Setari Cookie-uri

se cauta ...!!!

Salut tuturor! Am deskis acest topic pentru toate acele fete dragute, simpatice, siiincere, timide, cuminti si ....single! Cunosc barbatul perfect! E un prieten de al meu, pe care il respect foarte mult si ii doresc tot binele din lume alaturi de o fata calumea, adevarata! Pentru mai multe detalii lasati mesaj! Este foaarte de treaba si merita cunoscut si mai ales...merita sa lupti pentru el! Have a nice day aall!

Postat pe 4 Decembrie 2008 17:00
eu sunt 1.....cand o sa il cunosc....?

Postat pe 4 Decembrie 2008 17:01
De la: heaven_gate, la data 2008-12-04 17:01:36eu sunt 1.....cand o sa il cunosc....?


tu mai bine ma cunosti pe mine....mai bine
_fantoma_
Postat pe 4 Decembrie 2008 17:06
De la: dianne43, la data 2008-12-04 17:00:52Salut tuturor! Am deskis acest topic pentru toate acele fete dragute, simpatice, siiincere, timide, cuminti si ....single! Cunosc barbatul perfect! E un prieten de al meu, pe care il respect foarte mult si ii doresc tot binele din lume alaturi de o fata calumea, adevarata! Pentru mai multe detalii lasati mesaj! Este foaarte de treaba si merita cunoscut si mai ales...merita sa lupti pentru el! Have a nice day aall!


interesant ce faci tu..vrei sa il ajuti sa isi gaseasca jumatatea? cu sau fara ajutorul tau o sa o gaseasca daca ii e scris ...oricum dragut gestul bafta poate faci pe cupidon
DeeaCatalina
Postat pe 4 Decembrie 2008 19:23
De la: vas25, la data 2008-12-04 17:06:09
De la: heaven_gate, la data 2008-12-04 17:01:36eu sunt 1.....cand o sa il cunosc....?


tu mai bine ma cunosti pe mine....mai bine





oricand.....oriunde...doar da un semn........

Postat pe 5 Decembrie 2008 11:46
hahaha.....

am un amic care e singur si vreau sa-i gasesc o tipa....hello in puii mei am destui amici singuri...care se ofera
anderson
Postat pe 5 Decembrie 2008 11:52
dragut din partea ta, dar cred ca ar fi mai bine sa l lasi sa si gaseasca singur... nu l cunosc, dar nu cred ca i ar surade prea mult ideea... ;)
zamfirescu_drn
Postat pe 7 Decembrie 2008 04:15
Vrem mai multe detalii despre prietenul tau ...
lidiae
Postat pe 7 Decembrie 2008 04:18
Exact, vrem mai MULTE detalii. Nu ne-ai explicat si noua ce si cum si de ce nu-si gaseste omul singur jumatatea. Hai ca o dam in matrimoniale.
Pric3l3ss
Postat pe 7 Decembrie 2008 04:24
Da,si eu as fi curioasa sa stiu mai multe despre prietenul tau,de exemplu eu m-as incadra in ceea ce zici tu acolo,dar as vrea sa stiu si eu mai multe despre el,de exemplu ce inaltime are,ptr ca eu sunt destul de inalta,de unde e ptr ca eu poate sunt din cealalta parte a tarii si tot asa. Deci ,ne lamuresti si pe noi?
Adelyia
Postat pe 7 Decembrie 2008 04:40
Daca este asa formidabil...de ce nu esti tu cu el?Si acum probabil vei raspunde..'pai eu am deja pe cineva'..sau..'pai..suntem doar amici'..Mda,bine.E putreda chestia...
Buggy
Postat pe 7 Decembrie 2008 04:41
De la: heaven_gate, la data 2008-12-04 17:01:36eu sunt 1.....cand o sa il cunosc....?



dar nu spuneai ca ai si iubit si amant?poti face fata la 3?:P
elisa_me
Postat pe 7 Decembrie 2008 05:14
Si eu am un prieten foarte bun, care e singur

Se ofera cineva ??? 26 de ani, nefumator, locuieste in bucuresti.

Serios acum...cred ca m-ar omori daca as face din astea...e aiurea sa-i aranjez eu o intalnire cu o fata, daramite sa-i dau anunturi pe net
Aditxa38
Postat pe 7 Decembrie 2008 05:43
hey, dragut gestul tau...:) inseamna ca e chiar un bun prieten! si te si inteleg de ce o focai!
fetelor...nu fiti rautacioase! sincer...si eu mai fac d-astea pentru prietenele mele, dar ii caut printre cunoscuti sau cunoscuti de-ai cunsocutilor. de ce nu-si gaseste? de ce fac d-astea? Pai...avem o varsta la care serviciul iti ocupa cea mai mare parte din timp, nu prea iesi in oras si daca o faci, o faci pentru a te intalni cu prietenii, cluburi mai rar si chiar si atunci esti sceptic de ce personaj intalnesti acolo (de multe ori cei care sunt acolo cauta ceva de genul one night stand) si au o aresce madrie in a nu intra pe site-uri speciale. iar cei care mai au un prieten care se gandesc sa ii ajute sunt chiar norocosi si chiar sunt oameni care merita efortul, nu cum spun unii ca "au o problema"...am dreptate dianne43?!
kitykat12
Postat pe 7 Decembrie 2008 06:36
De la: anderson, la data 2008-12-05 11:52:13hahaha.....

