Setari Cookie-uri

nu vrea sa se culce cu mine

hai ciao ca am plecat.. sa ma leg de pat
Diavolyta_
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:49
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-24 01:48:23
De la: Masarion, la data 2009-04-24 01:44:59
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-24 01:38:36On Topic: imbata'l... leaga'l de pat... violeaza'l

Nu mai invata fata la asa ceva tie ti ar placea sa fii in locul baiatului? citez " imbatata, legata de pat si violata" :)) nu cred :P sau cine stie...



mmmmmmmmm daca imi face asta persoana care'mi place si cu care vreau sa ma culc... diiiii calutuuuu diiiiii


pai da ma dar totusi, oricat de mult ti ar placea persoana imbatata si legata de pat? nu esti prea romantica :))
Masarion
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:50
De la: Masarion, la data 2009-04-24 01:50:23
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-24 01:48:23
De la: Masarion, la data 2009-04-24 01:44:59
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-24 01:38:36On Topic: imbata'l... leaga'l de pat... violeaza'l

Nu mai invata fata la asa ceva tie ti ar placea sa fii in locul baiatului? citez " imbatata, legata de pat si violata" :)) nu cred :P sau cine stie...



mmmmmmmmm daca imi face asta persoana care'mi place si cu care vreau sa ma culc... diiiii calutuuuu diiiiii


pai da ma dar totusi, oricat de mult ti ar placea persoana imbatata si legata de pat? nu esti prea romantica :))


ce sa fac daca asa sunt eu... mai salbatica de felu' meu
Diavolyta_
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:48
in episodul 2.......nimic interesant pe langa faptul k il iubesc pe EX si sunt cu fostul lui "cumnatzel"si prieten in acelasi timp....nimic altceva...actualul s-a km atasat de mn dar eu nu:((:(( k sa imi mai aduc aminte de ex il sun cu anonim si nu zic nmc stau la tel si el se enerveaza...etc etc...
Episodul 3 il povestesc knd am informatii:)):))
misterrrr
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:49
De la: elisabyy, la data 2009-04-24 22:49:08in episodul 2.......nimic interesant pe langa faptul k il iubesc pe EX si sunt cu fostul lui "cumnatzel"si prieten in acelasi timp....nimic altceva...actualul s-a km atasat de mn dar eu nu:((:(( k sa imi mai aduc aminte de ex il sun cu anonim si nu zic nmc stau la tel si el se enerveaza...etc etc...
Episodul 3 il povestesc knd am informatii:)):))



Episodul 3 ti'l zic eu.... era un proverb.. daca fugi dupa doi iepuri nu prinzi nici unu'... da'ti tu seama ca vreu sa zic de fapt...
Diavolyta_
Postat pe 24 Aprilie 2009 22:52
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-24 22:52:46
De la: elisabyy, la data 2009-04-24 22:49:08in episodul 2.......nimic interesant pe langa faptul k il iubesc pe EX si sunt cu fostul lui "cumnatzel"si prieten in acelasi timp....nimic altceva...actualul s-a km atasat de mn dar eu nu:((:(( k sa imi mai aduc aminte de ex il sun cu anonim si nu zic nmc stau la tel si el se enerveaza...etc etc...
Episodul 3 il povestesc knd am informatii:)):))



Episodul 3 ti'l zic eu.... era un proverb.. daca fugi dupa doi iepuri nu prinzi nici unu'... da'ti tu seama ca vreu sa zic de fapt...


