Setari Cookie-uri

De ce inseala barbatii?Se poate ierta asta,si daka da atunci cum?

De la: number_one, la data 2008-10-13 17:44:20sunt casatorit de 3 ani ,imi cunosc sotia de 10 ani,am amanta deoarece sotia nu imi satisface poftele sexuale,asa ca am apelat la o amanta
toti inselam,problema se pune daca inseli cu cap fara sa fii prins sau nu


CRED CA AMANTA TA E DE FAPT AMANT
NORMAL CA NU TE POATE SATISFACE NEVASTA IN FUND
studiomobili
Postat pe 15 Februarie 2009 16:38
Sfatul meu este sa divortezi si sa-ti cauti o alta tipa care te satisface sau alta solutie ar fi sa discuti foarte deschis cu ea si sa apelati la relatii swing!
sorinel40
Postat pe 15 Februarie 2009 16:42
De la: gabriela_35ct, la data 2009-02-15 16:32:43doriti sa incercati ceva nou?.

Gabriela, baga inspre mine niste magneti, ca n-am incercat pana acum, poate ma electrific si fac morisca, eh fetelor, cine e cel mai bazat ?!

Postat pe 15 Februarie 2009 16:43
ihhhhhhhhhhhh, magneti are? si io care speram la esenta de gerard butler....
m-ai dezamagit complet, of, of !
googoodoll
Postat pe 15 Februarie 2009 16:56
Este in natura umana sa inseli si tot asa poti si ierta .Asa e viata ,cu bune si cu rele
marinela_diana
Postat pe 15 Februarie 2009 17:30
Dragalasuleeee, esti sigur ca tu ai trezit in sotia ta ceea ce trebuie ca sa fii satisfacut??Adica stii cum sa-i stirnesti poftele sexuale ca sa obtii atit tu cit si ea toate fanteziile dupa care tinjesti ,asi ,de unde stii ca nu si ea tinjeste dupa anumite fanteziii? AAAA ,?de asta ce mai zici ai un raspuns au ba??? Stii ce cred (din proprie experienta) Ca in loc sa te straduiesti prin diverse metode sa-i stirnesti poftele , ai preferat sa te uiti dincolo de ea si sa zici eii asta este o s-o fac cu cap.
Mmmmmmm din cite stiu eu dragostea se face cu o scula pe care o ai in pantaloni , iar daca-i dragoste contribuie si inima, sentimentele.Dar cum dupa voi potopul..... Ce conteaza imi iau o amanta ca pe ea o respect??? Ce respect?!!! care respect!!! Eu zic sa mai reflectezi si mai ales pune mina unde trebuie pe sotia ta si dezlantuiti-va la voi in casa.Ai grija sa nu cumva sa constati peste timpp ca si ea are fantezii dar cu altul .IIII ce zici incerci acasa?? Dar nu cu vorbe cu fapte. Mingieri unde-i place, curizitati la ce are si ce poate da??, etc?? M-ai inteles sau tre. sa-ti fac desenul??? Ai grija eu am patit-o.Eram retrasa, sfioasa, iar knd el a rupt rindurile si eu am gasit unul care nu avea nici-o retinere i, iar ptr, mine toate mingiierile din cap pina-n talpi si vorbe la fel, auauauaau ce mai fantezii au iesit. Atentie nu am glumit deloc.ESTE PURA REALITATE SI PROPRIA MEA EXPERIENTA.sUCCES.
lizi_preda
Postat pe 16 Februarie 2009 13:03
De la: pied_piper, la data 2009-01-15 15:02:10Ba, ala de o inseli pe nevasta ta ca nu te mai satisface, ce mai faci, ma, barbatule? Tu o inseli pe femeia aia nu fiindca ea nu te satisface, ci fiindca TU nu ai caracter!!!
Reveritor la subiect: nu se iarta! Nu se iarta daca esti casatorit. Se divorteaza! Nu-mi spuneti ca depinde de... Dupa 1 vine aproape inevitabil 2 si 3...asa ca, ai gresit: la gara!

