par. Imi plac de asemenea epilati pe piept. Dar pe maini si picioare trebuie par. Altfel imi da impresia de pushtan metrosexual. Si nu-i suport.
Mada11
Postat pe 6 Iulie 2009 17:05
Bine, epilati cand sunt cu mine, ca sa ma simt bine, si neepilati in rest - ca atunci par mai neingrijiti si il pot pastra mai bine pt. mine...!!! Curat mai bine decat murdar si epilat.... exista mai mult variante..... !!!!!
ElainaD
Postat pe 6 Iulie 2009 17:43
imi plac cei neepilati pe maini,picioare si piept,iar inghinal cred ca depinde de fiecare km se ingrjeste....
muiebarlad
Postat pe 6 Iulie 2009 17:49
hm...neepilat p picioare,maini si piept.in rest...treaba lui,dar e bn totusi epilat ...
k_melya_dumitru
Postat pe 6 Iulie 2009 17:51
De la: k_melya_dumitru, la data 2009-07-06 17:51:36hm...neepilat p picioare,maini si piept.in rest...treaba lui,dar e bn totusi epilat ...

dar mai bine nu ar fi daca o trage bine...scurt si la obiect...sa te faca sa tremure carnea pe tine:))...epilat la transu' este bine pt noi barbati ... curat si aranjat si cu papion la gat:))
amfisbena
Postat pe 6 Iulie 2009 17:54
categoric epilat inghinal ....neepilat pe maini. picioare si piept...
paris_love
Postat pe 6 Iulie 2009 18:31
Ce sadice sunteti ....voua va place sa va epilati inghinal ?...sau vreti sa fie reciprocitate...:)))
ocs
Postat pe 6 Iulie 2009 20:33
Logic ca epilat,este mult mai fain asa si mai igienic
anabel24
Postat pe 6 Iulie 2009 21:31
Sincer nu am experienta sexuala...pt ca am inca o varsta frageda ....dar stiu si eu cate cv...si mi se pare un lucru absolut necesar ca un barbat sa fie epilat inghinal si subrat iar in ceea ce priveste pieptul sincer mie una mi se pare destul de scarbos sa fi nevoita sa iti saruti iubitul pe un piept plin de par[carlionti]:|..desi in ziua de azi pare destul de gay....probabil peste cativa ani imi voi schimba parerea:)
pushkin
Postat pe 6 Iulie 2009 23:54
De la: ocgiogi, la data 2009-07-06 20:33:16Ce sadice sunteti ....voua va place sa va epilati inghinal ?...sau vreti sa fie reciprocitate...:)))


Atunci sa intelegem ca tu nu te epilezi yacs si igiena intima cui ii ramane,sunt lucruiri care le stiu de la 12ani,oricat te-ai sterge ramane uraina pe perul pubian si miroase.. si plus de asta fara parul pubian te simti mai fresh.
Da na fiecare cu educatia si principiile lui
Ele_ely
Postat pe 7 Iulie 2009 11:50
nu sunt de acord cu epilarea totala indiferent de sex in zona inghinala. parul ala are si el un rol in pat.
desi tot eu sunt cel care incalc regula si ma epilez :))
leo_
Postat pe 7 Iulie 2009 15:04
epilat inghinal si axial...in rest natural
bruneagra25
Postat pe 7 Iulie 2009 15:11
Mary_Anel
Postat pe 7 Iulie 2009 15:11
:sml-happy0009 nu conteaza sau nu daca e epilat, insa sa fie curat. de preferat epilatul o data la saptamana.
diana3289
Postat pe 7 Iulie 2009 15:44
bebelus
gugulina74
Postat pe 19 Iulie 2009 00:27
valeu trimiteti unu la mine cum o fi ca nu fac mofturi sa fie ca vad eu il epilez eu de nu se vede
kudika037291
Postat pe 19 Iulie 2009 11:08
clar epilat! inghinal si la axila e mai mult decat necesar! Iar pe piept, maini picioare e sexy...daca tipul arata bine si e lucrat arata mult mai bine epilat...mai ales pe piept
Ale_at
Postat pe 19 Iulie 2009 11:55
Neepilati doar daca si partenera este neepilata total! Daca partenera face eforturi atunci sa faca si el! 2 parosi sau nici unul!! Pretentii au dar daca s-ar putea ei sa depuna efort cat mai putin pt intretinere! nu nu nu, asa nu! te decizi ce categorie de femeie iti doresti(ca barbat) si te adaptezi!
Diannnnnnna
Postat pe 19 Iulie 2009 13:03
Epilat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
All!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
andreeaelisa2004
Postat pe 19 Iulie 2009 15:18
De la: dienuta_nou, la data 2008-10-02 09:40:05vai.......nu suport barbatii cu par pe spate.........oriunde numai pe spate nu......... am cosmaruri numai cand ma gandesc



