Setari Cookie-uri

Ea 21, el 52 !

De la: hairpin, la data 2008-11-14 09:24:50[iauzi!!! ce te f..e pe tine grijea??????ori iti cam place si tie sefu dar nu ai sanse?


Scuze mihaelaghet , era pt hairpin [/quote]

Nu ma pot cobori la nivelul tau, dar pentru a-ti satisface curiozitatea, unul mai mare cu 30 de ani ca mine m-ar face sa vomit si daca mi-ar pupa mana. [/quote]


eu cred ca fiecare este stapan pe viata lui, asa ca nu-ti mai baga nasul tu unde nu e treaba ta.
adry22
Postat pe 14 Noiembrie 2008 09:30
De la: hairpin, la data 2008-11-14 09:26:26
De la: adry22, la data 2008-11-13 17:57:24
De la: hairpin, la data 2008-11-13 16:56:20Va multumesc tuturor pentru raspunsurile voastre, concluzia am tras-o deja.Ma bucur sincer ca am baiat si nu fata.


ce concluzie ai tras???????????????
zi-ne si noua nu ne lasa cu ochii-n ceata


Si sincer, nu cred ca ochii ii ai in ceata, ci creierul.


sti ceva eu nu cred ca te-am jignit pe tine, din moment ce ai tras concluzia din parerile noastre cred ca era frumos sa ne spui si noua, dar se vede ca esti cam needucata, rusinica
adry22
Postat pe 14 Noiembrie 2008 09:32
De la: hairpin, la data 2008-11-14 09:24:50[iauzi!!! ce te f..e pe tine grijea??????ori iti cam place si tie sefu dar nu ai sanse?


Scuze mihaelaghet , era pt hairpin [/quote]

Nu ma pot cobori la nivelul tau, dar pentru a-ti satisface curiozitatea, unul mai mare cu 30 de ani ca mine m-ar face sa vomit si daca mi-ar pupa mana. [/quote]




seful tau nu e mai mare cu 30 de ani decat tine ci doar cu 22...asta daca iti declari varsta reala la profil!

Postat pe 14 Noiembrie 2008 10:50
De la: dulcevenin, la data 2008-11-14 10:50:23
De la: hairpin, la data 2008-11-14 09:24:50[iauzi!!! ce te f..e pe tine grijea??????ori iti cam place si tie sefu dar nu ai sanse?


Scuze mihaelaghet , era pt hairpin


Nu ma pot cobori la nivelul tau, dar pentru a-ti satisface curiozitatea, unul mai mare cu 30 de ani ca mine m-ar face sa vomit si daca mi-ar pupa mana. [/quote]




seful tau nu e mai mare cu 30 de ani decat tine ci doar cu 22...asta daca iti declari varsta reala la profil![/quote]

Daca vrei sa intelegi, ma refeream la diferenta dintre ei, ea 21 el 52, nu la mine.
hairpin
Postat pe 14 Noiembrie 2008 10:54
daca vrei sa intelegi, umbla banuiala ca iti cam place si tie de sefu`, de aia te roade grija....cum explici ca nu iti place de seful ca pe aici asa se crede in caz ca nu te-ai prins.....

asta ca sa vezi ca si despre tine se pot spune barfe...dar e prea complicat pt. tine ca sa integi, cred

Postat pe 14 Noiembrie 2008 10:57
hai spune!...nu intereseaza pe nimeni daca ti-ar placea un tip imaginar cu 30 de ani mai mare.....mai interesant de aflat ar fi daca iti place de seful de 52

Postat pe 14 Noiembrie 2008 11:18
De la: dulcevenin, la data 2008-11-14 10:57:27daca vrei sa intelegi, umbla banuiala ca iti cam place si tie de sefu`, de aia te roade grija....cum explici ca nu iti place de seful ca pe aici asa se crede in caz ca nu te-ai prins.....

asta ca sa vezi ca si despre tine se pot spune barfe...dar e prea complicat pt. tine ca sa integi, cred


