Setari Cookie-uri

Despre extensii

Stiu ca nu tine neaparat de "ingrijirea" parului, dar vreau sa va cer parerile...
1. Vreau sa'mi fac comanda de extensii de par cu clip-on. Am ales asta pentru ca le pot da jos oricand si pentru ca am inteles ca nu'mi nenorocesc parul. Ce parere aveti despre ele?
2. Parul meu este putin peste umeri si e vopsit negru, iar nuanta pe care vreau sa o iau este saten deschis pentru ca am de gand sa schimb culoarea actuala a parului natural. Dar pana atunci, credeti ca s'ar potrivi?
kukla23
Postat pe 9 Noiembrie 2008 00:32
stiu despre ce tip de extensii vorbesti. sunt super pentru ca nu iti dostrug parul. referitor la ce spuneai de culoare. iti schimbi culoarea la par si abia apoi ti le pui. pana atunci nu are rost pentru ca nu cred ca vor da bine jumatatile de culoare.
mihaela26
Postat pe 6 Decembrie 2008 12:48
eu sincer sa-ti zic am avut de doua ori extensii si le-am tinut prima data 4luni a doua 6luni si mia mers bine nu am avut probleme cu parul meu natural deoarece extensiile la fel erau naturale si ma simteam ca si cum as fi avut parul meu si nu le-am prins in capse e mai greu iti atarna si te doare radacina parului vreau sa zic ca saptamana care vine mercuri imi mai pun o data extensi nu stiu cum e in romania extensiile dar stiu ca eu le pun din afara sunt de 3ani in italia si le pun de acolo costa ele mai scump dar sunt bune eu nu am probleme si inca ceva nu te vopsi cu extensiile in par ca o sa le strici daca vrei vopseste-te inainte si apoiiti pui extensii si nu cu capse ce pot sa-ti mai spun e ca e bine sa ai parul lung mai ales ptr fetele ce-l au scurt

Postat pe 6 Decembrie 2008 14:58
pai da ne ceva detalii.ce fel de extensii ai avut:cu micro ringuri,cusute,cu clip in?sunt mai multe metode.spune ne si noua ce fel de extensii ai avut pls.si da ne mai multe detalii despre ingrijirea lor.ti se intampla sa ti cada din suvite in timpul cat le ai avut montate?
elisa_me
Postat pe 10 Decembrie 2008 05:00
Pentru mai multe detalii despre singurele si cele mai moderne extensii ce nu dauneaza parului vizitati http://extensii-clip.blogspot.com/
Acolo gasiti poze si filmulete,cele interesate sut rugate sa ma contacteze la 0723497788 Gabriela. sau pe id extensii_clip_on@yahoo.com
Va pup si va astept cu drag!

Postat pe 11 Decembrie 2008 22:37
Am primit un set si am incercat sa le vopsesc, dar nu se prinde deloc vopseaua de ele. Ce pot sa le fac?
kukla23
Postat pe 17 Decembrie 2008 12:51
eu am extensii lipite cu ceratina extensiile clip nu sunt bune deloc am si eu 3seturi dar le-am aplicat o data si nu-mi plac asa ca mi-am pus extensii din par natural lipite cu ceratina si le pot spala usor le pot face cu placa drepte sau crete cum vreau le cuafez nu am nici un fel de probleme;Sunt bune extensiile clip deoarece le poti pune si le poti scoate cand vrei din par in rest nu-mi plac deloc cel mai bine sunt lipite cu ceratina iti pot sta in par 6luni poti sa faci ce vrei cu ele e ca si parul tau

Postat pe 18 Decembrie 2008 16:41
uite iti scriu ca sa vezi extensiile clip-on mie nu-mi plac deloc le am dar nu-mi plac nu le poti purta tot timpul e adevarat ca le aplici usor si singura dar nu le ai tot timpul nu poti dormi cu ele nu le poti spala daca le speli trebuie sa le speli separat asa ca te sfatuesc sa nu-ti pui clip-on

Postat pe 18 Decembrie 2008 16:55
Oferta!!! Oferta!!! pun si vand extensii cu keratina la cel mai bun pret ....blonde...brunete....roz...mov...ondulate....crete!!Doar 5 lei noi suvita!!!Manopera Gratis!!!!Contact : hair_extensy sau 0726 831 330
redvipera0
Postat pe 16 Ianuarie 2009 17:21
buna extensii clip on la cel mai bun pret pt detalii biancam225@yahoo.com
biancam225
Postat pe 19 Februarie 2009 20:53
AM EU DE VANZARE EXTENII CU CLIP ON SATENE -CASTANII pret 200 ron PAR 100% natural! lungime :60 cm. SI 125 suvite microring 170 ron!! pAR NATURAL ! 100% Garantez ! La livrare coletul se poate deschide si verifica! informatii id roxanutz_a.
Mary88810
Postat pe 5 Decembrie 2009 16:37
sorry dar extensiile cu clip on adica cu clema mi si par mai convenabile.e un avantaj sa le speli separat pt k cele cu keratina se pot incurca foarte rau (cunosc un caz) mai ales dak sunt crete si nu ataca parul cele cu clema.le poti da jos dak te plictisesti de ele intr-un minut.e mult mai simplu.eu chiar o sa-mi pun cu clema dar crete pt k eu am parul mai ondulat :)
kudika101141
Postat pe 13 Ianuarie 2010 15:50
un sfat pt voi fetelor:nu cumparati extensii de pe urmatorul site :www.extensiidepar-oferte.ro e o tipa,cred cu urmatorul id leny.style. Zice ce vine extensii 100% din par natural si nu e deloc asa!Am facut eu prostia de a cumpara de la ea.:(
kudika103736
Postat pe 14 Ianuarie 2010 22:24
Aplic extensii din par 100%natural, cu keratina, micro-ring sau clip-on.Preturi avantajoase.0755 80 46 48, id messenger: extensii2012
keyra2100
Postat pe 1 Februarie 2010 06:02
Extensii clip on par natural, made in Italy,din salon, calitate premium,grad A, pretabil colorarii si coafarii. Toate nuantele, seturi complete full head, volum si lungime, par fin si matasos, remy & tangle free.
Ideale pentru coafura mireasa,nunta,ocazii speciale, dar si zi de zi.
Pret set (cu accesorii incluse) = 370 ron.
Livram personal in Bucuresti si prin curier rapid (24 ore) in alte localitati.
Pentru alte detalii despre aplicare ,intretinere si filmulete va recomandam sa vizitati
www.extensii-clip.blogspot.com
COMENZI :
0723.49.77.88 Stefan / Gabriela
extensii_clip_on@yahoo.com
Charmmy
Postat pe 8 Octombrie 2010 12:05
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 12:57
eu am cumparat extensii de pe un site!acum sper ca parul sa fie suta la suta natural cum scria acolo!!!
kudika_16192
Postat pe 13 Septembrie 2012 15:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va recomand un sampon 2 De la: cristinamihnea 14 Iunie 2012 10:40
parul meu se ingrasa repede 56 De la: kudika_1001304 15 Februarie 2016 10:57
tratament pentru indesirea parului 5 De la: balrog 14 Martie 2011 14:45
Bruneta?! 21 De la: balrog 14 Martie 2011 14:18
Keratina lichida.Pareri :) 7 De la: kudika387260 25 Aprilie 2011 20:08