Mai multe
| zigot | ||
|
maria-ioana Postat pe 24 Noiembrie 2012 21:24 |
||
|---|---|---|
| otava | ||
|
kudika_15804 Postat pe 24 Noiembrie 2012 21:26 |
||
| vatra | ||
|
|
||
|
maria-ioana Postat pe 24 Noiembrie 2012 21:28 |
||
| radacini | ||
|
kudika_15804 Postat pe 24 Noiembrie 2012 21:30 |
||
|
nimeni |
||
|
maria-ioana Postat pe 24 Noiembrie 2012 21:34 |
||
| nicovala | ||
|
kudika_15804 Postat pe 24 Noiembrie 2012 21:37 |
||
|
lacomie (ioi ce poftesc la 3-4 mere) asa arata lacomia, nu? |
||
|
maria-ioana Postat pe 24 Noiembrie 2012 21:39 |
||
|
iepe Da,cam asa,,dar ti-o potolesc cu cateva mere verzi,iti plac????
|
||
|
kudika_15804 Postat pe 24 Noiembrie 2012 21:41 |
||
|
pepene da vreu missvreau mere ai si pepene?
|
||
|
maria-ioana Postat pe 24 Noiembrie 2012 21:57 |
||
De la: caisa, la data 2012-11-24 21:57:47pepene Caisata,,,am pepene murat,vrei?????? Si din cel galben,,,tot murat,ai mancat vreodata,este NEBUNIEEEEEEEEEEEEEE!!!!
|
||
|
kudika_15804 Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:04 |
||
| murat nu am mancat decat verde | ||
|
maria-ioana Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:06 |
||
Ei,daca o sa ai vreodata ocazia sa papi si din cel galben,ai sa vezi ce mixaj de arome are!!!!!
|
||
|
kudika_15804 Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:09 |
||
|
||
|
criszoe Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:09 |
||
Mai ,nu vorbitit de lucruri "sfinte" dau iama in camara mintenas
|
||
|
criszoe Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:10 |
||
| cris..servesti cu noi? | ||
|
maria-ioana Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:11 |
||
De la: criszoe, la data 2012-11-24 22:10:37Mai ,nu vorbitit de lucruri "sfinte" Sa nu-mi spui ca si tu ai pofte!!!!Fetelorrrrrrrrr!!!!!
|
||
|
kudika_15804 Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:11 |
||
De la: caisa, la data 2012-11-24 21:57:47pepene negru |
||
|
criszoe Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:12 |
||
De la: kudika_15804, la data 2012-11-24 22:11:47De la: criszoe, la data 2012-11-24 22:10:37Mai ,nu vorbitit de lucruri "sfinte" Eu am fost si sunt pofticioasa de cand ma stiu,daaaaaaaaaaaar culmea cand am fost gravida nu am stiut de ele si nici ele de mine. Straniu de ciudat
|
||
|
criszoe Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:13 |
||
| rupestru | ||
|
maria-ioana Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:13 |
||
| rudimentar | ||
|
kudika_15804 Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:15 |
||
De la: caisa, la data 2012-11-24 22:11:00cris..servesti cu noi?Categoric ca ...nup,tocmai ce m-am spalat pe dinti glumesc unde se servesc aceste delicatesuri
|
||
|
criszoe Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:15 |
||
De la: kudika_15804, la data 2012-11-24 22:15:08rudimentarargument |
||
|
criszoe Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:16 |
||
De la: criszoe, la data 2012-11-24 22:13:50De la: kudika_15804, la data 2012-11-24 22:11:47De la: criszoe, la data 2012-11-24 22:10:37Mai ,nu vorbitit de lucruri "sfinte" Nu este straniu,caci,si eu,pe cand eram insarcinata cu mezina mea,nu aveam pofte,dar intr-o zi ,mi-au venit nist pofteeeeeeeee ,si am fuluat o pruna de la o taranca,am simtit ca mor daca nu mannac pruna aceea,si am ascuns-o,si fiica mea are o pata sub forma de pruna pe un picior!!!!
|
||
|
kudika_15804 Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:17 |
||
| entorsa | ||
|
kudika_15804 Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:18 |
||
De la: criszoe, la data 2012-11-24 22:15:36De la: caisa, la data 2012-11-24 22:11:00cris..servesti cu noi?Categoric ca ...nup,tocmai ce m-am spalat pe dinti are miss ca e gospodina |
||
|
maria-ioana Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:21 |
||
De la: kudika_15804, la data 2012-11-24 22:17:42Interesant de frumos.De la: criszoe, la data 2012-11-24 22:13:50De la: kudika_15804, la data 2012-11-24 22:11:47De la: criszoe, la data 2012-11-24 22:10:37Mai ,nu vorbitit de lucruri "sfinte"
|
||
|
criszoe Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:25 |
||
De la: caisa, la data 2012-11-24 22:21:16De la: criszoe, la data 2012-11-24 22:15:36De la: caisa, la data 2012-11-24 22:11:00cris..servesti cu noi?Categoric ca ...nup,tocmai ce m-am spalat pe dinti Bun,deci masa si dansul la "miss!"acasa?
|
||
|
criszoe Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:26 |
||
| tinuta lejera ca apoi mergem in parc la alergat | ||
|
maria-ioana Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:28 |
||
De la: criszoe, la data 2012-11-24 22:26:05De la: caisa, la data 2012-11-24 22:21:16De la: criszoe, la data 2012-11-24 22:15:36De la: caisa, la data 2012-11-24 22:11:00cris..servesti cu noi?Categoric ca ...nup,tocmai ce m-am spalat pe dinti Va astept ,maine,la masa,acum va las sava refaceti dupa ziua de astazi!!!!Masa ,muzica si dansul ,,,la mine negresit!!!!!Noapte buna !!!!Cu drag!!!!
|
||
|
kudika_15804 Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:28 |
||
De la: caisa, la data 2012-11-24 22:28:03tinuta lejera ca apoi mergem in parc la alergat In trening sau in costum de aerobic!!!!!
|
||
|
kudika_15804 Postat pe 24 Noiembrie 2012 22:29 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| nu mai inteleg nimic ... help pls am nevoie de voi | 56 | De la: scorpyoW 15 Ianuarie 2011 17:15 |
| Doresc o relatie in adevaratul sens al cuvantului/mai sunt fete cu carcacter? | 48 | De la: mika76 13 Decembrie 2010 15:15 |
| Dar ce inseamna cu adevarat a avea un prieten si pe ce se bazeaza relatia de prietenie | 2 | De la: iuly69 27 Ianuarie 2012 16:55 |
|
|
||
| HELP!am o amica mitomana ! | 15 | De la: Barbie30_ 1 Decembrie 2010 11:45 |
| un sfat: sa ii spun ce simt sau nu? | 19 | De la: valy90 29 Noiembrie 2010 12:25 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.