Cred ca daca l-ai vedea, ti-ar trece cheful sa mai faci astfel de afirmatii.Tare as fi curioasa daca tie ti-ar placea un astfel de barbat.
hairpin
Postat pe 14 Noiembrie 2008 11:20
Dragostea la diferenta ff mare de varsta nu mai este ceva normal intre o femeie si un barbat ,se transforma in dragostea pe care i-a purtat-o mamei(tatalui), in persoana cealalta iubind de fapt protectia data de acestia.
cornelia_leia
Postat pe 14 Noiembrie 2008 11:24
De la: hairpin, la data 2008-11-14 11:20:01
De la: dulcevenin, la data 2008-11-14 10:57:27daca vrei sa intelegi, umbla banuiala ca iti cam place si tie de sefu`, de aia te roade grija....cum explici ca nu iti place de seful ca pe aici asa se crede in caz ca nu te-ai prins.....

asta ca sa vezi ca si despre tine se pot spune barfe...dar e prea complicat pt. tine ca sa integi, cred


Cred ca daca l-ai vedea, ti-ar trece cheful sa mai faci astfel de afirmatii.Tare as fi curioasa daca tie ti-ar placea un astfel de barbat.


haide draga scuteste-e, tu alta treaba nu ai decat sa te interesezi de viata altora? ai copil,familie un job cand mai ai timp sa-ti urmaresti si colegii???????????
adry22
Postat pe 14 Noiembrie 2008 11:36
Ce sa zic ? Nu stiu ce simte colega ta,si ce doreste cu adevarat, dar eu, cred ca as fi atrasa, de un barbat mai tanar decat mine.Nu e o chestie normala, dar e cert ca exista o anume atractie intre doua persoane, intre care exista o asemenea diferenta de varsta.
Magnolia_2007
Postat pe 14 Noiembrie 2008 11:39
Aici nu e vorba de urmarit, era pur si simplu o discutie, chiar as fi vrut sa cred ca este un caz singular, ca totusi nu toate tinerele din ziua de azi se vand , aici nu e vorba nici de dragoste nici de atractie fizica, crede-ma ca nu e cazul, este pur si simplu un troc.
hairpin
Postat pe 14 Noiembrie 2008 11:51
De la: hairpin, la data 2008-11-14 11:51:04Aici nu e vorba de urmarit, era pur si simplu o discutie, chiar as fi vrut sa cred ca este un caz singular, ca totusi nu toate tinerele din ziua de azi se vand , aici nu e vorba nici de dragoste nici de atractie fizica, crede-ma ca nu e cazul, este pur si simplu un troc.


ce cuvine mari folosesti "se vand"! dar tu in ce lume traiesti draga asta este cea mai veche meserie...........
si acum ma repet fiecare are dreptul sa face ce vrea cu viata lui.......ah nu pot sa-i suport pe astia care isi baga nasul unde nu-i priveste
adry22
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:00
De la: hairpin, la data 2008-11-14 11:51:04Aici nu e vorba de urmarit, era pur si simplu o discutie, chiar as fi vrut sa cred ca este un caz singular, ca totusi nu toate tinerele din ziua de azi se vand , aici nu e vorba nici de dragoste nici de atractie fizica, crede-ma ca nu e cazul, este pur si simplu un troc.

Dar de unde stii ce nu se plac?
O plateste cu ora?
E sefu insurat si isi inseala nevasta, sau are alte obligatii familiare? Are fata de alte persoane obligatii financiare?
Mai intretine alte relatii?
E scund,gars,barbos si paros ca o maimuta si pute ca un scons?
Isi face serviciul lui bine?
Nu crezi ca pentru voi e mai sa aveti un sef regulat cu buna dispozitie decat unul uracios dezechilibrat? Care fiind libidinos de la natura la varsta lui, s-ar putea lua si de voi?

De la: adry22, la data 2008-11-14 11:36:01
De la: hairpin, la data 2008-11-14 11:20:01
De la: dulcevenin, la data 2008-11-14 10:57:27daca vrei sa intelegi, umbla banuiala ca iti cam place si tie de sefu`, de aia te roade grija....cum explici ca nu iti place de seful ca pe aici asa se crede in caz ca nu te-ai prins.....

asta ca sa vezi ca si despre tine se pot spune barfe...dar e prea complicat pt. tine ca sa integi, cred


Cred ca daca l-ai vedea, ti-ar trece cheful sa mai faci astfel de afirmatii.Tare as fi curioasa daca tie ti-ar placea un astfel de barbat.


haide draga scuteste-e, tu alta treaba nu ai decat sa te interesezi de viata altora? ai copil,familie un job cand mai ai timp sa-ti urmaresti si colegii???????????


imi permit sa citez ce a scris alta se potriveste rasp. perfect;-)
Nu e parerea mea
De la: otylya27, la data 2008-11-13 10:04:56...
Adica vrei sa-mi spui tu mie ca tu nu ai barfit niciodata?sa fim seriosi.dimineata la o cafea cu colega de munca sau vecina da?ce ar trebui sa facem? ...

Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:04
Nu pot decat sa deduc ca faci parte dintre cele care "se vand", avand in vedere ca esti asa inversunata.Consider ca nici macar nu avem ce discuta noi doua, suntem total diferite.Daca as avea o fata asa, cred ca as innebuni sa stiu ca un batran libidinos face ce vrea cu corpul ei.
hairpin
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:05
Intre doua persoane de sex opus, intre care exista o diferenta de varsta destul de mare,poate aparea o anumita atractie. Poate ca nu e normala, dar e cert ca acea atractie exista.
Magnolia_2007
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:14
adry22 ...cred ca te referi ca fac ce vor cu CORPUL lor......
cornelia_leia
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:24
De la: hairpin, la data 2008-11-14 12:05:25Nu pot decat sa deduc ca faci parte dintre cele care "se vand", avand in vedere ca esti asa inversunata.Consider ca nici macar nu avem ce discuta noi doua, suntem total diferite.Daca as avea o fata asa, cred ca as innebuni sa stiu ca un batran libidinos face ce vrea cu corpul ei.
...of, Doamne, dar vad ca tu nu intelegi chiar nimic din ce se vorbeste cu tine....sunt la munca ca ti-as mai explica eu inca o data dar acum rapid nu stiu cum ca sa intelegi si tu!....daca eram in locul sefului te dadeam afara, cred ca incurci pe acolo treburile, nu te vad in stare sa faci munca de birou; m-am lamurit ca stai prost cu logica....ajungi mereu la aceeasi concluzie indiferent de premise....

Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:25
De la: hairpin, la data 2008-11-14 12:05:25Nu pot decat sa deduc ca faci parte dintre cele care "se vand", avand in vedere ca esti asa inversunata.


aplicind logica ta si vazind cit esti tu de inversunata, fac o deductie similara in ceea ce te priveste....
sandra33
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:26
De la: hairpin, la data 2008-11-14 12:05:25Nu pot decat sa deduc ca faci parte dintre cele care "se vand", avand in vedere ca esti asa inversunata.Daca as avea o fata asa, cred ca as innebuni sa stiu ca un batran libidinos face ce vrea cu corpul ei.


Nu ai înteles ca pe mine n u ma intereseaza-d i n principiu, c i n e,
c a n d si c u m si-o trage? Atata timp cat ambii parteneri sunt majori? Citeste ce am scris la pag.1.!

Vad ca ai deschis gura prea mare si te-ai aplecat prea mult peste geam, cu afirmatii la adresa mea.

Potoleste-te, numara pana la 10! Nu cred ca e cazul sa iti mai dai arama pe fata in halul asta.

DAca aveai o fata care era majora, nu crezi ca era dreptul ei sa iasa cu cine doreste? Te simteai mai bine daca era un islamist, tigan sau un negru de varsta ei? Nu crezi ca aceleasi lucruri libidinoase pe care le-ar face un babalau cu corpul fetei le face si unul tanar (de varsta ei) ? Aia nu te-ar innebuni?

Si daca te innebuneste ideia tinerei care isi pateaza corpul cu seful libidinos si tu ai fantezii de genul asta, mergi si te trateaza. Poate vezi viata mai frumoasa si te concentrezi pe probleme reale ale tale nu te mai legi de capra vecinului.



Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:28
De la: hairpin, la data 2008-11-14 12:05:25Nu pot decat sa deduc ca faci parte dintre cele care "se vand", avand in vedere ca esti asa inversunata.Consider ca nici macar nu avem ce discuta noi doua, suntem total diferite.Daca as avea o fata asa, cred ca as innebuni sa stiu ca un batran libidinos face ce vrea cu corpul ei.


nu dragutza nu ma vand, dar am vazut si barbati tineri cu femei in varsta asa ca nu te culca pe urechea ca ai baiat? haha si barbatii se vand
adry22
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:29
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-14 12:04:39
De la: hairpin, la data 2008-11-14 11:51:04Aici nu e vorba de urmarit, era pur si simplu o discutie, chiar as fi vrut sa cred ca este un caz singular, ca totusi nu toate tinerele din ziua de azi se vand , aici nu e vorba nici de dragoste nici de atractie fizica, crede-ma ca nu e cazul, este pur si simplu un troc.

