Setari Cookie-uri

Cea mai buna dieta este...

(pt Paulyvo)
nu exista nici un fel de pastila "magica" care sa faca treaba pentru tn,! (un sfat de la mn) nu arunca bani aiurea pe suprslim si aiureli dinastea!
TheEminescian
Postat pe 5 Ianuarie 2009 22:40
cea mai buna dieta este SPORTUL!!!
dexter85
Postat pe 5 Ianuarie 2009 23:21
buna...ma amuzat forte mult dieta pe care ai tinuto tu...de ce?pt ca ai fost sincera.eu am 1.67 inaltime iar la momenntul de fata cantaresc 55 de kg si vreau sa slabesc iar citind articolul tau miam dat seama ca nu mai trebuie si ca sunt ok asa darr....tot voi tine dieta specificata de tine.mai vb cand voi avea cel putin 50 de kg
cool_lol
Postat pe 6 Ianuarie 2009 11:26
sunt de acord k sportul e fff bun, dar eu m-am apucat serios de sala de vreo 2 luni si mi se pare k nu am slabit niciun gram, mai ales k de cand fac sport nu mai pot sa mananc putin pt k organismul cere pt a putea face fata efortului....stiu k ar trebui p langa asta sa tin si regim alimentar..dar nu ma pot abtine de la mancatul seara, dupa sala..mi se face forte foame..nu am luat niciodata pastile de slabit...dar ma cam bate gandul cu toate k stiu k sunt nocive ..mai ales pt ficat...si nu am incredere nici in cele "naturiste".
Voi continua cu sportul pt k k mi-am facut abonament pe un an...pt a ma asigura ca nu renunt :)..
Am inteles ca exista niste pastile care au la baza substante secretate de corpul uman...care ard grasimea daca le combini cu sportul...am mai vazut fete la sala ca beau niste chestii inainte de antrenamente...aveti idee despre asa ceva?
kiki_1234
Postat pe 6 Ianuarie 2009 11:34
De la: kiki_1234, la data 2009-01-06 11:34:53sunt de acord k sportul e fff bun, dar eu m-am apucat serios de sala de vreo 2 luni si mi se pare k nu am slabit niciun gram, mai ales k de cand fac sport nu mai pot sa mananc putin pt k organismul cere pt a putea face fata efortului....stiu k ar trebui p langa asta sa tin si regim alimentar..dar nu ma pot abtine de la mancatul seara, dupa sala..mi se face forte foame..nu am luat niciodata pastile de slabit...dar ma cam bate gandul cu toate k stiu k sunt nocive ..mai ales pt ficat...si nu am incredere nici in cele "naturiste".
Voi continua cu sportul pt k k mi-am facut abonament pe un an...pt a ma asigura ca nu renunt :)..
Am inteles ca exista niste pastile care au la baza substante secretate de corpul uman...care ard grasimea daca le combini cu sportul...am mai vazut fete la sala ca beau niste chestii inainte de antrenamente...aveti idee despre asa ceva?


Da, ce beau fetele la sala sunt niste concentrate proteice care ajuta muschii sa fie 'hraniti' bine ca sa poata face fata efortului. De asemenea, hidratarea e foarte importanta, trebuie neaparat sa bei 2,5 l pe zi, si inca min 500ml la sala. Doar cu sport normal ca nu slabesti, trebuie neaparat sa-ti schimbi obiceiurile alimentare si asta pt toata viata, nu doar pe perioada prog de slabire.

