Setari Cookie-uri

de ce nu luptam pentru iubirea noastra????


eu una nu pot sa inteleg. poate ca este cazul meu si de aceea. sunt cu un baiat de aproape 6 ani.l-am iubit mult dar in acest moment din mai multe cauze sunt confuza de sentientele mele pentru el si cum intre noi mereu a fost o buna comunicare i-am spuns. stiu ca poate am gresit toate nu.faza acum care e ca at cand a aflat a hotarat a doua zi sa puna capat relatiei. in momentul de fata nu suntem nici impreuma nici despartiti. vorbim pe mess nu ne putem vedea pt ca suntem la distanta.ma doare ca sufera pentru ca il cunosc fffff bine si stiu dar cred ca nu il cunosc destul de bine cum nu imi pot raspunde si la intrebarea de ce nu lupta pentru mine. de ce nu vrea sa ma faca sa ma reindragostesc de el din moment ce i-am cerut ajutorul i-am sp ca nu vreau sa ne despartim ca vreau sa ma ajute ca sa fim iar impreuna cum eram. am trecut peste multe impreuna dar in ultimul timp am inceput sa avem pareri diferite despre ceea ce vrem sa facem in viitor.nu stiu ce sa mai cred.
poate ca sunt in cadrul relatiei si nu vad asa ca pls ajutorrrrr
ankkna
Postat pe 22 Decembrie 2008 19:50
nu luptam pt ca suntem obositi de celelalte probleme cotidiene sau nu mai avem chef sa ne mai ocupam si de partea asta a vietii sau persoana de langa noi nu merita din pct nostru de vedere sau ne gandim ca oricand putem sa cunoastem pe cineva mai bun sau .....pur si simplu am uitat sa mai iubim cu adevarat
bangla_soul
Postat pe 22 Decembrie 2008 20:16
da-ne mai multe detalii despre relatia voastra....si km care sunt acele greutati(infidelitate,parinti care nu sunt de acord, etc), poate ar trebui sa petreceti mai mult timp impreuna....oricum dupa 6 ani daca tu esti sigura k el te iubeste sigur i-ai ranit orgoliul dak i-ai zis k nu mai stii ce simti pt el.prima data clarifica-ti tu sentimentele pt el(dar sa nu dureze prea mult)si spoi spune-i care sunt....gasiti impreuna o solutie k sa fie cum ziceai tu: "ca la inceput"...asteptam detaliile
lalyeleny
Postat pe 16 Februarie 2009 16:13
Omul lupta pentru dragostea lui atunci cand iubeste cu adevarat !!!
diana1981
Postat pe 16 Februarie 2009 17:10
Asa e ...cum a zis diana...dar foarte putini stiu sa iubeasca cu adevarat....restul prefera sa renunte
onuta81
Postat pe 16 Februarie 2009 20:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
De ce acum, de ce el, de ce asa.... dar de ce nu?!? 6 De la: CASSANDRA 9 Iunie 2009 18:04
vreau sfaturi 11 De la: the_O 2 Noiembrie 2010 16:08
despartiri-impacari....dar nici un rezultat! 0 De la: 27 Februarie 2010 15:07
Ajutor 1 De la: Miuriel 29 Iulie 2011 23:38
Tristete 19 De la: cosminutza_21 31 August 2014 20:39