Setari Cookie-uri

Va place sa fiti abordate ? si..cum reactionati ?


Intereseaza mai ales, abordarile facute PE STRADA si IN CLUBURI..

Deci:

1. Va plac abordarile in locurile enumerate (dar nu numai) ori ba ?
1. De regula, cum reactionati in astfel de situatii ?



Postat pe 19 Octombrie 2008 23:01
1.nu
2.cu indiferenta
DeeaCatalina
Postat pe 19 Octombrie 2008 23:43
In general abordarile pe strada sucks , majoritatea barbatilor sunt suficient de tampiti incat sa creada ca daca claxoneaza sau fluiera dupa o tipa aia nu mai poate de placere ca a fost claxonata dar culmea NU este adevarat.

O singura abordare pe strada mi-a facut placere si chiar am apreciat modul in care a facut-o.

Eu mergeam la birou , distanta dintre casa mea si birou era de cel mult 7 minute de mers lejer.

Trece o masina pe langa mine , vad ca incetineste ,coboara soferul si se indreapta catre mine vizbil fiind faptul ca dorea sa ma intrebe ceva.
Se prezinta si isi cere scuze pentru modul in care o face si pentru ca m-a oprit pe strada dar neavand prieteni comuni alta solutie nu are la indemana,

Eu stateam si ma uitam ca tuta nestiind exact ce doreste tipul de la mine.
Pana mi-a picat mie fisa tipul deja mi-a spus ca ar mai fi fost o solutie ...sa ma urmeareasca pana la birou si sa ceara acolo detalii despre mine

Am inceput sa zambesc si i-am explicat frumos ca sunt implicata intr-o relatie.
Asta a fost cea mai interesanta abordare


iris_4_ever
Postat pe 20 Octombrie 2008 00:33

Iris, eu nu ma refer la claxoane si fluieraturi de alea aiurea..lol

ma refer la o ipoteza de genul: merg pe strada, tu vi din sens opus, eu te opresc, deschid conversatia si, in functie de situatie, te invit atunci pe loc la o cafea la o terasa in apropiere sau, daca nu se poate, iti iau nr de tel si te sun uletrior pt un date.. m-ai refuza ?

ps: nu ma intereseaza ca ai prieten, amant, sot, etc. Daca chiar îi ai, atunci cu atat mai BINE, pt ca o sa avem pe cine pune sa ne aduca micul dejun la pat !

Postat pe 20 Octombrie 2008 01:09
Nu inteleg de ce femeile cand aud de abordare se gandesc automat la fluieraturi, claxoane si alte gesturi de prost gust. Dupa parerea mea o abordare poate fi si o privire, o invitatie la dans sau un simplu "Buna".
Iris draga, trebuie sa arati ....devastator... in trening daca tipul ala de la securitate a riscat sa faca accident si sa-ti intrerupa joggingul de dimineata ca sa se bage in seama cu tine.


OrizonturiDeschise
Postat pe 20 Octombrie 2008 09:45
De la: Coman_, la data 2008-10-20 01:09:43
Iris, eu nu ma refer la claxoane si fluieraturi de alea aiurea..lol

ma refer la o ipoteza de genul: merg pe strada, tu vi din sens opus, eu te opresc, deschid conversatia si, in functie de situatie, te invit atunci pe loc la o cafea la o terasa in apropiere sau, daca nu se poate, iti iau nr de tel si te sun uletrior pt un date.. m-ai refuza ?

ps: nu ma intereseaza ca ai prieten, amant, sot, etc. Daca chiar îi ai, atunci cu atat mai BINE, pt ca o sa avem pe cine pune sa ne aduca micul dejun la pat !


Baby , am mentionat de claxoane si fluieraturi pentru ca asa stiu mai nou barbatii sa aprecieze o femeie pe strada ,stiam deja ca nu la ele te refereai ca doar nu-s venita cu pluta.

