Setari Cookie-uri

nu vrea sa se culce cu mine

eu am o problema din punct de vedere fizic.Am avut un accident de masina care mi-a distrus picioarele si sunt schioapa si am un iubit chiar daca sunt.Nu inteleg de ce faci atatea discriminari daca esti perfecta tu.poate pur si simplu ii dai prea multa bataie de cap il stresezi ii reprosezi pur si simplu si nu iti dai seama.Ce dracu chiar rasa noastra a ajuns de rasul lumii?Nu face sex cu tine ...e clar ca nu il mai atragi.sau poate are pe altcimeva.De ce trebuie sa te agiti atata/?
Altul .duca-se
unghiuta48
Postat pe 10 Decembrie 2008 22:21
parerea mea e ca atunci cand iubesti nu conteaza ce fel arata persoana de langa tine,ci iubesti sufletul,frumusetea in timp dispare toti imbatranim iar sufletul ramane o vesnicie,iar cu doritul,ori te iubeste prea mult ptr asa ceva inca,iar dak deja e mult timp inseamna ca sunt unele probleme care nu le aveti discutate
bgd
Postat pe 10 Decembrie 2008 22:27
CINE E ROBERTAQ_BRUNI O INVIT SA IA LEGATURA CU MINE
curcubeu0
Postat pe 10 Decembrie 2008 22:32
hmm..problema mea s-a rezolvat...sper ca esti ok si spune-ne si noua dak ai luat vreo decizie.
sweety13
Postat pe 11 Decembrie 2008 18:13
De la: halm, la data 2008-11-21 20:27:07ce nu vrea? sa se culce cu tine? este impotent, draga, cauta altul


subscriu,poate nu are cu ce draga,esti tanara ,altul la rand.
adistefi1970
Postat pe 25 Decembrie 2008 22:48
si eu sunt sunt de aceasi parere daca el nu vrea sa se culce cu tine in mod sigur ca se culca cu alta de aia nu mai are nici un interes pentru tine

Postat pe 25 Decembrie 2008 22:53
De la: dana_3, la data 2008-12-25 22:53:35si eu sunt sunt de aceasi parere daca el nu vrea sa se culce cu tine in mod sigur ca se culca cu alta de aia nu mai are nici un interes pentru tine



in concluzie al tau se culca cu alta

Postat pe 26 Decembrie 2008 01:50
De la: Arsena, la data 2008-12-26 01:50:25
De la: dana_3, la data 2008-12-25 22:53:35si eu sunt sunt de aceasi parere daca el nu vrea sa se culce cu tine in mod sigur ca se culca cu alta de aia nu mai are nici un interes pentru tine



in concluzie al tau se culca cu alta


sau cu altu :):):):):):):):)

Postat pe 26 Decembrie 2008 04:27
Draga mea,nu ai specificat citi ani ai tu si el.
Am citit si eu toate bataile de cimpi de pe aici mai mult sau mai putine.
Problema dezverginarii tale o vad in flul urmator.
Daca tipul este tinar cum banuiesc,in jurul virstei de 20 de ani ,ma gindesc ca poate este si el virgin sau are pe alta.
Ce nu stii tu si nu ti-a zis nimeni este ca barbatii tineri au o problema cu masturbarea mai ales daca este virgin.
Baietii incep sa se masturbeze de pe la 14 ani si unii o fac foarte des ceea ce da dependenta si mai tirziu pe la 20 si mai multi de ani ii auzi ca au probleme cu erectia,ba nu au erectii tari ba sunt scurte si ejaculeaza precoce etc.
Degeaba esti tu frumoasa daca nu il incurajezi cu soapte fierbinti,poate tipu e timorat si ai este frica de esec .
Incurajeaza-l si vorbeste cu el ,spunei ca indiferend de rezultat nu-i nici o problema.
Hai mai scrie si tu pe aici si zi ce ai rezolvat.
marianil
Postat pe 26 Decembrie 2008 14:21
si dak are pe alta, ce barbat "sanatos la cap" ar refuza sa faca sex cu o alta femeie? parerea mea e k e gay consider k ar trebui sa purtati o discutie serioasa te pup, si ai grija de tine

Postat pe 31 Decembrie 2008 12:46
anushka07
Postat pe 1 Ianuarie 2009 23:47
De la: cio0fo0lici, la data 2009-01-01 23:47:01



faina explicatia ta!
ai si continuarea?