Postat pe 6 Ianuarie 2009 19:43
De la: mama_mya1986, la data 2009-01-04 13:49:39
De la: AMG22, la data 2009-01-04 12:09:56fata m`am uitat la pozele tale, ma gandeam k o sa vad ceva de genu before and after :)) si sincer tu nu pari a avea 70 de kile si nici k ai avut 85! pe bune iti spun ori te`ai infometat luna aia jumat k sa slabesti 15 kile, ori exagerezi tu cu kilogramele tale!




poze recente nu am decat vreo 4 sunt in rosu cu inca una in rosu si cu un baiat tot in rosu am si la avatar.....iar infometare nu am facut pt k normal trebuia sa mananc legume si fructe + 2l apa p zi dar nu am respectat si am mancat normal dar cantitativ mai putin cu toate k nu puteam manca mulkt ca aveam senzatia de a fi satula.....si sincer........niki 2 min nu am rabdat foamea.......dak resp prospectul bine slabeam mai mult in aproape 2 luni....asa k sincer mai gandestete ............
ai zis ca nu par a avea atatea kg dar ....cat zici u k as avea sau k am avut..........?



pai in poza de la avatar sigur nu ai 70 de kilograme! posibil sa fi slabit, dar nu cred k de la pastila minune de trage, mai mult de la legumele si fructele pe care le`ai mancat, caz in care nu ai fi avut ce depune!
AMG22
Postat pe 6 Ianuarie 2009 20:10
sportul este sfint! va trebuie rabdare si perseverenta!
shosho
Postat pe 6 Ianuarie 2009 20:13
Vreti sa slabiti?! Cea mai buna metoda: NU MAI MANCATI!
AMG22
Postat pe 6 Ianuarie 2009 20:19
De la: AMG22, la data 2009-01-06 20:19:32Vreti sa slabiti?! Cea mai buna metoda: NU MAI MANCATI!

ce le stii tu pe toate ca un om mare
kitty_krieger
Postat pe 6 Ianuarie 2009 20:37
De la: AMG22, la data 2009-01-06 20:10:01
De la: mama_mya1986, la data 2009-01-04 13:49:39
De la: AMG22, la data 2009-01-04 12:09:56fata m`am uitat la pozele tale, ma gandeam k o sa vad ceva de genu before and after :)) si sincer tu nu pari a avea 70 de kile si nici k ai avut 85! pe bune iti spun ori te`ai infometat luna aia jumat k sa slabesti 15 kile, ori exagerezi tu cu kilogramele tale!




poze recente nu am decat vreo 4 sunt in rosu cu inca una in rosu si cu un baiat tot in rosu am si la avatar.....iar infometare nu am facut pt k normal trebuia sa mananc legume si fructe + 2l apa p zi dar nu am respectat si am mancat normal dar cantitativ mai putin cu toate k nu puteam manca mulkt ca aveam senzatia de a fi satula.....si sincer........niki 2 min nu am rabdat foamea.......dak resp prospectul bine slabeam mai mult in aproape 2 luni....asa k sincer mai gandestete ............
ai zis ca nu par a avea atatea kg dar ....cat zici u k as avea sau k am avut..........?



pai in poza de la avatar sigur nu ai 70 de kilograme! posibil sa fi slabit, dar nu cred k de la pastila minune de trage, mai mult de la legumele si fructele pe care le`ai mancat, caz in care nu ai fi avut ce depune!





ba sa stii k am 70kg acolo ,sincer,dak ma crezi bine daka nu iara bine,nu ma intere...iara fructele alea ce trebuia sa le manank cu legumele ........nu am mancat asa ceva...... ink am zis k nu am respectat astea si am mancat numai mancare normala gatita acas cu orice uneori si seara dar mai mult seara mancam vreo 2 fructe
ink odata treaba ta dak nu ma crezi oricum vad k mai mult stai aiura p aici si dai sfaturi proaste NU MAI MANCATI!!! ........niki faza ku pasilele poate no fi buna ziceti voi......dar niki sa nu mananci cum zici u nu e....hm???????dak nu am 70 kg cat arat k as avea aici?dak tot iti dai cu parerea......zi-mi asta....cat crezi?
voi fetelor ce ziceti nu se vede k am slabit si acolo la avatar am 70 kg?
ast rasp cu parerea voastra
mama_mya1986
Postat pe 7 Ianuarie 2009 02:47
buna..............da-mi si mie id-ul tau de mess k sa putem vb dak vrei pls
Rusky
Postat pe 7 Ianuarie 2009 09:34
De la: AMG22, la data 2009-01-06 20:19:32Vreti sa slabiti?! Cea mai buna metoda: NU MAI MANCATI!

