Setari Cookie-uri

Ce barbati apreciati mai mult, cand vine vorba de sex: cei epilati sau cei neepilati ?

EPILAT...cum sa saruti un barbat pe piept si sati intre parul in gura,sau sa te zgarie?=))=))=))(
bianka__benet_helwa
Postat pe 21 Iulie 2009 16:03
De la: bianka__benet_helwa, la data 2009-07-21 16:03:08EPILAT...cum sa saruti un barbat pe piept si sati intre parul in gura,sau sa te zgarie?=))=))=))(




in sfarsit...cineva care gandeste ca mine :)
il ador pe iubi al meu..pentru k nu are par ...bleah...mi`am dorit intotdeauna un baiat fara par...sa nu arate ca o maimutza :(
maramalos
Postat pe 22 Iulie 2009 17:02
cel mai gretos lucru :sa ai parte de o partida de amor langa un barbat plin de floci...
hai sa fim seriosi nu stiu ce placere poate sa-ti faca sa ramai cu ceva firicele printre dinti
si pana la urma e mult mai igienic fara ....dar pe planeta "moldova"nu s-a auzit de asa ceva...de civilizatie nici atat......
ce sa zic,ne place sa stam in pat cu gorila ca doar tot de acolo ne tragem....
kudika050698
Postat pe 22 Iulie 2009 17:30
oana_nebuna
Postat pe 22 Iulie 2009 17:34
la noi nu s-a auzit de igiena,iar spalatul la romani e un lux ca deh,e scumpa apa si e tot criza economica asa ca nu ne spalam si nici nu ne epilam/radem
cunosc caz care dupa ce a folosit toaleta nici macar nu s-a sters ca cica "nu a facut treaba mare ci numai aia mica" si in mintea unora nu tre sa te stergi,iar de epilat/ras nu a auzit respectiva pers
iar dus de doua ori pe sapt cica e suficient
aoleou.......nu vreau sa ma gandesc ce poate fii acolo.....
kudika050698
Postat pe 22 Iulie 2009 17:38
Brbatii fara par pe piept sunt mai slabi la pat decat cei cu par.
E probata.
alexia30
Postat pe 22 Iulie 2009 18:13
nu kred k barbatii fara par sunt mai buni la pat...
ce ii face mai buni????..PARUL..???????
si dak tie iti place cu par si crezi k aia cu par sunt mai buni,nu toate trebuie sa avem aceleasi gusturi
bianka__benet_helwa
Postat pe 22 Iulie 2009 20:11
Cand vine vorba de sex-il prefer pe al meu la orice ora din zi si din noapte,epilat sau neepilat.
Acum lasand gluma de-o parte-clar epilat-pt ca e mult mai ok,mai igienic mai parfumat.Oricum el n-are mult par pe piept-doar cateva fire,deci nu e genul "paros"-si o piele catifelata-hmm-ia sa ma duc sa-l controlez o fii epilat?lol
luyyzz
Postat pe 23 Iulie 2009 23:15
De la: luyyzz, la data 2009-07-23 23:15:45Cand vine vorba de sex-il prefer pe al meu la orice ora din zi si din noapte,epilat sau neepilat.
Acum lasand gluma de-o parte-clar epilat-pt ca e mult mai ok,mai igienic mai parfumat.Oricum el n-are mult par pe piept-doar cateva fire,deci nu e genul "paros"-si o piele catifelata-hmm-ia sa ma duc sa-l controlez o fii epilat?lol

sa- i uram in cor noapte buna !
_oktober_
Postat pe 23 Iulie 2009 23:21
De la: _oktober_, la data 2009-07-23 23:21:20
De la: luyyzz, la data 2009-07-23 23:15:45Cand vine vorba de sex-il prefer pe al meu la orice ora din zi si din noapte,epilat sau neepilat.
Acum lasand gluma de-o parte-clar epilat-pt ca e mult mai ok,mai igienic mai parfumat.Oricum el n-are mult par pe piept-doar cateva fire,deci nu e genul "paros"-si o piele catifelata-hmm-ia sa ma duc sa-l controlez o fii epilat?lol

sa- i uram in cor noapte buna !

ms-dar glumeam,nu plec ...pt ca nu-i acasa !
On topic din nou-stiu ca e epilat,si-a petrecut destul timp aseara eliminanad pilozitatile!
Fetele care au spus de tatii lor ca nu-si epileaza axilele,daca si le-ar epila ,ar fi mai putin masculini?De transpirat transpira toata lumea-dar in mom in care suntem si epilati ,spalati si dati cu parfum-nu mai avem parte de mirosuri suspecte!
luyyzz
Postat pe 23 Iulie 2009 23:28
Partea cu epilatu axial nu e o chestie de igiena? Nu inteleg de ce ar trebui sa suportam noi (femeile - nu ca si dintre noi nu ar fi niste doamne / domnisoare care nu prea se intalnesc cu sapun) mirosul de transpiratie a unor "masculi" incapatanati...

