Setari Cookie-uri

se cauta ...!!!

dragule, in doi ani de zile, nu ai reusit sa-ti faci o idee despre ea? macar una mica!!!

Postat pe 8 Decembrie 2008 11:07
matrimoniale...pe net...altundeva mai bine nu se putea....o sa vezi tu ce o sa-i gasesti....numa ce nu vrea....
bafta la piatza....
shery
Postat pe 8 Decembrie 2008 11:35
De la: dianne43, la data 2008-12-07 18:13:35Tocmai am raspuns!!! Cred ca nu mai e nevoie sa ma repet...cititi mai sus...e incheiat subiectul! E foarte capabil chiar sa isi gaseasca chiar el ceea ce cauta...de aceea si renunt eu la ideea asta!



Se vede ca trebuie sa va pun acest mesaj la fiecare in parte, oameni buni!!! Nu stiti sa cititi, veniti care mai de care cu acuzatii si vorbe urate, si ma judecati ca si cum cine stie ce as fi facut...foarte bine...treaba voastra! nu vand nici caine, si nici nu e handicapat omu asta...si nici nu vreau sa ma bag in viata nimanui!!!ok am sa postez mesajul pana ma pliktisesc...ca vad ca numai de asta sunteti buni: de JUDECAT! Eh..o zi faina...si te mai astepti la femeia aia calumea...cand numai de injurii si glume de prost gust sunt in stare majoritatea...Numai bine, oameni buni!

Postat pe 8 Decembrie 2008 13:13
barbatul perfect?:)) m-ai facut curioasa...chiar exista asa cv?
mary300686
Postat pe 8 Decembrie 2008 13:27
dianne43, ai vrut sa faci un gest din prietenie si doar asta conteaza! Oamenii au fost suspiciosi (nu toti) dar putini sau gandit ca poate tu ai un iubit/sot si de aceea nu esti interesata de acel prieten. Nimic complicat. Numai bine si tie
metal
Postat pe 8 Decembrie 2008 13:27
Ceea ce ma surprinde in fiecare zi este ca majoritatea sunt gata sa arunce cu noroi in tine la fiecare pas!! Cum doamne sa gasesti pe cineva calumea, apropo ca ati intrebat multi cum de e singur...cand e plina lumea de rautate, minciuna si invidie...Eh...asta este! Sa raspunzi cu aceeasi moneda? Nu cred ca m-as simti prea bine, lasa asa!

Postat pe 8 Decembrie 2008 13:32
De la: mary300686, la data 2008-12-08 13:27:09barbatul perfect?:)) m-ai facut curioasa...chiar exista asa cv?



da. il cheama Traian Basescu

Postat pe 8 Decembrie 2008 13:34
nu geo..........mihai viteazul.....cu palosul mare ...pe un cal....si cum venea.....asa venea.......si p fete le satisfacea.......
dar din pacate nu mai traieste......ca luam la o plimbare ......

Postat pe 8 Decembrie 2008 13:37
Deci nu se mai cauta


si eu aveam 2 amici pe teava pentru fetele doritoare.....asta e....va trebui sa iesi la agata pe undeva poate poate se lipeste ceva.
anderson
Postat pe 8 Decembrie 2008 13:56
vreau si eu....
oanna1201
Postat pe 8 Decembrie 2008 15:14
oanna1201, ai venit prea tarziu oferta a fost limitata la una bucata
metal
Postat pe 8 Decembrie 2008 15:32
http://www.youtube.com/watch?v=_5Oi4R-jSoA CU DRAG!

Postat pe 8 Decembrie 2008 16:42
Dianne43, nu fii suparata. Nu lua in seama, mesajele "pe langa". Gestul tau e frumos, si il inteleg. E adevarat ca in iuresul vietii, ocupat cu munca, poate nu ai timp sa iesi sa socializezi, lumea in care te invarti e limitata la cateva persoane sau din pacate cu cine ajungi in contact sunt oameni limitati sau superficiali. Eu de exemplu n-as alege un barbat care bantuie discotecile si cluburile, dar daca nu avem servici comun si prieteni comuni, cum il cunosc? Imi place barbatul care in timpul liber se cultiva acasa cu o carte. Cum il vad prin ziduri? Cand esti student, e mai usor, vii in contact cu foarte multi tineri si cresc sansele de prietenie si iubire. Dar, dupa facultate...e alta poveste. Si internetul pana la urma e o "lume". Eu aici am cunoscut oameni extraordinari, oameni care in loc sa bantuie barurile, cluburile si discotecile, poarta discutii frumoase si constructive cu altii de calibrul lor. Deci, de ce sa nu fie lumea internetului, lumea in care se afla jumtatea lui? Daca stai sa te gandesti, lumea lui ar fi serviciul si prietenii apropiati pe care ii stie deja. Doar nu umbla pe strada, cand isi plateste gazul sau cablul, cu un afis agatat de gat "caut partenera". Niciodata nu stii de unde sare iepurele, iar in lumea internetului sunt oameni vii dincolo de textele scrise. Stiu ca te-ai oprit, dar...mai bine nu. Mult succes.
tally_weijl
Postat pe 8 Decembrie 2008 16:53
De la: dianne43, la data 2008-12-08 13:32:08Ceea ce ma surprinde in fiecare zi este ca majoritatea sunt gata sa arunce cu noroi in tine la fiecare pas!! Cum doamne sa gasesti pe cineva calumea, apropo ca ati intrebat multi cum de e singur...cand e plina lumea de rautate, minciuna si invidie...Eh...asta este! Sa raspunzi cu aceeasi moneda? Nu cred ca m-as simti prea bine, lasa asa!