Degeaba nu te intereseaza pe tine daca are fata prieten/sot/amant pentru ca daca tipa nu este deschisa la genul asta de agatari pe strada risti sa-ti rada in fata .
Daca apuci sa ma opresti si nu ma intrebi unde e strada x sau nu stii cum sa te introduci ai pierdut din start.
Daca se ajunge deja la faza in care eu iti spun ca sunt cu cineva si ca nu ma intereseaza sa cunosc alti barbati iar tu insisti ...iar ai pierdut pentru ca insistenta nu este bine vazuta nicaieri.
iris_4_ever
Postat pe 20 Octombrie 2008 11:41
De la: Alecsu, la data 2008-10-20 09:45:32Nu inteleg de ce femeile cand aud de abordare se gandesc automat la fluieraturi, claxoane si alte gesturi de prost gust. Dupa parerea mea o abordare poate fi si o privire, o invitatie la dans sau un simplu "Buna".
Iris draga, trebuie sa arati ....devastator... in trening daca tipul ala de la securitate a riscat sa faca accident si sa-ti intrerupa joggingul de dimineata ca sa se bage in seama cu tine.




baiatu' daca tu te duci in trening la birou tinzi sa crezi ca toata lumea e agent de paza ca tine ?

Sa inteleg ca esti fan iris si nu stiai cum sa intrii in discutie cu mine ?
iris_4_ever
Postat pe 20 Octombrie 2008 11:45
De la: Coman_, la data 2008-10-19 23:01:47
Intereseaza mai ales, abordarile facute PE STRADA si IN CLUBURI..

Deci:

1. Va plac abordarile in locurile enumerate (dar nu numai) ori ba ?
1. De regula, cum reactionati in astfel de situatii ?



1.nu imi plac abordariile de nici un fel
2.indiferenta e buna
soryanca
Postat pe 20 Octombrie 2008 12:02
IRIS, data tot te-ai dat de gol ca mi-ai spionat profilul, poate ne spui ce te atrage asa de mult la agentii de paza?
OrizonturiDeschise
Postat pe 20 Octombrie 2008 19:00
nu apreciez abordarile pe strada decat daca sunt facute cu bun simt.....o privire,un schimb de replica......in rest nu dau atentie....la claxoane.fluieraturi....si am nenorocul de astfel de abordari.....sunt satula.......
mi s-a intamplat de n ori sa mi se ceara nr de tel...sau sa fiu invitata undeva anume.....nu m-am dus decat daca ..consider eu ca e ok tipul.....nu ies cu necunoscuti.....mai intai vad ce ii poate capul si apoi mai vb......
sincer prefer comunicarea nu fluieraturile sau tot felul de interjectii...care mai de care....
pot sa dau un ex despre un tip care m-a abordat in plina strada sa imi faca un compliment la decolteul meu....i-am raspuns ms si am trecut mai departe.....etc etc.....

Postat pe 20 Octombrie 2008 20:08
In club mai e cum mai e.... dar daca tipul nu e original a incurcat-o cu mine. Sunt rea rau.
Pe strada nu suport sa fiu agatata! In functie de abordare vine si raspunsul meu (de cele mai multe ori ignor)

Postat pe 20 Octombrie 2008 20:15
De la: crista_galli, la data 2008-10-20 20:15:26In club mai e cum mai e.... dar daca tipul nu e original a incurcat-o cu mine. Sunt rea rau.
Pe strada nu suport sa fiu agatata! In functie de abordare vine si raspunsul meu (de cele mai multe ori ignor)



Desi esti rea rau ?

Nu prea imi vine sa cred.


Postat pe 20 Octombrie 2008 22:17
Da chiar kristinica, ce inseamna la tine "Sunt rea rau."? Ai torturat animale cand erai mika sau ceva de genu? Ah... si te respect ca ai fost sincera cu noi si ai recunoscut adevaratul motiv pentru care mergi intr-un club.

respect: heaven_gate.
OrizonturiDeschise
Postat pe 20 Octombrie 2008 22:24
1. urasc absolut orice fel de abordari pe strada.de aceea cand ies indiferent de destinatie muzica de la mp3 imi cam urla in urechi si nici complimente nici insulte nu am cum sa le aud.
2. daca totusi observa ca vreunul isi da de lucru sa imi spuna ceva scot O casca dintr-o ureche si politicos il intrewb daca doreste ceva anume, deja gluma facuta e rasuflata pt ca nu am auzit-o de prima oara asaa ca probabil ca in majoritatea cazurilor.... va spune "nimic" si pot sta linistita ....chiar nu era nimic important
in cluburi merg impreuna cu prietenele si suntem destul de multe ...iar mie imi place low profile deci slabe sanse sa ma agate careva in club,am prostul obicei sa refuz absolut orice fel de invitatie venita de la absolut orice barbat cu care nu am venit in clubul respectiv.
din principiu si de obicei.
dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Octombrie 2008 22:44
De la: Alecsu, la data 2008-10-20 22:24:37Da chiar kristinica, ce inseamna la tine "Sunt rea rau."? Ai torturat animale cand erai mika sau ceva de genu? Ah... si te respect ca ai fost sincera cu noi si ai recunoscut adevaratul motiv pentru care mergi intr-un club.

respect: heaven_gate.

ms dragutza...........

