Setari Cookie-uri

sunteti de acord ca........

SUNTETI DE ACORD CA DRAGOSTEA TRECE PRIN STOMAC???? CE PARERE AVETI DE FEMEILE CARE SUNT MOARTE DE FOAME SI LEAGA PRIETENII CU ''MOSULETI'' DE 60 ANI???
my_chocolat
Postat pe 24 Octombrie 2008 17:45
da, sunt de acord!

Postat pe 24 Octombrie 2008 19:09
nu...mie mi-e o foame de lup si mi-am gatit singurica....

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:09
De la: geo32, la data 2008-10-24 19:09:17da, sunt de acord!


adica daca ai burta plina o iubesti de mori, si daca ti-e foame o sictiresti?
googoodoll
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:12
ma' , n-am citit ce-a scris in postare, io am raspuns la titlu! si nu vreau sa dezamagesc fata!
deci despre ce e vorba in topic?

Postat pe 24 Octombrie 2008 19:15
daca nu iti da sa mananci bine "kanciulescu" ...sex...


dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:16
nu cred ca intreba de foamea sub forma de.....hrana trupului!!

Postat pe 24 Octombrie 2008 19:30
ciudate caile astea ale dragostei, auzi, are itinerariu prestabilit prin sistemul digestiv
io as fi zis ca trece prin creier, dar oi fi eu mai scrantita
googoodoll
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:30
maaa io stiam ca fece rau la "corazon" dar daca voi ii dati alte "drumuri" io incep sa ma intreb....

poate o ia pe ocolite sa ajunga la orgasme ...cine stie...
cu cat preludiu e mai lung cu atat "pasarica" e mai uda...vorba bancului....

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:32
cica dragostea se inghite pe nemestecate!!

Postat pe 24 Octombrie 2008 19:34

deci, daca e umeda tine de sete, clar

dar de foame , cine tine?

sau e ca in bancul ala : stinge lampa si iao in gura?

_fantoma_
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:36
De la: my_chocolat, la data 2008-10-24 17:45:28SUNTETI DE ACORD CA DRAGOSTEA TRECE PRIN STOMAC???? CE PARERE AVETI DE FEMEILE CARE SUNT MOARTE DE FOAME SI LEAGA PRIETENII CU ''MOSULETI'' DE 60 ANI???


Nu sunt deacord din principiu cu nimeni care striga ;-)

Nu ma intereseaza cine ce fel de relatii are, sau modalitatea satisfacerii poftelor carnale.Consider ca fiecare are dreptul sa îsi traiasca viata in toate privintele cum doreste etc...atat timp cat se incadreaza in legislatia tarii in care traieste si o respecta.

Si care e parerea ta?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:42
mai are cateva "strigaturi " din astea deschise...
se pare ca numai asa functioneaza tastatura....

dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Octombrie 2008 19:49
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-24 19:49:00mai are cateva "strigaturi " din astea deschise...
se pare ca numai asa functioneaza tastatura....


Am vazut eu si "palalate tipete de ajutor". O sa le ascult si pe alea
Ce tastatura sa fie asta, ca asa una nici in tailanda nu am vazut
Full_Metal_Jacket
Postat pe 24 Octombrie 2008 23:49
De la: my_chocolat, la data 2008-10-24 17:45:28SUNTETI DE ACORD CA DRAGOSTEA TRECE PRIN STOMAC???? CE PARERE AVETI DE FEMEILE CARE SUNT MOARTE DE FOAME SI LEAGA PRIETENII CU ''MOSULETI'' DE 60 ANI???



pai stai ca eu nu m-am prins. aici e vorba de dragoste si de foame,ce legatura are una cu alta?? aaa daaa dupa ce faci dragoste te ia foamea daca nu ti se face foame mai faci o data si sigur o sa te ia foamea. sau cum???ca nu inteleg........
aaaaa gata ...eu sunt fata care ma prind cam greu deci aici vorbim de foame de bani...asa da.... inteleg acum...

