Setari Cookie-uri

Perversiune???

lasat-o in lumea ei ,nu stiu ptr ce a mai deschis acest topic daca ea stie una si buna ca asa trebuie sa fie
concluzie:
tre sa fie si babaloaice (asta sa vb frumos) care sa accepte mintea bolnava a unor indivizi care in viata reala se prezinta niste domni
sirena22
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:28
De la: Lucia1971, la data 2009-01-12 22:25:47Am doua si fac treaba buna cu ele. Dar, ca sa nu fim , iti fac multe, dar ca sa-ti fac si analiza calitativa si cantitativa a urinii...


Las-o n-colo de urina, cahh , bleahh , eu vreau sa fiu romantic macar la inceput
G_Bogdan
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:29
bv bogdan felicitarile mele...
sirena22
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:30
De fapt, nu isi bate joc de nimeni.

Nu cred ca stabileste cineva ce e normal si ce nu...

Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:30
catre liana976...draga mea..ti-am vizualizat profilil si pot spune ca mi-ai lasat un gust amar...stii ca fetele ca tine ajung sa fie exploatate? ai idee cate filme umilitoare am vazut cu fete urate ca tine? fetele mai putin frumoase ca tine ajung sa fie urinate pe ele de catre 10 20 de barbati o data,filmate si postate pe internet...asta e viitorul tau :( din pacate...eu fac asta cu iubitul meu,si nu ma simt umilita in vreun fel
Teodutza84
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:31
De la: andrra88, la data 2009-01-12 22:30:59De fapt, nu isi bate joc de nimeni.

Nu cred ca stabileste cineva ce e normal si ce nu...

avocata????
kitty_krieger
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:32
si-a gasit o aliata......varsta si inconstienta
sirena22
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:32
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 19:33:28

Am un prieten de 7 luni si ma inteleg foarte bine cu el,insa de ceva vreme nu se multumeste numai cu sex de la mine.Ci ii face o placere nebuna sa urineze pe mine,in special in gura mea.Si ma roaga si pe mine sa faca celasi lucru.Credeti car ar trebui sa ma despart de el,sau vi se pare normal?credeti ca e grav?
Repet..tin la el f mult.


Nu e grav deloc , urofilia este cea mai des intalnita practica sexuala plus ca de vreme ce deja o practici ce rost are sa te mai desparti de el ?

Logic si normal era sa te desparti de el de prima data cand ti-a propus acest lucru ....acum cand deja esti obisnuita cu gustul si iti face placere ar fi aiurea sa-i dai papucii ca ai citit tu nush pe unde cum ca ar fi o practica anormala .......

Vezi ca nivelul urmator ar fi scato ,io zic sa te pregatesti din timp sa nu te ia pe nepregatite si in loc sa faca pishu sa te trezesti cu altceva pe sanisori ok ?
Bafta si nu te mai lua dupa toti nesatisfacutii ca de , nu toata lumea e asa avansata ca tineretul din ziua de azi asa ca intelegei si tu ok ?
iris_4_ever
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:34
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 22:31:57catre liana976...draga mea..ti-am vizualizat profilil si pot spune ca mi-ai lasat un gust amar...stii ca fetele ca tine ajung sa fie exploatate? ai idee cate filme umilitoare am vazut cu fete urate ca tine? fetele mai putin frumoase ca tine ajung sa fie urinate pe ele de catre 10 20 de barbati o data,filmate si postate pe internet...asta e viitorul tau :( din pacate...eu fac asta cu iubitul meu,si nu ma simt umilita in vreun fel

dap, dusa
kitty_krieger
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:34

Auzi mai nesimtitule...G BOGDAN...cum iti permiti sa ma jignesti in asemenea hal?
Stii ce cred eu despre tine..cred ca vrei sa epatezi...te dai drept un finutz...vai ce murdar asa ceva..vai ce zdreanta esti ca te dedai la asa ceva...dar tu nu vrei decat sa impresionezi pbbil p cnva destul d fraier incat sa se lase pacalit,si sa-ti umplii golul din viata aia insignifianta a ta....tui de fapt nu ai p nimeni..pbbil esti un virgin frustrat,care o arde aiurea pe forumuri de femei.poate poate agata ceva...te rog sa te ABTII pe viitor la comentarii....[/quote]

vai tu nesimtitule, cum iti permiti????? cred k singurul gol care mai are nevoie bogdan sa si-l umple - e gura cu urina.. hai fratilor.. ce naiba e cu voi? fiecare si-o trage cum vrea. adevarul e ca nici eu n-am inteles de ce ai postat topicul asta, ca vad ca iti cam place.. persevereaza si o sa ai probabil mai tarziu orgasm instantaneu cand o sa ti se umple gura cu urina.

Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:37
astazi m-am trezit,simtind o senzatie uscata in gura…..m-am uitat la mobil si nu ma mai sunase M. peste noapte.ma simteam oribil.desi eu il critic in fata ca face asta, de fapt mie imi provoaca frisoane de placere.il privesc discret de cate ori am ocazia,la laboratoare in special. imi doresc ca el sa ma linga discret si tandru intre degetele de la picioare.as vrea sa ma ofer lui vreau sa ma domine sa ma batjocoreasca sa fie stapanul meu vreau s ma tina in lesa ca pe o catea care si sunt as vrea sa fiu toaleta lui personala.
as vrea sa ii simt jetul cald de urina,cum mi se prelinge usor pe sfarcuri,pe clitoris.as vrea sa ma patrunda,anal,o data,si inca o datasi inca o data,si inca o data,si inca o data,si inca o data,si inca o data…..
Teodutza84
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:37
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-12 22:29:49
De la: Lucia1971, la data 2009-01-12 22:25:47Am doua si fac treaba buna cu ele. Dar, ca sa nu fim , iti fac multe, dar ca sa-ti fac si analiza calitativa si cantitativa a urinii...


Las-o n-colo de urina, cahh , bleahh , eu vreau sa fiu romantic macar la inceput

Bine, bine, da' la o ejaculare in locuri ciudate te-ai gandit? Ca pe sani nu mai are farmec de cand cu ideea urinatului...
Lucia1971
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:38
Cred titusi ca e cam tarziu pentru tine daca ai ajuns sa consideri a fi un act de bravura bautul urinei. Uita-te in jurul tau......99% din cei care ti-au raspuns considera ca nu este normal ceea ce faci. Ti-e greu sa tragi concluzia? Ti-o spun eu: ESTI ANORMALA, FATA!!!
liana976
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:39
da iti place felicitari statuia mai tarziu
sirena22
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:40
IMI PARE RAU.DAR DATORITA MULTITUDINII DE INAPOIATI MINTAL CARE SI AU BATUT JOC DE MINE SI DE CEEA CE AM VRUT SA SUSTIN CER INCHIDEREA TOPICULUI DE CATRE ADMINI.NU CREDEAM CA ABSOLUT TOTI CEI CE VOR COMENTA VOR LUA IN DERADERE CEVA CE AR TRB SA FIE DACA NU SFANT,MACAR TABU.ESTE INADMISIBIL CA IN ACEASTA SOCIETATE SA ECXISTE NUMAI FRUSTRATI SI INADAPTATI..ESTE SECOLUL 21..TREZITI-VA!!!
Teodutza84
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:41
fai panaramo obsedata cine ti-a dat dreptul sa jignesti pe toata lumea de pe forum??
daca nu stii sa accepti si parerea altora data viitoare nu o mai cere
sirena22
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:44
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 19:33:28

Credeti car ar trebui sa ma despart de el,sau vi se pare normal?credeti ca e grav?
Repet..tin la el f mult.

nu-s vorbele tale draguta?
kitty_krieger
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:46
astazi m-am trezit,simtind o senzatie uscata in gura…..m-am uitat la mobil si nu ma mai sunase M. peste noapte.ma simteam oribil.desi eu il critic in fata ca face asta, de fapt mie imi provoaca frisoane de placere.il privesc discret de cate ori am ocazia,la laboratoare in special. imi doresc ca el sa ma linga discret si tandru intre degetele de la picioare.as vrea sa ma ofer lui vreau sa ma domine sa ma batjocoreasca sa fie stapanul meu vreau s ma tina in lesa ca pe o catea care si sunt as vrea sa fiu toaleta lui personala.
as vrea sa ii simt jetul cald de urina,cum mi se prelinge usor pe sfarcuri,pe clitoris.as vrea sa ma patrunda,anal,o data,si inca o datasi inca o data,si inca o data,si inca o data,si inca o data,si inca o data


Fetito...esti dusa??? sau ce ?!! esti cumva din spirala lui Guru!
Esti tacanita rau!.........Iti trebuie un medic urgent!
Un psiholog ..parca era cineva pe aici....sa-ti analizeze comportamentul!
Doamneeee.........am trait s-o aud si pe asta!
Numai dupa uitatura se vede ...ce esti...cum esti!
ella_688_2008
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:47
Scuze ca postez, nu sunt avocata nimanui (asa cum a afrimat un gunoi, mai inainte).


Dar eu vreau sa spun ca mi se pare normal ce face initiatoarea subiectului, nu inteleg
dc va revoltati asa?
In ce comunitate intoleranta traim...

Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:47
Si de ce ma faci gunoi? Ultima oara cand am verificat eram om pardon matza
kitty_krieger
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:49
andra88: esti dusa si tu!
Te-am pierdut si pe tine!
ella_688_2008
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:49
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 22:41:02IMI PARE RAU.DAR DATORITA MULTITUDINII DE INAPOIATI MINTAL CARE SI AU BATUT JOC DE MINE SI DE CEEA CE AM VRUT SA SUSTIN CER INCHIDEREA TOPICULUI DE CATRE ADMINI.NU CREDEAM CA ABSOLUT TOTI CEI CE VOR COMENTA VOR LUA IN DERADERE CEVA CE AR TRB SA FIE DACA NU SFANT,MACAR TABU.ESTE INADMISIBIL CA IN ACEASTA SOCIETATE SA ECXISTE NUMAI FRUSTRATI SI INADAPTATI..ESTE SECOLUL 21..TREZITI-VA!!!