AI DREPTATE ! AI GRESIT = NU MAI IUBESTI . SI-APOI ..... IERTAREA CERE ALT PACAT !
nocturnalia
Postat pe 16 Februarie 2009 14:28
ce va mai luati de omul asta aveti impresia ca e singurul?toti barbati carei cunosc isi insala sotiile motivele sant foarte multe ....scrieti la subiect .si femeiele din aceleasi motive inseala.nu iubesc cu adevarat parerea mea .cand iubesti nai cum sa inseli
artemi
Postat pe 26 Februarie 2009 14:34
De la: number_one, la data 2008-10-13 17:44:20sunt casatorit de 3 ani ,imi cunosc sotia de 10 ani,am amanta deoarece sotia nu imi satisface poftele sexuale,asa ca am apelat la o amanta
toti inselam,problema se pune daca inseli cu cap fara sa fii prins sau nu

esti funny omule...si u cu care cap inseli??? dar tu o satisfaci pe ea??...ea cred k e la topikul "l-am inselat pt k e un bou si nu stie sa ma satisfaca"....
bruneagra25
Postat pe 27 Februarie 2009 08:45
De la: artemi, la data 2009-02-26 14:34:03ce va mai luati de omul asta aveti impresia ca e singurul?toti barbati carei cunosc isi insala sotiile motivele sant foarte multe ....scrieti la subiect .si femeiele din aceleasi motive inseala.nu iubesc cu adevarat parerea mea .cand iubesti nai cum sa inseli

tu pana sa te iei de noi k ne luam de om fugi si uitate k nai se scrie n-ai sau nu ai,carei se scrie de fapt care-i sau care ii etc...deci pana sa te iei de noi crezandu-ne inferiori tie fugi inapoi in generala si invata gramatica limbii romane..nu prea sunt genu care sa se ia pt gramatica pt k multi scriem gresit la repezeala dar cand gasesti 2 3 4 greseli intr-un singur text e clar k pers respectiva a fugit mancand pamantul de gramatica limbii romane....
bruneagra25
Postat pe 27 Februarie 2009 08:48
Apai sa imi fie cu iertare...ati intrebat de ce inseala barbatii si cand a venit unu si a spus concret de ce inseala, putin a lipsit sa-l linsati. Daca nu va plac raspunsurile, nu puneti intrebarile.
Fie ca ne place sau nu, fie ca avem "principii de fier"sau nu, infidelitatea este o realitate cu care ne confruntam, infidelitatea partenerului este un risc pe care ni-l asumam.
Sa va spun eu ceva.
Eram cu o fata de cativa ani si cu o anumita ocazie ma deplasam cu autocarul spre orasul natal, cand o blonda foarte draguta se aseaza langa mine. In cele doua ore cat a tinut drumul am schimbat cateva vorbe despre subiecte comune si la sosire ne-am despartit cu un simplu "la revedere".
Eh..eu la varsta aia, prost prea tare fiind, am avut remuscari ca am stat de vorba cu fata, ca deh ...poate nu a fost corect fata de prietena mea sa ma conversez cu o blonda "buna". Si uite asa dupa 3 zile de remuscari, a patra zi am prins-o pe prietena mea cu altul.
Ia spuneti voi acu'....ce concluzie sa trag eu?..era mai bine daca mergeam mai departe cu blonda sau nu?...A meritat sa ma port ca un salbatic cu ea, doar pentru a nu crede ca ma dau la ea?...
Iradiatu_
Postat pe 27 Februarie 2009 09:39
nah vezi,de asta nu te mai las eu sa mergi cu mijloacele de transport in comun...la ce ora termini azi? sa te astept la poarta !
_oktober_
Postat pe 27 Februarie 2009 09:42
De la: _oktober_, la data 2009-02-27 09:42:07nah vezi,de asta nu te mai las eu sa mergi cu mijloacele de transport in comun...la ce ora termini azi? sa te astept la poarta !


