Setari Cookie-uri

Am gresit oare atat de mult?!

Alo,alo,nu esti bun de nimic,draga!!!!!
Nici de sot,nici de iubit,nici de prieten!
Si nici barbat nu esti!

Postat pe 23 Iunie 2009 11:48
ce se mai intimpla aici? cum mai sta treaba
pamela_1
Postat pe 23 Iunie 2009 12:16
pur shi simplu nu pot sa`l integ....de unde atata cruzime....
asta nu as putea spune ca e iubire adevarat.....as putea spune ca isi bate joc de tine....chiar daca il iubesti,ar fi mai bine sa`l parasesti... ............altfel o sa te afecteze mai grav mai tarziu
kudika050245
Postat pe 13 Iulie 2009 17:24
sincer nu te merita..fii tare si lasa`l...nu se merita sa te consumi sau sa te stresezi din cauza nimanui...incearca sa vezi ce e mai important pt tine...nu e vb sa devii egoista si sa te gandesti doar la tine..dar nici sa accepti ceea ce ti se intampla...va fi bine...mergi mai departe si uita`l chiar daca va fi greu..la ceea ce spui tu observ ca nu are de gand sa se schimbe..parerea mea..take care...
rapperytza_adry
Postat pe 13 Iulie 2009 18:59
Dragostea dauneaza grav sanatatii.Iar barbatii sunt ca gripa porcina.Nu stii cand iti vine sa stranuti dar exista speranta sa te vindeci de ea prin divort.
kudika023770
Postat pe 13 Iulie 2009 20:20
Intradevar ,este un lucru extrem de delicat sa te apuci a da cu parerea,atunci cand nu cunosti nici personajele si nici viata pe care au trait-o impreuna.Nu suntem noi ,cei din afara relatiei in masura sa judecam sau sa dam sfaturi pe care ,cei doi ar putea sa le ia in considerare,in urma unor postari a celor doua parti,care,de-a lungul relatiei s-au simtit nedreptatiti de catre partener(atat unul cat si celalat).Nu putem gandi ca unul a fost sfant,iar celalt monstru,caci,in fiecare dintre noi exista un monstru,care mai devreme sau mai tarziu isi poate scoate ghearele si ataca.Cred ca sfatul cel mai util pentru amandoi este de a va intalni si de a discuta cu calm despre toate evenimentele petrecute intre voi,bune si rele si sa stabiliti impreuna daca se mai poate sau nu ca relatia voastra sa mai continue .
Si inca ceva ,care este foarte important,nu aplecati urechea la vorbele celor din jur si nu va lasati influientati ,doar voi sunteti in masura sa dati verdictul final PENTRU CA ATUNCI CAND ATI HOTARAT SA FITI IMPREUNA NU ATI CERUT PAREREA SI NICI SFATUL NIMANUI,ATI FACUT-O DE COMUN ACORD,IAR DACA ATUNCI ATI PUTUT HOTARA ASA ,INSEAMNA CA SI ACUM O VETI PUTEA FACE.VA DORESC TOT BINELE DIN LUME,IAR DACA VA FI CA DRUMURILE VOASTRE SA SE DESPARTA,SA NU VA GANDITI DECAT CA ASA TREBUIA SA SE INTAMPLE,IAR VIATA VA MERGE MAI DEPARTE.NUMAI BINE AMANDORURA.
FANTASMA
Postat pe 17 August 2009 15:09
draga Remoter, nu sunt retardata nici inapoiata mintal, asa cum tu sustii, si nici nu am vreun complex in ceea ce priveste relatiile. fatul ca tu asa stii sa porti un dilaog nu face decat sa imi intareasca si mai mult convingere ca ai probleme de comportament si astfel inclin sa cred ca intr-adevar am avut dreptate cands am spus ca Delia sa isi refaca viata.
have a nice life, asta daca nu te enervezi prea tare, ca asa strici totul
dhoria
Postat pe 12 Septembrie 2009 17:52
Draga dhoria chiar esti retardata si mai mult de atat inapoiata mintal. Inainte sa acuzi pe cineva asculta povestea daca nu cunosti persoanele implicate. Eu si delia ne-am despartit fiecare a inceput o alta relatie doar ca, surpriza, ea a inceput o relatie cu un barbat insurat, stiind situatia lui. Nimic nou, persoanele de la tara si brutale ca mine, cu grave probleme de comportament, considera anormale asemenea relatii, iar respectivele persoane, atat el cat si ea sunt de condamnat. De ce spun asta? povestea e la fel de lunga. Am vorbit cu delia si am decis sa ramanem prieteni, mi-am cerut scuze, am inteles in mare parte nemultumirile ei si mi-am asumat raspunderea pt greselile mele. Toate bune si frumoase pana in noiembrie cand imi spune ca ea il iubeste forrte mult pe mihai si eu nu mai am ce cauta in viata ei. Corect, nici mie ca barbat nu imi place ca prietena, iubita, amanta sa vorbeasca cu fostul. De sarbatori am fost in excursie in anglia la un bun prieten ( a se nota ca e al 3-lea concediu pe care il faca de cand suntem despartiti, adica 1 an si pe banii mei). La nici o saptamana de la sosirea mea, surpriza, primesc mesaj de la delia, aceeasi delia care imi spunea sa nu o mai deranjez pt ca este indragostita. Repet in acel moment si eu eram intr-o relatie dar minunata persoana pe care o compatimiti nu a mai tinut cont de nimic si a inceput sa ma sune la ore din ce in ce mai ciudate. Bineinteles relatia mea s-a dus dracului, eu ca un prost am renuntat la acea fata pt ca sunt un prost si inca o iubeam pe delia, ca sa aflu ca marea ei iubire, mihai, nu a mai dat nici un semn de viata dupa ce au facut sex, ca minunata ei prietena cu care atunci a plecat la mare a trait cu un grec doar pt banii lui in timp ce se prostitua cu fostii si acum fara gluma spun prostituat. Adica sa te duci un tip in vacanta de 2000 de euro si sa vii acasa si sa te culci cu fostul, repetitiv, inseamna prostitutie.
Asa ca scumpa mea, nu-mi retrag cuvintele si daca vrei confirmare suna la 0728189877 Delia Dumitru, poate macar acum isi asuma responsabilitatea faptelor sale
IMPOSIBILA
Postat pe 21 Iunie 2010 23:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
E sau nu alesul meu? 94 De la: abulinuta 13 August 2014 21:28
Am nevoie de o parere... 279 De la: Amanita 14 Ianuarie 2015 22:24
Dragostea - ceva de ne-nteles? 32 De la: Razv 19 Ianuarie 2012 11:58
nu stiu ce vrea 25 De la: yumy 30 August 2010 11:42
Am gresit oare atat de mult?! 38 De la: IMPOSIBILA 21 Iunie 2010 23:55