Eu nu fug momentan dupa 2 iepuri...k unul oricum a plekt definitiv din viata mea....a mai ramas unu:P:P:P
misterrrr
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:07
al meu vrea sa se culce cu mn si knd suntem certati, asa ca nu am testat senzati asta
yumy
Postat pe 26 Aprilie 2009 11:22
De la: andr3386, la data 2008-11-21 20:04:05am si eu o problema...pot spune grava deoarece am o relatie...sau mai bine spus am avut...o relatie cu cineva timp de aproximativ 2 ani,timp in care nu vroia sa facem sex,dragoste cum vreti voi sa spuneti.eu eram virgina cand ne-am cunoscut si la inceput eram mai timida dar dupa cateva luni binenteles ca imi doaream sa facem dragoste insa ma tot refuza...din mai multe motive.La un moment dat pot spune ca a incercat dar atat si a trecut un an...dupa care si al doilea pot spune... si suntem tot acolo.am incercat sa vorbim despre asta binenteles dar ma tot evita si tot timpul avea tot felul de motive stupide:ca e obosit, ca se va intampla cand vom fi singuri acasa ca vrea sa fie ceva deosebit...etceu am rezistat cat am rezistat dar pur si simplu am explodat pentru ca s-au adunat atatea si am tot tinut in mine.as fi inteles si eu daca eram urata schioapa oarba ...doamne fereste dar nici asa nu avea nici un motiv ca sa ma refuze atata timp sau sa reziste...chiar si goala langa el dar nimik
poate cineva sa imi explice asa ceva?probleme de sanatate sunt excluse


eu cred ca e asexual...cauta pe ent..cam aceeasi problema o am ,diferenta e ca de cateva luni ne-am casatorit(impreuna suntem de aproape 4)am incercat cam toate solutiile posibile,sa nu spun toate,doar daca o fi vreuna ascunsa pe undeva:)
silver78
Postat pe 27 Aprilie 2009 22:56
sa adaug si eu la acest subiect un mic rezumat al vietii mele. la inceput cand eram cu prietenu meu si nu locuiam impreuna de fiecare data cand ne intalneam ma voia, de aproape 2 ani locuim impreuna si cam de atunci au inceput sa scartaie treburile, dak nu are chef nu o facem, poate sa treaca si o luna, pot sa ma urc pe pereti nu conteaza, imi zice ca problema e ca eu ii stric cheful pt ca ma iau de el, sau ca il cicalesc, lucru care nu se intampla in fiecare zi, si chiar dak se intampla dak ne intelegem bine peste o ora si chiar ne jucam/gadilam, atunci ce-l mai impiedica. problema e ca de vreo luna am eu dureri abdominale si mi s-a zis ca e de la lipsa de sex, pentru ca eu mai mereu as vrea sa fac sex..asa ca.. ma intreb cat o sa mai rezist, iubirea nu te .... sper sa nu incep sa am reale probleme medicale din cauza asta, inca incerc sa-l inteleg, sunt luni in care e totul perfect, dar si luni in care nu are chef...nu are cum sa aibe pe alta, pentru ca suntem mereu impreuna dupa munca, dar si cand se intampla evenimentul il tine cel putin o ora la un numar..ma intreb dak imi sunt suficiente la intervale mari de timp performante d-astea...
anamaria_red
Postat pe 29 Aprilie 2009 12:53
De la: anamaria_red, la data 2009-04-29 12:53:55sa adaug si eu la acest subiect un mic rezumat al vietii mele. la inceput cand eram cu prietenu meu si nu locuiam impreuna de fiecare data cand ne intalneam ma voia, de aproape 2 ani locuim impreuna si cam de atunci au inceput sa scartaie treburile, dak nu are chef nu o facem, poate sa treaca si o luna, pot sa ma urc pe pereti nu conteaza, imi zice ca problema e ca eu ii stric cheful pt ca ma iau de el, sau ca il cicalesc, lucru care nu se intampla in fiecare zi, si chiar dak se intampla dak ne intelegem bine peste o ora si chiar ne jucam/gadilam, atunci ce-l mai impiedica. problema e ca de vreo luna am eu dureri abdominale si mi s-a zis ca e de la lipsa de sex, pentru ca eu mai mereu as vrea sa fac sex..asa ca.. ma intreb cat o sa mai rezist, iubirea nu te .... sper sa nu incep sa am reale probleme medicale din cauza asta, inca incerc sa-l inteleg, sunt luni in care e totul perfect, dar si luni in care nu are chef...nu are cum sa aibe pe alta, pentru ca suntem mereu impreuna dupa munca, dar si cand se intampla evenimentul il tine cel putin o ora la un numar..ma intreb dak imi sunt suficiente la intervale mari de timp performante d-astea...


chiar ti se intampla sa urci pe pereti!!?
oau, femeia paianjen!!

cumpara-ti un vibrrrrrrraator!

