Setari Cookie-uri

Regula de trei simpla

Ma adresez doar doamnelor plictisite la un moment dat de sot:
1. Ati divortat ati ramas definitiv cu amantul? Eventual acesta a devenit sot.
2. V-ati intors la ex.
3. I-ati dat dracu' pe amandoi si v-ati gasit fericirea cu altul.
Poate exista si alte variante, dar atunci se complica ecuatia, fiind prea multe necunoscute :)
sorin65
Postat pe 28 Septembrie 2008 22:52
si desigur, calare pe un cal alb-murdar, apari tu, el salvatore de femeia!

Postat pe 28 Septembrie 2008 23:06
geo!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 28 Septembrie 2008 23:08
baga si a patra varianta : a ramas cu amandoi
iris_4_ever
Postat pe 29 Septembrie 2008 00:15
sau a cincea : are si unul nou, de rezerva
googoodoll
Postat pe 29 Septembrie 2008 00:30
buna si asta
iris_4_ever
Postat pe 29 Septembrie 2008 01:00
cele plictisite de sot au neaparat amant?

Postat pe 29 Septembrie 2008 01:41
nu blondo,,,cele plictisite de sot,,,nu au neaparat amant,,,pentru ca unele prefera sa isi ia amante

te iubesc nevasta!!!!!!!!
aricica_pogonica
Postat pe 29 Septembrie 2008 01:50
hihihhiihi
pai cine a pus intrebarea a dat si raspunsul de parca cele plictisite de sot sigurat au amant
oare de unde a tras concluzia asta?o fi patit-o pe pielea lui?

Postat pe 29 Septembrie 2008 01:53
nu stiu blondo,,,da stiu sigur ca la varianta mea nu s-a gandit uite ca avea varianta numarul 4 dau si eu o mana de ajutor la dezvoltarea interpersonala

ps:blondo ti-am zis azi cat de mult te iubesc???

aricica_pogonica
Postat pe 29 Septembrie 2008 01:57
nu aricico,nu mi-ai spus :))

Postat pe 29 Septembrie 2008 01:59
pai I LOVE U MULT DE TOT!!! pupaturi si flori sa moara barbatii de ciuda,,,,

acum serios vb ca sa nu se supere sorin,,,ii zic ca da stiu un caz,,,cam complicat: sa le dam nume fictive ca sa intelegi ideea
oana si mihaela sunt verisoare , oana e casatorita cu sorin, iar mihaela iese cu andrei. numai ca,,,,la un momentdat,,,,oana se indragosteste de andrei,,,si incep o aventura. Oana decide sa dea divort de sot,,,,pt a ramane cu andrei,,,si sotul suparat ajunge sa se combine cu mihaela .....
complicat nu???? asa am zis si eu la inceput,,,,,,
ideea e ca oana se casatoreste cu andrei,,,si fac si un copil,,,,si pana acum le e bine....deci sunt si cazuri in care iti lasi sotul si te mariti cu amantul
aricica_pogonica
Postat pe 29 Septembrie 2008 02:06
normal ca sunt si cazuri din astea aricico,dar mai sunt si cazuri in care ea il inseala,el afla si o trimite la amant,si amantul cand aude,fiindu-i frica de complicatii o lasa balta si ea ramane cu ochii in soare....
deci sunt cazuri si cazuri pe lumea asta!

Postat pe 29 Septembrie 2008 02:17
blondo ti-as jura sa nu te las cu ochii in soare ,,,dar nu pot ca aici unde stau eu e soare mai mereu,,,, dar iti jur sa te respect si sa am grija de tine,,,si nu am sa dau teapa chiar daca zice lumea ca as fi tepoasa (de unde si ideea asta cu tepii,,,eu chiar nu stiu )

auzi,,,apropo de inselat,,,,i-ai zis lu barbatu ca te iau de nevasta??? adica sa stiu daca il invit la nunta sau nu

aricica_pogonica
Postat pe 29 Septembrie 2008 02:21
ce tradare....
ba eu te iubesc...,mai mult ca seica...!!!
TE MINTE blondooooo...!!!!
eu te iubessc mult ,mult................