Dar de unde stii ce nu se plac?
O plateste cu ora?
E sefu insurat si isi inseala nevasta, sau are alte obligatii familiare? Are fata de alte persoane obligatii financiare?
Mai intretine alte relatii?
E scund,gars,barbos si paros ca o maimuta si pute ca un scons?
Isi face serviciul lui bine?
Nu crezi ca pentru voi e mai sa aveti un sef regulat cu buna dispozitie decat unul uracios dezechilibrat? Care fiind libidinos de la natura la varsta lui, s-ar putea lua si de voi?

De la: adry22, la data 2008-11-14 11:36:01
De la: hairpin, la data 2008-11-14 11:20:01
De la: dulcevenin, la data 2008-11-14 10:57:27daca vrei sa intelegi, umbla banuiala ca iti cam place si tie de sefu`, de aia te roade grija....cum explici ca nu iti place de seful ca pe aici asa se crede in caz ca nu te-ai prins.....

asta ca sa vezi ca si despre tine se pot spune barfe...dar e prea complicat pt. tine ca sa integi, cred


Cred ca daca l-ai vedea, ti-ar trece cheful sa mai faci astfel de afirmatii.Tare as fi curioasa daca tie ti-ar placea un astfel de barbat.


haide draga scuteste-e, tu alta treaba nu ai decat sa te interesezi de viata altora? ai copil,familie un job cand mai ai timp sa-ti urmaresti si colegii???????????


imi permit sa citez ce a scris alta se potriveste rasp. perfect;-)
Nu e parerea mea
De la: otylya27, la data 2008-11-13 10:04:56...
Adica vrei sa-mi spui tu mie ca tu nu ai barfit niciodata?sa fim seriosi.dimineata la o cafea cu colega de munca sau vecina da?ce ar trebui sa facem? ...



OK aveti dreptate o barfa la o cafea dar nu sa o transformi in problema existentiala
adry22
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:30
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-14 12:04:39
De la: hairpin, la data 2008-11-14 11:51:04Aici nu e vorba de urmarit, era pur si simplu o discutie, chiar as fi vrut sa cred ca este un caz singular, ca totusi nu toate tinerele din ziua de azi se vand , aici nu e vorba nici de dragoste nici de atractie fizica, crede-ma ca nu e cazul, este pur si simplu un troc.

Dar de unde stii ce nu se plac?
O plateste cu ora?
E sefu insurat si isi inseala nevasta, sau are alte obligatii familiare? Are fata de alte persoane obligatii financiare?
Mai intretine alte relatii?
E scund,gars,barbos si paros ca o maimuta si pute ca un scons?
Isi face serviciul lui bine?
Nu crezi ca pentru voi e mai sa aveti un sef regulat cu buna dispozitie decat unul uracios dezechilibrat? Care fiind libidinos de la natura la varsta lui, s-ar putea lua si de voi?

De la: adry22, la data 2008-11-14 11:36:01
De la: hairpin, la data 2008-11-14 11:20:01
De la: dulcevenin, la data 2008-11-14 10:57:27daca vrei sa intelegi, umbla banuiala ca iti cam place si tie de sefu`, de aia te roade grija....cum explici ca nu iti place de seful ca pe aici asa se crede in caz ca nu te-ai prins.....

asta ca sa vezi ca si despre tine se pot spune barfe...dar e prea complicat pt. tine ca sa integi, cred


Cred ca daca l-ai vedea, ti-ar trece cheful sa mai faci astfel de afirmatii.Tare as fi curioasa daca tie ti-ar placea un astfel de barbat.


haide draga scuteste-e, tu alta treaba nu ai decat sa te interesezi de viata altora? ai copil,familie un job cand mai ai timp sa-ti urmaresti si colegii???????????


imi permit sa citez ce a scris alta se potriveste rasp. perfect;-)
Nu e parerea mea
De la: otylya27, la data 2008-11-13 10:04:56...
Adica vrei sa-mi spui tu mie ca tu nu ai barfit niciodata?sa fim seriosi.dimineata la o cafea cu colega de munca sau vecina da?ce ar trebui sa facem? ...



