Setari Cookie-uri

vergeturi?!

De la: SolangeRoxana, la data 2010-02-27 16:00:36dusurile calde-reci au efect , eu asa fac
SolangeRoxana
Postat pe 27 Februarie 2010 16:01
vergeturi?heloou,fetelor....ceva mai simplu...crema exfolianta de corp Farmasi,da rezultate garantate.faceti masaj in zonele co problema,rezolvati si celulita si vergeturile.va spun eu.rezolvare garantata.
kudika127630
Postat pe 27 Februarie 2010 19:56
De la: andra_ale, la data 2009-03-10 08:47:54Salut!
Cea mai buna solutie e intradevar la un salon profesionist...daca din diverse motive...lipsa de timp sau resurse financiare nu poti ajunge acolo...exista o crema care chiar functioneaza...m-am mirat si eu pt ca nu prea am incredere in produse de acest gen, sau in firma Avon, insa la mine a dat rezultate spectaculoase...exista o crema speciala pt vergeturi la Avon...nu stiu cum ii spune dar o vei vedea cu siguranta in catalog. E in jur de 40 Ron.
Eu am scapat de urmele de vergeturi aproape total...si le aveam pe partea interioara a picioarelor si in spatele genunchiului...extrem de inestetice :)

crema e buna
eu o foloseam de ani buni, chiar si cand eram insarcinata, numai ca dupa nastere am ramas cu niste vergeturi............
e buna , dar atunci cand pielea nu s-a intins prea rau
la 17 ani m am ingrasat brusc cu vreo 6 kg pe care le am dat imediat jos, apoi vergeturile au aparut
fuguta la o prietena care era reprezentant avon, am facut comanda si in doua saptamani nici urma de vergeturi
face minuni, dar nu poate sa ajute pielea foarte afectata
salitos
Postat pe 6 Martie 2010 11:34
eu am f multe pe fund, dar au aparut de prima data alb-sidefii.ma gandesc sa fac trat cu laser dar scump si nu stiu garantia rezultatelor
kudika310748
Postat pe 30 Iulie 2010 22:34
EU AM SCAPAT DE VERGETURI CU RITHUAL DERM.AM AVUT VERGETURI INTR-UN STADIU AVANSAT ERAU ALBE SI NOROC CA AM DESCOPERIT ACESTE CAPSULE CU ACID HIALURONIC,COLAGEN,ALGE MARINE,NEEM SI ALTELE,PUTETI SA VEDETI PE SITEUL LOR TOATE INGREDIENTELE.SA STITI CA SUNT BUNE PENTRU ORICE PROBLEMA A PIELII,EU AM TENUL MAI CURAT.
kudika_33063
Postat pe 5 Aprilie 2013 18:07
De la: oana_love, la data 2009-04-12 17:42:35
De la: dana_mv, la data 2009-04-11 21:31:32
De la: kudika009287, la data 2009-04-11 21:27:05Buna am 16 ani si am foarte multe vergeturi pe sani si abdomn,coapse ce sa fac imi este rusine sa merg la mare ...va rog ajutatima:*
la 16 ani?mergi la un medic.nu e in regula


mie mi-au aparut vergeturi prima oara pe sani cam pe la 13 ani cand deodata au inceput sa tot creasca pana am la nivelul de acum, unul cam ridicat :P, iar pe coapse cred ca pe la 14 ani cand am slabit 5 kg intr-un timp extrem de scurt, ca mai apoi,sa savurez dulciurile turcesti timp de o saptamana,ating performanta de a-mi adauga 4kg chiar daca toata ziua ma balaceam in apa si inotam si am observat ca vergeturile mele se vedeau mult mai tare, dar nu pot garanta ca si de data asta aceasta sa fi fost cauza pentru ca tind sa cred ca si bronzul le-a evidentiat...
nu trebuie sa fie ceva in neregula cu tine sa sa faci vergeturi, indiferent de varsta acestea pot aparea ca urmare a modificarilor (mai ales rapide) pielii (doar cu elasticitate redusa, cred eu...).

Acum sunt intr-un nou proces de slabire cu ajutorul unor pastile care iti dau senzatia de sete, uscaciune a gurii.. intr-adevar am slabit, dar e prima oara cand slabesc si mi se reduce considerabil celulita si asta cred ca e in special datorita apei, chiar si tenul a inceput sa mi se repare.. va spun asta pentru ca am sesizat cat de importanta e hidratarea si cred ca vergeturile se pot preveni cu ajutorul unor creme hidratante si apa multa care pana la urma ajuta cam la toate :)
kudika_928775
Postat pe 24 Iulie 2013 23:17
Buna!
Si eu am mari probleme cu greutatea...cum se numesc pastilele pe care le iei?EU am incercat tot felul de pastile si ...nimic....
kudika_928775
Postat pe 24 Iulie 2013 23:20
Eu va recomanda un tratament facut la un salon, am o prietena care avea vergeturi si a reusit sa scape de ele cu un tratament intens de 2 saptamani la salonul Solutii-Estetica. Din ce imi aduc aminte dupa terminarea pachetului trebuia sa isi faca un peeling saptamanal cu Body Peel Renlive, o crema recomandata de cei din salon si dupa dush sa se dea cu ulei de masline. Nu stiu ce a ajutat mai mult din toate aceastea dar ceea ce va pot spune sigur este ca a scapat de ele definitiv.
kudika_929969
Postat pe 5 August 2013 11:17
Buna,
In privinta vergeturilor am obtinut rezultate super cu tratament non-invaziv Nannic Belgia ce se pot vedea si pe facebook la Nannic Romania, rezultate obtinute in clinica noastra, fara photoshop. Priviti si astept pareri !!! . Pe curand!
Nannic_Romania_1
Postat pe 27 Noiembrie 2013 06:17
Buna,

Pentru slabire si nu numai ca pana la urma ne intereseaza sa aratam bine, este nevoie de sport, un regim alimentar echilibrat si tratamente corporale , uita-te pe facebook la Nannic Romania si vei fi uimita ce putem face cu tratamente non-invazive etc. Te asteptam !
Nannic_Romania_1
Postat pe 27 Noiembrie 2013 06:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Saptamana aceasta s-a lansat un nou magazin online pentru femei! 1 De la: profcosmetics 31 August 2009 13:37
CURSURI DE CALIFICARE SI INITIERE INTENSIVA 1 De la: sweet_ioana 27 August 2009 16:15
cosmetice din Franta 1 De la: dyana_ifrim 16 Noiembrie 2008 17:16
PRODUSE BUNE SI IEFTINE-UITE CA SE POATE 3 De la: cristinxxx 20 Februarie 2010 17:30
Stimulente sexuale pentru femei 6 De la: _curly 7 Ianuarie 2010 14:49