Setari Cookie-uri

Help!

Acum 3 luni am cunoscut un baiat, cand l-am cunoscut eram intr-o relatie, care nu prea era pe gustul meu. La inceput nu am fost asa interesata de el, dar certandu-ma cu partenerul meu, dintr-o joaca l-am cautat pe acesta si mi-am dat inatlnire cu el.M-a fermecat de la prima intalnire.Am avut o relatie de 2 luni, dupa care el s-a hoatarat sa puna punct, pt ca eu am luat-o prea in serios, iar el vrea sa mai copilaresca ( asta a fost explicatia lui). Ne-am hotarat sa ramanem amici.Intre timp am devenit si colegi de serviciu.Eu tin f mult la el si nici el nu ma lasa in pace, nu suporta sa vada nici un baiat langa mine sau sa vada ca vb eu cu un alt baiat, chiar daca stie ca nu am nimic cu acel baiat, se supara si nu mai vb cu mine cateva zile, dar nici pt el nu ma vrea. Nu stiu ce sa fac, e o lupta continua in sufletul meu. Numai suport!Imi este f greu cand il vad la serviciu, nu ma pot desprinde.Dupa ce ne-am certat ne-am mai intalnit de 2 ori in afara serviciului si am fost mai mult decat amici, pt ca eu nu-i rezist si accept sa fiu cu el chiar si o jumatate de ora.Ma atasez din ce in ce mai mult de el si daca incerc sa pun o distanta intre noi, vine el dupa mine si tot asa.Ce sa fac, ca nu mai rezist?
flo80
Postat pe 9 Noiembrie 2008 22:02
Nu te supara dar mi se pare comportamentul vostru cam copilaros. Parca vreti ceva unul de la altul si in alt moment nu mai vreti;-)
De ce nu discuti cu el exact temerile si problemele pe care le-ai scris aici?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 9 Noiembrie 2008 22:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce e de facut in nebunia asta? 30 De la: kudika_970879 16 Iulie 2014 01:56
Buna! 14 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 27 Februarie 2010 09:43
barbati reci...barbati inhibati in singuratate.. 11 De la: stravaro 17 Ianuarie 2010 16:05
allah zeul lunii 2 De la: kudika_982635 22 Iunie 2015 20:51
clik 2 De la: wanda_love_you 18 Iulie 2009 07:36