Setari Cookie-uri

nu vrea sa se culce cu mine

super tare....la citi sunt gay acum..nu ma mira
....toti barbatii frumosi am auzit ca sunt gay ..asa ca sa dat lumea cu curu in sus
mikela_my
Postat pe 6 Februarie 2009 10:01
si ca sfat...cind o sa ai o relatie spune tot ce simti...si comunicati ...este foarte importanta comunicarea in cuplu...dureaza multi ani frumosi ..............ehhhh ce viata frumoasa...
mikela_my
Postat pe 6 Februarie 2009 10:03
Ok, toate bune! Dar cum sa interpretezi o atitudine de genul: el nu are aproape niciodata initiativa de a face sex, dar raspunde pozitiv ori de cate ori initiaza ea o partida de amor ?....
LunaPlina
Postat pe 6 Februarie 2009 15:22
De la: LunaPlina, la data 2009-02-06 15:22:09Ok, toate bune! Dar cum sa interpretezi o atitudine de genul: el nu are aproape niciodata initiativa de a face sex, dar raspunde pozitiv ori de cate ori initiaza ea o partida de amor ?....


Pentru ca privirea aia a femeii care vrea sa faca dragoste si vrea chiar in momentul acela....e tulburatoare.:)
Iradiatu_
Postat pe 6 Februarie 2009 15:27
pentru ca ii place sa fie dominat, este mai tmid desi nu o arata, mai conservat.
e ceva ce se activeaza inconstient, poate sa fie ft stapan pe el si plin de el in viata reala, dar exact o atitudine de genul asta sa scoata in evidenta faptul ca este timid si ii e greu sa domine.
testeaza asta in viata reala: incearca feluri noi de mancare? bauturi noi? ii place sa iasa in locuri noi? din itiativa lui ma refer. sau e stereotip si de obicei asteapta sa il convinga altii? in dans cum se lasa? dominat, condus sau preia ritmul?
dak e calculat si din exterior pare plin de el, orgolios, activ... afla ca in el se ascunde un baiat timid care doar pozeaza in ce am scris mai sus. nu il supara ca il domini in pat.. ii place si asa se simte cel mai bn.
dienutza_bulinutza
Postat pe 6 Februarie 2009 15:28
Da, s-ar putea sa ai mare dreptatae, desi la un moment dat devine destul de stanjenitor pt femeie sa preia ea mereu fraiele, sa spun asa... Si mai este inca o chestie! La un moment dat ai senzatia ca numai tu iti doresti apropierea asta, obosesti efectiv si ajungi sa mai stii daca esti intr-adevar dorita sau doar ti se raspunde dintr-un sentiment de respect sau sa nu fii ranita.....
LunaPlina
Postat pe 6 Februarie 2009 15:36
De la: LunaPlina, la data 2009-02-06 15:36:36Da, s-ar putea sa ai mare dreptatae, desi la un moment dat devine destul de stanjenitor pt femeie sa preia ea mereu fraiele, sa spun asa... Si mai este inca o chestie! La un moment dat ai senzatia ca numai tu iti doresti apropierea asta, obosesti efectiv si ajungi sa mai stii daca esti intr-adevar dorita sau doar ti se raspunde dintr-un sentiment de respect sau sa nu fii ranita.....


Egzact..care va sa zica..exact asa se simt si barbatii, cand pe voi va doare mai tot timpul capu`
Iradiatu_
Postat pe 6 Februarie 2009 15:38
De la: LunaPlina, la data 2009-02-06 15:36:36Da, s-ar putea sa ai mare dreptatae, desi la un moment dat devine destul de stanjenitor pt femeie sa preia ea mereu fraiele, sa spun asa... Si mai este inca o chestie! La un moment dat ai senzatia ca numai tu iti doresti apropierea asta, obosesti efectiv si ajungi sa mai stii daca esti intr-adevar dorita sau doar ti se raspunde dintr-un sentiment de respect sau sa nu fii ranita.....


