Setari Cookie-uri

Perversiune???

De la: googoodoll, la data 2009-01-12 23:40:34biata danuta, a cazut din top , n-as fi crezut, dar zau ca mi se pare benigna de'acu !


eu cred ca danuta si-a mai facut un cont ca sa se amuze pe seama noastra

Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:42
De la: cretu_roxana, la data 2009-01-12 23:40:41roooaaaaarrrrrrrr.. kitty fight



eu vin cu popcornul

Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:42
De la: andrra88, la data 2009-01-12 21:39:19
Probabil G_Bogdan a avut parte de o reprimare sexuala timpurie din partea parintilor si de aceea incearca sa - si impuna "normalul" sau ca fiind (sau trebuind sa fie) "normalul" oricui.
La fel si celelalte gunoaie care au postat mai devreme.

acesta a fost primul tau post
en garde....ca am katana!!!!!!!!
kitty_krieger
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:44
In New Zealand, publishing anything promoting or supporting urolagnia, whether in print or online, is an offence punishable by up to ten years in prison.
googoodoll
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:45
De la: Lucia1971, la data 2009-01-12 23:42:20Roxy, tu sa nu te bagi ca poate vine Teodora si face pishou si pe tine...



ce inseamna acel "SI"?

adica....

Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:45
care dintre ele? ca is 2. esti noua pe forum, dar sunt sigura ca te-ai intelege de minune cu baiat_rezervat. a propos, unde e? ca ne-ar prinde bine prezenta lui

Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:49
Urophilia - Symptom, Cause and Treatment
Alternative Names: Golden Showers, Watersports

Urophilia one of the paraphilias, characterized by marked distress over, or acting on, sexual urges that involve urine.

A sexual variation in which the person derives sexual excitement from urine or urination.

A paraphilia of the fetishistic/talismanic type in which sexuoerotic arousal and facilitation or attainment of orgasm are responsive to, and [dependent upon] {contingent on} being urinated upon and/or swallowing urine [from Greek, ouron , urine + -philia] There is no technical term for the reciprocal condition of urinating on or in the mouth of the partner.

In contrast to practices such as coprophagia, it is generally considered harmless, as the urine of healthy individuals is sterile. However, a small risk exists if there is disease present, or bacterial infection of the urethra. There may also be secondary effects, such as skin rashes in individuals sensitive to urine.

In the absence of STDs, urine is generally safe to drink in small quantities. The main dangers are the high salt and mineral content. The high salt content usually does not pose a problem if the urine is sufficiently diluted and not consumed in mass quantities. One may also wish to drink some water after consuming urine in order to mitigate the effect of the high salt. The person whose urine will be consumed may also wish to drink some water (or diet soda, see below) several hours before the act in order to dilute the urine.

Since artificial sweeteners are excreted in urine, consuming artificial sweetener before urine play can lend a sweet taste to the urine. Drinking diet soda, or other beverages containing artifical sweetener, before urine play will have the dual effect of diluting the urine and sweetening it. However, if you taste sugar in you or your partner's urine and you or your partner have not consumed artificial sweetener, this may be a sign of diabetes and you should see a doctor.

The participants should use caution or avoid drinking urine if one or both of them are taking vitamin or mineral supplements or medication, since many of these are excreted in urine.

Urolagnia is sometimes associated with, or confused with, a sexual attraction to someone experiencing the discomfort or pain of a full bladder, a sadomasochistic inclination.


googoodoll
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:49
De la: andrra88, la data 2009-01-12 23:37:07
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-12 23:30:08Eu doar citesc si ma minunez .....credeam ca am apucat sa le citesc pe toate aici dar na , ca m-am inselat , aparu teodorica sa ma dea pe spate cu subiectul ei sfant si tabu si de atunci am ramas perplexa....ma intrebam ....asa o fi ea in general sau doar se preface aici pe kudika ?

Si andra ....si de ea imi place ,imi place ca nu e habotnica deloc si e dashteapta foc , recunoaste gunoaiele din prima ,cred ca are ceva relatii pe la rebu ca altfel nush cum de si-a permis sa faca asemenea afirmatie

Pacat , nu am chef de misto in seara asta



Auzi ai grija cum vb, ca eu nu te am jignit.
Nu ma cunosti si nu cred ca iti da nimic dreptul sa vb asa despre mine.
Ce te a deranjat ca am folosit termenul "gunoi", te recunosti in el?