Of,jungla!!! Pacat!
Eu te-am intuit ca fiind o tipa finuta,de asta imi pare rau ca ai primit raspunsuri asa de uracioase.Intr-adevar,cum sa-ti mai vina sa iesi la "vanatoare" cand "prada" e la nivelul asta?!Mai stai un pic in banca ta si...o iei de la capat!
Te felicit ca nu cobori in mocirla! Take care!
tgv
Postat pe 8 Decembrie 2008 22:29
sunt solo :>
20 de ani fumator
craiova .. 1,85
par castaniu .. si pt detalii video :)))... hellmyworkplace
vyctor
Postat pe 9 Decembrie 2008 04:38

de mentzxionat ca fak 20 peste 1 luna :">
vyctor
Postat pe 9 Decembrie 2008 04:40
deja au aparut candidati.


buna sunt victor un taur nebunatic....imi plac iesirile in club si un meci de fotbal cu o bere rece in mana pe care tu o sa mi-o aduci.

precizez ca nu ma intereseaza sentimentele tale si doar ale mele....vreau sa ma rasfeti fara sa-mi ceri nimic inapoi.

te astept ...
anderson
Postat pe 9 Decembrie 2008 12:54
De la: vyctor, la data 2008-12-09 04:38:40sunt solo :>
20 de ani fumator
craiova .. 1,85
par castaniu .. si pt detalii video :)))... hellmyworkplace

Buna, sunt Lucia. 37 de ani. Fumatoare ocazional. Cluj-Napoca. 1,63. Par castaniu. Oare am starnit curiozitatea cuiva?
Lucia1971
Postat pe 9 Decembrie 2008 12:59
[quote name=\\\'Georgia99\\\' date=\\\'2008-12-07 22:58:33\\\']Disperatelor, cititi ce a scris dianne inainte de a posta !!!![/quote]


Nu ma pot abtine, ma amuz mereu cand iti vad postarea. Ai fost supertare
Mi le si inchipuiam pe toate : vreau si eu, vreau si eu sa vorbesc, ce conteaza ca nu am citit si nu am inteles. Si dup-aia vii tu:LA LOC COMANDA! CONTROLATI-VA!!!

tally_weijl
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:05
De la: anderson, la data 2008-12-09 12:54:59deja au aparut candidati.


buna sunt victor un taur nebunatic....imi plac iesirile in club si un meci de fotbal cu o bere rece in mana pe care tu o sa mi-o aduci.

precizez ca nu ma intereseaza sentimentele tale si doar ale mele....vreau sa ma rasfeti fara sa-mi ceri nimic inapoi.

te astept ...


Iti recomand o chinezoaica.
Cel putin asa mi-a zis prietenul meu. Ca fac orice pentru barbat si nu cer nimic in schimb.
Plus ca-ti face masaj si rost de haine ieftine.
tally_weijl
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:08
De la: tally_weijl, la data 2008-12-09 13:05:51[quote name=\\\'Georgia99\\\' date=\\\'2008-12-07 22:58:33\\\']Disperatelor, cititi ce a scris dianne inainte de a posta !!!!



Nu ma pot abtine, ma amuz mereu cand iti vad postarea. Ai fost supertare
Mi le si inchipuiam pe toate : vreau si eu, vreau si eu sa vorbesc, ce conteaza ca nu am citit si nu am inteles. Si dup-aia vii tu:LA LOC COMANDA! CONTROLATI-VA!!!

[/quote]
da, mai, dar e pacat sa se inchida topicul. asa ca lumea se gandeste sa-l transforme intr-un topic de matrimoniale...
Lucia1971
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:11
De la: Lucia1971, la data 2008-12-09 12:59:02
De la: vyctor, la data 2008-12-09 04:38:40sunt solo :>
20 de ani fumator
craiova .. 1,85
par castaniu .. si pt detalii video :)))... hellmyworkplace

Buna, sunt Lucia. 37 de ani. Fumatoare ocazional. Cluj-Napoca. 1,63. Par castaniu. Oare am starnit curiozitatea cuiva?




Te doresc !


La mine sau la tine ?