Postat pe 20 Octombrie 2008 22:52
De la: Alecsu, la data 2008-10-20 19:00:11IRIS, data tot te-ai dat de gol ca mi-ai spionat profilul, poate ne spui ce te atrage asa de mult la agentii de paza?


draguta , nu tre sa-ti studiez profilul ca sa observ ce poza de macho man ai.
Trecand peste faptul ca nu vad de unde ai tras tu concluzia aia ....chiar nu-s atrasa de agenti de paza draguta.
Am fost administrator de la o firma de paza si protectie si stiu cam ce tipuri de barbati se invart pe acolo asa ca valea
iris_4_ever
Postat pe 20 Octombrie 2008 22:57
De la: Alecsu, la data 2008-10-20 22:24:37Da chiar kristinica, ce inseamna la tine "Sunt rea rau."? Ai torturat animale cand erai mika sau ceva de genu? Ah... si te respect ca ai fost sincera cu noi si ai recunoscut adevaratul motiv pentru care mergi intr-un club.

respect: heaven_gate.


poate ne zici si ce mimoza sau spermatozoid ametit se ascunde sub nick-ul tau
iris_4_ever
Postat pe 20 Octombrie 2008 22:59


Heaven, sa inteleg ca (si) tu esti irezistibila ? :P

Stiti, cred ca astfel de fete -care au impresia ca au un fizic, de invidiat (de alte femei, evident)- au impresia ca e suficient ca sa-l faca KO pe un tip si sa-l bage deja in pozitia de SUBSERVIENT, dupa care sa'l manevreze cum vor..Vedeti voi, asta e valabil cu cei -majoritatea, de fapt- care cad in capcana asta (si cu 'baietii de treaba', normal).


Dar cum stau lucrurile cu femeile astea ?

Cum percep barbatii si femeile fizica ?
Simplu..Barbati sunt atrasi in principal VIZUAL. La vederea unei femei frumoase sau a unor parti ale corpului ei(vorba lu' Iris si a lu' Heaven, a se vedea decolteul..mai ales!), stimulul vizual merge direct in creier si creaza aproape instantaneu excitatie sexuala la un barbat (iata motivul pentru care expresia DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE se traduce ATRACTIE SEXUALA la prima vedere ! - valabil in cazul ambelor sexe).
Femeile in schimb se excita CEL MAI PUTIN VIZUAL. La femeie toate cele 5 simturi, plus cel de-al saselea, lucreaza impreuna pt a crea atractia si exitarea sexuala.

Ceea ce este amuzant e faptul ca, dandu-si seama inca din adolescenta ca prin aspectul lor fizic au o putere destul de mare asupra barbatilor, majoritatea femeilor isi pun la punct fizicul cu ajutorul intregului arsenal ce le sta la dispozitie (moda, cosmetice, operatii estetice). Asta functioneaza, dar PE TERMEN SCURT...Partea mai nasoala e ca prin acest mod de preocupare exclusiva de aspectul fizic, fata sau femeia acceseaza doar partea de mamifer (!) din fiecare barbat, iar din punctul asta de vedere nu trebuie sa isi faca griji, pt ca vor primii ceea ce vor..


Auzi multe femei spunand ca barbatii sunt porci si ca vor doar un singur lucru: sex. Bun, dar cum se explica aceasta SCUZA a lor ?
Multe femei, cand isi doresc o relatie cu un barbat, il atrag sexual si apoi amana sexul in ideea ca daca sta cu ea fara sa primeasca sex inseamna ca o place si pentru alte lucruri, CEEA CE ESTE FALS. Un barbat care va vrea sa faca sex cu o femeie va face multe, pt ca barbatii sunt prin natura lor vanatori si nu se vor simti deranjati sa astepte prada sa le pice in bataia pustii.
Asadar, dupa ce amana sexul o vreme, femeile se hotararsc ca barbatul MERITA si, in sfasit decid "sa se daruiasca". Perfeeeect.Numai ca se trezesc parasite la scurt timp...Si apoi nu gasesc sa spuna decat ca barbatii sunt porci si vor doar un singur lucru.
Da, barbatii sunt porci si vor doar un singur lucru cu acele femei care NU POT SA OFERE NIMIC MAI MULT DECAT SEX ! :)

Daca un barbat iubeste cu adevarat o femeie, o respecta si o apreciaza pentru calitatile ei intelectuale, psihice si spirituale, acea femeie poate sa faca sex cu un barbat la prima intalnire si el va ramane cu ea pentru ceea ce reprezinta ea ca om.

