Setari Cookie-uri

In cat timp se plictisesc barbatii de o femeie

Suna tare ciudat intrebarea. Vorbeam cu niste amici pe aceasta tema si m-au intrebat daca mai cred in povesti...in prima faza. Altii au zis ca nu prea se pot pronunta. Eu personal cunosc pe cineva care in maxim un an se plictiseste de cea de langa el, oricum ar fi cea de langa el. Oi fi eu ultima care crede ca nu e normal sa fie asa?
mitzyis
Postat pe 21 Octombrie 2008 08:33
De la: mitzyis, la data 2008-10-21 08:33:10Suna tare ciudat intrebarea. Vorbeam cu niste amici pe aceasta tema si m-au intrebat daca mai cred in povesti...in prima faza. Altii au zis ca nu prea se pot pronunta. Eu personal cunosc pe cineva care in maxim un an se plictiseste de cea de langa el, oricum ar fi cea de langa el. Oi fi eu ultima care crede ca nu e normal sa fie asa?

Inseamna ca nu a gasit persoana potrivita.Inseamna ca nu stie ce e iubirea si poate nici acea persoana nu starneste interesul.Sunt oameni plictisiti morocanosi pe care sincer nu mi i-as dori in viata mea.
ana_lili36
Postat pe 21 Octombrie 2008 11:07
in cat timp se plictisesc barbatzii de o femeie..hmm..depinde de barbat si bineintzeles de femeia de langa el..sunt barbatzi kre skimba femeile k p sosete,k niste taurasi pana gasesc femeia kre sa l puna capac,d care sa nu mai vrea sa s desparta..si atunci devin catzelusi..dar exista si barbatzi mai sensibili kre kiar s implik in fiekre relatzie..acum depinde si d femeia d langa ei cum am mai spus..dak fiekre lasa d la sine si intervine obisnuintza si monotonia..oricand s poate spune k barbatul"s-a plictisit"
ubitzica
Postat pe 21 Octombrie 2008 18:02
Depinde de barbat, de femeie, de relatia dintre cei doi. Nu exista un termen de garantie pto relatie. Eu am o relatie de 2 ani si ceva si inca nu ne-am plictisit unul de altul

Postat pe 21 Octombrie 2008 18:03
Cred ca barbatii au impresia ca femeile nu se plictisesc! Ce impresie gresita!
darksukkubus69
Postat pe 21 Octombrie 2008 21:57
De la: darksukkubus69, la data 2008-10-21 21:57:23Cred ca barbatii au impresia ca femeile nu se plictisesc! Ce impresie gresita!


te contrazic.
femeile au senzatia ca femeile nu se plictisesc pentru ele sunt cele care ii preamaresc pe barbati de ajung astia sa citeasca tot felu' de balarii despre ei si sa creada.

Cred ca e vorba de o boala generala care se numeste generalizarea in pana mea
iris_4_ever
Postat pe 21 Octombrie 2008 22:21
Cred ca te plictisesti doar atunci cad te blazezi,cand ai impresia ca nu mai ai pt ce sa lupti,cand nu mai depui nici un efort sa ii menti atentia vie...si in general asta se intampla fie din comditate,fie din convingerea ca e al tau/a ta...De accea se incheie multe relatii!Deci,pana la urma,cred ca tine de tine momentul in care survine aceasta plictiseala!
sweetpink
Postat pe 22 Octombrie 2008 02:12
depinde de femeie....
anderson
Postat pe 22 Octombrie 2008 11:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajuuuuuuutooooor!!!!!!!!!!!1 63 De la: annna_larysssa 18 Decembrie 2009 19:16
iubire sau orgoliu? 5 De la: XOXO_GG_ 20 Mai 2009 23:29
probleme cu sexul... 119 De la: sQmPiK_dUlCik 10 Octombrie 2011 12:57
vreau un sfat urgent 40 De la: KUDIKUL18 19 Aprilie 2011 05:48
Relatia la distanta.. 40 De la: cristinablackeyes 20 Octombrie 2009 16:11