si cam cat timp sa nu maimancam asa?
coffeeta
Postat pe 7 Ianuarie 2009 09:38
De la: gabipostole, la data 2009-01-06 19:43:08
De la: kiki_1234, la data 2009-01-06 11:34:53sunt de acord k sportul e fff bun, dar eu m-am apucat serios de sala de vreo 2 luni si mi se pare k nu am slabit niciun gram, mai ales k de cand fac sport nu mai pot sa mananc putin pt k organismul cere pt a putea face fata efortului....stiu k ar trebui p langa asta sa tin si regim alimentar..dar nu ma pot abtine de la mancatul seara, dupa sala..mi se face forte foame..nu am luat niciodata pastile de slabit...dar ma cam bate gandul cu toate k stiu k sunt nocive ..mai ales pt ficat...si nu am incredere nici in cele "naturiste".
Voi continua cu sportul pt k k mi-am facut abonament pe un an...pt a ma asigura ca nu renunt :)..
Am inteles ca exista niste pastile care au la baza substante secretate de corpul uman...care ard grasimea daca le combini cu sportul...am mai vazut fete la sala ca beau niste chestii inainte de antrenamente...aveti idee despre asa ceva?


Da, ce beau fetele la sala sunt niste concentrate proteice care ajuta muschii sa fie 'hraniti' bine ca sa poata face fata efortului. De asemenea, hidratarea e foarte importanta, trebuie neaparat sa bei 2,5 l pe zi, si inca min 500ml la sala. Doar cu sport normal ca nu slabesti, trebuie neaparat sa-ti schimbi obiceiurile alimentare si asta pt toata viata, nu doar pe perioada prog de slabire.


da...am inteles ce beau fetele, banuiam ca poate fi vorba de ceva de genul asta,insa speram sa stii ceva de existenta unor pastile care, combinate cu efortul fizic sa dea rezultate..in ceea ce priveste hidratarea sunt in grafic...beau f multa apa plata..cu obiceiurile alimentare insa e ceva mai dificil...am perioade in care nu ma pot abtine oricat de mult as incerca si ma ingras....apoi vine o perioada in care sunt mai putin pofticioasa si slabesc...si tooooot asa...in concluzie asa ma voi chinui toata viata daca nu vreau sa ajung o "balenuta"....OFFFFF!De ce nu exista pastila magica, sa slabesti peste noapte si sa nu te mai ingrasi niciodata??????
kiki_1234
Postat pe 7 Ianuarie 2009 16:24
De la: mama_mya1986, la data 2009-01-07 02:47:37
De la: AMG22, la data 2009-01-06 20:10:01
De la: mama_mya1986, la data 2009-01-04 13:49:39
De la: AMG22, la data 2009-01-04 12:09:56fata m`am uitat la pozele tale, ma gandeam k o sa vad ceva de genu before and after :)) si sincer tu nu pari a avea 70 de kile si nici k ai avut 85! pe bune iti spun ori te`ai infometat luna aia jumat k sa slabesti 15 kile, ori exagerezi tu cu kilogramele tale!




poze recente nu am decat vreo 4 sunt in rosu cu inca una in rosu si cu un baiat tot in rosu am si la avatar.....iar infometare nu am facut pt k normal trebuia sa mananc legume si fructe + 2l apa p zi dar nu am respectat si am mancat normal dar cantitativ mai putin cu toate k nu puteam manca mulkt ca aveam senzatia de a fi satula.....si sincer........niki 2 min nu am rabdat foamea.......dak resp prospectul bine slabeam mai mult in aproape 2 luni....asa k sincer mai gandestete ............
ai zis ca nu par a avea atatea kg dar ....cat zici u k as avea sau k am avut..........?