OK aveti dreptate o barfa la o cafea dar nu sa o transformi in problema existentiala
adry22
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:30
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-14 12:04:39
De la: hairpin, la data 2008-11-14 11:51:04Aici nu e vorba de urmarit, era pur si simplu o discutie, chiar as fi vrut sa cred ca este un caz singular, ca totusi nu toate tinerele din ziua de azi se vand , aici nu e vorba nici de dragoste nici de atractie fizica, crede-ma ca nu e cazul, este pur si simplu un troc.

Dar de unde stii ce nu se plac?
O plateste cu ora?
E sefu insurat si isi inseala nevasta, sau are alte obligatii familiare? Are fata de alte persoane obligatii financiare?
Mai intretine alte relatii?
E scund,gars,barbos si paros ca o maimuta si pute ca un scons?
Isi face serviciul lui bine?
Nu crezi ca pentru voi e mai sa aveti un sef regulat cu buna dispozitie decat unul uracios dezechilibrat? Care fiind libidinos de la natura la varsta lui, s-ar putea lua si de voi?

De la: adry22, la data 2008-11-14 11:36:01
De la: hairpin, la data 2008-11-14 11:20:01
De la: dulcevenin, la data 2008-11-14 10:57:27daca vrei sa intelegi, umbla banuiala ca iti cam place si tie de sefu`, de aia te roade grija....cum explici ca nu iti place de seful ca pe aici asa se crede in caz ca nu te-ai prins.....

asta ca sa vezi ca si despre tine se pot spune barfe...dar e prea complicat pt. tine ca sa integi, cred


Cred ca daca l-ai vedea, ti-ar trece cheful sa mai faci astfel de afirmatii.Tare as fi curioasa daca tie ti-ar placea un astfel de barbat.


haide draga scuteste-e, tu alta treaba nu ai decat sa te interesezi de viata altora? ai copil,familie un job cand mai ai timp sa-ti urmaresti si colegii???????????


imi permit sa citez ce a scris alta se potriveste rasp. perfect;-)
Nu e parerea mea
De la: otylya27, la data 2008-11-13 10:04:56...
Adica vrei sa-mi spui tu mie ca tu nu ai barfit niciodata?sa fim seriosi.dimineata la o cafea cu colega de munca sau vecina da?ce ar trebui sa facem? ...



OK aveti dreptate o barfa la o cafea dar nu sa o transformi in problema existentiala
adry22
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:30
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-14 12:28:15
De la: hairpin, la data 2008-11-14 12:05:25Nu pot decat sa deduc ca faci parte dintre cele care "se vand", avand in vedere ca esti asa inversunata.Daca as avea o fata asa, cred ca as innebuni sa stiu ca un batran libidinos face ce vrea cu corpul ei.


Nu ai înteles ca pe mine n u ma intereseaza-d i n principiu, c i n e,
c a n d si c u m si-o trage? Atata timp cat ambii parteneri sunt majori? Citeste ce am scris la pag.1.!

Vad ca ai deschis gura prea mare si te-ai aplecat prea mult peste geam, cu afirmatii la adresa mea.

Potoleste-te, numara pana la 10! Nu cred ca e cazul sa iti mai dai arama pe fata in halul asta.

DAca aveai o fata care era majora, nu crezi ca era dreptul ei sa iasa cu cine doreste? Te simteai mai bine daca era un islamist, tigan sau un negru de varsta ei? Nu crezi ca aceleasi lucruri libidinoase pe care le-ar face un babalau cu corpul fetei le face si unul tanar (de varsta ei) ? Aia nu te-ar innebuni?