Postat pe 1 Ianuarie 2009 23:47
nu pot sa cred...cum?si tu?stai asa?..si astepti?ce?du-te mai fata,e lumea plina de barbati...ori e virgin...si moare de rusine...ori e impotent...ori e gay...are el ceva...dar tu?tu ce ai?de ce stai?!
stratulatsorin
Postat pe 2 Ianuarie 2009 01:07
sincer, nu stiu daca noi cei care citim mesajul tau disperat, te-am putea ajuta cu ceva. daca timp de 2 ani de zile a lipsit total comunicarea si nu ai putut sub nici o forma sa aflii ce se intampla cu el... e dezastruos. el,barbat fiind, poti sta linistita ca nevoile trupesti si le indeplinea cu altcineva... sau poate mai avea o relatie in paralel cu a voastra.. la asta te-ai gandit?? pot fi destule motive... noi doar dam cu presupusul. ceea ce inseamna ca acuma tu trebuie doar sa incerci sa mai vb cu ell... singurul motiv numai el il stie si ti-l poate dezvalui. sper sa fii ok. te pup
sympatik_4u
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:12
multa lume se confrunta cu problema asta ..... sunt situatii cind doar sexul merge, iar alta forma de comunicare nu exista(nici asta nu e bine), niciodata nu le vom avea pe toate, dar in situatia ta - 2ani - e putin cam exagerat ... nu stiu cu de ai avut atita rabdare.
situatia mea e mai putin tragica dar nu gasesc raspuns ptr ca nu stiu cum ghindesc femeile. Suntem impreuna de 3 luni si evita de fiecare data sa o facem si oricum putine sunt momentele in care avem posibilitatea desi unde chiar este.
poate imi spun fetele de pe forum de ce o partenera desi accepta sa fie cu 1 barbat, evita contactul sexual .... parerea mea e ca in momentul in care accepti sa fi cu cineva o faci pentru ca simti atractie fizica doar nu ii putem citi sufletul din prima. interes material nu poate fi vorba deoarece nu se simte in nimik si nici 1 gest al ei iar eu nu i-am facut cadouri scumpe ....
As vrea sa inteleg cum ghindesc femeile, mi se pare atipic ................... mai ales ca amindoi suntem trecuti de 26 de ani ....
poparemus_a
Postat pe 24 Ianuarie 2009 12:32
Problema cu care te confrunti tu (poparemus) are din punctul meu de vedere 2 variante:ori o trauma mai mica sau mai mare din copilarie, adolescenta, pe care nu a avut probabil curaj sa ti-o marturiseasca, sau educatia primita acasa .Ori e una, ori e alta, ori amandoua.
alexandra0810
Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:16
Poate o are stramba
my_melody
Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:43
Ptr. (my_melody) daca nu ai constatat pina acum ...... cam toti o au mai mult sau mai putin strimba ..... dar ai timp sa afli
poparemus_a
Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:51
Ideea era ca ar putea avea o problema de natura sexuala, am spus-o sub forma de gluma, dar credeam ca s-a inteles.
pentru unii se pare ca vorbesc frustrarile...
my_melody
Postat pe 24 Ianuarie 2009 14:31
daca am inteles gresti imi cer scuze dar imi parea sa semene a mishto grosolan
daca era doar o metafora sau gluma imi cer scuze
poate nici nu se referea la ce am scris eu mai sus
poparemus_a
Postat pe 24 Ianuarie 2009 14:37
parerea mea este ca un barbat numai atunci refuza sa se culce cu o femeie cand nu mai simte nici o atractie fata de partenera dar totusi sta cu ea din diferite interese materiale sau cea mai sigura varianta e ca se culca cu alta femeie care stie sa il satisfaca sexual
ilyescorina
Postat pe 24 Ianuarie 2009 14:43
just one word: NEXT! esti fata tanara... nu sta langa un mormoloc patetic obosit etc
Cretzulica
Postat pe 25 Ianuarie 2009 17:01
si tu de ce vrei?dragoste cu forta nu se poate.nu are farmec.uita-l.
dana_mv
Postat pe 29 Ianuarie 2009 20:46
E F.SIMPLU - NU TE IUBESTE = NU TE DORESTE . ALTFEL TE_AR FI LUAT PE SUS. LASA-L DRAGA !
nocturnalia
Postat pe 6 Februarie 2009 09:04
Are pe alta fato !
nocturnalia
Postat pe 6 Februarie 2009 09:06
sunt convins ca mii sau milioane de barbati te-ar dori
de ce nu incerci cu altul cred ca ai sa gasesti aceleasi sau alte milioane care ar face-o din prima,iar alte milioane nici nu ar astepta sa ajungeti intr-un pat.
totul e sa ai curaj si sa incepi cu unul din milioanele de care te simti atrasa
incearca ca aceasta acumulare sa nu te duca la o descarcare violenta,asta pentru ca primul contact sa fie intodeauna o amintire placuta
primul contact va fi unic asa ca acorda-ti un moment de placere maxima
daca doresti ajutor sau un algoritm de start cu el sau cu altul contacteaza-ma...
sahadrian
Postat pe 6 Februarie 2009 09:29
dak nu ati obs.. de ce va chinuiti sa mai postati aici. verificati profilul fetei. o sa vedeti ACEST UTILIZATOR NU MAI EXISTA!!!!!!!!!!!!!!!
nu vedeti ca nu mai raspunde. intrati sa vdti ca nu mai are cont, l-a anulat.
dienutza_bulinutza
Postat pe 6 Februarie 2009 09:31
De la: dienutza_bulinutza, la data 2009-02-06 09:31:46 dak nu ati obs.. de ce va chinuiti sa mai postati aici. verificati profilul fetei. o sa vedeti ACEST UTILIZATOR NU MAI EXISTA!!!!!!!!!!!!!!!
nu vedeti ca nu mai raspunde. intrati sa vdti ca nu mai are cont, l-a anulat.


Inseamna ca cineva tot a rezolvat-o..caz inchis:)))
Iradiatu_
Postat pe 6 Februarie 2009 09:49
De la: my_melody, la data 2009-01-24 13:43:21Poate o are stramba




Postat pe 6 Februarie 2009 09:53
ups....suspect tipul... ori e gay...ori nu vrea sa se lege la cap...ori are pe altcineva si nu sti.....imposibil sai oferi pe tava sex,dragostea si sa refuze...ciudat esti tinara ,frumoasa...viata merge inainte...cineva e si pt tine.......sa ne scrii cind vine momentul....
mikela_my
Postat pe 6 Februarie 2009 09:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
neincredere 42 De la: __LL__ 1 Aprilie 2009 04:23
Buna~! 2 De la: cristina1221 21 Ianuarie 2013 08:09
atractia sexuala e suficienta pentru reinodarea unei relatii? 12 De la: scorpyoW 22 Iunie 2009 18:53
Angajari VIDEOCHAT 1 De la: RTmodels_Constanta_1 25 Iulie 2012 13:44
am face orice ptr partener? 260 De la: kudika029282 1 Decembrie 2010 17:01