Mai multe
am pregatit cafelutze si cu si fara cofeina si ceva dulce si ceva
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 8 Mai 2009 08:54 |
||
|---|---|---|
neatza fetilii. what's up?? paci??
|
||
|
cristi_nne Postat pe 8 Mai 2009 08:55 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-08 08:54:58 pot si eu sa beau un coffi cu tine??? si o pipa ceva??
|
||
|
|
||
|
cristi_nne Postat pe 8 Mai 2009 08:58 |
||
De la: cristi_nne, la data 2009-05-08 08:58:21De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-08 08:54:58 cum sa nu
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 8 Mai 2009 09:12 |
||
De la: cristi_nne, la data 2009-05-08 08:55:36
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 8 Mai 2009 09:14 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 8 Mai 2009 10:56 |
||
buna dimineata!si pentru cine nu a baut cafeluta...... ................ un inceput de week end minunat va doresc!
|
||
|
Postat pe 8 Mai 2009 11:54 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 11:54:32buna dimineata!si pentru cine nu a baut cafeluta...... Neata roby ,fetelor Week end placut tuturor! |
||
|
andreea1976 Postat pe 8 Mai 2009 12:13 |
||
'neataaaaaaaaa....... .......pupicei .....la tot grupul.......... .........si sa aveti un week-end minunat !!!......
|
||
|
etta Postat pe 8 Mai 2009 12:29 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:21:14liniste in seara asta preeezzeeenntttttttttttttt........... .........acumaaaaaaaa..........ca aseara eram la "separeu ' !!!........
|
||
|
etta Postat pe 8 Mai 2009 12:32 |
||
De la: etta, la data 2009-05-08 12:32:08De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:21:14liniste in seara asta
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 19:44 |
||
buna seara lumeeeeeee .... o cafea se oate servi in aceasta...........cafenea??? ....vreau sa vad care o face bine.........
|
||
|
nico1234 Postat pe 8 Mai 2009 20:00 |
||
7. Un tata afla ca fiica sa este gravida in luna a patra. - Fata mea, unde ti-a fost capul ? - Sub volan, tata, raspunde fata. |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 20:15 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:00:43buna seara lumeeeeeeese gaseste
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 20:17 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 11:54:32buna dimineata!si pentru cine nu a baut cafeluta......si voua un week end
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 20:17 |
||
De la: andreea1976, la data 2009-05-08 12:13:51De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 11:54:32buna dimineata!si pentru cine nu a baut cafeluta......
|
||
|
Postat pe 8 Mai 2009 20:26 |
||
De la: etta, la data 2009-05-08 12:29:34 'neataaaaaaaaa....... pe unde ai umblat doamna???te-am strigat pana am ragusit.............si tu nimic!la separeu zici...... ????
|
||
|
Postat pe 8 Mai 2009 20:27 |
||
Buna seara
|
||
|
puiu66 Postat pe 8 Mai 2009 20:28 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 20:26:35De la: andreea1976, la data 2009-05-08 12:13:51De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 11:54:32buna dimineata!si pentru cine nu a baut cafeluta......
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 20:29 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-08 20:28:06Buna searabuna puiu
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 20:30 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-08 20:17:14De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:00:43buna seara lumeeeeeeese gaseste ....asa ai zis......... ..atunci.... vreau una dubla.....si mai dulce....
|
||
|
nico1234 Postat pe 8 Mai 2009 20:31 |
||
daca zici tu ;uite 1 2
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 20:34 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:00:43buna seara lumeeeeeee nico...... ....oricand o cafea ...bine pregatita pentru tine
|
||
|
Postat pe 8 Mai 2009 20:35 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-08 20:34:04daca zici tu ;uite 1 si daca zic si eu??? 1....2
|
||
|
Postat pe 8 Mai 2009 20:36 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-08 08:54:58
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 20:36 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-08 20:28:06Buna seara buna seara puiu...
|
||
|
Postat pe 8 Mai 2009 20:36 |
||
De la: cristi_nne, la data 2009-05-08 08:58:21De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-08 08:54:58 cafeaua si pipa .....
|
||
|
Postat pe 8 Mai 2009 20:38 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 20:36:09De la: danutza_new, la data 2009-05-08 20:34:04daca zici tu ;uite 1 eeei roby si tu
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 8 Mai 2009 20:38 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-08 10:56:58
|
||
|
Postat pe 8 Mai 2009 20:38 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 20:35:26De la: nico1234, la data 2009-05-08 20:00:43buna seara lumeeeeeee ... sarut'mana sefa....stiu asta...dar vreau...cafea... ma pacaleste danutza.... de un j&b.......nu mai zic.......n-am cu cine sa beau......
|
||
|
nico1234 Postat pe 8 Mai 2009 20:39 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Relatie toxica ! | 38 | De la: faith742011 27 Noiembrie 2011 16:20 |
| Eu am crescut in apartament cu WC, dar intotdeauna m-am intrebat cum se proceda la tara... | 15 | De la: Baiat_virgin 14 Mai 2012 21:21 |
| Buna ziua ! | 5 | De la: Alecsandra_13 15 Martie 2010 12:18 |
|
|
||
| ce ati zice sa va opriti pentru cateva momente din treaba (oricare ar fi ea) si sa priviti mai atent in jur..chiar va provoc..sesizati ceva diferit?:P | 14 | De la: fiammetta 17 Iunie 2009 09:45 |
| Un sfat va rog! | 4 | De la: oana84onutza 27 Ianuarie 2010 19:08 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.