Si daca te innebuneste ideia tinerei care isi pateaza corpul cu seful libidinos si tu ai fantezii de genul asta, mergi si te trateaza. Poate vezi viata mai frumoasa si te concentrezi pe probleme reale ale tale nu te mai legi de capra vecinului.





merci esti o dulce mesajul de la hairpin era pt mine.
adry22
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:33
De la: hairpin, la data 2008-11-14 12:05:25Consider ca nici macar nu avem ce discuta noi doua, suntem total diferite.Daca as avea o fata asa, cred ca as innebuni ....


in fine, ai observat si tu ceva
sa te mai ajut - esti total diferita de toata lumea de aici
stai linistita ca nu ai sanse de a avea un copil cu "scaun la cap" - vezi genetica...
si conditional optativul este gresit intrebuintat....
sandra33
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:36
De la: cornelia_leia, la data 2008-11-14 12:24:30adry22 ...cred ca te referi ca fac ce vor cu CORPUL lor......


nu inteleg ce vrei sa spui?????
fiecare face ce vrea cu viata lui, e liber sa iubesaca, sa se indragosteasca sa intretina relatii sexuale cu cine-i place
adry22
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:36
Da, sunt si barbati tineri care se vand,nu numai femeile, dar mai este vorba si de educatia primita, de mediul in care ai crescut, de cultura fiecaruia.Mie una mi s-a parut mai normal sa muncesc pentru a castiga un ban, tocmai de accea am si deschis acest topic, nu ma intereseaza ce fac altele cu corpul lor, dar chiar eram curioasa daca acesta este un caz singular, sau este o chestie generala printre fetele tinere.
hairpin
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:37
De la: hairpin, la data 2008-11-14 12:37:24Da, sunt si barbati tineri care se vand,nu numai femeile, dar mai este vorba si de educatia primita, de mediul in care ai crescut, de cultura fiecaruia.Mie una mi s-a parut mai normal sa muncesc pentru a castiga un ban, tocmai de accea am si deschis acest topic, nu ma intereseaza ce fac altele cu corpul lor,


tu ce educatie ai primit
in ce mediu ai crescut
ce cultura ai
ce ai muncit pt a cistiga un ban
si...chiar nu te intereseaza ce fac altele cu corpul lor? noua ne dovedesti contrariul....
tu realizezi ce spui sau doar arunci cuvintele din lipsa de altceva mai bun de facut?
cine/ce iti da tie dreptul de a jigni? care sint bazele morale ale acestei atitudini?
sandra33
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:43
De la: sandra33, la data 2008-11-14 12:36:25
De la: hairpin, la data 2008-11-14 12:05:25Consider ca nici macar nu avem ce discuta noi doua, suntem total diferite.Daca as avea o fata asa, cred ca as innebuni ....


in fine, ai observat si tu ceva
sa te mai ajut - esti total diferita de toata lumea de aici
stai linistita ca nu ai sanse de a avea un copil cu "scaun la cap" - vezi genetica...
si conditional optativul este gresit intrebuintat....
- Conditional optativul se formeaza cu ajutorul verbului auxiliar a avea + infinitivul verbului de conjugat,explica ce este gresit intrebuintat daca esti specialista in limba romana.
hairpin
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:49
De la: sandra33, la data 2008-11-14 12:43:11
De la: hairpin, la data 2008-11-14 12:37:24Da, sunt si barbati tineri care se vand,nu numai femeile, dar mai este vorba si de educatia primita, de mediul in care ai crescut, de cultura fiecaruia.Mie una mi s-a parut mai normal sa muncesc pentru a castiga un ban, tocmai de accea am si deschis acest topic, nu ma intereseaza ce fac altele cu corpul lor,


tu ce educatie ai primit
in ce mediu ai crescut
ce cultura ai
ce ai muncit pt a cistiga un ban
si...chiar nu te intereseaza ce fac altele cu corpul lor? noua ne dovedesti contrariul....
tu realizezi ce spui sau doar arunci cuvintele din lipsa de altceva mai bun de facut?
cine/ce iti da tie dreptul de a jigni? care sint bazele morale ale acestei atitudini?



Nu mi se pare ca am jignit pe nimeni, probabil am raspuns cu aceeasi moneda.
hairpin
Postat pe 14 Noiembrie 2008 12:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Clubul Scorpiilor 25 De la: kudika_15715 30 Septembrie 2012 16:03
sani mici...:( 29 De la: alinutzica 31 Mai 2011 16:37
scorpia de sora-sa!!!! 29 De la: diana3289 27 Ianuarie 2010 11:05
relatie imposibila...interzisa :(( 39 De la: crys_tal 12 Februarie 2010 23:59
voi ce parere aveti 5 De la: kudikamakeup 19 Mai 2010 14:31