Setari Cookie-uri

Cel mai neinspirat cadou de Craciun primit vreodata

Cel mai urat cadou a fost pentru mine intr-un an cand i-am spus sotului meu finutz ca vreau o rochie cadou de Craciun ca sa am ce sa ma imbrac in noaptea de Revelion. Numai ca lucrurile au stat altfel eu m-am dus si mi-am luat un costum cu pantaloni, mama sotului (care stau si vorbesc zi de zi) mi-a luat cadou un costum cu pantaloni .......IAR SOTUL MEU CE CREDETI CA MI-A LUAT CADOU ???.....TOT UN COSTUM CU PANTALONI ....am crezut ca vad negru in fata ochilor cand stia bine ca mi-am luat costum cu pantaloni , probabil mai mult ca sigur stia ce mi-a luat si mama lui ......pentru ce m-ai mi-a luat si el alt costum cel mai neinspirat cadou .
ana_radu77
Postat pe 2 Decembrie 2008 12:45
cred ca a fost anul in care nu am primit vreun cadou...

Postat pe 2 Decembrie 2008 12:56
ACUM 3 ANI ,AM PRIMIT IN ZIUA DE AJUN DE LA PRIETENUL MEU (DE ATUNCI), O CUTIE DE BOMBOANE "MERCI",BOMBOANE CARE MIE IMI PLACEAU FOARTE MULT, CU MESAJUL CA EL PLEACA LA MUNTE CU PRIETENII SAI, PENTRU SARBATORI !DIN MOMENTUL ACELA CUTIA CU BOMBOANE A DEVENIT CEL MAI NEINSPIRAT CADOU PRIMIT DE MINE VREODATA !
MERIA
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:46
Anul trecut am primit de la prieten (acum sot) o matura pt ca tocmai ne mutasem impreuna. Nu m-am suparat ...dar totusi...i-am zis de craciun matura da de revelion imi iei aspirator...A raspuns ca vroia sa imi ia de fapt un compleu de craciun cu sutien si bikini da i-a zis la vanzatoare ca vrea unu cam cat pumnul lui ,nimic nu i paruse ca ar fi potrivit.....mi-a fost mie rusine cand a zis de sutien cat pumnu...

Postat pe 2 Decembrie 2008 13:59
Cel mai nereuºit cadou?!? Hmm...intenþia era sã fie un cadou frumos, distins ºi sexy , dar din pãcate a ieºit exact pe dos. Este vorba despe o pijãmãluþã de satin, bleu-ciel (culoarea mea favoritã la ora respectivã). Dar eu fiind mai plinuþã (grasuþã bine, aº zice ) nu-mi venea nicicum, arãtam penibil, nu sexy.În plus era un material de...mâna a doua (deºi se vroia ceva pretentios - ca impresie).
odrida_dragomara
Postat pe 2 Decembrie 2008 14:00
Cel mai urat cadou de Craciun? cel mai urat cadou l-am primit anul trecut chiar de la sotul meu !!!Trebuia sa mergem la nasi la masa si nu gaseam ceva potrivit pentru ocazie!Atunci sotul meu sa gandit el(o idee neinspirata) sami cumpere el in costum,pe care a dat 3 mil,dar pe care eu nu as fi dat nici 5 bani.M-as fi simtit penibil sa-i zik k nu-mi place,deci m-am imbracat k el la nasi desi mi se parea oribil!Deci seara s-a dovedit a fi atat de jalnik k si costumul,pe care app nu l-am mai purtat nici in ziua de azi!
iazmina20
Postat pe 2 Decembrie 2008 14:24
Cel mai urat cadou pe care l-am primit de Craciun a fost:" Ce atata cadou de Craciun?! N-avem bani sa trecem strada, da' vrem cadouri.." si nu era asa de mare saracie. Important e sa dai o mica atentie, chiar si niste cuvinte frumoase conteaza in perioada sarbatorilor si sa stii sa te bucuri si de putin. Sarbatori Fericite Tuturor!
irynchick
Postat pe 2 Decembrie 2008 14:46
De la: concursKudika, la data 2008-11-25 17:34:49Din seria “credeai ca nu ai avut nimic de castigat din asta” Kudika revine in forta! Cel mai urat si mai inutil cadou de Craciun primit vreodata iti poate aduce un premiu pe placul tau!