Ia mai citeste odata ce am spus despre tine si vezi daca te-am jignt cu ceva ok ?

Fereasca d-zeu sa cunosc asemenea specimene care-si permit sa vb ca tine cu oameni ca iry .....asa ca , stai calma in banca ta ca ai intrecut limita prea mult .
Tu tinei hangul tudoritei dar abtine-te de la comentarii catre alti ultilizatori
iris_4_ever
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:50
googoodoll, eu am retinut ca e o practica buna pentru a detecta diabetul
kitty_krieger
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:51
Imi pare rau dar situatia de aici imi aduce aminte

de inchizitia din evul mediu....nu vreti sa ardeti pe cineva


pe rug mai incolo ,cumva?

Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:53
iris...salu'mana
kitty_krieger
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:53
De la: Lucia1971, la data 2009-01-12 23:37:55De mine era vorba Iris! De mine!


Si eu care eram cat pe aci sa incep sa caut pe profilu' baiatului sa vad ca gajica si-a tras
Naspa ...plictiseala mare pe aici ....cred ca imi caut prietena
iris_4_ever
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:53
pai da, ce sa mai dam banii pe glicemie, facem test instant :D
googoodoll
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:53
De la: andrra88, la data 2009-01-12 23:53:06Imi pare rau dar situatia de aici imi aduce aminte

de inchizitia din evul mediu....nu vreti sa ardeti pe cineva


pe rug mai incolo ,cumva?


nu vrem nene sa va facem nimic, dar urofilia intra la capitolul tulburari sexuale, deci nu acceptam sa fim catalogati drept ignoranti ca nu suntem de acord cu practica respectiva.
din partea noastra nu aveti decat sa va delectati la fiecare mictiune, dar nu mai arunca nene cu invective, ca nu noi suntem dereglati !
googoodoll
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:57
buna....uite sincer nu te inteleg deloc...vrei ajutor, dar totodata accepti ceea ce ti se intampla...inseamna ca tu nu doresti decat opinii, nu ajutor...ajutorul vine de la ceilalti dar trebuie sa incepi sa te ajuti singura...primul pas ..eplica-i k asa ceva e injositor...nu sunteti animale...si mie una nu mi se pare normal...adica, deja nu mai are legatura cu oralul sau perversiuni sexuale...asta e un fel batjocura de propriile persoane...
lusha_ubitik
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:57
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-12 23:41:15
De la: Lucia1971, la data 2009-01-12 23:31:45
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 23:28:15G BOGDAN,NU ESTI DECAT UN HOMOSEXUAL CONVERTIT CU SILA DE CATRE TATAL TAU LA HETAROSEXUALITATE,CARE ACUM CAUTA SA SE COMBINE PE FORUMURI DE FEMEI,IAR SINGURA CARE SE PARE CA ITI RASPUNDE CHEMARII ESTE O TIPA FAR DE AVATAR,CEEA CE IMI SUGEREAZA O INDIVIDA CU DEFECT FIZIC,ACNEE PE FATA,MAXILAR DE CAL SI DANTURA DE RINOCER BOLNAV....ESTI UN RATAT CU ALTE CUVINTE,NU TE SUPARA CA TI SPUN

Asa e draga mea. Adauga 1,5 m si cam 90 kg si ai in fata tabloul perfect al acelei individe. Numai ca stii ceva? Sunt sigura draga mea ca daca ar avea de ales, Bogdan (care tocmai m-a zarit...) cu siguranta m-ar alege pe mine scumpa. chiar si pentru simplul motiv ca putem discuta despre sex cu placere, nu cu lichide ...


Cu siguranta, este putin spus ca te-as alege...mmmmm tremur

Mmmmmmmmm.... Haideeee... te astept... Restul in privat ca li se face pofta fetelor si trebuie sa le lasam sa doarma bine la noapte.
Lucia1971
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:59
De la: andrra88, la data 2009-01-12 23:45:23
De la: Lucia1971, la data 2009-01-12 23:42:20Roxy, tu sa nu te bagi ca poate vine Teodora si face pishou si pe tine...



ce inseamna acel "SI"?

adica....

