Setari Cookie-uri

Sunt eu obsedat sexual, sau are ea o problema?

poate are mai multe responsabilitati ca tine, o ajuti la treburi?stati impreuna?
mkdisk
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:45
nu tot timpul faci sex....................dc vrei asa des?
portitza_Maria
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:45
hai sa nu dramatizam... ...serios acum, asa a fost de la bun inceput? las-o tu mai moale putin, sa vina ea sa ceara...o sa vina

Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:46
De la: redshift, la data 2009-01-16 13:40:27Uite, vezi, si limbajul te tradeaza ca esti manelist. Sincer imi pare rau pt tine ca gandesti asa si te comporti ca atare. Eu iti urez mult succes si numai bine, si te rog sa nu mai postezi in acest thread.




ma sa-fi f-u-t neanu, si daca as fi manelist ce te doare in gat de p-u-l-a mea?si cine iti da tie dreptu sa-mi spui sa nu mai postez?ma c-o-a-i-e blegi scriu ce vreau si unde vreau si un obsedat sexual ca tine nu are cum sa-mi interzica sa fac acest lucru....asa ca mai fa-ti o l a b a ... prietena ta deja si-a dat seama cine esti
mickyyo_parintele
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:47
mai am o intrebare?ce faci dupa ce faceti sex?te indepartezi imediat sau mai stai cu ea, o alinti in continuare, etc?
mkdisk
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:47
De la: mkdisk, la data 2009-01-16 13:45:27poate are mai multe responsabilitati ca tine, o ajuti la treburi?stati impreuna?


Da, are responsabilitati, si eu am, cu totii avem, astea sunt vremurile. Incerc sa fie totul bine pe partea financiara, ma descurc f bine, si totul merge struna, dar evident ca nu are cum sa fie totul perfect. Stam impreuna, si ne impartim task-urile.
redshift
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:47
De la: mkdisk, la data 2009-01-16 13:47:57mai am o intrebare?ce faci dupa ce faceti sex?te indepartezi imediat sau mai stai cu ea, o alinti in continuare, etc?


Astept runda 2 . Normal ca stam impreuna dupa, nu sunt genu care adoarme...
redshift
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:48
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-01-16 13:47:20
De la: redshift, la data 2009-01-16 13:40:27Uite, vezi, si limbajul te tradeaza ca esti manelist. Sincer imi pare rau pt tine ca gandesti asa si te comporti ca atare. Eu iti urez mult succes si numai bine, si te rog sa nu mai postezi in acest thread.




ma sa-fi f-u-t neanu, si daca as fi manelist ce te doare in gat de p-u-l-a mea?si cine iti da tie dreptu sa-mi spui sa nu mai postez?ma c-o-a-i-e blegi scriu ce vreau si unde vreau si un obsedat sexual ca tine nu are cum sa-mi interzica sa fac acest lucru....asa ca mai fa-ti o l a b a ... prietena ta deja si-a dat seama cine esti



parinte........vb mai comestibil...........omul are nevoie de ajutor.......
imi aduc aminte cat de misogin ai fost cu un anume subiect
portitza_Maria
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:48
De la: redshift, la data 2009-01-16 13:40:27Uite, vezi, si limbajul te tradeaza ca esti manelist. Sincer imi pare rau pt tine ca gandesti asa si te comporti ca atare. Eu iti urez mult succes si numai bine, si te rog sa nu mai postezi in acest thread.