Dar foarte multe femei, din cauza educatiei lor deficitare la acest capitol, se straduiesc sa arate bine neglijand celelalte aspecte care tin de fiinta feminina si, astfel, ajung in situatia de a nu mai putea oferii decat un singur lucru: sex. De aici deriva drama multor femei care cer multe, insa nu primesc pt ca ele la randul lor nu prea au ce sa ofere. Daca o femeie nu stie altceva decat sa isi etaleze calitatile fizice pt ca vede (si simte) ca asta îi excita pe barbati si îi aduce atentie si alte lucruri pe termen scurt, INDIFERENT ca face sex la prima intalnire sau dupa ce tine in sah un barbat 2 ani, ORICUM NU VA PUTEA TINE langa ea un barbat intr-o relatie autentica si implinita.

Astfel privite lucrurile, iti poti da seama instantaneu de stadiu de evolutie la care ne aflam..Avem femei care cer experiente emotionale bogate, fizice, psihice, spirituale, insa tot ce fac ele este sa isi etaleze calitatile fizice pentrui a cucerii barbatii. Multe femei nu realizeaza ca daca doar arata bine, genmereaza atractie sexuala intr-un barbat care poate parea indragostit si prins pe viata inainte de a o avea, dar dupa sex vraja se destrama. Femeile ar trebuii sa invete sa-si foloseasca si alte trasaturi daca vor ca barbatul sa raman pe acolo si dupa sex.



bun, m-am cam extins acuma, desi vroiam sa ma refer mai ales la continutul realitatii unei femei , dar o lasam pe alta data

Postat pe 20 Octombrie 2008 23:15
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-20 22:44:381. urasc absolut orice fel de abordari pe strada.de aceea cand ies indiferent de destinatie muzica de la mp3 imi cam urla in urechi si nici complimente nici insulte nu am cum sa le aud.
2. daca totusi observa ca vreunul isi da de lucru sa imi spuna ceva scot O casca dintr-o ureche si politicos il intrewb daca doreste ceva anume, deja gluma facuta e rasuflata pt ca nu am auzit-o de prima oara asaa ca probabil ca in majoritatea cazurilor.... va spune "nimic" si pot sta linistita ....chiar nu era nimic important
in cluburi merg impreuna cu prietenele si suntem destul de multe ...iar mie imi place low profile deci slabe sanse sa ma agate careva in club,am prostul obicei sa refuz absolut orice fel de invitatie venita de la absolut orice barbat cu care nu am venit in clubul respectiv.
din principiu si de obicei.


Mie imi reiese de aici ca tu inca nu ai gasit tipul care sa te abordeze cum trebuie..ce-i drept, nu sunt multi barbatii care detin arta asta, a adordarii!

Postat pe 20 Octombrie 2008 23:18
mah baiatule mah , nu numai ca te-ai intins mai mult decat iti permite plapuma dar mai esti si total off topic .

Ceea ce te-ai chinuit tu sa scrii juma de ora nu are nici o legatura cu topicul ,culmea :deschis tot de tine

Sa inteleg ca acum se discuta despre modul in care isi atrag femeile partenerii de viata sau ne limitam la a spune cum sta treaba cu agatatul ?

Si neavand ocazia sa fii in prezenta fetei ( heavean evident ) nu cred ca iti poti permite sa pui la indoiala cat de irezibistibila este fata sau nu asa ca ....mai bine sterge intrebarea aia ca dai motive de discutii
iris_4_ever
Postat pe 20 Octombrie 2008 23:22
De la: Coman_, la data 2008-10-20 23:18:55
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-20 22:44:381. urasc absolut orice fel de abordari pe strada.de aceea cand ies indiferent de destinatie muzica de la mp3 imi cam urla in urechi si nici complimente nici insulte nu am cum sa le aud.
2. daca totusi observa ca vreunul isi da de lucru sa imi spuna ceva scot O casca dintr-o ureche si politicos il intrewb daca doreste ceva anume, deja gluma facuta e rasuflata pt ca nu am auzit-o de prima oara asaa ca probabil ca in majoritatea cazurilor.... va spune "nimic" si pot sta linistita ....chiar nu era nimic important
in cluburi merg impreuna cu prietenele si suntem destul de multe ...iar mie imi place low profile deci slabe sanse sa ma agate careva in club,am prostul obicei sa refuz absolut orice fel de invitatie venita de la absolut orice barbat cu care nu am venit in clubul respectiv.
din principiu si de obicei.