Pe mine a facut deja. Verbal e drept, dar...
Lucia1971
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:59
De la: andrra88, la data 2009-01-12 23:42:05
De la: iry24, la data 2009-01-12 23:38:55
De la: andrra88, la data 2009-01-12 23:37:07
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-12 23:30:08Eu doar citesc si ma minunez .....credeam ca am apucat sa le citesc pe toate aici dar na , ca m-am inselat , aparu teodorica sa ma dea pe spate cu subiectul ei sfant si tabu si de atunci am ramas perplexa....ma intrebam ....asa o fi ea in general sau doar se preface aici pe kudika ?

Si andra ....si de ea imi place ,imi place ca nu e habotnica deloc si e dashteapta foc , recunoaste gunoaiele din prima ,cred ca are ceva relatii pe la rebu ca altfel nush cum de si-a permis sa faca asemenea afirmatie

Pacat , nu am chef de misto in seara asta



Auzi ai grija cum vb, ca eu nu te am jignit.
Nu ma cunosti si nu cred ca iti da nimic dreptul sa vb asa despre mine.
Ce te a deranjat ca am folosit termenul "gunoi", te recunosti in el?

a, deci eu pot sa te jignesc acuma cum am chef nu?






Ok, scuze pt jignire. Nu asta voiam sa scriu in acest topic.
Dar cand am scris despre acceptare si toleranta ati inceput sa
faceti misto.Desi eu nu imi batusem joc de nimeni.
Ce reiese din asta...?



Reiese ca domnisorica a gresit site-ul ....exista site-uri speciale pentru uro/scatofili asa ca ar fi cazul sa-si faca un cont acolo ......nu era bai daca d-ra chiar dorea un sfat ....in conditiile in care apare ca o floricica si intreaba candid daca e anormal comportamentul lor sexual si apoi urla cu toti dintii cat de sfant si tabu este practica respectiva ....nu poti decat sa-i dai doua palme si sa o trimiti la colt ...desi , m-as abtine de la palme pentru ca sigur ii vor placea

Iar tu ....despre tine ce sa mai zic ? ti-a raspuns deja iry de ce vrea sa te puna pe rug
iris_4_ever
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:02
Lucia imi acorzi un dans te rog? http://www.youtube.com/watch?v=FH8WAoRL1xo&feature=related ca sa vada lumea cat de romatic poate sa fie un virgin

O seara minunata tuturor
G_Bogdan
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:04
De la: iry24, la data 2009-01-12 23:53:09iris...salu'mana




De la: googoodoll, la data 2009-01-12 23:57:31
De la: andrra88, la data 2009-01-12 23:53:06Imi pare rau dar situatia de aici imi aduce aminte

de inchizitia din evul mediu....nu vreti sa ardeti pe cineva


pe rug mai incolo ,cumva?


nu vrem nene sa va facem nimic, dar urofilia intra la capitolul tulburari sexuale, deci nu acceptam sa fim catalogati drept ignoranti ca nu suntem de acord cu practica respectiva.
din partea noastra nu aveti decat sa va delectati la fiecare mictiune, dar nu mai arunca nene cu invective, ca nu noi suntem dereglati !


Asta m-a stresat si pe mine , ca face utilizatorii gunoaie doar pentru ca i se pare ei normala urofilia

iris_4_ever
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:04
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-13 00:04:45Lucia imi acorzi un dans te rog? http://www.youtube.com/watch?v=FH8WAoRL1xo&feature=related ca sa vada lumea cat de romatic poate sa fie un virgin

O seara minunata tuturor

Bogdan, cu cea mai mare placere.
Na ca tot mi-a fost Teodora de ajutor. Mi-a facut lipeala. Am ocupatie in noaptea asta. Yessssss
Lucia1971
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:06
Ce ai postat ultima oara arata nivelul tau zero de intelegere.

NU am spus ca e normala.
Anormal e ca voi spuneti ca nu e ok, ca trb sa fii nebuna etc.

P.S. Unii oameni fac
ca
ca.