De la: redshift, la data 2009-01-16 13:40:27

Uite, vezi, si limbajul te tradeaza ca esti manelist. Sincer imi pare rau pt tine ca gandesti asa si te comporti ca atare. Eu iti urez mult succes si numai bine, si te rog sa nu mai postezi in acest thread.




ma sa-fi f-u-t neanu, si daca as fi manelist ce te doare in gat de p u-la mea?si cine iti da tie dreptu sa-mi spui sa nu mai postez?ma co-a-ie blegi scriu ce vreau si unde vreau si un obsedat ca tine nu are cum sa-mi interzica sa fac acest lucru....asa ca mai fa-ti o l a b a ... prietena ta deja si-a dat seama cine esti
mickyyo_parintele
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:50
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-01-16 13:47:20
De la: redshift, la data 2009-01-16 13:40:27Uite, vezi, si limbajul te tradeaza ca esti manelist. Sincer imi pare rau pt tine ca gandesti asa si te comporti ca atare. Eu iti urez mult succes si numai bine, si te rog sa nu mai postezi in acest thread.




ma sa-fi f-u-t neanu, si daca as fi manelist ce te doare in gat de p-u-l-a mea?si cine iti da tie dreptu sa-mi spui sa nu mai postez?ma c-o-a-i-e blegi scriu ce vreau si unde vreau si un obsedat sexual ca tine nu are cum sa-mi interzica sa fac acest lucru....asa ca mai fa-ti o l a b a ... prietena ta deja si-a dat seama cine esti


Ma hranesc din ura si din nervii tai, chiar ma simt bine cand vad ca te descarci asa. Eu zic sa pastrezi replicile pt tine, le poti scrie in Notepad si le salvezi in Recyle Bin ca sa nu le vada nimeni. Te faci de ras pe forum.
redshift
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:50
De la: portitza_, la data 2009-01-16 13:48:49
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-01-16 13:47:20
De la: redshift, la data 2009-01-16 13:40:27Uite, vezi, si limbajul te tradeaza ca esti manelist. Sincer imi pare rau pt tine ca gandesti asa si te comporti ca atare. Eu iti urez mult succes si numai bine, si te rog sa nu mai postezi in acest thread.




ma sa-fi f-u-t neanu, si daca as fi manelist ce te doare in gat de p-u-l-a mea?si cine iti da tie dreptu sa-mi spui sa nu mai postez?ma c-o-a-i-e blegi scriu ce vreau si unde vreau si un obsedat sexual ca tine nu are cum sa-mi interzica sa fac acest lucru....asa ca mai fa-ti o l a b a ... prietena ta deja si-a dat seama cine esti



parinte........vb mai comestibil...........omul are nevoie de ajutor.......
imi aduc aminte cat de misogin ai fost cu un anume subiect




scumpa mea daca nu sunt deacord cu voi (femeile)nu inseaman ca sunt misogin dar citeste de la inceput ce am scris eu pe acest topic si cum acest f atalau sia permis sa ma jigneasca......nu supar si nu insult pana ce nu sunt provocat....sarumana si o zi superba
mickyyo_parintele
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:52
hai ma parintele...............el jigneste subtil dar tu acid................a facut o confuzie si i-ai explicat........
dar cum noua ne plac ...certurile...............dati mai departe.........................
portitza_Maria
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:54
si chiar daca nu simte nevoia in fiecare zi, daca o iubesti cu adevarat, trebuie sa mai faci si tu anumite compromisuri........
mkdisk
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:54
De la: redshift, la data 2009-01-16 13:50:22
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-01-16 13:47:20
De la: redshift, la data 2009-01-16 13:40:27Uite, vezi, si limbajul te tradeaza ca esti manelist. Sincer imi pare rau pt tine ca gandesti asa si te comporti ca atare. Eu iti urez mult succes si numai bine, si te rog sa nu mai postezi in acest thread.




ma sa-fi f-u-t neanu, si daca as fi manelist ce te doare in gat de p-u-l-a mea?si cine iti da tie dreptu sa-mi spui sa nu mai postez?ma c-o-a-i-e blegi scriu ce vreau si unde vreau si un obsedat sexual ca tine nu are cum sa-mi interzica sa fac acest lucru....asa ca mai fa-ti o l a b a ... prietena ta deja si-a dat seama cine esti


Ma hranesc din ura si din nervii tai, chiar ma simt bine cand vad ca te descarci asa. Eu zic sa pastrezi replicile pt tine, le poti scrie in Notepad si le salvezi in Recyle Bin ca sa nu le vada nimeni. Te faci de ras pe forum.




