Setari Cookie-uri

Cel mai neinspirat cadou de Craciun primit vreodata

cel mai neinspirat cadou pey de craciun am primit cadou un porc de la nasii mei, unul taiat si adus la saci ma asteptam sa primesc altceva dar ei au zis ca asta e cadoul lor pt mn:))=))
yumy
Postat pe 8 Decembrie 2008 11:22
Cel mai neinspirat cadou de Craciun a fost un tablou cu un oras din Italia numit P.la ..mmmda...foarte interesnat sa primesti o......de Craciun
ramonyk86
Postat pe 8 Decembrie 2008 12:10


Tu vorbesti serios?????
Sau esti misogin?
Sau.... ce?
spidie
Postat pe 8 Decembrie 2008 16:56
Nu stiu ce e mai rau..sa primesti un cadou urat de Craciun sau sa nu primesti nimic..Trebuie sa va marturisesc ca de doi ani nu am primit nimic de Craciun..:(..si m-a marcat teribil..imi este frica de un nou Craciun fara cadou..Mai bine proasta inspiratie decat un dezinteres total fata de persoana ta! Asadar..urat sau nu..fiti fericite caci s-a gandit cineva sa vi-l daruiasca!
OriginalLoren
Postat pe 8 Decembrie 2008 17:22
O carte de bucate ieftina si cu retete ale caror ingrediente se pierd pe parcursul explicarii modului de preparare.Direct in sacul de maculatura.
simaio
Postat pe 8 Decembrie 2008 21:46
De la: mariagubaudora2006, la data 2008-11-27 12:34:16hmmmmmmmm let me think cel mai neinspirat cadou pe care l-am primit de Craciun era pe vremea cand lucram la Oncos ca secretara iar seful nostru un mare banos ce s-a gandit sa ne faca el cadou celor care lucram la birouri si ca sa vedeti, iata ce cadou ne-a daruit "O RUDA DE SALAM",(probabil s-a gandit ca la ce salar mic ne da ,nu avem bani nici de mancare)IAR noi care credeam ca vom primi ceva prima sau stiu eu ceva pachet naa am ras de mama focului dar ce putem face asa sunt unii oameni mai zgarciti de felul lor!!! sper ca sa fie si primul si ultimul cadou asa de "scump"
mariagubaudora2006
Postat pe 8 Decembrie 2008 21:52
cel mai dar cel mai neinspirat cadou dintre toate a fost,ca inainte cu 2 zile de Craciun am binevoit ca intr-o seara sa stau la masa langa cine nu trebuia si asa am primit un cadou tare misto" PADUCHI" de care nu am scapat prea usor!!!Nasol in orice caz!!SI acuma ma uit langa cine stau sa nu cumva sa mai patesc ceva de genul asta!!
mariagubaudora2006
Postat pe 8 Decembrie 2008 21:57
O pereche de cercei de tiniche, mici, urati si total nepotriviti, mai ales ca persoana in cauza stia ca port numai aur si cerceii nu ii schimb decat extrem de rar si numai in caz de forta majora.Decat un cadou urat, inutil si totaaaaaaaaaaal neinspirat, mai bine nimic si un La multi ani curat!
simaio
Postat pe 9 Decembrie 2008 08:49
Ai foarte mare dreptate!
lluc
Postat pe 9 Decembrie 2008 09:08
Pentru mine cel mai neinspirat cadou a fost unul primit de la sora mea, o groaza de lacrimi si suspine ... eu aveam vreo 11 ani si ea, mai mare, vreo 12 iar Mos Craciun (mama) ne adusese in anul respectiv cadouri diferite - de obicei ne aducea la fel pentru a evita eventualele discutii. Mie imi adusese o pereche de ghete (ghete care ea si le dorea) iar ei o papusa... A fost foarte suparata si a trebuit sa-mi petrec toata ziua de Craciun sa o consolez, si eu si mama, nu mai spun si de sentimentul de vinovatie avut de parca era vina mea... Ideea e ca ea purta cateva numere mai mari si ghetele mele nu i se potriveau - dupa tot circul i le-as fi dat cu placere numai sa nu mai planga...
lluc
Postat pe 9 Decembrie 2008 09:39
hmmm.. cel mai neinspirat cadou de Craciun pe care l-am primit a fost cel de la prietenul meu care a considerat ca invintandu-i pe ai lui la masa de Craciun la noi acasa poate fi un caodu frumos.. noi trebuia sa petrecem acea seara singuri.. dar el nu a inteles bine se pare:)
ruxa_2006
Postat pe 9 Decembrie 2008 12:20
pentru mine cel mai neinspirat cadou, nici nu stiu daca pot sa-l numesc asa, a fost un kk de cauciuc primit de la niste prieteni in ajunul craciunului.Vreau sa va spun ca semana 100% cu unul original, asta era lipsit de miros, in rest parca era viu. Eu nu m-am suparat pentru ca atunci fiecare din gasca noastra a primit cate un cadou de genul asta.Asta il pot numi intr-adevar un cadou neinspirat.

