Setari Cookie-uri

buna

sa va spun pe scurt..ne-am cunoscut in liceu am fost doi ani si 3 luni impreuna.iar acum suntem amandoi la facultate dar pe parcursul relatiei mereu ne ciondaneam de la nimicuri,eu uneori mai eram posesiva si asta il deranja f mult iar el era indiferent cand se enerva.,dar nu asta e problema asa grava ieri ma parasit spunandu`mi ca asa e mai bine chiar de ma iubeste nu vrea sa ne ranim mai mult si ca mai bn ne despartim acum pt ca ii este frica ca pe viitor va fi la fel ,eu i`am explicat ca putem face totul pt ca ne iubim si ar fi pacat sa ne despartim..am plans foarte mult si am o durere inexplicabila,de cand l`am cunoscut el pt mine e tot ce e mai frumos in viata mea,defectul meu de la care ne certam e ca eu uneori insistam iar el se simtea probabil presat..va rog spune-ti ce sa fac..ma simt groaznic.mi-e dor de el si il vreau inapoi..dc ma parasit daca ma iubeste asa cum mi-a spus mereu,spuneti-mi ce sa fac.
kudika180672
Postat pe 10 Mai 2010 08:22
De la: kudika180672, la data 2010-05-10 08:22:59sa va spun pe scurt..ne-am cunoscut in liceu am fost doi ani si 3 luni impreuna.iar acum suntem amandoi la facultate dar pe parcursul relatiei mereu ne ciondaneam de la nimicuri,eu uneori mai eram posesiva si asta il deranja f mult iar el era indiferent cand se enerva.,dar nu asta e problema asa grava ieri ma parasit spunandu`mi ca asa e mai bine chiar de ma iubeste nu vrea sa ne ranim mai mult si ca mai bn ne despartim acum pt ca ii este frica ca pe viitor va fi la fel ,eu i`am explicat ca putem face totul pt ca ne iubim si ar fi pacat sa ne despartim..am plans foarte mult si am o durere inexplicabila,de cand l`am cunoscut el pt mine e tot ce e mai frumos in viata mea,defectul meu de la care ne certam e ca eu uneori insistam iar el se simtea probabil presat..va rog spune-ti ce sa fac..ma simt groaznic.mi-e dor de el si il vreau inapoi..dc ma parasit daca ma iubeste asa cum mi-a spus mereu,spuneti-mi ce sa fac.


lasa-l o perioada!! timpul le rezolva pe toate!!
anastasia_m
Postat pe 10 Mai 2010 08:27
pai are si baiatul dreptate....nimik nu e mai nasol decat sa te innebuneasca cineva cu gelozii tampite. in orice caz amandoi sunteti tineri si probabil e doar o chestie adolescentina.
Dak te iubeste nu o sa renunte la tine.
cocolusa
Postat pe 18 Mai 2010 12:29
Iti dau un sfat.....lasa-l nitelus....o perioada si dk te iubeste asa cum zice,se va intoarce la tn
kudika193514
Postat pe 6 Iunie 2010 17:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa stim sa ne despartim frumos de cei sau cele care le am iubit 10 De la: deea_elena 13 Mai 2009 15:55
ciudat... 16 De la: AndreiD 26 Iulie 2009 00:20
highschool sweetheart 15 De la: oportunity 4 August 2009 21:03
platfus si pitiriazis tratament 1 De la: kudika004836 8 Iulie 2009 16:14
Sufar si nu pot sa stau fara ea.... 91 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 1 August 2010 00:42