Mai multe
eu si jobul meu.... ...am plecat...o sa intru mai tarziu
|
||
|
Postat pe 8 Mai 2009 20:39 |
||
|---|---|---|
De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:39:21De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 20:35:26De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:00:43buna seara lumeeeeeee daca mai esti cand ma intorc...cu cea mai mare placere.... intre timp....poate apare fluturas..... ...sau poate apare black...... .....cu ei poti bea in mod sigur un j&b
|
||
|
Postat pe 8 Mai 2009 20:41 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:39:21De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 20:35:26De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:00:43buna seara lumeeeeeee |
||
|
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 20:43 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 20:39:32eu si jobul meu....serv usor ...
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 20:44 |
||
Am intrat sa va salut ca indata o sa-mi inceapa meciul si o sa va parasesc
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Mai 2009 20:48 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-08 20:44:05De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 20:39:32eu si jobul meu.... |
||
|
kudika019491 Postat pe 8 Mai 2009 20:48 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-08 20:48:21Am intrat sa va salut ca indata o sa-mi inceapa meciul si o sa va parasescsi cu cine tii
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 20:51 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-08 20:51:10Cu dinamo evidentDe la: puiu66, la data 2009-05-08 20:48:21Am intrat sa va salut ca indata o sa-mi inceapa meciul si o sa va parasescsi cu cine tii
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Mai 2009 20:52 |
||
|
am un forum mij;) intrati http://gruporbd.myforum.ro |
||
|
Annie_baby_blue Postat pe 8 Mai 2009 20:53 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-08 20:52:58vizionare placuta vezi sa nu uiti bereaDe la: danutza_new, la data 2009-05-08 20:51:10Cu dinamo evidentDe la: puiu66, la data 2009-05-08 20:48:21Am intrat sa va salut ca indata o sa-mi inceapa meciul si o sa va parasescsi cu cine tii
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 20:55 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:39:21nico gata te-ai mutat la alta masaDe la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 20:35:26De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:00:43buna seara lumeeeeeee
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 20:57 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-08 20:55:45E in fata mea....vrei si tu un pahar?De la: puiu66, la data 2009-05-08 20:52:58vizionare placuta vezi sa nu uiti bereaDe la: danutza_new, la data 2009-05-08 20:51:10Cu dinamo evidentDe la: puiu66, la data 2009-05-08 20:48:21Am intrat sa va salut ca indata o sa-mi inceapa meciul si o sa va parasescsi cu cine tii
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Mai 2009 20:57 |
||
Buna seara, ce se intimpla pe-aici?
|
||
|
Caramell Postat pe 8 Mai 2009 20:58 |
||
De la: Caramell, la data 2009-05-08 20:58:42Buna seara, ce se intimpla pe-aici?Buna
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Mai 2009 20:59 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-08 20:57:16nu ms azi ma sare randulDe la: danutza_new, la data 2009-05-08 20:55:45E in fata mea....vrei si tu un pahar?De la: puiu66, la data 2009-05-08 20:52:58vizionare placuta vezi sa nu uiti bereaDe la: danutza_new, la data 2009-05-08 20:51:10Cu dinamo evidentDe la: puiu66, la data 2009-05-08 20:48:21Am intrat sa va salut ca indata o sa-mi inceapa meciul si o sa va parasescsi cu cine tii
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 21:01 |
||
Salut Puiu, ce se bea, ce se discuta?
|
||
|
Caramell Postat pe 8 Mai 2009 21:02 |
||
De la: Caramell, la data 2009-05-08 20:58:42Buna seara, ce se intimpla pe-aici? deocamdata e liniste ....oricum sunt de toate
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 21:03 |
||
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 21:52 |
||
'na searaaaaaaaaa lumeeeeeeeeeee !!!!........... ....Un cocktail El Diablo se poa' ?????.........ca cica asta ma reprezinta ,dupa KudiQuiz !!!........ ........pupicei ....in grup...ca stiti voi ca mie asa imi place !!!!.........
|
||
|
etta Postat pe 8 Mai 2009 22:05 |
||
hoopppppppppppp si ioooooooooooooo seara lumeeeeeeee
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 8 Mai 2009 22:07 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-08 20:57:06De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:39:21nico gata te-ai mutat la alta masaDe la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 20:35:26De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:00:43buna seara lumeeeeeee ..avusei ceva treaba......scuze.......esti gata??
|
||
|
nico1234 Postat pe 8 Mai 2009 22:13 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-08 22:07:35 si io peste tine............. .......sa te tzucccccccccc............
|
||
|
etta Postat pe 8 Mai 2009 22:14 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-08 22:13:01De la: danutza_new, la data 2009-05-08 20:57:06De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:39:21nico gata te-ai mutat la alta masaDe la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 20:35:26De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:00:43buna seara lumeeeeeee Buna seara Fulger de noapte !!........cam scump la vedere !!!........
|
||
|
etta Postat pe 8 Mai 2009 22:16 |
||
De la: etta, la data 2009-05-08 22:14:19De la: Diavolyta_, la data 2009-05-08 22:07:35 puppppppppppppppp etttaaaaaaaaaaaaaaaaaa
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 8 Mai 2009 22:16 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-08 22:16:56De la: etta, la data 2009-05-08 22:14:19De la: Diavolyta_, la data 2009-05-08 22:07:35 te-a blocat Doguuuuuuuuuuu ????.........de vb luuunggggggggg !!!..........
|
||
|
etta Postat pe 8 Mai 2009 22:18 |
||
De la: etta, la data 2009-05-08 22:16:06De la: nico1234, la data 2009-05-08 22:13:01De la: danutza_new, la data 2009-05-08 20:57:06De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:39:21nico gata te-ai mutat la alta masaDe la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 20:35:26De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:00:43buna seara lumeeeeeee ...na seara doamna.. ..ce sa fac mai intai....sa vin la targoviste???? se supara lionu....ca ma bag in seama..... ...oricum.....de la concursul trecut ma tot gandesc la o saptamana la mare....in grup kudika...... ....ce parere aveti???
|
||
|
nico1234 Postat pe 8 Mai 2009 22:26 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-08 22:07:35
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 22:27 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-08 22:13:01gata tot timpulDe la: danutza_new, la data 2009-05-08 20:57:06De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:39:21nico gata te-ai mutat la alta masaDe la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 20:35:26De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:00:43buna seara lumeeeeeee
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 22:28 |
||
De la: etta, la data 2009-05-08 22:05:22 'na searaaaaaaaaa lumeeeeeeeeeee !!!!........... merge
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 22:29 |
||
|
...na seara doamna.. ..ce sa fac mai intai....sa vin la targoviste???? se supara lionu....ca ma bag in seama..... ...oricum.....de la concursul trecut ma tot gandesc la o saptamana la mare....in grup kudika...... ....ce parere aveti??? [/quote]tot ce z'sasi tu acilea suna asa de bineeeeeeeeeee !!......... .......chiar si o "halta" pe la Targoviste,ca nu se supara nimeni !!!.......... .......
|
||
|
etta Postat pe 8 Mai 2009 22:40 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| ana | 3 | De la: iulia069834 13 Noiembrie 2009 11:41 |
| nou pe kudika | 6 | De la: emaemia 9 Decembrie 2010 20:33 |
| Ce-am facut azi? | 174 | De la: angelradios 22 Septembrie 2010 02:53 |
|
|
||
| Bagarea in seama... | 406 | De la: gya29 29 Februarie 2012 22:07 |
| bointer.net - pentru cele care au afacerile lor si nu numai | 1 | De la: bointer_net 31 Martie 2010 17:35 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.