Mie imi reiese de aici ca tu inca nu ai gasit tipul care sa te abordeze cum trebuie..ce-i drept, nu sunt multi barbatii care detin arta asta, a adordarii!


din ceea ce spui matale aici ar trebui sa deducem ca ar fi cazul ca femeile sa fie mai maleabile in privinta abordarii sau barbatii sa ia lectii de abordat pe strada sau in cluburi
iris_4_ever
Postat pe 20 Octombrie 2008 23:23
dragutza nu am zis ca sunt irezistibila sau ca ma joc cu barb.........pur si simplu nu discut cu orice bade de la camp........la figurat ...nu imi plac cei laudarosi,sau care se cred mai inteligenti cand de fapt dau copy paste.......imi plac barb care stiu sa se comporte in societate si mai ale cei care au simtul umorului dezvoltat .....care stiu sa comunice nu doar sa se laude si sa injure...deci mai citeste o data........
nu vreau sa fiu rea.....dar nu te mai da atat de inteligent......daca voua va place ca una sa fluiere dupa voi si sa claxoneze si voua sa va curga balele din gura...uite ca eu nu apreciez astfel de gesturi care tin de mahala....ii numesc vagabonti......pe acei barb care se dau macho.....de fapt sunt sunt niste obsedati de s a n i.........sau care habar nu au ce e aia femeie.......

Postat pe 20 Octombrie 2008 23:27
De la: Coman_, la data 2008-10-20 23:18:55
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-20 22:44:381. urasc absolut orice fel de abordari pe strada.de aceea cand ies indiferent de destinatie muzica de la mp3 imi cam urla in urechi si nici complimente nici insulte nu am cum sa le aud.
2. daca totusi observa ca vreunul isi da de lucru sa imi spuna ceva scot O casca dintr-o ureche si politicos il intrewb daca doreste ceva anume, deja gluma facuta e rasuflata pt ca nu am auzit-o de prima oara asaa ca probabil ca in majoritatea cazurilor.... va spune "nimic" si pot sta linistita ....chiar nu era nimic important
in cluburi merg impreuna cu prietenele si suntem destul de multe ...iar mie imi place low profile deci slabe sanse sa ma agate careva in club,am prostul obicei sa refuz absolut orice fel de invitatie venita de la absolut orice barbat cu care nu am venit in clubul respectiv.
din principiu si de obicei.


Mie imi reiese de aici ca tu inca nu ai gasit tipul care sa te abordeze cum trebuie..ce-i drept, nu sunt multi barbatii care detin arta asta, a adordarii!


eu cred ca nu ai inteles o iota din ce am scris.
prefer sa abordez si urasc sa fiu abordata. un barbat care m-ar aborda...probabil ca sunt prea plictisita in minutul ala si de aceea ii dau atentie.
ceea ce nu ai inteles din ceea ce am scris a fost exact asta... eu personal sunt tipul care abordeaza nu care se lasa abordata.

dar .... ce importanta are sa ma explic daca tu nu ai inteles...
ufff greu la deal cu boii mici.....

dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Octombrie 2008 23:27
Tu ori ti-ai luat teapa cu vreo pitipoanca pe strada sau prin vreun club , ori nu stii mare lucru despre femei si generalizezi foarte mult lucru care nu este deloc bun.
Sunt o gramada de femei, care arata bine, nesiliconate, fara operatii, care nu isi baga servetele in sutien, trag bluzita, sa se vada decolteul, inteligente..iar unele au relatii stabile,f stabile si nu au imaginea descrisa de tine mai sus.
In plus, tu cam ce ai vrea..pe strada sau in club, cand intalneti o tipa, crezi ca este un mediu propice pt discutii intelectuale, despre suflet, principii....aaa, nu cred. Lucrul asta se intampla dupa cei 2 parteneri incep sa se cunoasca mai bine.

Postat pe 20 Octombrie 2008 23:31
aaa si inca ceva.............ma dezgusta barb care ar face orice sa atraga o fata...in cel mai penibil mod .....revin care tine de mahala.....la nici o fata nu ii plac astfel de gesturi.......eu cred ca ai practicat astfel de interjectii .....si ti s-a dat ignore si acum vrei sa afli dc?.....ai primit si raspuns dragutza.......nu ma face sa devin iar ironica.......apreciez sinceritatea ta dar cateodata o dai in nesimtire...intreci orice limita......