Postat pe 29 Septembrie 2008 02:26
De la: sorin65, la data 2008-09-28 22:52:53Ma adresez doar doamnelor plictisite la un moment dat de sot:
1. Ati divortat ati ramas definitiv cu amantul? Eventual acesta a devenit sot.
2. V-ati intors la ex.
3. I-ati dat dracu' pe amandoi si v-ati gasit fericirea cu altul.
Poate exista si alte variante, dar atunci se complica ecuatia, fiind prea multe necunoscute :)


he,he ,he...
stai calm ..,ca mai sunt si eu pe aici..
de ce nu si noua...

Postat pe 29 Septembrie 2008 02:29
Sultane stai in cortu tau!!!
Vezi ca aici noi discutam varianta nr 4,,,,adica are barbat si il inseala,,,da nu cu unu ci cu una,,,,si in cazul in care nu ti-ai facut vreo operatie de schimbare de sex in ultima vreme,,,,tu nu ai treaba aici

ce faci te faci si tu lesbiana acuma?? vorba bancului

sultane tu veziti de cadanele tale hetero,,,,si eu imi vad de alea bi
ha ha ah ca oanna vine la tine in vizita maine,,,da cu mine se marita ,,,sac

uite sorin exemplyu de inselatorie: oana are sot,,,,e logodita cu mine,,,si maine il viziteaza pe sultan mai complicat de atat nu stiu daca se poate
aricica_pogonica
Postat pe 29 Septembrie 2008 02:31
ca dreaq si eu te IUBESC pe tine..

Postat pe 29 Septembrie 2008 02:43
De la: Larisa82, la data 2008-09-29 01:53:21hihihhiihi
pai cine a pus intrebarea a dat si raspunsul de parca cele plictisite de sot sigurat au amant
oare de unde a tras concluzia asta?o fi patit-o pe pielea lui?


nu trebuia s-o patesc pe pielea mea ca sa ajung la concluzia asta.
s-o luam altfel. daca as fi iterat intrebarea despre barbatii plictisiti de sotii care au amante, erai de acord? extind: barbatii plictisiti de sotii au mai multe amante. e natural, el e vanatorul si va vedea aproape intotdeauna ultima cucerire ca o noua prada. in alta ordine de idei, barbatii insurati prefera amantele CU obligatii familiale - n-are rost sa dezvolt ideea, intelegeti si singure, aveti din plin simtul amorului:)
ok. atunci, daca barbatii plictisiti de sotii au una sau mai multe amante, ei devin amanti pentru sotiile plictisite de soti, QED
sorin65
Postat pe 29 Septembrie 2008 05:09
De la: aricica_pogonica, la data 2008-09-29 02:31:32
uite sorin exemplyu de inselatorie: oana are sot,,,,e logodita cu mine,,,si maine il viziteaza pe sultan mai complicat de atat nu stiu daca se poate


de ce nu l-ati vizita impreuna? doar e sultan?!
acum la drept vorbind, cred ca asta e visul cel mai pervers al oricarui barbat: sex in trei cu sotia (prietena) si prietena ei. cred ca daca-mi dadeam putin silinta, obtineam si asta:)
acum imi pare rau ca n-am insistat mai mult
sorin65
Postat pe 29 Septembrie 2008 05:19
dar nu-i timpul pierdut
sau e?
googoodoll
Postat pe 29 Septembrie 2008 10:29
parca am mai scris pe undeva. sunt in divort, asa ca sotia imi e doar amanta:)
nici prietena ei nu ma mai atrage dupa ce a luat vreo 25 de kile in plus.
sorin65
Postat pe 29 Septembrie 2008 10:37
sorine pai m-as fi dus si eu la sultan acasa,,,as fi luat tot haremul meu sa se intalneasca cu haremul lui (pt cei ce nu stiu de o saptamana am harem nasi, martori, 1 sotie, 3 logotnice ,2 amante 1 feblete 1 domisoara de onoare,,,si un sef de echipa sa aiba grija de ele si lista creste) Problema e ca eu nu sunt in tara,,,ca altfel se lasa cu intersectari de harem