Postat pe 29 Aprilie 2009 13:28
sau sa-l violeze....ce drek iti imprumut niste catuse
ralu_zar
Postat pe 29 Aprilie 2009 14:10
Buna!Asa cum am promis sa va povestesc si episodul 3 Aseara m-am certat cu iubitul meu k nu vroia sa mergem la disco si eu vroiam neaparat sa ies undeva,si de nervi am iesit cu un baiat(fostul iubit al prietenei mele )si m-am combinat cu el.....Cand stateam noi asa frumos imbratisati in disco si ne sarutam.....hop apare iubitul meu
si asa k logic k l-am pierdut....m-am intalnit cu el pe scarile la disco si ma intb ce fac k am ajuns in disco?si eu i-am zis DA PA.....si el apoi a observat uitandu-se la mana mea k ma tinea de mana altcineva va dati seama cum sa simtit?kt de nesimtita am fost?nu am sa mi-o iert niciodata...am pierdut un baiat asa bun...dar si vali(actualul)e dragutz...simpatic....doar k exista o problema.....asta in episodul 4 o spun....acum sunt prea trista:((:(( pwpici la toti....papa
misterrrr
Postat pe 3 Mai 2009 16:52
De la: elisabyy, la data 2009-05-03 16:52:12Buna!Asa cum am promis sa va povestesc si episodul 3 Aseara m-am certat cu iubitul meu k nu vroia sa mergem la disco si eu vroiam neaparat sa ies undeva,si de nervi am iesit cu un baiat(fostul iubit al prietenei mele )si m-am combinat cu el.....Cand stateam noi asa frumos imbratisati in disco si ne sarutam.....hop apare iubitul meu
si asa k logic k l-am pierdut....m-am intalnit cu el pe scarile la disco si ma intb ce fac k am ajuns in disco?si eu i-am zis DA PA.....si el apoi a observat uitandu-se la mana mea k ma tinea de mana altcineva va dati seama cum sa simtit?kt de nesimtita am fost?nu am sa mi-o iert niciodata...am pierdut un baiat asa bun...dar si vali(actualul)e dragutz...simpatic....doar k exista o problema.....asta in episodul 4 o spun....acum sunt prea trista:((:(( pwpici la toti....papa


da vad ca suferi rau...
coffeeta
Postat pe 3 Mai 2009 17:02
in episodul 4 cred ca ne spui ca nu vrea nici asta ..actualul ..sa se culce cu tine
ralu_zar
Postat pe 3 Mai 2009 17:07
poate e impotent...next....ce stai sa-ti bati capul...daca el nu te vrea o sa te vrea altul...e atat de simplu...de ce iti bati capul cu toti prostii...
camelusha83
Postat pe 3 Mai 2009 18:48
De la: elisabyy, la data 2009-05-03 16:52:12Buna!Asa cum am promis sa va povestesc si episodul 3 Aseara m-am certat cu iubitul meu k nu vroia sa mergem la disco si eu vroiam neaparat sa ies undeva,si de nervi am iesit cu un baiat(fostul iubit al prietenei mele )si m-am combinat cu el.....Cand stateam noi asa frumos imbratisati in disco si ne sarutam.....hop apare iubitul meu
si asa k logic k l-am pierdut....m-am intalnit cu el pe scarile la disco si ma intb ce fac k am ajuns in disco?si eu i-am zis DA PA.....si el apoi a observat uitandu-se la mana mea k ma tinea de mana altcineva va dati seama cum sa simtit?kt de nesimtita am fost?nu am sa mi-o iert niciodata...am pierdut un baiat asa bun...dar si vali(actualul)e dragutz...simpatic....doar k exista o problema.....asta in episodul 4 o spun....acum sunt prea trista:((:(( pwpici la toti....papa