poi pentru asta trebuie sa ai o discutie cu el. si aici trebuie sa reamintesc: BARBATII HABAR NU AU CE VREM NOI DAK NU LE ZICEM IN GURA MARE"
asa ca zi-i direct ca nici asa nu se supara. ca te simti aiurea sa iei mereu contolul, ca si femeilor le place sa fie dominate, sa se simta mai rasfatate, mai bgate in seama. rezolvi un pic pb printr-o discutie. explica-i ca ai senzatia ca doar tu vrei acest lucru si te smti penibil si mai zi-i ca in tmpul in care el se hotaraste dak sa initieze actu sexual in sine... tu iti cam pierzi rabdarea si placerea momentului cam dispare, ce-i drep.. asa ca sa sara mai rpd pe treaba si el. u ai tendintza de a mari preludiu doar pt a-l face pe el sa actioneze primul si cre ca te cam plictisesti pana vrea el.
dupa ce o sa aiba o discutie de genu asta.. dak tot nu se rez cat de cat... joaca-te putin cu el si lasa-l.... sa inteleaga ca asa te simti si u cand nu initiaza si el cva... ca te plicti sa te rogi de ea ( pare cam aiurea ce-am zis dar ar putea fi o varianta)
nu are cum sa se schimbe prea multe in schimb pt ca asa e genul lui... dar TREBUIE O DISCUTIE, macar se mai tempereaza
dienutza_bulinutza
Postat pe 6 Februarie 2009 15:45
"BARBATII HABAR NU AU CE VREM NOI DAK NU LE ZICEM IN GURA MARE""

aici are dreptate
Iradiatu_
Postat pe 6 Februarie 2009 15:47
De la: Iradiatu_, la data 2009-02-06 15:47:12"BARBATII HABAR NU AU CE VREM NOI DAK NU LE ZICEM IN GURA MARE""

aici are dreptate


draagilor (barbati) deci stati prost cu urechile de' tre' sa urle fetele la voi????

dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Februarie 2009 15:49
eu de asta chiar m-am convins " BARBATILOR TREBUIE SA LE SPUI CLAAAAR" asta deja mi se pare simpu.. fa aia, fa aia.. mie imi place ca se executa
dienutza_bulinutza
Postat pe 6 Februarie 2009 15:49
violeaza l!!!!!!!!!!!
morticia_adams
Postat pe 6 Februarie 2009 17:28
De la: andr3386, la data 2008-11-21 20:04:05am si eu o problema...pot spune grava deoarece am o relatie...sau mai bine spus am avut...o relatie cu cineva timp de aproximativ 2 ani,timp in care nu vroia sa facem sex,dragoste cum vreti voi sa spuneti.eu eram virgina cand ne-am cunoscut si la inceput eram mai timida dar dupa cateva luni binenteles ca imi doaream sa facem dragoste insa ma tot refuza...din mai multe motive.La un moment dat pot spune ca a incercat dar atat si a trecut un an...dupa care si al doilea pot spune... si suntem tot acolo.am incercat sa vorbim despre asta binenteles dar ma tot evita si tot timpul avea tot felul de motive stupide:ca e obosit, ca se va intampla cand vom fi singuri acasa ca vrea sa fie ceva deosebit...etceu am rezistat cat am rezistat dar pur si simplu am explodat pentru ca s-au adunat atatea si am tot tinut in mine.as fi inteles si eu daca eram urata schioapa oarba ...doamne fereste dar nici asa nu avea nici un motiv ca sa ma refuze atata timp sau sa reziste...chiar si goala langa el dar nimik
poate cineva sa imi explice asa ceva?probleme de sanatate sunt excluse
Eu cred ca tipul asta este inteligent....Nici nu se face asa ceva: toata ziua sex sau dragoste.Exista o vorba: mai rarut ca-i mai dragut.... Cu sexul este ca si cu orice lucru din viata asta.... il faci odata de doua ori si a treia oara te saturi si urmatorul lucru care iti vine in minte este sa schimbi partenera sau partenerul.... solutia este sa il faci mai rar si atunci sexul ti se va parea ceva deosebit si fantastic si te va imiplini ca si persoana.Eu prefer de exmplu sa ling pasarica cu limba odata si sa simta partenera decat de o suta de ori si fara nici un rezultat adica sa nu simta nimic.... un lucru foarte important: mancarea buna este aia de la sfarsit........
Baiat_Rezervat
Postat pe 6 Februarie 2009 18:10
De la: joana_rise, la data 2009-02-06 17:28:50violeaza l!!!!!!!!!!!