sorin stai linistit viata efrumoasa,,,,un divort nu e un capat de lume,,,,acu vreo 2 zile ma intalnesc cu un tip,,,care era cu prietena de 7 ani,,,nu se dezlipeau unul de altul si urmau sa se casatoreasca anul asta,,,,si il intreb: ce iti face iubita,,,,imi raspunde,,,cred ca bine ca nu mai suntem impreuna,,,,ne-am casatorit,,,am facut nunta,,,,si la 2 zile ne-am dus sa cerem anulare ,,,am ramas

macar tu ai apucat sa ai parte de viata de om insurat pt o perioada,,,,asa ca ainceara sa gasesti pozitivul in ceea ce ti se intampla,,,pt ca o gandire pozitiva ajuta enorm
aricica_pogonica
Postat pe 29 Septembrie 2008 13:11
nicio grija, sunt de o mie de ori mai bine acum decat ieri, alaltaieri, cand mai purtam verigheta;)
subiectul deschis de mine s-a vrut un sondaj, dar aici a vorbit pshiho-mate-analistul din mine, eu fiind foarte interesat de numere.
sorin65
Postat pe 29 Septembrie 2008 18:42
De care NUMERE?
Sau te referi la NUMEROLOGIE?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 29 Septembrie 2008 19:06
De la: sorin65, la data 2008-09-28 22:52:53Ma adresez doar doamnelor plictisite la un moment dat de sot:
1. Ati divortat ati ramas definitiv cu amantul? Eventual acesta a devenit sot.
2. V-ati intors la ex.
3. I-ati dat dracu' pe amandoi si v-ati gasit fericirea cu altul.
Poate exista si alte variante, dar atunci se complica ecuatia, fiind prea multe necunoscute :)

esti profesor de mate????
Pinna
Postat pe 27 Octombrie 2008 22:21
....ce uraaat...!!!!! esti sigur ca prietena ei chiar si cu 25 de kg in plus si-ar fi dat oki-ul??!!??
Aesma_Daeva
Postat pe 30 Octombrie 2008 17:53
....se pare ca " numerele" nu prea sunt pasionate de tine...
Aesma_Daeva
Postat pe 30 Octombrie 2008 17:55
De la: sorin65, la data 2008-09-28 22:52:53Ma adresez doar doamnelor plictisite la un moment dat de sot:
1. Ati divortat ati ramas definitiv cu amantul? Eventual acesta a devenit sot.
2. V-ati intors la ex.
3. I-ati dat dracu' pe amandoi si v-ati gasit fericirea cu altul.
Poate exista si alte variante, dar atunci se complica ecuatia, fiind prea multe necunoscute :)



4. ne schimbam orientarea sexuala....
5. Renuntam la toti si ne orientam spre sex-shop
Acum sa te vad!!

Postat pe 14 Decembrie 2008 10:50
sau si mai si ...la SHOPPING !!
lauracris
Postat pe 10 Aprilie 2009 18:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un pic de timp si pt mine pe forum??am nevoie de un sfat!:) multuuuumesccc!!! 26 De la: kudika421339 10 Decembrie 2011 16:09
asa sunt eu... 32 De la: caisa 15 Octombrie 2011 15:21
buna vreau un sfat 58 De la: luchianramona 30 Noiembrie 2011 14:31
INSIST!!!Barbatul BERBEC!!!!!!!!! 57 De la: dolceK 20 Iulie 2009 00:09
ne vom iubii mereu,dar........... 96 De la: vieru_cezar_iasi 18 Octombrie 2009 05:38