Draga mea ai cel putin 3 greseli de ortografie, ca tot te dai mare si tare ca sti sa scri corect.
Mai bine ai pune gramatica limbii romane pe fata ,dar ai grija sa nu uzi paginile mare grija, te rog sa fi atenta da? ok
G_Bogdan
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:51
Acestea doua : andra88 si teoduta...sa fie reversul lui dana_3????!!!
ella_688_2008
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:53
De la: ella_688_2008, la data 2009-01-12 22:49:46andra88: esti dusa si tu!
Te-am pierdut si pe tine!



Voi sunteti niste habotnici care nu pot intelege oamenii diferiti.
Nu puteti accepta altceva decat felul in care vedeti voi lumea.

Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:56
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 22:31:57catre liana976...draga mea..ti-am vizualizat profilil si pot spune ca mi-ai lasat un gust amar...stii ca fetele ca tine ajung sa fie exploatate? ai idee cate filme umilitoare am vazut cu fete urate ca tine? fetele mai putin frumoase ca tine ajung sa fie urinate pe ele de catre 10 20 de barbati o data,filmate si postate pe internet...asta e viitorul tau :( din pacate...eu fac asta cu iubitul meu,si nu ma simt umilita in vreun fel


atunci de ce dracu ai mai postat topicul asta? ca vad ca nu ai nici o problema. persevereaza... peste cateva luni s-ar putea sa ai orgasm instantaneu cand ai sa te vezi cu gura plina de urina

Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:04
De la: cretu_roxana, la data 2009-01-12 23:04:43
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 22:31:57catre liana976...draga mea..ti-am vizualizat profilil si pot spune ca mi-ai lasat un gust amar...stii ca fetele ca tine ajung sa fie exploatate? ai idee cate filme umilitoare am vazut cu fete urate ca tine? fetele mai putin frumoase ca tine ajung sa fie urinate pe ele de catre 10 20 de barbati o data,filmate si postate pe internet...asta e viitorul tau :( din pacate...eu fac asta cu iubitul meu,si nu ma simt umilita in vreun fel


atunci de ce dracu ai mai postat topicul asta? ca vad ca nu ai nici o problema. persevereaza... peste cateva luni s-ar putea sa ai orgasm instantaneu cand ai sa te vezi cu gura plina de urina


Cred ca a vrut sa se convinga cat de nebuna este.
liana976
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:09
Eu zic sa va faceti wc-uri publice daca tot va place sa se pi...sh...e toti in gura voastra

Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:09
De la: iry24, la data 2009-01-12 22:46:33
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 19:33:28

Credeti car ar trebui sa ma despart de el,sau vi se pare normal?credeti ca e grav?
Repet..tin la el f mult.

nu-s vorbele tale draguta?


mda.. si apoi vorbeste de "sfanta urina" .. deci eu una n-am priceput de ce ai postat topicul asta, pt ca te contrazici.. dar asta e.. ce am putea intelege noi, niste inapoiate incuiate ale secolului 21? ca sa vezi ce ironie...pana acum 2 saptamani eram judecate ca sunt niste stricate adeptele sexului oral, acum suntem niste inadaptate ca nu ne excitam urinandu-ne unii in gura altora

Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:11
Eu zic ca, daca tot suntem in secolul 21, sa o faca pe strada, in vazul tuturor. N-ar fi de mirare.....la cat de innapoiati zice ca suntem........sa i se para ceva normal.
liana976
Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:15
De la: andrra88, la data 2009-01-12 22:56:01
De la: ella_688_2008, la data 2009-01-12 22:49:46andra88: esti dusa si tu!
Te-am pierdut si pe tine!



Voi sunteti niste habotnici care nu pot intelege oamenii diferiti.
Nu puteti accepta altceva decat felul in care vedeti voi lumea.

ma fato, eu cred k voi 3 ati face o partida de sex grozava, mai ales daca ati urina unii pe altii

Postat pe 12 Ianuarie 2009 23:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
masturbarea e o rusine sau e ceva normal? 114 De la: felixcat 25 Aprilie 2011 14:26
vreau sa ma iubeasca...cum fac??va rog am nevoie de ajutor 16 De la: felixcat 31 Ianuarie 2011 15:14
de ce nu slabesc? 27 De la: dara_andrada 7 Septembrie 2009 13:19
Nesatisfacuta 235 De la: healthy010635 26 Martie 2011 09:22
Ce parere aveti despre Prezervativele Mutual Pleasure? (de la Durex) 6 De la: aPriori 6 August 2014 22:41