de ce?
Ioan_Paul
Postat pe 19 Iulie 2009 17:11
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-11 19:20:00las' mai georgia ca .... asa's femeile(inclusiv eu) numa al lor ii perfect....
adevarul e ca pana nu incerci din ambele categorii nu prea inteleg nici eu de ce puii mei se "ofuscheaza"
mai ideea e sa fie ingrijit si gata buna
apoi mai incolo cum il educi asa il ai
dar...daca nu practica vreun sport care sa ii scoata muschii in evidenta si sa fie absolut necesar sa se epileze.... cred totusi ca si mie imi plac .... "gorilele" nu de alta dar... cel putin imi dau impresia clara de masculinitate...cei epilati parca sunt...efeminati
nu mai vorbesc de spani...
sa mai aiba si o mentalitate de baiatul mamii ...te doare neuronu'...

cum am mai spus... fiecare are farmecul lui si paros si tuns ras si frezat...
dar deh tre sa existe si o parte adversa care sa critice de dragul de a critica...



You are my hero!
Ioan_Paul
Postat pe 19 Iulie 2009 22:11
De la: bruneagra25, la data 2009-07-07 15:11:05epilat inghinal si axial...in rest natural


bai numi place sa fiu misogin si nici nesimtit dar totusiiiiiiiiiiiiiii......................................................... pt cultura ta generala draga! acel axial la care te referi tu este doar o tampenie pe care ai citito si tu pe forum de la altii ca tine! oke acum sa dau explicatii acea zona la care PROBABIL se refera toata lumea este zona AXILARA zona din jurul AXILEI ( zona superficiala a centuri scapulare adica zona de unire a bratului cu toracele mai exact humerusul cu scapula(omoplatul) si clavicula) deci termenul este "AXILAR" oke pana aici am lamurito ! INGHINAL se refera strict la zona inghinala deci asta inseamna ca omite zona pubiana ,pubisul= zona situata superior de PENIS in cazul barbatilor, si superior de vulva in cazul femeilor (suprapus cu muntele lui venus). oke corectatima va rog daca am gresit !
Ioan_Paul
Postat pe 19 Iulie 2009 23:20
eu imi iubesc prietenul cu tot cu parul de pe piept,picioare,posterior,l-as prefera si cu par in zona intima,dar el nu vrea nici in ruptul capului...
axutza
Postat pe 20 Iulie 2009 15:49
Buna Ray s,

Urmarind , din curiozitate si plictis rubrica, am observat ca ai pus intrebarea - generala, babnuiesc- si gata...!!!
Vezi , un lucru nu inteleg : de ce toate sau aproape toate dintre cele care au raspuns zic ca fac sex, dar despre parul din zona sexuala - cum ar fi trebuit sa remarce din intrebare ca poate e esential- nu le place sa vorbeasca ... O fi importante alte parti ale corpului in ce priveste parul , epilarea sau existenta unei relatii sexuale satisfacatoare cel putin ? Nu stiu de ce nici un doctor sau doctorita - caci nu pot crede ca ei nu au aflat asemenea intrebari , si nici nu exista vreunul care sa ne citeasca- nu au incercat sa ne spuna o parere, macar din amuzament... ? !!!
ElainaD
Postat pe 20 Iulie 2009 18:05
Buna tuturor,

Voi chiar nu v-ati prins ca nu epilatul a in semnat succes si relatie sexuala satisfacatore , epilarea ?....!!! Epilarea cred ca mai mult un moft ... atragerea este totul si succesul si reusita si urmarea... Voi cred ca toti ati avut ocazia un ei experiente reusite .... De aceea va zic ca-i multumesc lui Dumnezeu ca am citit aceste pareri despre sanatatea actuala a relatiilor intamplatoare sau nu... in functie de epilare si reusita ei.... buna gluma dar decat sa ma plictisesc , ma bucur si eu de satisfactiile civilizatiei...
Cred ca nu ar strica daca fiecare s-ar epila general , ar trece iar prin stadiu de bebelus care creste si se maturizeaza peste noapte , ba chiar si face treaba de om matur..
ElainaD
Postat pe 20 Iulie 2009 18:55
mda,clar EPILAT ....asa cum si majoritatea barbatilor prefera o femeie epilata,nu vad de ce noi am accepta un barbat neepilat.e adevarat ca multi prefera o femeie sau un barbat "natural"...dar sa fim seriosi,arata si in primul rand se simte mult mai bine o parte a corpului epilata
alexia89iv
Postat pe 21 Iulie 2009 13:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pilozitate excesiva 24 De la: andreeaDR 11 Martie 2015 15:48
Utilizati penseta la epilare inghinala? 39 De la: 18 August 2014 21:09
crema depilatoare 33 De la: TALPA_IUTE 10 Ianuarie 2012 10:56
pudra MAGIC POWDER 1 De la: magnolii 16 Mai 2010 13:52
Epilator Braun Silk Epil 5 De la: estera_w 10 Octombrie 2010 11:58