Setari Cookie-uri

FREE CAFFE

oricum nu mai pot sa stau ca maine sunt ...dimi la serv
danutzza_stefi
Postat pe 7 Mai 2009 23:47
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 23:46:02
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:45:09
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 23:41:10roby yyyy...

scuzeeeee........
am crezut ca ai iesit

inca nu...ma uitam la niste poze.......

Postat pe 7 Mai 2009 23:47
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 23:47:23oricum nu mai pot sa stau ca maine sunt ...dimi la serv

si eu.... mai bine ne bagam la somn......lasam cheia bestiutei

Postat pe 7 Mai 2009 23:48
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:48:59
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 23:47:23oricum nu mai pot sa stau ca maine sunt ...dimi la serv

si eu.... mai bine ne bagam la somn......lasam cheia bestiutei
ok la cat am sarit azi
danutzza_stefi
Postat pe 7 Mai 2009 23:50
ttp://www.youtube.com/watch?v=seb5AjRFbe0
danutzza_stefi
Postat pe 7 Mai 2009 23:50
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 23:50:07
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:48:59
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 23:47:23oricum nu mai pot sa stau ca maine sunt ...dimi la serv

si eu.... mai bine ne bagam la somn......lasam cheia bestiutei
ok la cat am sarit azi


Postat pe 7 Mai 2009 23:51
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:23:20si ceilalti????
????????
danutzza_stefi
Postat pe 7 Mai 2009 23:53
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 23:53:56
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:23:20si ceilalti????
????????

..............

Postat pe 7 Mai 2009 23:56
poate .....primavara sacra dana:))))......s-au deschis portile si..........

Postat pe 7 Mai 2009 23:58
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:56:50
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 23:53:56
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:23:20si ceilalti????
????????

..............
probabil e prea tz stii tu pijamalele ...
danutzza_stefi
Postat pe 7 Mai 2009 23:59
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:58:35poate .....primavara sacra dana:))))......s-au deschis portile si..........
intra pe mess
danutzza_stefi
Postat pe 8 Mai 2009 00:00
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 23:59:34
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:56:50
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 23:53:56
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:23:20si ceilalti????
????????

..............
probabil e prea tz stii tu pijamalele ...
o sa iau si eu una
danutzza_stefi
Postat pe 8 Mai 2009 00:03
De la: danutza_new, la data 2009-05-08 00:00:37
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:58:35poate .....primavara sacra dana:))))......s-au deschis portile si..........
intra pe mess

ok

Postat pe 8 Mai 2009 00:04
la mine bifati prezent azi
k de maine pana luni sunt
bestiutza_relouded
Postat pe 8 Mai 2009 00:07
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-08 00:07:55la mine bifati prezent azi
k de maine pana luni sunt

am bifat....... ....acum iti spun noapte buna!o sa merg la....

Postat pe 8 Mai 2009 00:12
De la: danutza_new, la data 2009-05-08 00:03:12
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 23:59:34
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:56:50
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 23:53:56
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 23:23:20si ceilalti????
????????

..............
probabil e prea tz stii tu pijamalele ...
o sa iau si eu una

.......... ............. ..............

Postat pe 8 Mai 2009 00:13
noapte buna............. ..o noapte linistita va doresc....

Postat pe 8 Mai 2009 00:14
bestiutza_relouded
Postat pe 8 Mai 2009 00:16
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 00:14:55noapte buna............. ..o noapte linistita va doresc....

bestiutza_relouded
Postat pe 8 Mai 2009 00:18
n buna tuturor
danutzza_stefi
Postat pe 8 Mai 2009 00:19
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-08 00:07:55la mine bifati prezent azi
k de maine pana luni sunt
ma bucur
danutzza_stefi
Postat pe 8 Mai 2009 00:19
n buna bestiutza
danutzza_stefi
Postat pe 8 Mai 2009 00:21
danutzza_stefi
Postat pe 8 Mai 2009 00:22
noapte buna fetelor
sarutama
Postat pe 8 Mai 2009 00:36
De la: danutza_new, la data 2009-05-08 00:21:27n buna bestiutza

bestiutza_relouded
Postat pe 8 Mai 2009 01:00
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-08 00:14:55noapte buna............. ..o noapte linistita va doresc....


Noapte buna Roberta... Vise placute
Diavolyta_
Postat pe 8 Mai 2009 02:36
De la: danutza_new, la data 2009-05-08 00:19:03 n buna tuturor


Noapte buna danutza
Diavolyta_
Postat pe 8 Mai 2009 02:37
De la: sarutama, la data 2009-05-08 00:36:19noapte buna fetelor


Noapte buna sarutamaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Diavolyta_
Postat pe 8 Mai 2009 02:38
Noapte buna Cafenea
Diavolyta_
Postat pe 8 Mai 2009 03:02
Buna dimineata
bestiutza_relouded
Postat pe 8 Mai 2009 08:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cea mai tare inventie! Cat woman, in actiune!:) 1 De la: LaCafele 24 Februarie 2012 12:52
FATIMA 220 De la: contesina 15 Iulie 2011 14:23
? 0 De la: 3 Martie 2010 21:22
poezioare de sfarsit de a-8-a 2 De la: pamela_1 15 Mai 2009 09:48
hello 4 De la: oana16br 15 Septembrie 2009 18:07