Setari Cookie-uri

FAZAN NOU

legatura
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 22:28
ramurica
kudika_15804
Postat pe 3 Octombrie 2012 22:31
capsunica
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 22:32
caldare
kudika_15804
Postat pe 3 Octombrie 2012 22:36
restaurant
kudika_17179
Postat pe 3 Octombrie 2012 22:37
antilopa
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 22:39
padure

Noapte buna!
kudika_15804
Postat pe 3 Octombrie 2012 22:41
De la: kudika_15804, la data 2012-10-03 22:41:09padure

Noapte buna!


respect

noapte buna ! somn usor!
kudika_17179
Postat pe 3 Octombrie 2012 22:42
ctitor
Noapte buna !
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 22:46
ctitor
Noapte buna !
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 22:46
ctitor
Noapte buna !
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 22:46
ordine
kudika_17179
Postat pe 3 Octombrie 2012 22:49
nepotism
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 22:51
smirna
kudika_17179
Postat pe 3 Octombrie 2012 22:58
naduseala ufffff greu ma tin dupa tine micu-to
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:03
lalea

sorry ! mica...dar iuteeeeeee!
kudika_17179
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:05
leandru recunosc ...
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:06
rusine...nu mi-e
kudika_17179
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:09
De la: kudika_17179, la data 2012-10-03 23:09:57rusine...nu mi-e

neaos
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:17
ostil
kudika_17179
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:24
ilar
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:30
De la: kudika_3939, la data 2012-10-03 23:30:47ilar
scuze hilar ...
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:31
argat

ilar e corect...hilaris-latina
kudika_17179
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:35
da ,ma luat valu dupa atita dans
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:37
da ,ma luat valu dupa atita dans
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:37
De la: kudika_17179, la data 2012-10-03 23:35:48argat

ilar e corect...hilaris-latina

atenuare
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:39
np
kudika_17179
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:40
reporter
kudika_17179
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:40
erudit parca nu ma lasa inima sa te las singurica la asa ora tirzie ...
mai zabovesc un picut
kudika_3939
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:43
italian

multumesc!

ma duc la nani, asteptam paharul cu laptele promis.

noapte buna !
kudika_17179
Postat pe 3 Octombrie 2012 23:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Si totusi suntem oameni, nu lupi! 39 De la: anca0704 21 August 2009 11:53
vreau sa-mi fac prieteni... 116 De la: Full_Metal_Jacket 25 Decembrie 2009 22:28
subiect nou...nu stiu ce titlu sa pun 328 De la: marco918 18 Octombrie 2011 08:09
Alunitze 13 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:32
O parere pls 22 De la: sandrutzaa 30 Iunie 2009 20:49