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:07
Lucia1971 esti o inapoiata mintal,la fel ca si labarul acela de bogdan...nu aveti decat sa va casatoriti si sa faceti sex numai in pozitia misionarului...si numai atunci cand e vba de gacut copii....pacat ...mai bn nu faceti deloc...cat despre oligofrenul ala de gG BOGDAN...CARE EL ZICE CA A FI VIRGIN E OPUSUL ROMANTICULUI ..IL ANUNT CA ARE UN IQ UNDEVA INTRE 65-75 COEFICIENTE DE INTELECT....
La fel si mistourile voastre la adresa mea..sunt exact de gradinita...dar cred ca un copil de 7 ani are iq 80...voi nici atat....imbecililor....
Teodutza84
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:13
De la: andrra88, la data 2009-01-13 00:07:53Ce ai postat ultima oara arata nivelul tau zero de intelegere.

NU am spus ca e normala.
Anormal e ca voi spuneti ca nu e ok, ca trb sa fii nebuna etc.

P.S. Unii oameni fac
ca
ca.



Logica ta este sub nivelul marii
Vrei sa fie totul normal ? acceptat ? hai sa ni se para normal violul, crima, etc...hai sa se duca toata lumea de rapa datorita unor imbecili
Urina iese din corp din anumite motive, contine toxine printre altele. Vrei sa spunem ca este normal sa faci gargara cu urina ?

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:14
O fi, o fi, ca prea cu foc o spui...
Lucia1971
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:15
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 00:13:54Lucia1971 esti o inapoiata mintal,la fel ca si labarul acela de bogdan...nu aveti decat sa va casatoriti si sa faceti sex numai in pozitia misionarului...si numai atunci cand e vba de gacut copii....pacat ...mai bn nu faceti deloc...cat despre oligofrenul ala de gG BOGDAN...CARE EL ZICE CA A FI VIRGIN E OPUSUL ROMANTICULUI ..IL ANUNT CA ARE UN IQ UNDEVA INTRE 65-75 COEFICIENTE DE INTELECT....
La fel si mistourile voastre la adresa mea..sunt exact de gradinita...dar cred ca un copil de 7 ani are iq 80...voi nici atat....imbecililor....



Tu cum calculezi IQ-ul ? In ml de urina cu care poti face gargara ?



Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:17
G draga mea, ce am postat mai sus era pentru Teodora, nu pentru tine.
Lucia1971
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:17
rsena, tu macar ai citit mai mult de 1 rand din ce am scris?


NU este normala (in sens ca nu o face doar o minoritate

initiata).Voi in mod clar habar nu aveti de ce vb.
Dar daca tu compari crima, violul etc cu asta...atunci...

esti pe dinafara.

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:19
De la: Lucia1971, la data 2009-01-13 00:17:43G draga mea, ce am postat mai sus era pentru Teodora, nu pentru tine.



Mi-am dat seama

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:20
De la: Arsena, la data 2009-01-13 00:17:14
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 00:13:54Lucia1971 esti o inapoiata mintal,la fel ca si labarul acela de bogdan...nu aveti decat sa va casatoriti si sa faceti sex numai in pozitia misionarului...si numai atunci cand e vba de gacut copii....pacat ...mai bn nu faceti deloc...cat despre oligofrenul ala de gG BOGDAN...CARE EL ZICE CA A FI VIRGIN E OPUSUL ROMANTICULUI ..IL ANUNT CA ARE UN IQ UNDEVA INTRE 65-75 COEFICIENTE DE INTELECT....
La fel si mistourile voastre la adresa mea..sunt exact de gradinita...dar cred ca un copil de 7 ani are iq 80...voi nici atat....imbecililor....



Tu cum calculezi IQ-ul ? In ml de urina cu care poti face gargara ?



Nu, in cantitatea de uree pe care o contine acel ml de urina...
Lucia1971
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va cer ajutor 6 De la: broscoiu 19 Octombrie 2011 21:56
exercitii kegel 30 De la: miryella 1 Aprilie 2013 05:49
Pt fete si femei 47 De la: Thais13 31 Iulie 2011 09:08
limbajul trupului 40 De la: kudika_964580 8 Mai 2014 15:38
Pls. help! 5 De la: floriss_001 5 Septembrie 2016 07:12