Setari Cookie-uri

Ce barbati apreciati mai mult, cand vine vorba de sex: cei epilati sau cei neepilati ?

georgia, se pare ca s-au cam inmultit mimozele de la o vreme...lipitorile naibii! nu este topic unde sa nu-si verse veninul!
in ceea ce priveste epilatul...sunt de acord ca la zona intima sa fie epilat si sub brat, mai ales ca mai vad cate unul neepilat sub brat, duhnind a transpiratie de mi se intoarce inapoi tot ce am mancat! pe piept sau picioare nici intr-un caz!
Lulli
Postat pe 18 Octombrie 2008 12:40
Ce sa facem noi luli...lasa-le sa se desfasoare, noi nu putem decat sa ne amuzam pe seama lor, ca de altceva nu sunt bune, decat pt un circ veritabil.

Mai am eu o vorba : shtoarfele dreaq :)))

Postat pe 18 Octombrie 2008 12:55
De la: Georgia99, la data 2008-10-18 12:55:22Ce sa facem noi luli...lasa-le sa se desfasoare, noi nu putem decat sa ne amuzam pe seama lor, ca de altceva nu sunt bune, decat pt un circ veritabil.

Mai am eu o vorba : shtoarfele dreaq :)))

Lulli
Postat pe 18 Octombrie 2008 12:59
Mai dar daca are par nu inseamna ca e si nespalat! pentru dumnezeu adica acum sa i facem fetite pe toti? sau cum? Tata e om de afaceri poarta costum cravata cum e normal se spala zilnic e ingrijit foloseste un parfum bun un deodorant... si nu se mai epileaza mai! si nici nu miroase urat! nu pot sa spun ca e paros e in limita bunului simt! Nici iubitul meu nu se epileaza, decat inghinal atat! si nu mai miroase nici a transpiratie! are grija de el e un om curat! ce poti sa vrei mai mult? zici ca lumea asta a innebunit de la o vreme cu epilatul la barbati!
puffulete
Postat pe 18 Octombrie 2008 13:20
si voi ar trebui sa le ignorati parerea mea! Voi nu vedeti ca mai sunt si dinastia carora le seaca izvoarele si mai vor din cand in cand sa li se dea apa la moara? Voi nu vedeti ca le alimentati permanent? Si eu eu am gresit ca am bagat in seama dar gata!

Daca jigneste pe careva dintre toti cei care sunt aici nu le mai raspundeti pur si simplu! atat le duce capul pe ele, voi va considerati mai presus, dar nu e asa, pentru ca raspunzandu le mereu nu faceti decat sa fiti ca ele! ori aveti pretentii ori va mocirliti laolalta cu ele! Si asta nu se numeste decat tiganie!
puffulete
Postat pe 18 Octombrie 2008 13:28
De la: puffulete, la data 2008-10-18 13:20:33Mai dar daca are par nu inseamna ca e si nespalat! pentru dumnezeu adica acum sa i facem fetite pe toti? sau cum? Tata e om de afaceri poarta costum cravata cum e normal se spala zilnic e ingrijit foloseste un parfum bun un deodorant... si nu se mai epileaza mai! si nici nu miroase urat! nu pot sa spun ca e paros e in limita bunului simt! Nici iubitul meu nu se epileaza, decat inghinal atat! si nu mai miroase nici a transpiratie! are grija de el e un om curat! ce poti sa vrei mai mult? zici ca lumea asta a innebunit de la o vreme cu epilatul la barbati!



nu au cum sa inteleaga ! eu am incercat sa le explic de n ori exact ce ai spus si tu ! dar shtoarfele noastre nu inteleg ! stiti, ele isi iau iubitelul de mana, se duc la salon, se epileaza impreuna peste tot, pe urma se duc la solar, isi dau cu niste ulei pe corp, dupa care ies in club, ca niste veritabili cocalari si pitzipoance. Nu ai ce sa le faci ! Atata ii duce capul pe astfel de oameni !