pai ce am calculat eu pana acum rezulta cam asa:dupa ce faci dragoste ti se face foame...iar fetele care leaga" prietenii" cu barbatii pt banii(nu neaparat de 60 de ani)alea au foame de bani nu de dragoste la ele se numeste SEXUL TRECE PRIN STOMAC nu dragostea...
sper ca intelegeti la ce se refara aberatia mea...
di_cristina
Postat pe 25 Octombrie 2008 08:14
VAI DE CAPUL CARE NU GANDESTE... SI PICIOARELE CELUI CE OBOSESTE...
my_chocolat
Postat pe 25 Octombrie 2008 16:23
" Banii vor cumpara un caine bun dar numai iubirea va face ca el sa dea din coada" (Richard Friedman)
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 26 Octombrie 2008 21:51
Mai sunt oameni si oameni nu putem sa i bagam pe toti in aceeasi oala! nu poti sa stii cine sta cu cine si de ce si pentru ce! Poate la inceput a stat pt bani, si pe urma a venit dragsotea, poate omul arata bine la 60 de ani! Intr adevar sunt foarte multe pe care le roade foamea si stau cu barbatii doar pentru bani, asa e, numai eu stiu cateva exemple! Dar sunt femei care chiar iubesc in ciuda diferentei de varsta! Dar ce ziceti daca se intampla invers, un barbat tanar si sarac sta cu o femeie bogata si mai in varsta?? eu zic ca depinde cum arata femeia si depinde si de educatia pe care a primit o el! are un rol f important!
pussyk
Postat pe 27 Octombrie 2008 18:35
Un om de succes este acela care face bani mai multi decat poate cheltui sotia. O femeie de succes este aceea ce gaseste un astfel de om (Lana Turner)
pussyk
Postat pe 27 Octombrie 2008 18:39
cele mai multe,adik toate, pt bani dar toturi... bleeeaaaahhhhhh,cat d gretos,numai cat t gandesti.
sweet_heart
Postat pe 10 Noiembrie 2008 23:41
eu nu cred ca o tipa care sta cu un mosulet pt cascaval se poate numi dragoste.

deci pt mine dragostea nu trece prin stomac...si poate interesele
anderson
Postat pe 11 Noiembrie 2008 11:31
why not.......sa vezi pielea ridata ....plescaita....sa vezi cum ii atarna outele...sa vezi cum saliva la o pereche de sani tari..la o piele cremata ,sanatoasa....sa vezi cum sta c un catelus.....cu ochii beliti....why not......cred ca nu mai pap azi....

Postat pe 11 Noiembrie 2008 11:34
Specific zodiei mele(sunt leoaica) este sa "merg dupa"barbatii mai invarsta decat mine. Bine, aici nu ma refer la mosii de 60 de ani, dar intotdeauna mi-au placut barbatii maturi, nu baieteii mofturosi. Am uitat sa spun ca am 20 de ani si dintre toti prietenii mei, nu am avut decat 2 care erau de varsta apropiata cu mine. Faptul ca vrei langa tine pe cineva care sa simti ca te protejeaza, nu mi se pare nici pe departe un lucru rau, dar sa stai cu un barbat mai invarsta ca tine doar pt ca are un BMW sau un Bentley mi se pare intr-adevar o prostie si o mojicie. Consider ca varsta nu are valoare atunci cand iubesti, iar banii cu atat mai putin daca nu esti fericita....
Acum, nu stiu, fiecare cu propria lui/ei parere.
Va tzuc din Ardeal!!
oanarusu
Postat pe 24 Noiembrie 2008 14:35
De la: ROBERTA_BRUNI, la data 2008-10-26 21:51:44 " Banii vor cumpara un caine bun dar numai iubirea va face ca el sa dea din coada" (Richard Friedman)