pai in poza de la avatar sigur nu ai 70 de kilograme! posibil sa fi slabit, dar nu cred k de la pastila minune de trage, mai mult de la legumele si fructele pe care le`ai mancat, caz in care nu ai fi avut ce depune!





ba sa stii k am 70kg acolo ,sincer,dak ma crezi bine daka nu iara bine,nu ma intere...iara fructele alea ce trebuia sa le manank cu legumele ........nu am mancat asa ceva...... ink am zis k nu am respectat astea si am mancat numai mancare normala gatita acas cu orice uneori si seara dar mai mult seara mancam vreo 2 fructe
ink odata treaba ta dak nu ma crezi oricum vad k mai mult stai aiura p aici si dai sfaturi proaste NU MAI MANCATI!!! ........niki faza ku pasilele poate no fi buna ziceti voi......dar niki sa nu mananci cum zici u nu e....hm???????dak nu am 70 kg cat arat k as avea aici?dak tot iti dai cu parerea......zi-mi asta....cat crezi?
voi fetelor ce ziceti nu se vede k am slabit si acolo la avatar am 70 kg?
ast rasp cu parerea voastra


Am zis sa nu mai mancati adca vreti slabiti! Asta in cazul in care vad unele fete care mananca precum vacile non stop toata ziua si toata noaptea, nu stiu cand mai au timp sa respire si nici bine nu au terminat micul dejun k se gandesc ce sa mai bage in ele si se plang ca vai saracutele ele nu manaca mult si dc nu slabesc!
Poi cum sa slabiti mai fetelor daca bagat 3 litri de apa in voi pe zi, mai ales cele care retineti apa, mai si bagati in voi cate 3, 4 mese pe zi!

Nu inteleg dc te ataci... pur si simplu mi`am zis parerea! Nu`ti convine, nu`mi raspunde!
AMG22
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:58
AMG esti haioasa, zau

Deci stiti dieta fetelor: fara mancare si mai ales...fara apa
kitty_krieger
Postat pe 7 Ianuarie 2009 19:07
Luati pastile de slabit si o sa reusiti performanta sa va nenorociti ficatul. Stati linistite la inceput nu o sa va plangeti de absolut nimic, dar anii trec si atunci mai discutam.
FAceti sport, nu neaparat la sala, cat minimul necesar (urcati scarile. mergeti pe joc etc etc ). Lasati-le naiba de dulciuri (mie imie ste cel mai greu) si de bauturi carbogazoase (la astea acum dupa 2 luni nici nu mai simt nevoia). Nu zic sa le lasati de tot, dar nu zilnic sau cel putin nu peste masura. Si daca ati mancat azi mai mult decat trebuie, inseamna ca va trebui sa reduceti din ce aveati planuit pt celelalte mese, in niciun caz sa ziceti "Eh si asa am facut abatere de la regula azi totul e permis"
Marina_Simona
Postat pe 7 Ianuarie 2009 19:11
De la: iry24, la data 2009-01-07 19:07:48 AMG esti haioasa, zau

Deci stiti dieta fetelor: fara mancare si mai ales...fara apa



Toata lumea spune k este bine si sanatos sa bei minim 2l de apa pe zi, dar cum ii elimini te intrebi?! o mare parte din fete/femei au retineri adipoase, nu elimina atat de multa apa pe cat consuma, iar daca mai au si o dieta bogata in calorii stiti rezultatele!