Postat pe 18 Octombrie 2008 13:28
da, chiar nu inteleg de cuvant, dar voi incerca sa le ignor, desi imi ataca pozele de pe profil
Lulli
Postat pe 18 Octombrie 2008 14:08
astazi e liniste! eu am convenit cu georgia sa le ignoram
Lulli
Postat pe 18 Octombrie 2008 14:09
De la: Luli2, la data 2008-10-18 14:08:57da, chiar nu inteleg de cuvant, dar voi incerca sa le ignor, desi imi ataca pozele de pe profil



seteaza sa iti comenteze pozele doar prietenii. mie imi trimiteau mesaje foarte ,,dragastoase'' :D

Postat pe 18 Octombrie 2008 14:10
am setat, dar tot primesc numai ca nu le accept, evident!
Lulli
Postat pe 18 Octombrie 2008 14:23
Am citit eu ceva si am idee despre ce e vb . Dar sincer mi se pare inutil ceea ce faceti k oricum nu ajungeti la nici o solutie. Cand cv nu iti convine ignora si treci mai departe,e valabil pt toata lumea. Daca cineva vrea sa te enerveze cu unele afirmatii IGNORA si o sa se opreasca atat timp cat ii arati k te-a enervat si te-a deranjat va continua .
iubytzica_lov3
Postat pe 18 Octombrie 2008 18:17
pai asta zic si eu IGNORE total!
puffulete
Postat pe 19 Octombrie 2008 14:24
iar s-a deviat de la subiect! cum se deschide un topic nou...merge ok o pagina sau 2 si gata! apar mimozele si iar incep injuraturi...
Lulli
Postat pe 20 Octombrie 2008 11:08
Epilati ca ador sexul oral si face gura gagica.

Postat pe 21 Octombrie 2008 22:49
De la: cretzulica_fiz, la data 2008-10-08 16:46:07si maini:d


ce fain e avatarul tau e comic tare iepurasul ala...
smileforme_isa
Postat pe 22 Octombrie 2008 20:36
De la: Rahim, la data 2008-10-21 22:49:02Epilati ca ador sexul oral si face gura gagica.


Pai normal ca inghinal trebuie! Noi fetele cum ar fi sa avem par si cand ei ar fi acolo in actiune cu limbuta sa se incurce de blanita? Nici chiar asa!
puffulete
Postat pe 23 Octombrie 2008 21:17
epilati clar

pe piept consider k nu e nevoie si p picioare no way!
elyelena
Postat pe 26 Octombrie 2008 13:06
buna toata lumea toata lumea se cearta pe aici ca barbatul sa fie epilat acolo ca barbatul sa fie epilat dincolo :)) deci sincer sa va spun nu cred ca este vreun barbat care sa reziste sa stea neepilat jos... acum nu mai este un lucru care sa existe dar pentru mine unul sa imi dau pantalonii jos si sa ma vada o tipa ca am smocul acolo jos ar fi mare rusine :))) totusi traim o viata moderna in romania ... in ciuda faptului ca suntem cei mai saraci din europa toata lumea are bani sa isi cumpere un bic... iar pe piept mai fetelor sunt barbati care au doar cateva fire.... de par... cum sunt eu de ex.. la multe le place carliontii de pe piept dar daca nu ii au ce facem ii taiem de pe lista? "cauta-ma cand iti creste parul pe piept" nu am primit pana acum nici o replica de genul ... si daca nu am par pe piept sunt gay ? in fine Enjoy Kudika
Pierdut_in_lume
Postat pe 27 Octombrie 2008 17:29
Mie una nu mi plac barbatii epilati ! Decat jos evident, cred ca nici unei fete nu i place sa vada "smocul" asa cum spune Angellow! In rest e o moda trecatoare sper!

PS: nici tata nu se epileaza !
pussyk
Postat pe 27 Octombrie 2008 21:49
De la: pussyk, la data 2008-10-27 21:49:41Mie una nu mi plac barbatii epilati ! Decat jos evident, cred ca nici unei fete nu i place sa vada "smocul" asa cum spune Angellow! In rest e o moda trecatoare sper!