Kudika si www.Magielle.ro te provoaca la un nou concurs: Povesteste-ne care a fost cel mai urat cadou de Craciun primit vreodata iar noi te premiem! De aceasta data darul va fi mai mult ca sigur pe gustul tau fiindca www.Magielle.ro iti ofera ocazia sa ti-l alegi singura.

Ce trebuie sa faci?

Sa ne povestesti postand un raspuns in acest topic care a fost cel mai urat, inutil si neinspirat cadou primit vreodata de Craciun! Peste doua saptamani noi vom citi toate postarile si vom premia povestea despre cadoul cu ghinion!

Concursul se desfasoara in perioada 26 nov - 10 dec 2008.

Castigatoarea va fi anuntata pe email si in cadrul acestui topic din forum.

Vor fi luate in considerare numai raspunsurile postate in acest topic de forum.

Premiul este oferit de www.Magielle.ro si consta intr-un produs Magielle in valoare de 100 lei pe care ti-l poti allege singura! Daca produsul dorit depaseste valoarea premiului, poti achita diferenta.
Quarelin
Postat pe 2 Decembrie 2008 14:52
OOOOOOOOO
Quarelin
Postat pe 2 Decembrie 2008 15:00
cadoul meu cel mai neinspirat pe care l-am primit a fost o pereche de slipi si scria mare cu rosu...THIS IS MY PUSSY (aratand o pisicuta) din partea soacrei mele :)
my_chocolat
Postat pe 2 Decembrie 2008 16:03
my_chocolat
Postat pe 2 Decembrie 2008 16:03
De la: my_chocolat, la data 2008-12-02 16:03:35cadoul meu cel mai neinspirat pe care l-am primit a fost o pereche de slipi si scria mare cu rosu...THIS IS MY PUSSY (aratand o pisicuta) din partea soacrei mele :)
genul asta de cadouri venite din partea soacrelor ma amuza foarte tare pe mine ....dar zii merci ca nu era de la socru....tot e bine!

Postat pe 2 Decembrie 2008 16:19
Cel mai neispirat cadou l-am primit acum 6 ani cand fostul meu prieten mi-a oferit un fel de set de masaj pentru celulita.Nu sunt o persoana grasa,nici una slaba,am vreo 2-3 kg peste limita admisa de carte.Nu am fost niciodata obsedata de kilogramele mele.Pe langa faptul ca a fost un cadou total neinspirat si inutil, nici macar nu s-a sinchisit sa cumpere baterii ca sa mi-l ofere macar complet, nemaipunand la socoteala faptul ca era achizitionat de la coltul strazii.Groaznic.Si totul a culminat cu faptul ca a incurcat ziua cand trebuia oferit.Inacceptabil si de foarte mult prost gust.SA NU AVETI NICIODATA PARTE DE ASA CEVA!
simaio
Postat pe 2 Decembrie 2008 17:17
De la: matei_ana, la data 2008-11-28 15:01:53Nu stiu daca ma credeti dar cel mai neinspirat cadou pe care l-am primit vreodata a fost NIMIC pentru ca sotul meu considera ca noi femeile nu meritam NIMIC.


Eu as fugi de un barbat din asta cat m-ar tine picioarele...
v_venus
Postat pe 2 Decembrie 2008 17:47
cel mai neinspirt cadou pe care l-am primit a fost anul trecut de la un fost prieten care mia dat in jamaican din acela din plastic care statea pe buda si avea in loc de chestia cea care o au barbatii in pantaloni o...banana iahhh imi venea sa i-odau de cap cand am vazuto era foarte dezgustatoare si mai avea si un mesak deocheat pe spate
andreeabacau
Postat pe 2 Decembrie 2008 17:49
De la: tantric_mistery, la data 2008-11-28 22:29:30TOPICUL ACESTA m-a invatat ff multe despre femei (si depsre barbati). Multumesc celor care au fost deschise si sincere! ...macar o sa fiu si eu mai atent la aceste moemente si sa fiu mai generos ..