nu sariti ca poate-i place sau cum????

dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Februarie 2009 18:11
Un numar de telefon,un id ceva ai?....lasand gluma...eu am avut doar o prietena virgina...am rezistat 2 luni langa ea...pana i-am zis : hai odata k deja ma pliktisesc sa ma uit la tn (a acceptat mai greu...dupa ce am tot stat pe capul ei k chestia asta...dar a mers)...deci tipu tau avea probleme....sau era gay...
BogdanPaul
Postat pe 11 Februarie 2009 08:14
Da-i doi pumni sa-si revina
Dor_a
Postat pe 11 Februarie 2009 08:17
De la: gabi8ma, la data 2008-12-05 00:36:05ma da ma cam ia cu frisoane cand citesc , adica sa pricep c din ce in ce mai multi barbati refuza sa faca sex cu femei? da cu cine mai robinson crusoe sa faca ? ca doar nu toti par gay


Daca nu stiai inca, Gabitza,
afla ca acuma este ''la moda'' doar sa te duca cu ''zaharelul'', precum Don Juan le zapacea mintile prea multelor lui iubite, doar din VORBE, si apoi sa ne lase sa ne perpelim in ''suc propriu''.
Si sa vezi ce de mai ''musculite'' Proaste si Bete de DRAGOSTE li se vor mai asterne Domniilor LOR la picioare !!!

Este TRISTUL si MARELE ADEVAR. Prostia FEMININA!

Sa fim sanatosi!


P.S.
Persoane cu probleme sunt pe toate drumurile; macar de-ar sti ce vor :)
agoldfish
Postat pe 15 Aprilie 2009 15:08
De la: agoldfish, la data 2009-04-15 15:08:29
De la: gabi8ma, la data 2008-12-05 00:36:05ma da ma cam ia cu frisoane cand citesc , adica sa pricep c din ce in ce mai multi barbati refuza sa faca sex cu femei? da cu cine mai robinson crusoe sa faca ? ca doar nu toti par gay


Daca nu stiai inca, Gabitza,
afla ca acuma este ''la moda'' doar sa te duca cu ''zaharelul'', precum Don Juan le zapacea mintile prea multelor lui iubite, doar din VORBE, si apoi sa ne lase sa ne perpelim in ''suc propriu''.
Si sa vezi ce de mai ''musculite'' Proaste si Bete de DRAGOSTE li se vor mai asterne Domniilor LOR la picioare !!!

Este TRISTUL si MARELE ADEVAR. Prostia FEMININA!

Sa fim sanatosi!


P.S.
Persoane cu probleme sunt pe toate drumurile; macar de-ar sti ce vor :)