Daca mananci precum o vacutsa cum sa slabesti?! Iar daca bei o tona de apa si nu faci sport k sa o elimini nu te ingrasi?!
AMG22
Postat pe 7 Ianuarie 2009 20:50
AMG, stii tu ceva dar nu stii foarte bine. Nu e vorba de mancat putin sau mult, ci de mancat echilibrat conform cu nevoilor organismului. De aceea, inainte de a incepe o dieta, trebuie mers la nutritionist. Nu mai da sfaturi de genul "nu mai mancati" ca poate ia o pustoaica de bune si ai o anorexica pe constiinta.
In legatura cu cei 2 litri de apa pe zi, acestia iti trebuiesc nu numai pentru a avea o silueta frumoasa, ci si pentru ca organele interne sa functioneze normal. In caz ca nu stiai, una din cauzele durerilor de cap este si deshidratarea. E drept ca unele persoane au nevoie numai de 1,5 litri, altele au nevoie de 3.
Dar sunt de acord cu tine la faza cu sportul, este de baza pentru o sanatate de fier cat si pentru o silueta de invidiat.
kitty_krieger
Postat pe 7 Ianuarie 2009 23:17
De la: AMG22, la data 2009-01-07 20:50:25
De la: iry24, la data 2009-01-07 19:07:48 AMG esti haioasa, zau

Deci stiti dieta fetelor: fara mancare si mai ales...fara apa



Toata lumea spune k este bine si sanatos sa bei minim 2l de apa pe zi, dar cum ii elimini te intrebi?! o mare parte din fete/femei au retineri adipoase, nu elimina atat de multa apa pe cat consuma, iar daca mai au si o dieta bogata in calorii stiti rezultatele!

Daca mananci precum o vacutsa cum sa slabesti?! Iar daca bei o tona de apa si nu faci sport k sa o elimini nu te ingrasi?!

AMG 22 esti extrem de prost informata. citeste in plm ce am scris in primul posta, ca sa intelegi si tu. habar nu ai ce inseamna procesul de slabire. nu nr de mese pe zi conteaza ci calitatea alimentelor. din contra trebuie sa mananci de multe ori pe zi , pana la vreo 5x pe zi...asa metabolismul se va accelera si nu mai vei mai avea acel sentiment de foame. daca tu mananci pe zi 50 gr de prot, crezi ca toate cele 50 de gr o sa fie folosite de org? iti zic eu nu! asta e valabil si pt carbo , grasimi, etc. dar daca tu ai senzatia de foame , atunci cand vei manca (indiferent cat de putin si cat de putine mese pe zi) org va simti nevoia sa foloseasca la max tot ce ai bagat tu in gura. legat de apa...trebuie sa bei cat mai multa apa, sa iti treaca senzatia de foame si sa fi satula. daca elimini apa din corp nu slabesti, doar scazi in greutate(pe moment), e o mare diferenta. ca sa sti si tu pt cultura ta, daca ai senzatia de sete., deja procesul de deshidratare a inceput. da-i un search pe google ca sa vezi efectele "benefice" ale deshidratarii.
Ronnie_Coleman
Postat pe 14 Ianuarie 2009 11:30
CAPSULA DE SLABIT NEW SUPER SLIM ORIGINALA CHINA -SECRETUL PENTRU O SILUETA PERFECTA PE CARE NICI O PRIETENA NU TI-L VA SPUNE:



SUPERSLIM - SLABIRE din prima luna 5 - 10 kg.

Produs 100% natural.
1 cutie SuperSlim contine 5 folii a câte 6 capsule fiecare (30 capsule=30 zile).

Utilizare: Persoane intre 16-65 ani

1. O capsula SuperSlim pe zi inainte sau dupa micul dejun - din experienta recomand a nu se lua dupa ora 8-9 dimineata.

2. Pe parcursul curei se recomanda consumul de fructe si legume, precum si consumul de lichide.

3. Nu au nici un fel de efecte adverse, posibil doar sa simtiti acut senzatia de uscaciune a gurii care dispare imediat dupa consumul de lichide.

Precautii:

Este contraindicat consumul de catre: copii, femei însarcinate, persoane cardiace, persoane hipertensive, diabet zaharat sau în bolile de rinichi.
Compozitie esentiala:

Koncing nut, Garcinia Cambogia, apple, kiwi fruit, mannan fibre, konjacu extracts, sweet potato cellulose.