Postat pe 20 Octombrie 2008 23:31
nu am silicoane.....sunt naturale si nici operatii estetice......nu am nevoie.....dragutza...dar poate iti faci tu pt marire de s c u l a........

Postat pe 20 Octombrie 2008 23:33
By the way..ca tot te legi tu de femei. Sa iti povestesc o intamplare dintr-un club.
Am iesit cu fetele doar, fara baieti. Frumoase, aranjate, scopul nu era de a agata, ca avem iubiti, dar barbatilor le curg balele oricum. Si ghici cine vine ca sa ne abordeze, sa ne invite sa ne distram impreuna. O cunostinta, un tip foarte dragut, casatorit de cateva luni cu o foarta buna prietena din copilarie. Ce parere ai despre asta ?

L-am refuzat elegant si s-a rugat toata seara de mine sa nu suflu o vorba

Postat pe 20 Octombrie 2008 23:38
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-20 22:44:381. urasc absolut orice fel de abordari pe strada.de aceea cand ies indiferent de destinatie muzica de la mp3 imi cam urla in urechi si nici complimente nici insulte nu am cum sa le aud.
2. daca totusi observa ca vreunul isi da de lucru sa imi spuna ceva scot O casca dintr-o ureche si politicos il intrewb daca doreste ceva anume, deja gluma facuta e rasuflata pt ca nu am auzit-o de prima oara asaa ca probabil ca in majoritatea cazurilor.... va spune "nimic" si pot sta linistita ....chiar nu era nimic important
in cluburi merg impreuna cu prietenele si suntem destul de multe ...iar mie imi place low profile deci slabe sanse sa ma agate careva in club,am prostul obicei sa refuz absolut orice fel de invitatie venita de la absolut orice barbat cu care nu am venit in clubul respectiv.
din principiu si de obicei.


Tu sigur ai visat ca te-a abordat vreun tip pe strada ca in viata reala ma indoiesc ca ti s-a intamplat. Ia un somnifer si viseaza mai mult , te simti si tu bine si ne scutesti si pe noi de prezenta ta pe aici

Postat pe 20 Octombrie 2008 23:48
De la: heaven_gate, la data 2008-10-20 23:31:26aaa si inca ceva.............ma dezgusta barb care ar face orice sa atraga o fata...in cel mai penibil mod .....revin care tine de mahala.....la nici o fata nu ii plac astfel de gesturi.......eu cred ca ai practicat astfel de interjectii .....si ti s-a dat ignore si acum vrei sa afli dc?.....ai primit si raspuns dragutza.......nu ma face sa devin iar ironica.......apreciez sinceritatea ta dar cateodata o dai in nesimtire...intreci orice limita......


Of of..greu cu logica la femei, la majoritatea dintre ele. Dar, e natural sa fie asa.

Heaven n-ai decat sa o dai din nou cu "ironiile", ca m-as distra de minune..


Heaven, Iris, Georgia..inteleg ca tendinta e sa va aparati demnitatea acuma. De..inteles. Dar eu nu am facut referire la niciuna dintre voi cand am scris mai sus despre chestia respectiva.
Auzi, cica la Iris, ca nu stiu cum arata Heaven si mai nu stiu ce. Pai, d'le sincer nu ma intereseaza, ci doar am zis concluziile mele si ceea ce am constatat in legatura cu chestiunea supusa discutiei, desi am cam derivat putin.
Si degeaba contestati voi ca ceea ce am spus nu e in general adevarat, ca n-are sens. mai rar puterea de a recunoaste cum stau lucrurile in realitate! deci, nu ma mira reactiile voastre.


Postat pe 20 Octombrie 2008 23:50
Iris , ce dor imi era de tine scumpa Imi place sa te vad in postura de a fi abordata , eu eram obisnuita sa iei numai tu initiativa cu barbatii

Postat pe 20 Octombrie 2008 23:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cate poate suporta o femeie, din dragoste? 41 De la: pinkpussy10 12 August 2009 23:28
sa-mi ascult inima sau principiile? 143 De la: scorpio67 10 Iunie 2010 22:06
Va rog sa ma ajutati 14 De la: kudika119944 2 Mai 2010 11:04
o opinie va rog . 23 De la: iacinta 26 Noiembrie 2009 16:05
sex,,, 16 De la: hystria1 27 Ianuarie 2011 18:57