Sfat:
Pune mana si invata Crezul ,mergi duminica la biserica pana nu este prea tarziu.
G_Bogdan
Postat pe 3 Mai 2009 18:59
Episodul 4......am cunoscut un alt baiat pe nume Emil numai am vrut sa stau cu celalalt k nu ne potriveam stiu k sunt nebuna:))poate va merge bn cu Emil
misterrrr
Postat pe 12 Mai 2009 09:11
De la: elisabyy, la data 2009-05-03 16:52:12Buna!Asa cum am promis sa va povestesc si episodul 3 Aseara m-am certat cu iubitul meu k nu vroia sa mergem la disco si eu vroiam neaparat sa ies undeva,si de nervi am iesit cu un baiat(fostul iubit al prietenei mele )si m-am combinat cu el.....Cand stateam noi asa frumos imbratisati in disco si ne sarutam.....hop apare iubitul meu
si asa k logic k l-am pierdut....m-am intalnit cu el pe scarile la disco si ma intb ce fac k am ajuns in disco?si eu i-am zis DA PA.....si el apoi a observat uitandu-se la mana mea k ma tinea de mana altcineva va dati seama cum sa simtit?kt de nesimtita am fost?nu am sa mi-o iert niciodata...am pierdut un baiat asa bun...dar si vali(actualul)e dragutz...simpatic....doar k exista o problema.....asta in episodul 4 o spun....acum sunt prea trista:((:(( pwpici la toti....papa
cat poti sa inventezi :)) vai vai vai esti penala
priest
Postat pe 12 Mai 2009 16:58
De la: priest, la data 2009-05-12 16:58:56
De la: elisabyy, la data 2009-05-03 16:52:12Buna!Asa cum am promis sa va povestesc si episodul 3 Aseara m-am certat cu iubitul meu k nu vroia sa mergem la disco si eu vroiam neaparat sa ies undeva,si de nervi am iesit cu un baiat(fostul iubit al prietenei mele )si m-am combinat cu el.....Cand stateam noi asa frumos imbratisati in disco si ne sarutam.....hop apare iubitul meu
si asa k logic k l-am pierdut....m-am intalnit cu el pe scarile la disco si ma intb ce fac k am ajuns in disco?si eu i-am zis DA PA.....si el apoi a observat uitandu-se la mana mea k ma tinea de mana altcineva va dati seama cum sa simtit?kt de nesimtita am fost?nu am sa mi-o iert niciodata...am pierdut un baiat asa bun...dar si vali(actualul)e dragutz...simpatic....doar k exista o problema.....asta in episodul 4 o spun....acum sunt prea trista:((:(( pwpici la toti....papa
cat poti sa inventezi :)) vai vai vai esti penala

asta so crezi tu bine e parerea ta...traim intr-o tara in kre avem dreptul sa ne exprimam opiniile
misterrrr
Postat pe 14 Mai 2009 10:56
De la: elisabyy, la data 2009-05-14 10:56:51
De la: priest, la data 2009-05-12 16:58:56
De la: elisabyy, la data 2009-05-03 16:52:12Buna!Asa cum am promis sa va povestesc si episodul 3 Aseara m-am certat cu iubitul meu k nu vroia sa mergem la disco si eu vroiam neaparat sa ies undeva,si de nervi am iesit cu un baiat(fostul iubit al prietenei mele )si m-am combinat cu el.....Cand stateam noi asa frumos imbratisati in disco si ne sarutam.....hop apare iubitul meu
si asa k logic k l-am pierdut....m-am intalnit cu el pe scarile la disco si ma intb ce fac k am ajuns in disco?si eu i-am zis DA PA.....si el apoi a observat uitandu-se la mana mea k ma tinea de mana altcineva va dati seama cum sa simtit?kt de nesimtita am fost?nu am sa mi-o iert niciodata...am pierdut un baiat asa bun...dar si vali(actualul)e dragutz...simpatic....doar k exista o problema.....asta in episodul 4 o spun....acum sunt prea trista:((:(( pwpici la toti....papa
cat poti sa inventezi :)) vai vai vai esti penala