Important: Pentru prevenirea reingrasarii se recomanda scoaterea treptata a capsulelor SuperSlim din utilizare, dupa cum urmeaza: odata ce e atinsa greutatea dorita, va urma o perioada de mentinere, care poate varia ca si durata (de la 2 saptamani la o luna) astfel: in prima saptamana se va lua cate o capsula la doua zile, dupa care in cea de-a doua saptamana o capsula la 3-4 zile, respectiv cate o capsula la un numar de "n" zile, in functie de organismul fiecaruia.

Respectand cele de mai sus, pierderea de kg si mentinerea greutatii vor fi optime si garantate in timp.

PENTRU COMENZI LASATI DATELE :NUME, ADRESA,SI CANTITATEA DORITA PE ADRESA DE MAIL:

mody100905@yahoo.com sau
super_slimm100@yahoo.com SAU LA
TEL 0771.208.512.
VA STAM LA DISPOZOTIE PENTRU ORICE INTREBARI SAU NELAMURIRI .

PRETURI PROMOTIONALE:

1 cutie SuperSlim = 100 lei/buc
2 - 3 cutii SuperSlim = 90 lei/buc
4 - 5 cutii SuperSlim = 80 lei/buc
6+ cutii SuperSlim = 75 lei/buc

Se poate face comanda si pe nr. de capsule (4 lei/buc.), minim 6 buc.
Indiferent de cantitate transportul cu posta romana este gratuit
super_slimm100
Postat pe 14 Ianuarie 2009 22:27
De la: gabipostole, la data 2009-01-06 19:43:08
De la: kiki_1234, la data 2009-01-06 11:34:53sunt de acord k sportul e fff bun, dar eu m-am apucat serios de sala de vreo 2 luni si mi se pare k nu am slabit niciun gram, mai ales k de cand fac sport nu mai pot sa mananc putin pt k organismul cere pt a putea face fata efortului....stiu k ar trebui p langa asta sa tin si regim alimentar..dar nu ma pot abtine de la mancatul seara, dupa sala..mi se face forte foame..nu am luat niciodata pastile de slabit...dar ma cam bate gandul cu toate k stiu k sunt nocive ..mai ales pt ficat...si nu am incredere nici in cele "naturiste".
Voi continua cu sportul pt k k mi-am facut abonament pe un an...pt a ma asigura ca nu renunt :)..
Am inteles ca exista niste pastile care au la baza substante secretate de corpul uman...care ard grasimea daca le combini cu sportul...am mai vazut fete la sala ca beau niste chestii inainte de antrenamente...aveti idee despre asa ceva?


Da, ce beau fetele la sala sunt niste concentrate proteice care ajuta muschii sa fie 'hraniti' bine ca sa poata face fata efortului. De asemenea, hidratarea e foarte importanta, trebuie neaparat sa bei 2,5 l pe zi, si inca min 500ml la sala. Doar cu sport normal ca nu slabesti, trebuie neaparat sa-ti schimbi obiceiurile alimentare si asta pt toata viata, nu doar pe perioada prog de slabire.

alea nu sunt concentrate proteice.
Ronnie_Coleman
Postat pe 17 Ianuarie 2009 13:43
De la: RaducuTheBear, la data 2009-01-04 13:22:25astai specialitatea mea!! Ei bine ascultati aici: nu exista nici un fel de pastila "magica" care sa va arda grasimiea! Pentru a slabi trebuie sa ARDETI MAI MULTE CALORI DECAT CONSUMATI! Care e cea mai buna dieta? Una in care luati 5-6 mese mici pe zi intrun iterval de 2-3 ore consumand proteine si carbohidranti la fiecare, si grasimi nesaturate la 2-3 dintre mese, consumand numai mancaruri, organice, neprocesate precum: Carne de pui, carne de vita slaba, paine neagra, legume, fructe, ulei de masiline si oua fierte (tari), includand 3 antrenamente cu greutati si 3-4 sesiuni de cardio pe saptamana! Daca vreti detali, modul cel mai sanatos si cel mai precis de a arde toata grasimea si de a va pune in perfecta forma, contactatima!