PS: nici tata nu se epileaza !





la 60 de ani ar fi si culmea

Postat pe 27 Octombrie 2008 21:55
epilati la axila, inghinal si ideal ar fi si interfesier. scurt si la obiect, cum ai cerut.

Postat pe 12 Noiembrie 2008 01:56
De la: Ray_s, la data 2008-09-24 16:07:38Incercati un raspuns strict la subiect..



depinde ce fel de par au...daca sunt teposi, ii prefer epilati, daca au parul moale, nu ma deranjeaza.
mkdisk
Postat pe 18 Noiembrie 2008 11:06
De la: Pierdut_in_lume, la data 2008-10-27 17:29:04buna toata lumea toata lumea se cearta pe aici ca barbatul sa fie epilat acolo ca barbatul sa fie epilat dincolo :)) deci sincer sa va spun nu cred ca este vreun barbat care sa reziste sa stea neepilat jos... acum nu mai este un lucru care sa existe dar pentru mine unul sa imi dau pantalonii jos si sa ma vada o tipa ca am smocul acolo jos ar fi mare rusine :))) totusi traim o viata moderna in romania ... in ciuda faptului ca suntem cei mai saraci din europa toata lumea are bani sa isi cumpere un bic... iar pe piept mai fetelor sunt barbati care au doar cateva fire.... de par... cum sunt eu de ex.. la multe le place carliontii de pe piept dar daca nu ii au ce facem ii taiem de pe lista? "cauta-ma cand iti creste parul pe piept" nu am primit pana acum nici o replica de genul ... si daca nu am par pe piept sunt gay ? in fine Enjoy Kudika

Prin Canada, de exemplu, nu se epileaza nici un tip...poate se mai rad sub brat cand ii deranjeaza pe ei insisi....si la baie poarta pantaloni scurti iar daca te plimbi pe plaja epilat si/sau in slipi romanesti - adica gen chiloti - se dau "unii" la tine....
ocs
Postat pe 2 Martie 2009 20:06
buna.........extensii clip on la cel mai bun pret pt detalii biancam225@yahoo.com
ramo_m_89
Postat pe 2 Martie 2009 20:07
Clar fara par.Poate sa fie oricum daca are par
nor_pufos
Postat pe 2 Martie 2009 20:48
buna
Cassey
Postat pe 16 Mai 2009 22:25
cei epilati...si ma bucur ca iubitul meu se elipeaza la acelasi salon ca si mine ..si chiar ii si place cum are pilea dupa epilare..doar ca suport mai greu durerea ...(barbatii astea)
roz5blue6lila7
Postat pe 17 Mai 2009 15:05
De la: Lari82, la data 2008-09-24 17:56:33 mai exista neepilati??

daca exista femei ,fete care nu se epileaza ce sa mai zicem de barbati,baieti.
intreaba un tip care a fost combinat cu vrio italinca ,spaniola sau unguruaica (de astea de Romania) si atunci o sa ai un raspuns
roz5blue6lila7
Postat pe 17 Mai 2009 15:08
Epilat

Postat pe 3 Iulie 2009 17:19
tuns cu masina in caz ca se teme de durere clar..... nu/mi plac carlionti pe piet sau inghinal si nici blanita pe picioare
oricum fiecare cu gusturile i
aztid
Postat pe 4 Iulie 2009 18:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Epilare pe maini... 69 De la: Deluxe 12 August 2015 21:08
Perioada de disparitie a iritatiei in urma epilarii IPL 8 De la: kyty_katy 27 August 2009 13:43
Capilare sparte de la epilatul cu ceara, vanatai... 4 De la: Eloah 22 Octombrie 2013 12:46
unde gasesc naut si pasta de susan? 2 De la: alexia3 29 Noiembrie 2008 16:26
Ce barbati apreciati mai mult, cand vine vorba de sex: cei epilati sau cei neepilati ? 358 De la: kudika_1043526 4 Iunie 2022 22:36