De fapt stiu prea bine ce vor.
Cum spuneam si mai sus, CAT MAI MULTE musculite (Proaste) Bete de ''DRAGOSTE''
agoldfish
Postat pe 15 Aprilie 2009 15:10
sari tu pe el.....poate are pe alta..... treci la actiune tu daca el nu vrea....altul te urca pe pereti
pamela_1
Postat pe 15 Aprilie 2009 15:34
eu cred ca din noiembrie pana acum o rezolvat ea cumva treaba si nu mai e fata mare
Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 15:54
On topic.. Violeaza`l
Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 15:55
asa ceva n-am mai auzit ever lol
priest
Postat pe 15 Aprilie 2009 15:55
La fel si mie... am stat cu un baiat 6 luni...il iubesc enorm de mult...si stateam la el noaptea(ai mei stiau k sunt la disco)dar noua ne placea sa adormim fie si 2 ore impreuna imbratisati si atat....el a incerkt de mai multe ori....dar eu am fost violata in trecut si mi-era teama si i-am zis sa mai asteptam...el ma insela asta stiam....si de Ziua indragostitilor a.c am plekt la munte....am dormit impreuna si am insistat toata noaptea so facem si el nu a mai vrut pretextand k nu avem prezervative...si eu i-am zis k nu e asta problema k maine iau eu pilula de a doua zi......si n ua vrut sub nicio forma...ne-am certat....si am dormit in colturi separate ale patului,dar el ma trezit pe la 6 cu saruturi...si mi-am adus aminte si ne-am certat iar!Dupa o saptamana(eram deja aksa)el ma mintit k se simte rau si nu poate veni la mn...dar la insistentele mele a venit si intre timp knd stateam in pat a primit un mj de la o fata Irina in kre ii zicea"ce faci mah mai vi o data in disco?"si ne-am certat si mi-a zis k e una careia ia zis k el e singur so amageask...in seara aia ne-am certat...a plekt suparat si s-a dus in disco la EA......si la o saptamana ne-am vazut...am mers impreuna la disco si apoi ne-am desp a treia zi!L-am sunata tipat la mn fara motiv si pe urma i-am dat un mj si i-am zis dak tine la mn ce sa facem?ne despartim sau ce?si el mi-a zis sa-l las un timp......si nu a mai reveit in viata mea....e o luna jumate de atunci....nuami imirasp.la tel.....nmc de genul!!!!!Si acum ce credeti?sunt iubita fratelui lu Irina aia cu kre ma insela el (Irina mi-a zis k ea nu stia k are prietena k a aflat pe urma si sa desp de el oricum)
misterrrr
Postat pe 20 Aprilie 2009 20:37
De la: elisabyy, la data 2009-04-20 20:37:35La fel si mie... am stat cu un baiat 6 luni...il iubesc enorm de mult...si stateam la el noaptea(ai mei stiau k sunt la disco)dar noua ne placea sa adormim fie si 2 ore impreuna imbratisati si atat....el a incerkt de mai multe ori....dar eu am fost violata in trecut si mi-era teama si i-am zis sa mai asteptam...el ma insela asta stiam....si de Ziua indragostitilor a.c am plekt la munte....am dormit impreuna si am insistat toata noaptea so facem si el nu a mai vrut pretextand k nu avem prezervative...si eu i-am zis k nu e asta problema k maine iau eu pilula de a doua zi......si n ua vrut sub nicio forma...ne-am certat....si am dormit in colturi separate ale patului,dar el ma trezit pe la 6 cu saruturi...si mi-am adus aminte si ne-am certat iar!Dupa o saptamana(eram deja aksa)el ma mintit k se simte rau si nu poate veni la mn...dar la insistentele mele a venit si intre timp knd stateam in pat a primit un mj de la o fata Irina in kre ii zicea"ce faci mah mai vi o data in disco?"si ne-am certat si mi-a zis k e una careia ia zis k el e singur so amageask...in seara aia ne-am certat...a plekt suparat si s-a dus in disco la EA......si la o saptamana ne-am vazut...am mers impreuna la disco si apoi ne-am desp a treia zi!L-am sunata tipat la mn fara motiv si pe urma i-am dat un mj si i-am zis dak tine la mn ce sa facem?ne despartim sau ce?si el mi-a zis sa-l las un timp......si nu a mai reveit in viata mea....e o luna jumate de atunci....nuami imirasp.la tel.....nmc de genul!!!!!Si acum ce credeti?sunt iubita fratelui lu Irina aia cu kre ma insela el (Irina mi-a zis k ea nu stia k are prietena k a aflat pe urma si sa desp de el oricum)


ce telenovela missstoooo!!!!
Diavolyta_
Postat pe 20 Aprilie 2009 21:28
mda...intersant zburatul asta din "floare in floare". ce poate fi mai injositor pt o femeie decat sa-si ofere "sufletul" pe tava,iar barbatul s-o respinga dezinteresat? in astfel de situatii,inca nu reusesc sa-mi dau seama daca problema e a barbatului...in fine...unele dintre noi merita asta...ca sa mai coboare cu picioarele pe pamant si sa se analizeze,pt ca doamnele/domnisoarele in cauza ofera mult prea mult,in timp ce barbatul adora sa descopere,sa cucereasca si sa-si asume in sinea sa "meritele" pt o relatie care "avanseaza",iar o relatie in care partenera se aseaza la picioarele barbatului ca presul de la usa,e din start o relatie esuata sau de scurta durata. asa ca...pt cele in cauza...TREZITI-VA!!!
aly_b
Postat pe 22 Aprilie 2009 00:50
De la: ilyescorina, la data 2009-01-24 14:43:04parerea mea este ca un barbat numai atunci refuza sa se culce cu o femeie cand nu mai simte nici o atractie fata de partenera dar totusi sta cu ea din diferite interese materiale sau cea mai sigura varianta e ca se culca cu alta femeie care stie sa il satisfaca sexual