mai usor cu fructele. fructe=carbo=cea mai importanta sursa de calorii.
Ronnie_Coleman
Postat pe 17 Ianuarie 2009 13:46
www.remedii-naturiste-chinezesti.ro acesta e site-ul unde puteti vedea capsulele cu care am slabit tot aici va puteti face si comanda.........mai vb.....!!!
mama_mya1986
Postat pe 25 Ianuarie 2009 20:12
SLABESTI FARA REGIM,DIETA, EXERCITII SAU REACTII ADVERSE intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentru slabit DESERT PLANT.id: desert.plant

tu incearca sa-ti doresti,noi te ajutam!
desert_plant
Postat pe 31 Ianuarie 2009 07:03
am adaugat poze noi ca sa vedeti rezultatele pana acuma pozele sunt 2 albume unde specifica titlul albumele data cand au fost facute pozele.....va astept cu raspunsuri
mama_mya1986
Postat pe 1 Februarie 2009 19:16
in urma cu cateva zile,am fost la un doctor sa vad daca am vreo glanda,ceva...care sa nu-mi permita sa slabesc...de cand ma stiu,asa am fost!! ...faza e ca mi-a spus ca am multa apa si sare in corp...am redus-o cu sarea,dar cu apa?...unii spun sa consum multe lichide,doctorul spune altceva...pe cine sa ascult?trebe sau nu sa beau apa?
wild_angel
Postat pe 4 Februarie 2009 14:32
apa multa ......
wild_angel
Postat pe 4 Februarie 2009 14:32
nu imi voi scrie numai parerea ci si voi recomanda pentru toate acele d-re si doamne interesate de a slabi INTR-UN MOD NATURAL.slabeste intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentr slabit DESERT PLANT.(..fara regim,fara exercitii,fara complicatii de orice natura si fara ca la sfarsitul tratamentului sa se instaleze acel yo-yo-un fel de bau-bau (si pe buna dreptate a celor care folosesc).pentru mai multe informatii folositi id: desert.plant
desert_plant
Postat pe 4 Februarie 2009 16:16
si eu am folosit super slim ........ si acum uitati rezultatele (la poze) ........ce ziceti?ha......?
mama_mya1986
Postat pe 4 Februarie 2009 19:53
Cea mai buna dieta: apa, paie si bataie!

Super-slim, fleosch!
Haideti mai copii, ce e asa de complicat. Nu exista sa mananci ca porcu', sa te misti doar de la usa la masina si din masina in.. oriunde te duci, sa iei nu'sh ce pastile si sa fii slabutz si sanatos.
Cea mai buna dieta e sa faci un mod de viata din a face un tip de exercitiu fizic (oricare, chiar si... ) in mod regulat, sa nu "bagi" grasimi, zahar si paine grupa mare, sa mananci multe fibre (fructe, legume, cereale) si sa nu "sari" nici o masa. Ba mai mult, sa mananci (in cantitati mici, evident) de patru-cinci ori pe zi.
Aditional, sa nu bei apa rece dupa nici o masa.
Dor_a
Postat pe 11 Februarie 2009 08:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
slabiti dansand! curs gratuit de tango argentinian la Iasi! 1 De la: TangoFeliz 25 Noiembrie 2010 19:08
Am nevoie de sfaturi 5 De la: cipryblue 9 Decembrie 2013 20:59
buna 2 De la: kudika411298 9 Decembrie 2013 21:03
Am nevoie de ajutor sa slabesc repede!Va rog spuneti-va parerea... 37 De la: Andra_______________ 10 August 2014 07:39
Slabit ! 32 De la: Ni_Col_1 27 Octombrie 2014 11:23