Cat despre barbatii care se epileaza (inginal, pe picoare, pe piept) nu pot spune decat ca mai un pas si ating feminitatea. Eu cred ca barbatii ar trebui sa ramana, parosi, cu barba (eventual genu ala de barba care e lasata la crescut de vreo 2 zile), fara gel/spuma/fixativ si fara bling - bling. Ar trebui sa miroasa a un parfum masculin nu brand - uit si ar trebui sa aiba atitudine masculna, gen de atitudine din ce in ce mai evitata de baietii/ barbatii apropiati varstei mele.
lexxy_me
Postat pe 29 Iulie 2009 02:09
De la: lexxy_me, la data 2009-07-29 02:09:46Partea cu epilatu axial nu e o chestie de igiena? Nu inteleg de ce ar trebui sa suportam noi (femeile - nu ca si dintre noi nu ar fi niste doamne / domnisoare care nu prea se intalnesc cu sapun) mirosul de transpiratie a unor "masculi" incapatanati...

Cat despre barbatii care se epileaza (inginal, pe picoare, pe piept) nu pot spune decat ca mai un pas si ating feminitatea. Eu cred ca barbatii ar trebui sa ramana, parosi, cu barba (eventual genu ala de barba care e lasata la crescut de vreo 2 zile), fara gel/spuma/fixativ si fara bling - bling. Ar trebui sa miroasa a un parfum masculin nu brand - uit si ar trebui sa aiba atitudine masculna, gen de atitudine din ce in ce mai evitata de baietii/ barbatii apropiati varstei mele.



epilatul inghinal tine tot de igiena. ca sa nu mai spunem ca in pat se vede diferenta dintre un barbat epilat si unul neingrijit.
ca o caracteristica generala in ziua de azi am observat ca 80% din oameni, cel putin, nu stiu sa se spele.
iar treaba cu atitudinea este problematica sa stii. ca sa o ai trebuie sa o inveti. problema este ca nimeni nu ti-o preda. atitudinea asta masculina nu este naturala decat in cazuri rare in societatea noastra. restul trebuie sa o invete asa cum e predat abecedarul.
leo_
Postat pe 29 Iulie 2009 16:10
CUI I-AR PLACE SA SE TREZEASCA CU UN FLOC IN GURA ????????????



gugulina74
Postat pe 10 August 2009 08:19


_____________SALUT___!_________



DA...!..... INTERESANT....SUBIECT....!!.....


PAREREA MEA: 1-EU CA BARBAT MA SIMT MAI CURAT
2-ESTE MAI IGIENIC
3-ESTE MAI EXCITANT
4-ESTE MAI SENSUAL

PAREREA FETELOR: 1-PREFERA MAI MULT UNUL EPILAT
2-CA ESTE MAI INCITANT
3-LE PLACE MAI MULT LA PAT[!!!!]
4-IN TIMPUL UNI RAPORT [ORAL]ESTE MAI PLACUT

EVIDENT PARERILE POT FI DIFERITE,SI SUBIECTUL POATE FI DEZVOLTAT MAI MULT....!!!....

|CONCLUZIA MEA SPER CA A FOST DESTUL DE CLARA..!!!...








xxMARIUSxx
Postat pe 14 August 2009 16:07
Cred ca-mi plac barbatii curati si ingrijiti din cap pana in picioare,nu numai epilati.

Postat pe 14 August 2009 16:15
Epilat e mai igienic si frumos.Exceptie cei care au blana deasa pe picioare si se vede aiurea cand se epileaza in zona inghinala..din toata padure apare o zona defrisata :))
Kudicul
Postat pe 19 August 2009 13:54
De la: alexia30, la data 2009-07-22 18:13:32Brbatii fara par pe piept sunt mai slabi la pat decat cei cu par.
E probata.

e pacaleala si e tot probata...si oricum nu exista barbat sau femeie "prost" la pat, exista doar nepotriviri
bruneagra25
Postat pe 20 August 2009 09:00
De la: alexia30, la data 2009-07-22 18:13:32Brbatii fara par pe piept sunt mai slabi la pat decat cei cu par.
E probata.


Cati ai probat ca sa faci aceasta afirmatie ?