Buna Dana!!! Si aicea te-ai gasit sa dai sfaturi? Presupun k sunt din proprie experienta...
amr2009
Postat pe 22 Aprilie 2009 09:37
De la: elisabyy, la data 2009-04-20 20:37:35La fel si mie... am stat cu un baiat 6 luni...il iubesc enorm de mult...si stateam la el noaptea(ai mei stiau k sunt la disco)dar noua ne placea sa adormim fie si 2 ore impreuna imbratisati si atat....el a incerkt de mai multe ori....dar eu am fost violata in trecut si mi-era teama si i-am zis sa mai asteptam...el ma insela asta stiam....si de Ziua indragostitilor a.c am plekt la munte....am dormit impreuna si am insistat toata noaptea so facem si el nu a mai vrut pretextand k nu avem prezervative...si eu i-am zis k nu e asta problema k maine iau eu pilula de a doua zi......si n ua vrut sub nicio forma...ne-am certat....si am dormit in colturi separate ale patului,dar el ma trezit pe la 6 cu saruturi...si mi-am adus aminte si ne-am certat iar!Dupa o saptamana(eram deja aksa)el ma mintit k se simte rau si nu poate veni la mn...dar la insistentele mele a venit si intre timp knd stateam in pat a primit un mj de la o fata Irina in kre ii zicea"ce faci mah mai vi o data in disco?"si ne-am certat si mi-a zis k e una careia ia zis k el e singur so amageask...in seara aia ne-am certat...a plekt suparat si s-a dus in disco la EA......si la o saptamana ne-am vazut...am mers impreuna la disco si apoi ne-am desp a treia zi!L-am sunata tipat la mn fara motiv si pe urma i-am dat un mj si i-am zis dak tine la mn ce sa facem?ne despartim sau ce?si el mi-a zis sa-l las un timp......si nu a mai reveit in viata mea....e o luna jumate de atunci....nuami imirasp.la tel.....nmc de genul!!!!!Si acum ce credeti?sunt iubita fratelui lu Irina aia cu kre ma insela el (Irina mi-a zis k ea nu stia k are prietena k a aflat pe urma si sa desp de el oricum)

Si in episodul 2 ce s-a mai intamplat?
amr2009
Postat pe 22 Aprilie 2009 09:39
On Topic: imbata'l... leaga'l de pat... violeaza'l
Diavolyta_
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:38
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-24 01:38:36On Topic: imbata'l... leaga'l de pat... violeaza'l

Nu mai invata fata la asa ceva tie ti ar placea sa fii in locul baiatului? citez " imbatata, legata de pat si violata" :)) nu cred :P sau cine stie...
Masarion
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:44
De la: Masarion, la data 2009-04-24 01:44:59
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-24 01:38:36On Topic: imbata'l... leaga'l de pat... violeaza'l

Nu mai invata fata la asa ceva tie ti ar placea sa fii in locul baiatului? citez " imbatata, legata de pat si violata" :)) nu cred :P sau cine stie...



mmmmmmmmm daca imi face asta persoana care'mi place si cu care vreau sa ma culc... diiiii calutuuuu diiiiii
Diavolyta_
Postat pe 24 Aprilie 2009 01:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:d 4 De la: felixcat 25 Aprilie 2010 14:03
Al doilea blister Yasmin... 160 De la: hilde31 1 Aprilie 2013 05:53
Nedumerire 9 De la: man_bmb22 2 Mai 2015 12:30
da sau nu? 70 De la: wanda_love_you 9 August 2009 20:32
TOPIC IMPOTRIVA UTILIZATOAREI ANAADYAN CINE ESETE PENTRU SCOATEREA EI DE PE KUDIKA ASTEPT RASPUNSURI FAVORABILE 221 De la: SIRSOFT 16 Decembrie 2009 21:23