Uite un barbat inteligent! Felicitari pentru deschiderea de care dai dovada. Sunt sigura ca o vei face fericita pe prietena/sotia ta anul acesta
v_venus
Postat pe 2 Decembrie 2008 17:56
OOO doamne...cate dintr-astea nu am primit eu... Imi amintesc ca odata am primit de la mama o bluzita cu barbie,roz ...o doamne...tinand cont ca nu mai am varsta la care sa ma gandesc la papusele si zane fermecate...Nici nu-mi mai amintesc ce am balbait pe acolo..insa nu i-am aratat ca nu-mi place cadoul ei...(gestul conteaza... )Dupa o saptamana m-a intrebat de ce nu o port...

Postat pe 2 Decembrie 2008 20:36
matusa mea cu borsul este maiestra la cadouri de genul. atunci venise in vizita ( locuieste in Bucuresti) si cu fiica care e stabilita de vreo 20 de ani in America si pe care atunci am cunoscut-o in realitate pentru prima oara. Desi era Craciunul, ba chiar venita si cu fiica din indepartata lume, nu aveam nici o pretentie de cadou la ele, dar decat cu borsul, mai bine nimic.

Postat pe 2 Decembrie 2008 21:14
Eu nu am primit niciodata cadou de craciun, nici cand eram mica desi am avut o situatie materiala buna - ai mei parinti nu aveau timp de cumparat cadouri, poate din cauza asta nici nu mi se pare ciudat ca nu primesc nimic de la nimeni. Ba mai mult, anul trecut n-am primit nimic nici de ziua mea, decat un sms de la un singur prieten e bun si ala decat deloc! Anul asta o sa fac cadouri doar bomboane cu ravase, de restul banilor o sa imi cumpar ceva pentru mine - patetic sa iti impachetezi singur cadoul si sa-l pui sub brad Nu conteaza cat de neinspirat a fost cadoul, conteaza ca si-au amintit de tine
crazybaby
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:12
Iazmina20,tu la 16 ani ai sot?? Sau ai inventat povestea ca sa castigi si tu ceva?
gandacelul
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:20
Eram mai mica...ne faceam cadouri in clasa intre noi,iar un coleg mi-a adus niste cercei minusculi,de tinichea...preferam un ursulet de plus,decat balariile alea care costau si mai mult si erau GROAZNICI!
Imi amintesc ca am plans...
Anul asta sper sa primesc unii reali!
yssabellblue
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:58
Eu am primit un obiect decorativ care avea apa in el si niste chestii care pluteau pe acolo total chicios dar na...asta e...a trebuit sa il accept pt ca nu am vrut sa il fac sa se simta prost pe cel care mi l-a daruit.
despinarose
Postat pe 3 Decembrie 2008 00:35
Wawww... foarte bun subiectul asta.Desi n-as vrea sa-mi aduc aminte,dar acum mi se pare amuzant. Fostul meu iubit,doar ce venise din "tarile calde",dupa o absenta de 3 luni.Si iata ca veni si Craciunul.Toate bune si frumoase,sentimentul de sarbatoare era in sufletul meu,ca in fiecare an asteptam sa vina Mosul,doar ca... spre uimirea mea intru in casa si dau de el....cu un buche de flori in mana.Cand ma apropii,mai sa lesin,florile erau artificiale.N-as vrea sa vorbesc despre ce motive a inventat,dar cu toate astea lui nu i se parea nimic anormal...
besc_botiq_meu
Postat pe 3 Decembrie 2008 00:44
Eu am primit acum vreo 3 ani un sapun de casa in forma de penis de la matusa mea cu mentiunea " cine stie cunoaste " .
Nu am inteles nici pana in ziua de azi ce a insemnat "mentiunea" si nici cum a facut acel sapun. I`am multumit...am ajuns acasa si l`am aruncat la gunoi. Mirosea a soricei intrati in putrefactie.