Postat pe 9 Decembrie 2008 13:19
De la: Georgia99, la data 2008-12-09 13:19:15
De la: Lucia1971, la data 2008-12-09 12:59:02
De la: vyctor, la data 2008-12-09 04:38:40sunt solo :>
20 de ani fumator
craiova .. 1,85
par castaniu .. si pt detalii video :)))... hellmyworkplace

Buna, sunt Lucia. 37 de ani. Fumatoare ocazional. Cluj-Napoca. 1,63. Par castaniu. Oare am starnit curiozitatea cuiva?




Te doresc !


La mine sau la tine ?

La noi...
Lucia1971
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:20
Luati-va o cameraaa!!!!



Hai ca ma intorc cu spatele...

Postat pe 10 Decembrie 2008 11:25
eu ma ofer cine ma vrea?
R3dAng3l
Postat pe 10 Decembrie 2008 19:13
mi-ar placea sa il cunosc.... daca vrea sa vb poate sa imi trimita un mail la preotzik@yahoo.co.uk si sa vb mai multre in privat... :*
preotzik
Postat pe 10 Decembrie 2008 21:55
draga dianne43.

Ti-am spus ca ai gresit forumul, unde sa postezi anuntul....
pe un site dedicat barbatilor, stii cati s-ar oferi sa-ti ofere nevasta?

Incearca numai si vezi ca veti avea succes, tu si prietenul tau.

Stii ca pe vremuri era o meserie, cea de petitoare ,si ai putea sa scoti si bani din asta.
oana_iftemi
Postat pe 11 Decembrie 2008 17:53
De la: oana_iftemi, la data 2008-12-11 17:53:43draga dianne43.

Ti-am spus ca ai gresit forumul, unde sa postezi anuntul....
pe un site dedicat barbatilor, stii cati s-ar oferi sa-ti ofere nevasta?

Incearca numai si vezi ca veti avea succes, tu si prietenul tau.

Stii ca pe vremuri era o meserie, cea de petitoare ,si ai putea sa scoti si bani din asta.



Daca scopul ei ar fi sa soata bani tot ar fi ceva....insa ea doar vrea sa arate cat este de " buna"( a se citi - cum stie ea sa manipuleze viata omului ( astea-s faptele) dar cu vorbele ii spune.." eu doar sunt buna, eu doar sunt buna , eu doar sunt buna si ii repeta aluia in cap vorbele astea pana cand il hipnotizeaza incat nu mai vede faptele ( manipularea)ca in mintea lui rasuna EUUUUU DOARRRRRRR SUNTTTT BUNAAAAAAAAAAAAA!!!!)

Serpoaice ( vipere) exista peste tot ideea e ca barbatii nu sunt capabili sa le recunoasca.
Sasait de inger in trup si minte de demon.....
arinik
Postat pe 11 Decembrie 2008 20:53
Daaa...nici nu mai are rost sa imi bat capul cu jungla asta...unde am zis io ceva de genu, fa femeilor? Ce aveti? In fine...nu are rost neamule! Punct! Pot sa vin eu cu toate frazele de pe lume si se trezesc pitzipoance care nici nu ma cunosc sa traga concluzia ele pentru mine, asa, ca fetele destepte ce "este"...adica ele au prins ele jmekerele miezu' problemei, aaaaia e faza, nu aia care o zic io! Ele "stie" mai bine ca mine care fu faza! Adicaa iooo s ca ele blonde, stii? Ele "stiiie" ce mai, m-au atins la punctu sensibil, "egzagt" acolo unde doare mai mult! Daaaaa, e clara treaba! Sa ma mai explik? Nu are nici sens nici rost, fratilor! Faceti ce stiti cu topicul asta, ca vad ca numai sa va legati de cineva cu care nu aveti nici treispe si nici paispe stiti! Daca asa de rasariti va credeti...ca sa dati peste nas la altii...apoi simtiti-va bine, nu am sa ma consum pe tema asta!" Bai, bai", blondelor, si mai desteptelor ca mine! Sper sa va saturati intr-o zi sa mai dati cu noroi in lume cu care nu aveti o treaba!

Postat pe 12 Decembrie 2008 01:18
Si da, sunt buna! Sunt perfecta pentru sotul meu! The best chiar
! Si serpoaica oi fi tu...draga si recunosti aruncand moneda la altii, ca de inger si de demon are fiecare cate un pic!( Noroc ca ai pus in paranteza ca serpoaice inseamna de fapt si de drept vipere , nu de alta...dar ca sa inteleaga si cele de teapa ta...[blondele adica ] Ma bucur sa vad si eu un pic de solidaritate ) Felicitarile mele pentru comentariu, draga!

Postat pe 12 Decembrie 2008 01:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sfat va rog!:( 13 De la: anastasia_m 1 Iunie 2010 20:54
Povestea mea 32 De la: cristiana84 14 Iunie 2011 13:27
Am ajuns sa imi fie teama de sotul meu .. 52 De la: bumbu83 15 Mai 2014 23:00
"Pupat in fund"...da sau nu... 10 De la: scump 21 Iunie 2015 12:10
ce inseamna ptr voi pasiune 17 De la: ema_rice 3 Martie 2009 20:07