Eu zic sa vin sa ma iei ca e mai sigur asa. Haai ca daca vii te scot la o inghetata si iti iau un ghiocel.:)
Iradiatu_
Postat pe 27 Februarie 2009 09:45
Da' eu nu insel sa stii !!! In concluzie nu ai voie sa-mi cumperi ghiocei,este un drept rezervat pe veci de sotul meu....daaaaarrr mergem la inghetata! La Marem!
_oktober_
Postat pe 27 Februarie 2009 09:49
De la: _oktober_, la data 2009-02-27 09:49:58Da' eu nu insel sa stii !!! In concluzie nu ai voie sa-mi cumperi ghiocei,este un drept rezervat pe veci de sotul meu....daaaaarrr mergem la inghetata! La Marem!


Inghetata sa fie atunci :))..
Ghiocel iti dadeam sa iti fiu in continuare simpatic si sa ma aperi de fetilii rele
Iradiatu_
Postat pe 27 Februarie 2009 09:55
_oktober_
Postat pe 27 Februarie 2009 09:57
De la: bruneagra25, la data 2009-02-27 08:48:42
De la: artemi, la data 2009-02-26 14:34:03ce va mai luati de omul asta aveti impresia ca e singurul?toti barbati carei cunosc isi insala sotiile motivele sant foarte multe ....scrieti la subiect .si femeiele din aceleasi motive inseala.nu iubesc cu adevarat parerea mea .cand iubesti nai cum sa inseli

tu pana sa te iei de noi k ne luam de om fugi si uitate k nai se scrie n-ai sau nu ai,carei se scrie de fapt care-i sau care ii etc...deci pana sa te iei de noi crezandu-ne inferiori tie fugi inapoi in generala si invata gramatica limbii romane..nu prea sunt genu care sa se ia pt gramatica pt k multi scriem gresit la repezeala dar cand gasesti 2 3 4 greseli intr-un singur text e clar k pers respectiva a fugit mancand pamantul de gramatica limbii romane.... [/quotda
artemi
Postat pe 27 Februarie 2009 20:35
De la: number_one, la data 2008-10-14 15:58:05ERA BINE DACA GANDEAM SI EU LA FEL
ASTA ESTE VIATA MERGE INAINTE




auzi da ce nu face mai exact ca sa ma luminez si eu. ce faci tu si nu face ea?
habbie
Postat pe 27 Februarie 2009 20:43
pentru brunaneagra(pruna)!vreau sa-mi dai tu niste lecti de gramatica. miroase a creier ars pe aici ...al tau e? spune parerea ta vizavi de subiect.nu ai altceva de lucru ?cauta greselile oamenilor ce sa iti povestesc..unde statea desteapta..
artemi
Postat pe 27 Februarie 2009 20:54
barbatii insala pentru ca asa e firea lor asa sunt facuti sa insele pentru ei nu e important ca o femeie sa fie mai frumoasa mai desteapta sau mai urata pentru ei conteaza cel mai mult sa fie alta si prefera mereu sa aibe noutati pe cat se poate de senzuale si atragatoare asa ca greu sa reziste la atatea tentatii
ilyescorina
Postat pe 27 Februarie 2009 22:18
barbati inseala pentru ca si femeiele inseala (adica din razbunare ) , pentru ca odata ce fata la prins nu mai depune efort nu se mai poarta ca la inceputul relatiei ..., am vazut un reportaj in ziar saptamana trecuta cu niste vedete , si cu poze inainte si dupa DIVORT , inainte aratau destul de rau, femeile , dupa aratau foarte bine , ei bine daca aveau grija sa fie invers , nu cred ca se mai ajungea la divort ....
asta nu inseamna ca este numai vine femeilor , sunt si multi babrati care doar cauat o noua .... floare ..., dar cred ca orce fata isi da seama ca un barabat este asa sau nu(inainte sa inceapa o relatie cu el ) ....
eu cred ca raspunsul asta e valabil si pentru intrebarea de ce femeile inseala ?
SweetDadyD
Postat pe 2 Martie 2009 10:07
De la: artemi, la data 2009-02-27 20:54:26pentru brunaneagra(pruna)!vreau sa-mi dai tu niste lecti de gramatica. miroase a creier ars pe aici ...al tau e? spune parerea ta vizavi de subiect.nu ai altceva de lucru ?cauta greselile oamenilor ce sa iti povestesc..unde statea desteapta..