ma frate aceste sfaturi sa i le dai lu mata ca pt mine nu au valoare si daca ma fac de ras ma fac pe pielea mea asa ca nu avea u grija de onoarea si prestigiu meu.....mars in p u-l a mea de fraier.
mickyyo_parintele
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:55
Ok, imi propun sa nu am chef de loc de sex saptamana asta, sa vedem dupa cat timp incep sa ii cuga balele dupa sex :).
redshift
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:56
http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/143817.html

un vot plz
mikela_my
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:57
sarumana parinte, eu te respect pt ca te retragi din batalie...dar ne mei vedem noi

redsift...ce sa-ti spun...cred ca multe cupluri trec prin asta si reusesc sa rezolve problema, trebuie sa existe o cale de mijloc, si cat timp va iubiti nu e nimic pierdut..

Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:57
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-01-16 13:55:29
ma frate aceste sfaturi sa i le dai lu mata ca pt mine nu au valoare si daca ma fac de ras ma fac pe pielea mea asa ca nu avea u grija de onoarea si prestigiu meu.....mars in p u-l a mea de fraier.


Probabil am sa fac un blog cu posturile tale, si am sa pun publicitate pe el, si poate asa am sa fac bani din prostia unor oameni. Nu stiati? Prostia se plateste!
redshift
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:58
De la: portitza_, la data 2009-01-16 13:54:16hai ma parintele...............el jigneste subtil dar tu acid................a facut o confuzie si i-ai explicat........
dar cum noua ne plac ...certurile...............dati mai departe.........................




crede-ma atat timp cand cineva vb,se contrazice sau ne contrazicem subtil nu ma deranjeasa da sa ajunga sa ma jigneasca un ca acesta ....mii sila ....iarta-ma poate te-am suparat candva dar sa stii ca imi plac oamenii si respect femeia....pupici
mickyyo_parintele
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:58
bafta!
eu iti spun sincer ca daca sotul meu ar face asta, l-as inghesui intr-un colt urgent

Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:58
nu m-ai suparat never.................doar schimburi de replici..............oricum............lasati cearta...............
portitza_Maria
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:00
De la: oktober, la data 2009-01-16 13:57:45sarumana parinte, eu te respect pt ca te retragi din batalie...dar ne mei vedem noi

redsift...ce sa-ti spun...cred ca multe cupluri trec prin asta si reusesc sa rezolve problema, trebuie sa existe o cale de mijloc, si cat timp va iubiti nu e nimic pierdut..




iarta-ma ca te dezamagesc dar niciodata nu ma retrag chiar daca stiu ca pierd....pup
mickyyo_parintele
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:00
ma dezamagesti parinte? vei plati ! numai sa te prind

Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:02
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-01-16 13:58:11
De la: portitza_, la data 2009-01-16 13:54:16hai ma parintele...............el jigneste subtil dar tu acid................a facut o confuzie si i-ai explicat........
dar cum noua ne plac ...certurile...............dati mai departe.........................




crede-ma atat timp cand cineva vb,se contrazice sau ne contrazicem subtil nu ma deranjeasa da sa ajunga sa ma jigneasca un ca acesta ....mii sila ....iarta-ma poate te-am suparat candva dar sa stii ca imi plac oamenii si respect femeia....pupici


Nu te-a jignit nimeni dragule, te jignesti singur. Uitete si tu o poza din profilul tau, stiu ca esti mandru de tine, dar asa nu se face. Rusinica.

Exemplu de poza de manelist: http://www.kudika.ro/comunitate/mickyyo_parintele/poze/show/8/11773/yo-.html

Si inca una: http://www.kudika.ro/comunitate/mickyyo_parintele/poze/show/2/11773/ST-LUCIA-carnaval.html

Deci poze de genu asta vad numai pe pitzipoanca.org, asadar te-am mirosit bine din primul post. Imi pare rau, sincer.
redshift
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:03
De la: redshift, la data 2009-01-16 13:58:07
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-01-16 13:55:29
ma frate aceste sfaturi sa i le dai lu mata ca pt mine nu au valoare si daca ma fac de ras ma fac pe pielea mea asa ca nu avea u grija de onoarea si prestigiu meu.....mars in p u-l a mea de fraier.