Sabrina_Nede
Postat pe 3 Decembrie 2008 00:47
Cel mai neispirat si inutil cadou l-am primit anul trecut de la o preitena de-a mea care a gasit de cuviinta sa imi ofere 2 creme, una de zi si alta de noapte, de la o firma care nu numai ca nu imi place ce ofera, dar cu care m-am aflat si intr-o mica disputa, despre care ea stia de altfel.Pe langa faptul ca nu suport acest lucru(stia ce creme folosesc de ani de zile si faptul ca nu le schimb) a mai venit si cu ele nesigilate.Va dati seama ca au ajuns direct in cosul de gunoi.Halal prietena!
simaio
Postat pe 3 Decembrie 2008 02:27
CEL MAI NEINSPIRAT CADOU PE CARE L AM PRIMIT DE CRACIUN A FOT O CEAPA, CADOU PE CARE L AM PRIMIT DE LA FAMILIA MEA. LA NOI IN FAMILIE CINE PRIMESTE CADOU O CEAPA INSEAMNA CA NU A FOST PREA CUMINTE SI E FOARTE GRAV. SARBATORI FERICITE
lilianautu
Postat pe 3 Decembrie 2008 07:51
Buna!citesc toate articolele kudika si am, dat peste acest concurs care mi a trezit niste amintiri legate de un cadou primit de la un fost iubit.Ce credeti ca am primit in seara de craciun in club?!nici mai mult nici mai putin decat o pereche de papucei
da! asta am primit tipu mi a dat papucii!cred ca a fost: nu cel mai urat cadou ci cel mai josnic cadou! Acum imi amintesc poate cu nepasare, ca la gestul pe care l a facut oricum nu ma merita!
cristina_ktty
Postat pe 3 Decembrie 2008 08:29
SARBATORI FERICITE! SI SA PRIMITI CAT MAI MULTE CADOURI FRUMOASE!
cristina_ktty
Postat pe 3 Decembrie 2008 08:31
Pot sa spun cel mai infiorator :( si nu ma asteptam pentru k la vremea respectiva era de la mosu il pusese sub brad . din cauza acelui cadou de frica eu nu am mai intrat in camera in care tineam bradutzul impodobit. Era o masca de iepuras de plastic dar atunci nu era cum este acum fel si fel de modele si care mai de care mai colorate era cum sunt radiografiile numai ca era de culoare verde inchis. Mama nu stia ce sa mai imi zica. Eram foarte suparata pentru ca nu intelegeam ce a vut mosu cu mine de mi-a adus monstrul ala k asa credeam ca este. Deci nici acum nu imi pot da seama ce a fost in capul parintilor mei cand mi-au luat aratarea aia. Am sa tin minte toata viata imaginea mastii respective chiar dak acum mi se pare amuzant atunci a fost oribil eram un copil dezamagit ca mosu iubeste toti copii mai putin pe mine.
iubytzica_lov3
Postat pe 3 Decembrie 2008 09:07
Cel mai neinspirat cadou al meu a fost daruit timp de 3 ani la rand de catre bunici -o pereche de pijamale si un fes...ei nemaivazand ca eu am crescut si nu mai sunt un copil mic. prima oara s`a intamplat la 13 ani poate din cauza lipsei de idei...apoi a continuat pana la 16 ani... groaznic! n`o sa fac niciodata asa ceva

Postat pe 3 Decembrie 2008 09:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga cosmetice BIO oferite de Orchidea Blu! 347 De la: concursKudika 1 Octombrie 2010 11:19
Concurs Charm.ro 1220 De la: concursKudika 22 Februarie 2010 14:03
Castiga o surpriza dulce de la Heidi: o tableta de ciocolata personalizata! 26 De la: concursKudika 13 Martie 2014 21:46
Participa la concurs! Leonidas te premiaza primavara aceasta cu cele mai dulci bomboane! 320 De la: concursKudika 3 Aprilie 2012 19:14
Cea mai urata despartire! 367 De la: _cristyna_ 30 Ianuarie 2009 11:04