pe scaun statea.... si parerea mea era exprimata cu cateva pagini inainte cred.... ti-as da dar cred k esti irecuperabila....
bruneagra25
Postat pe 3 Martie 2009 08:34
nu stiu daca as putea ierta un barbat care ma insala depinde de situatie si de cat de mult il iubesti eu cred ca din dragoste poti face orice pentru omul iubit asa ca daca vrei poti sa il ierti si daca te insala important e cat de mult iti doresti sa il ai inapoi
ilyescorina
Postat pe 3 Martie 2009 18:21
buna

Postat pe 19 Mai 2009 22:18
eu una nu sa putea tolera asa ceva,mi_ar fi foarte greu sa uit

Postat pe 19 Mai 2009 22:20
sincer nu stiu ce sa zic,nu te_ai gandit si la tine poate ca tu nu o mai satisfaci ca si inainte,si at ti_ar conveni ca si ea sa aiba un amant?????




































e tu nu mai faci fata..........

Postat pe 19 Mai 2009 22:29
mah nene!dar dc nu te satisface femeia si tu esti "number one" de ce nu o inveti tu cum sa te satisfaca?poate nu stie sau poate era "neexperimentata "cand ai luat-o...in loc sa te plangi si sa cauti alinare in alta parte sau probabil ii fi si tu mai lenes asa ..in pat...hmmm..barbatii astia...unii desigur..
diamondrianya
Postat pe 29 Mai 2009 17:47
you F.U.C.K.I.N.G. JERK!!!!!!!!!!!! jeeeeeeeeez!!!!!!!!!
l_diana_c
Postat pe 29 Mai 2009 17:51
orcine ar cauta in alta parte dak nu ar fi prea speriat sa nu se afle ...decat sa o obligi sa faca ceva si apoi sa-si schimbe parerea despre tine , e normal sa o ai pe una cu orizonturi mai "largi " care sa-ti satisfaca fanteziile
ileana_marinella
Postat pe 29 Mai 2009 18:05
Tocmai am aflat acum 2 saptamani ca sotul meu ma insela de vreo cateva luni cu mai multe tipe pe care le cunostea de pe chat, messenger... i-am mai dat o sansa , nu prea vroiam dar s-a intamplat...dar sincera sa fiu nu sunt deloc impacat cu mine mi-e foarte greu sa accept multe lucruri...si nu i-a lipsit niciodata nimik asta mi-a zis si el.. nu ca zic eu asa zice ca m-a inselat din prostie ca n-a stiut ce face dar de fapt ca el pe mine ma iubeste, suntem de 5 ani impreuna si de 3 casatoriti nu stiu ce mai simt pt el...sunt dezorientata total! Si nervoasa tot timpul...acum el se comporta frumos dar mi-e frica ca va dura putin chestia asta nu stiu ce sa fac...si sunt cam deprimata.
Elyzuca
Postat pe 29 Mai 2009 18:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
need an advice...... 32 De la: capriciosa 5 Septembrie 2009 20:05
Ce vrea de la mine? 17 De la: rashela 27 August 2010 06:30
Barbatii..cine poate sa-i inteleaga? 18 De la: mihaibilie 5 Septembrie 2010 12:14
te place sau doar se joaca? 9 De la: pink_lipi 27 Iulie 2009 23:24
Ce sa fac..? 7 De la: 12 Iulie 2014 17:38