Care e diferenta dintre cei epilati si neepilati in timpul actului sexual ? Parul le da aripi si nu se mai misca bine pt tine ?
Peache
Postat pe 20 August 2009 12:26
Clar epilat (inghinal, axila, piept). Nu vreau sa reiau motivele, deja s-au zis. Eu nu as sta cu omul grotei
wildstyle
Postat pe 24 August 2009 18:53
Dar despre parul de pe burta ce parere aveti ? Sau preferati ca barbatul sa fie epilat total ?

Dar despre cel de pe picioare?
lunetistul
Postat pe 17 Martie 2010 10:36
De la: lunetistul, la data 2010-03-17 10:36:27Dar despre parul de pe burta ce parere aveti ? Sau preferati ca barbatul sa fie epilat total ?

Dar despre cel de pe picioare?

asta da exagerare nu cred ca ne deranjeaza parul de pe burta sau picioare
miss_darine
Postat pe 18 Martie 2010 21:04
Anul trecut am vazut cativa barbati epilati pe picioare - purtau pantaloni scurti- ma rog, pana la genunchi, stiti genul; se vedea ciudat, cel putin asa mi se parea mie si nu erau niste tinerei mai efeminati, ci chiar niste "barbatzoi" in toata regula (genul vreo 40 de ani - ma rog, puteau fi si mai tinerei, da' nu mi-am dat seama , cu putina cheliuta, cu cateva kg in plus) . Nu mi-a placut.
ice_flower
Postat pe 18 Martie 2010 21:11
De la: alexia30, la data 2009-07-22 18:13:32Brbatii fara par pe piept sunt mai slabi la pat decat cei cu par.
E probata.


facem testul ca sa te vad cat rezisti ? :))
leo_
Postat pe 21 Martie 2010 09:16
Nu-mi plac barbatii epilati! se pot lua de mina cu partenera! prin ce se diferentiaza femeia de barbat?? referitor la fizic!! la vechii greci barba si parul (de peste tot) exprima virilitatea! unul chel si fara par nu era cautat! nu vorbim acum de omul din pestera care avea parul si barba pina la genunchi!! daca este curat ,si padurea miroase a sapun unde este inconvenientul??? astea sint mofturi mondene!!
Hormonii barbatesti isi spun cuvintul d'aia aveti par si lasati-l acolo unde este doar nu vreti sa aratati la fel cu prietena?? nu-mi place cind dau de unul care are smirghel pe unde il ating(cu exceptie barba)!!
Iar femeia cu hormonii ei are ce nu aveti voi adica t*te in loc de par pe piept!!
mie ..nu-mi ramine nimic in dinti,doar pe limba .... gustul barbatesc!!
kudika132368
Postat pe 22 Martie 2010 17:44
sunt un „produs„ al unei civilizatii de peste 2 milenii si nu as vrea sa arat ca un barbat din primiul mileniu ....deci epilare axila ,fese si inghinal inclusiv pe 00 este mai mult decat necesar la barbatii care tin la igena lor si nu in ultimul rand pt. merg lunar la un salon cosmetica si sunt ”fidel” doar la o singura cosmeticiana de 3 ani cu care m-am obisnuit si e ok Ma epilez total sau uneori imi mai las o linie de la baza penisului la buric.De ce ma epilez ? pt. ca asa -mi place mie si ei.
kudika161196
Postat pe 2 Aprilie 2010 20:20
da,Yasmina ..am si o poza, o sa mi-o postez la profil cu acces doar pt. prieteni
kudika161196
Postat pe 6 Aprilie 2010 12:32
De la: kudika161196, la data 2010-04-06 12:32:12da,Yasmina ..am si o poza, o sa mi-o postez la profil cu acces doar pt. prieteni

ce folos?
daca noi, cele care nu putem sa-ti fim prietene din variate motive, nu putem s-o vedem...
Lucia38
Postat pe 6 Aprilie 2010 12:37
eu nu cunosc decat o varianta de a nu fi prieteni pe acest site
kudika161196
Postat pe 6 Aprilie 2010 21:11
Sunt atatea metode de a te epila, prin urmare traiasca ele imprena cu barbatii care au grija de ei
kudikagirl05
Postat pe 7 Aprilie 2010 09:52
urmeaza si poza ,ieri m-am epilat
kudika161196
Postat pe 7 Aprilie 2010 14:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pudra MAGIC POWDER 1 De la: magnolii 16 Mai 2010 13:52
Marcata pe viata... 6 De la: battleofwits 1 Iunie 2011 22:34
***Epilare laser definitiva, pareri pro sau cotra ?*** 21 De la: kudika_nikole 16 Mai 2013 09:23
epilarea poate fi periculoasa 41 De la: 12 Martie 2014 09:43
APLIC GENE FALSE DIN PAR NATURAL,EPILAT SI PENSAT 1 De la: daniela1487 27 Iulie 2010 17:02