asta so crezi tu bine e parerea ta...traim intr-o tara in kre avem dreptul sa ne exprimam opiniile
pe mine nu vrei sa ma cunostiiiiiiiiiiii
thadoog
Postat pe 14 Mai 2009 10:59
de ceeee?
vrei sa te tina si pe tine de manaaaaaaa??????
Lucia1971
Postat pe 14 Mai 2009 11:01
De la: elisabyy, la data 2009-05-12 09:11:21Episodul 4......am cunoscut un alt baiat pe nume Emil numai am vrut sa stau cu celalalt k nu ne potriveam stiu k sunt nebuna:))poate va merge bn cu Emil



poate chiar faci sex cu emil!
emil boc!
geo_x
Postat pe 14 Mai 2009 12:50
De la: geo_x, la data 2009-05-14 12:50:54
De la: elisabyy, la data 2009-05-12 09:11:21Episodul 4......am cunoscut un alt baiat pe nume Emil numai am vrut sa stau cu celalalt k nu ne potriveam stiu k sunt nebuna:))poate va merge bn cu Emil



poate chiar faci sex cu emil!
emil boc!

poate ...
misterrrr
Postat pe 16 Mai 2009 09:46
hi
Cassey
Postat pe 18 Mai 2009 12:24
Mai era una cu un subiect ca prietenul ei face sex prea des si ea nu vrea...poate faceti schimb de parteneri si se rezolva problema
camelusha83
Postat pe 19 Mai 2009 18:57
bah ce sa zic persoana kre mi-a zis k o voi face cu emil avea dreptate am comis-o si pe asta dar gandindu-ma la fostu
misterrrr
Postat pe 19 Mai 2009 23:02
De la: elisabyy, la data 2009-05-19 23:02:20bah ce sa zic persoana kre mi-a zis k o voi face cu emil avea dreptate am comis-o si pe asta dar gandindu-ma la fostu


felicitari!
deci poti sa inchei subiectu', nu!?
geo_x
Postat pe 19 Mai 2009 23:15
De la: andr3386, la data 2008-11-21 20:04:05am si eu o problema...pot spune grava deoarece am o relatie...sau mai bine spus am avut...o relatie cu cineva timp de aproximativ 2 ani,timp in care nu vroia sa facem sex,dragoste cum vreti voi sa spuneti.eu eram virgina cand ne-am cunoscut si la inceput eram mai timida dar dupa cateva luni binenteles ca imi doaream sa facem dragoste insa ma tot refuza...din mai multe motive.La un moment dat pot spune ca a incercat dar atat si a trecut un an...dupa care si al doilea pot spune... si suntem tot acolo.am incercat sa vorbim despre asta binenteles dar ma tot evita si tot timpul avea tot felul de motive stupide:ca e obosit, ca se va intampla cand vom fi singuri acasa ca vrea sa fie ceva deosebit...etceu am rezistat cat am rezistat dar pur si simplu am explodat pentru ca s-au adunat atatea si am tot tinut in mine.as fi inteles si eu daca eram urata schioapa oarba ...doamne fereste dar nici asa nu avea nici un motiv ca sa ma refuze atata timp sau sa reziste...chiar si goala langa el dar nimik
poate cineva sa imi explice asa ceva?probleme de sanatate sunt excluse




e GAY sau prost astea sunt variantele corecte cata alt cuc asta ce il ai face probleme la pasarica sa fii iubita
mickyyo_parintele
Postat pe 19 Mai 2009 23:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex oral 175 De la: kudika_24601 28 Iulie 2013 02:45
Cred ca un nou subiect pe care sa se bata unii ar fi sexul anal.... 22 De la: kudika090091 10 Decembrie 2009 16:48
help 6 De la: laurathegirl 3 August 2008 20:55
...OH... 18 De la: Valitza88 24 Septembrie 2009 18:41
Ce credeti despre fetele care ajung "prostituate"?nevoie sau placere? 313 De la: Melek88_88 10 Ianuarie 2011 03:12