Postat pe 9 Decembrie 2008 12:20
De multa vreme, fiica mea stie ca imi place tare mult culoarea rosie. Si cum in vara, acum 2 ani, ma vaitam ca nu am un costum de baie rosu, frumos, ea a retinut lucrul acesta, iar in seara de Craciun, 2007, s-a produs "minunea": am primit costum de baie, ochelari de soare si papucei, toate rosii. Mai lipsea palaria si un prosop. Am ramas blocata in acel moment, iar ea, foarte senina mi-a spus: acum ai cu merge la plaja.
Bineinteles ca s-a revansat dupa aceea, in seara de Anul Nou.
Dar este cel mai nepotrivit cadou pe care l-am primit de Mos Craciun.
polleta
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:08
cel mai neinspirat cadou.....off...pe 19 decembrie am nascut un baietel minunat....iar la 3 zile eram deja acasa...Eram cei mai fericiti oameni de pe pamant ...primele sarbatori in 3 ...dar sotul meu mi-a facut o mare surpriza...si-a invitat parintii crezand ca-mi face o surpriza ...si asa a si fost
lilyneacsu23
Postat pe 9 Decembrie 2008 16:42
cred ca a fost un bat ffff gros. ..neinspirat cadou...hhmm....

Postat pe 9 Decembrie 2008 21:26
In urma cu 3 ani in seara de CRACIUN sotul meu mi-a propus sa mergem in centrul orasului sa vedem bradul instalat.M-am bucurat ca voi iesi putin sa ma relaxez dupa zilele de pregatiri pentru Craciun....Cum drumul nostru trecea pe linga un bloc de nefamilisti acolo am primit ce nimeni nu se astepta---O punga de gunoi cu resturi menajere aruncata de la nu stiu ce etaj,chiar pe capul meu .Pe atunci aveam parul lung prins intr-un coc.Va inchipuiti cum aratam ca o sorcova de Anul nou cu toate cele pe mine.Asa ca nu pot sa spun ca acela a fost un cadou de CRACIUN?

Postat pe 10 Decembrie 2008 07:09
cel mai neinspirat cadou primit a fost de la o matusa o jucarie si un deodorant de barbati evident eu fiind fata m-am simtit oribil...
raluca21
Postat pe 10 Decembrie 2008 07:57
Cel mai neinspirat cadou de Craciun poate fi atunci cand primesti un dar de la o persoana pe care nu o suporti, esti jenat de faptul ca nu ai dai 2 bani pe el, te-ai certat cu fiecare ocazie si....... clar acel cadoul iti va sta "in gat" ......foarte mult timp. va doresc SARBATORI FERICITE !!!
femina
Postat pe 10 Decembrie 2008 08:47
buna tuturor....ce sa zic de cadou......cu vreo cinci ani in urma am primit de la seful nostru, nu de craciun ci de 8 martie, o sticla de gin si 2 cutii de bere....pai .... unei femei ii faci cadou 'bautura'?....total neinspirat---dar de zgarcit ce era.....decat sa cumpere ceva mai bine ne-a facut cadou ce avea prin depozit(pt ca lucram in distibutie)...va doresc sarbatori fericite...si numai bibe
enachevr
Postat pe 10 Decembrie 2008 09:17
pai ce e de spus
inca nu am primit un cadou fain...asta e destul de naspa, mai ales ca am deja 23 de ani.
nu sunt pretentioasa, dar...in loc sa mi fac o descriere mai bine las faptele sa vorbeasca
din prima vreau sa mentionez ca inca mai stau cu baiatu care mi-a facut cadoul asta...asta nu e bine...stiu, stiu
era de Craciun, acum cativa ani, eu studenta (fara bani)si el lucra. ne intalnim, vorbim, facem schimb de cadouri, si ce primesc???
o plasuta din care printre multele hartii taiate de el (nu conffetti sau ceva de genu, ci hartii de caiet de mate) scot o sticla verde goala, si o cioara (de plus)aleasa cu mama lui dintr-un supermarket.
pffff!!!
ce mai cadou! hahaha
v-am spus, nu sunt pretentioasa
ancataunean
Postat pe 10 Decembrie 2008 09:19
cel mai urat cadou l-am primit azi (cea mai urata agenda din lume) si mi-au cerut bani pe el, pe cadou...e cadou primit de la o revista cu hartia cam urata

PS Puteti sa nu ma treceti in concursa ca nu stiu daca e cadou de Craciun, ...e de fapt cadou de luna decembrie de la o revista care se credea de "glam"