foarte tareeeeeeeeeeeeeeeee

Postat pe 10 Decembrie 2008 22:11
chiar m-a distrat intrebarea,nu se potriveste vorba asta" dragostea trece prin stomac" cu pipitzele care cauta moshuleti.ii cauta sa isi satisfaca nevoi mult mai ...sa le zic asa...elevate.masini,vile,calatorii,etc etc.(altceva elevat ele nu au dekat nevoile astea)e un fel de contract nescris de sponsorizare versus prestari servicii.
razz
Postat pe 14 Decembrie 2008 01:16
buna seara la toti
va rog mult un sfat sunt foarte disperata, iubeac un barabat care ma adora doar in timul sexului dar dupa de parac as fi straina p/u el.Sunt disperata mam saturat sa tot sufer ,cred ca ii este indiferent de mine si cred ca el nu ma iubeste. Sunt intr-o relatie cu el de 3 ani si va spun sincer ca am suferit tare mult, il iubesc si nu realizez viata fara el , stiu ca pare o aberatie dar credetima vara trecuta am trecut printr-o perioada f grea si nu mai vreau sa sufar, va rog un sfat, scuze p/u deviere de la tema pe care o discutati

Postat pe 14 Decembrie 2008 01:28
Eu cunosc o femeie de 52 de ani care s-a indtagostit de unul de 30.Ea iubea de parca avea 15 ani,asa indragostita si frumos vorbea despre noul ei iubit,parca renascuse(desi era la menopauza femeia).ea avea bani.El era tanar si in putere.Ea i-a cumparat o masina toyota....el a plecat cu ea(cu masina) si nu s-a mai intors(plus alte cadouri pe langa masina).
kassandry
Postat pe 14 Decembrie 2008 01:29
De la: zinapass, la data 2008-12-14 01:28:12buna seara la toti
va rog mult un sfat sunt foarte disperata, iubeac un barabat care ma adora doar in timul sexului dar dupa de parac as fi straina p/u el.Sunt disperata mam saturat sa tot sufer ,cred ca ii este indiferent de mine si cred ca el nu ma iubeste. Sunt intr-o relatie cu el de 3 ani si va spun sincer ca am suferit tare mult, il iubesc si nu realizez viata fara el , stiu ca pare o aberatie dar credetima vara trecuta am trecut printr-o perioada f grea si nu mai vreau sa sufar, va rog un sfat, scuze p/u deviere de la tema pe care o discutati

Rational,ar trebui sa incetezi daca el te adora numai in pat dar in viata reala te cam da la o parte.Altfel vei avea de tras de pe urma comportarii lui toata viata ta (daca te vei casatori cu el).Tu stii ce sa faci,depinde cata vointa ai tu sa schimbi lucrurile.Esti asa tanara si nu cred ca el e singura ta optiune....mai sunt barbati pe lumea asta.
kassandry
Postat pe 14 Decembrie 2008 01:33
eu consider,desi pare absurd,ca trebuie sa introducem si gandirea in dragoste...e frumos sa ai o stare de euforie si sa plutesti printre nori,dar nu strica niciodata sa revii cu picioarele pe pamant,asa ca incearca sa te gandesti la tine in principal,ca sa se gandeasca si altii mai apoi,deci respecata-te tu pe tine ca sa fii respectata...daca te simti nefericita,in general,de ce ai vrea sa stai cu o persoana care te face fericita numai in pat?...poate pentru ca nu realizezi ca sunt persoane care sa iti ofere mai mult,sau nu te apreciezi indeajuns...
tupeista
Postat pe 14 Decembrie 2008 01:43
Daca numai asa poate manca....de la unul de 60 de ani...treaba ei,dar,la viitor se gandeste?Sau mananca acum pentru toata viata????Dar la a isi face ,,de mancare'' impreuna cu unul mai tanar,nu se gandeste?Sau asa nu este buna mancarea??
TEODORRD
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum faceti fata esecurilor? 4 De la: FRANNNCE 1 Aprilie 2009 09:18
Una dintre sursele problemelor 18 De la: Kidutsa 1 August 2010 14:54
cu ce ne ajuta ca stim atatea..dar nu le putem pune in practica 4 De la: miss_darine 8 Aprilie 2010 22:41
Cum imi pot recupera prietena ?? 39 De la: kudika_9502 10 Iunie 2012 09:49
oare am procedat bine?? 34 De la: lavinia_gabryela 17 Iunie 2009 12:21