am un amic care e singur si vreau sa-i gasesc o tipa....hello in puii mei am destui amici singuri...care se ofera



Da cum or fi draga...puii aia ai tai?
loobety
Postat pe 7 Decembrie 2008 07:38
poti sa dai mai multe detalii?de exemplu cati ani are si c inaltime?makr atat sa stim si noi cate ceva despre el....m-ar interesa nu de alta.si ma cam regasesc in descrierea pe care ai facut-o si as vrea sa imi incerc sansa.in asteptarea unui raspuns.. maria diana
maria_caseru
Postat pe 7 Decembrie 2008 08:59
vreau si eu, vreau si eu
alinadobrin
Postat pe 7 Decembrie 2008 09:33
Frumos gest din partea ta,sper a-si gaseasca jumatatea.
Ronicut
Postat pe 7 Decembrie 2008 09:51
De la: alinadobrin, la data 2008-12-07 09:33:14vreau si eu, vreau si eu



ce!?

Postat pe 7 Decembrie 2008 09:58
da' o fata buna shi ptr mine?
theperfectmanishere
Postat pe 7 Decembrie 2008 10:01
hai k ma alatur si eu la competitie..dianne ...vreau mai multe detalii...si un punct de legatura cu acest prieten de-al tau;)) daca se poate...te pup...
deyankutza
Postat pe 7 Decembrie 2008 10:25
draga mea, lasa si tu mai multe amanunte despre acest prieten al tau...in primul rand varsta, descrie-l putin si spune-ne cam ce asteptari are el...te pup!
Julia_xxx
Postat pe 7 Decembrie 2008 10:32
esti din iasi cumva?si eu sunt si chiar as vrea sa o combin pe proetena mea cea mai buna cu cineva.cati ani are prietenul tau?astept raspunsul tau
madutza23_ccm
Postat pe 7 Decembrie 2008 10:40
Buna!Pai,da si tu multe detalii despre amicul tau... cred ca tii foarte tare la el, atata timp cat te preocupa soarta lui...
picarona_21
Postat pe 7 Decembrie 2008 10:53
hey, dianne43 suna bine ce zici tu aici. m-ar interesa si as vrea mai multe detalii dar oare de ce trebuie sa lupt pentru iubirea lui/el?
notmenoeb
Postat pe 7 Decembrie 2008 11:11
da mai multe detalii...eventual pune si o poza...nah..cine stie...
rox_rox_rox
Postat pe 7 Decembrie 2008 11:29
asteptam detalii despre el... suntem multe tipe singure pe lumea asta si ar fi super sa gasim pe cineva cu care sa ne potrivim cat de cat... nu se stie niciodata cum iti poti intalni iubirea vietii si de ce unii simt sa faca ceva anume chiar impotriva ratiunii... ce minunat ar fi ca asteptarea sa se opreasca aici si el sa fie cel care imi va insenina viata si imi va aduce bucurie sufletului!
tonys
Postat pe 7 Decembrie 2008 11:30
Buna.In ziua de azi e f greu sa intalnesti o persoana cu care sa-ti intregesti viata,sa simti ca esti fericita alaturi de el si el alaturi de tine.Sunt multe de discutat pe tema asta.Si pentru ca e greu sa gasesti "jumat",oamenii cauta si cauta....doar doar poate apare acea "scanteie" care le-ar lumina viata.Si eu ca multe alte fete am avut dezamag in viata....dar caut,sperand sa gasesc pe cel care o sa tina cu adevarat la mine si nu o sa mai fiu dezamagita...
liza_red27
Postat pe 7 Decembrie 2008 12:10
se organizeaza pe undeva un targ de barbati,vreau si eu un exemplar..
cnejka
Postat pe 7 Decembrie 2008 12:17
se organizeaza pe undeva vre-un targ de barbati? vreau si eu un exemplar...
cnejka
Postat pe 7 Decembrie 2008 12:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu pesti el leu=? 2 De la: razz 7 Martie 2009 22:04
am si eu nevoie de un sfat nu stiu ce sa fac:((:(( 56 De la: an3mary19 4 Ianuarie 2011 15:04
Stii ce inseamna sa iubesti pe cineva? 78 De la: scorpio67 26 Decembrie 2010 18:12
saraca sau bogata? 96 De la: heaven2007 24 Noiembrie 2009 08:33
DE CE CONTEAZA ATAT DE MULT FIDELITATEA... SEXUALA? 52 De la: Amora 14 Mai 2009 15:03