Postat pe 10 Decembrie 2008 09:27
Buna dimineata, imi cer scuze pt interpelare, pot intra si eu in discutie?
danubia70
Postat pe 10 Decembrie 2008 09:29
cel mai urat cadou primit vreodata a fost o pijama din saten, primita de la o prietena. la prima vedere toate bune, culoare frumoasa, material fin dar din pacate cusaturile erau prost facute. dupa o noapte de somn imbracata in celebra lenjerie, dimineata m-am trezit doar cu atele pe mine.s-a destramat! fusese doar surfilata. ieftin dai( cand este pentru altul), ieftin porti! si de atunci n-am mai primit nimic de la nimeni
geogeo1
Postat pe 10 Decembrie 2008 09:55
Nu pot spune ca am primit un cadou neinspirat pentru ca de fiecare data mi-am cumparat singura cadourile ,deci de fiecare data am luat ce-mi doream.Pot spune insa ca anul acesta am primit cel mai urat cadou deoarece tocmai am fost disponibilizata
nicmar
Postat pe 10 Decembrie 2008 10:30
Cel mai nasol cadou primit vreodata nu l-am achizitionat de Craciun ci de 8 martie, de la iubitul meu....care fusese plecat chiar si pe 8 martie....si a fost un pitic de gradina!!! El fiind foarte entuziasmat si ferm convins ca imi place la nebunie...in fine...posibil sa fi urmat si vila..intr-un viitor indepartat!Mai nasol e k il iubeam si nimik nu conta!

Postat pe 10 Decembrie 2008 10:33
Era in 1994. Eram insarcinata si asteptam sa primesc un bebelus garsun si roz. In loc de asta, la ora 5 dimineata, am auzit soneria...era tatal meu care, cu lacrimi in ochi, m-a anuntat ca mama mea a murit subit. Mai tarziu mi-a marturisit ca i-a fost si frica sa ma anunte sa nu pateasca bebelusul ceva. Din cauza socului am nascut abia in ianuarie 1995. Din acea zi eu nu mai am sonerie la usa . Urasc sunetul soneriei!!!
esbraun
Postat pe 10 Decembrie 2008 10:37
cel mai neinspirat cadou ...hmmmm..acum 1 an de la fostul meu prieten ...mi-a cumparat un batic turcesc cu care femeile din turcia isi acopera capul ....foarte neinspirat :1.ptr ca cel dinaintea lui a fost turc si 2 ptr ca eu s o fata frumoasa pot zice fara modestie si imi place sa ma aranjez si sa fiu admirata !si in plus baticul are niste culori foarte urate (seamana cu un batic de tiganca )asa ca nu prea pot sa il folosesc la nimic !
INIRA_ROTARU
Postat pe 10 Decembrie 2008 11:06
Lucrez ca educatoare si puteti sa va imaginati cate cadouri neinspirate am primit.Cel mai neinspirat pot spune ca a fost de la bunica unui copil de la grupa:un deli-kat,un rimel albastru(desi nu folosesc albastru)mai era si expirat,si o pereche de sosete pentru copii...:)))...va bufneste rasul????credeti-ma ca abia m-am abtinut...
zeitzagirl
Postat pe 10 Decembrie 2008 11:18
Nu stiu cat de neinspirat il veti considera voi mai ales ca multe sigur i-ati fi purtat insa pt mine a fost dovada de cat de putina atentie acorda barbatii detaliilor...Dupa un an si jumatate am primit de la fostul meu prieten o pereche de cercei...da stiu nimic neobisnuit....insa...eu nu am gauri...nu am avut ...si nici nu cred ca voi avea vreodata la ce frica mi-e de intepaturi:D
stephanie88
Postat pe 10 Decembrie 2008 11:31
Cand ma gandesc la cel mai neinspirat cadou de Craciun...tot ce-mi vine in minte este...o felicitare. Ok, pare in regula la prima vedere, doar ca era din partea celui care vroia sa fie iubitul meu, iar eu nu-l vroiam Am deschis-o, am citit-o ...ghiciti!!..o intalnire la cinema..Pai, era Craciunul, afara ningea frumos, haine de oras doar ce primisem, era fantastic, acum ..hai sa ies, ce-oi putea pati? Si am iesit. Si de la o singura felicitare: mi s-a rupt cizma, am calcat in 3 baltoace, de am stat toata seara uda, inauntru in cinema era frig , cred ca 5 grade, imi dardaiau dintii for real. A trebuit sa stau imbratisata in el, ca degeram la propriu. Filmul era foarte stupid pentru Craciun: o actiune cu negri, care se omorau sa prinda nu stiu ce sac cu diamant. Si in plus, cand am iesit de la cinema n-a putut sa ma duca acasa, ca si el degera si nu mai putea sa suporte frigul. Mda...halal intalnire. Pana si floricelele erau vechi, iar sucul foarte rece. Of, bine ca s-a dus!


Acum, de Craciunul asta, mi-am urat ceva frumos, sper sa mi se indeplineasca! Faceti si voi asta, ca mosu' o sa fie atent!
geanny_xmas
Postat pe 10 Decembrie 2008 11:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Castiga unul din cele 5 seturi Bema Bio Passion + Bema Breast Plus de la Plafar 156 De la: concursKudika 15 Februarie 2011 13:53
Concurs Herbalife - 10-16 decembrie 172 De la: concursKudika 17 Decembrie 2012 14:37
Concurs: Castiga Natasele de Victor Malarek! 113 De la: concursKudika 6 Iunie 2011 13:53
Mistica.ro te premiaza! 41 De la: concursKudika 20 Mai 2014 13:43
Concurs Tchibo 3287 De la: clauditzuka 9 Martie 2010 16:23