Probabil am sa fac un blog cu posturile tale, si am sa pun publicitate pe el, si poate asa am sa fac bani din prostia unor oameni. Nu stiati? Prostia se plateste!



poti sa pui si o fotografie cu maicata pe blog ?sa vada lumea cat de proasta a fo ca tea facut....retard nu uita sa-i spui prietenii tale ca astepti sai "curga balele"dupa sex
mickyyo_parintele
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:03
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-01-16 14:03:25
De la: redshift, la data 2009-01-16 13:58:07
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-01-16 13:55:29
ma frate aceste sfaturi sa i le dai lu mata ca pt mine nu au valoare si daca ma fac de ras ma fac pe pielea mea asa ca nu avea u grija de onoarea si prestigiu meu.....mars in p u-l a mea de fraier.


Probabil am sa fac un blog cu posturile tale, si am sa pun publicitate pe el, si poate asa am sa fac bani din prostia unor oameni. Nu stiati? Prostia se plateste!



poti sa pui si o fotografie cu maicata pe blog ?sa vada lumea cat de proasta a fo ca tea facut....retard nu uita sa-i spui prietenii tale ca astepti sai "curga balele"dupa sex


Ai terminat cu mine si te-ai apucat de mama? Eu zic sa-ti stergi contul , te torturezi singur prin propria ta existenta pe forumul asta, atata frustrare ...
redshift
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:05
De la: oktober, la data 2009-01-16 14:02:18ma dezamagesti parinte? vei plati ! numai sa te prind




CE sa zic acu DOAMNE DA SAU DOAMNE FERESTE?pupici
mickyyo_parintele
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:09
mai baieti !
adica ma lasati sa vorbesc singuraaa? si degeaba???? ok, mai veniti voi la mine, o sa ma mai gandesc daca va mai iubesc

Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:09
Eu pun punct la discutia cu mickyyo_parintele chiar acum. E pointless, si oricum, nu avem nimic de castigat niciunul.
Multumesc tuturor celorlalti care mi-au oferit sfaturi valabile.
redshift
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:11
De la: redshift, la data 2009-01-16 14:05:41
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-01-16 14:03:25
De la: redshift, la data 2009-01-16 13:58:07
De la: mickyyo_parintele, la data 2009-01-16 13:55:29
ma frate aceste sfaturi sa i le dai lu mata ca pt mine nu au valoare si daca ma fac de ras ma fac pe pielea mea asa ca nu avea u grija de onoarea si prestigiu meu.....mars in p u-l a mea de fraier.


Probabil am sa fac un blog cu posturile tale, si am sa pun publicitate pe el, si poate asa am sa fac bani din prostia unor oameni. Nu stiati? Prostia se plateste!



poti sa pui si o fotografie cu maicata pe blog ?sa vada lumea cat de proasta a fo ca tea facut....retard nu uita sa-i spui prietenii tale ca astepti sai "curga balele"dupa sex


Ai terminat cu mine si te-ai apucat de mama? Eu zic sa-ti stergi contul , te torturezi singur prin propria ta existenta pe forumul asta, atata frustrare ...



ce sa fac sa-mi sterg contu?hahahah ma promit ca il sterg dar doat atunci cand limba ta va atinge funduletu meu (iertare tuturor celor ce nu au treaba cu aceasta cearta)
mickyyo_parintele
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
orga de lumini 1 De la: firelyonne 14 Ianuarie 2009 20:02
Anticonceptionale... Menstruatie... 22 De la: SunGirl 11 Iunie 2013 13:58
Dragoste 101 De la: catalina69 13 Noiembrie 2009 13:42
Romantic,orgasm 2 De la: bruni_eu 11 Februarie 2009 12:04
Cine a probat strap on? 61 De la: kudika148169 19 Ianuarie 2014 17:46