Setari Cookie-uri

Perversiune???

Si dnsoara arsena ma jigneste elegant...

nu inteleg de unde mai apareti,mai fetelor..

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:22
Arsena iti propun sa ne intalnim oriunde vrei in Buc si sa iti dem ca esti inapoiata...te tund la 0 daca te vad pe la metrou,zdreanto....dar stai...ca tu n ai bani nici de un bilet la ratb,daramite de metrou,dezaxato
Teodutza84
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:22
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 00:22:32Arsena iti propun sa ne intalnim oriunde vrei in Buc si sa iti dem ca esti inapoiata...te tund la 0 daca te vad pe la metrou,zdreanto....dar stai...ca tu n ai bani nici de un bilet la ratb,daramite de metrou,dezaxato


N o tunde mai zero, ca o faci mai frum decat e deja !

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:23
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 00:22:32Arsena iti propun sa ne intalnim oriunde vrei in Buc si sa iti dem ca esti inapoiata...te tund la 0 daca te vad pe la metrou,zdreanto....dar stai...ca tu n ai bani nici de un bilet la ratb,daramite de metrou,dezaxato



Offff...ce rea esti...si eu ma gandeam sa strang de la colegii mei de facultate niste mostre de urina si sa ti le torn pe gat


si vezi ca ratb-ul e mai scump decat metroul

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:24
r...nu vreau sa ma bag...dar de ce trebuie sa va enervatzi pt ce scrie cineva pe forum...

e viata ta faci ce vrei cu ea..parerile personale ...sunt tocmai pareri personale si trebuie sa le respectam...fie ca suntem de acord sau nu cu ele....nu cred ca suntem noi capabil sa-i judecam pe altii....

babe02
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:26
prob se pastreaza pt casatorie.

nu te acuz arsena..


dar cumpara i pr tau (daca ai) o centura de castitate.

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:27
Arsena draga,dupa fata cred ca esti la agronomie,dar nu m ar mira sa fii la ase..atat iti spun...daca te recunosc pe strada nu va fi bine :|
Teodutza84
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:27
ma refer la teodutza....
babe02
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:28
O M F G !!!!!

scuze iris pt majuscule dar se cerea subliniat.
iry mersi pt info ...am ras sa cad pe sub birou....
lucia vad ca te-ai lipit...vezi cum faci cumva sa aduci baiatu' la brasov....

si ca sa fiu on topic....

adica asta e parerea mea...
dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:28
De la: babe02, la data 2009-01-13 00:28:04ma refer la teodutza....


postul tau de dinainte e cel mai bun de pe acest topic.
Eu asa cred.

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:29
De la: babe02, la data 2009-01-13 00:26:48r...nu vreau sa ma bag...dar de ce trebuie sa va enervatzi pt ce scrie cineva pe forum...

e viata ta faci ce vrei cu ea..parerile personale ...sunt tocmai pareri personale si trebuie sa le respectam...fie ca suntem de acord sau nu cu ele....nu cred ca suntem noi capabil sa-i judecam pe altii....


Eu nici macar nu am zis ca sunt pro sau contra. Am sarit in apararea lui Bogdan care e un tip superok. Rezultatul? Jigniri gratuite si fara sens. Finalul? Mi-am facut prieteni.
Lucia1971
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:29
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 00:22:32Arsena iti propun sa ne intalnim oriunde vrei in Buc si sa iti dem ca esti inapoiata...te tund la 0 daca te vad pe la metrou,zdreanto....dar stai...ca tu n ai bani nici de un bilet la ratb,daramite de metrou,dezaxato



Si apropo...ai intrat aici pt sfaturi si nu pentru a-i jigni pe cei care nu iti impartasesc parerea....nu? incearca sa nu mai vb asa...te injosesti...si nu doar tu, toti cei de aici...folosind un limbaj urat, va injositi pe voi insiva nu pe altii...sper sa nu ma criticati dar asta cred...
lusha_ubitik
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:29
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 00:27:13Arsena draga,dupa fata cred ca esti la agronomie,dar nu m ar mira sa fii la ase..atat iti spun...daca te recunosc pe strada nu va fi bine :|



Mai incearca...mai pe la kogalnigeanu :))

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:29
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-13 00:28:19O M F G !!!!!

scuze iris pt majuscule dar se cerea subliniat.
iry mersi pt info ...am ras sa cad pe sub birou....
lucia vad ca te-ai lipit...vezi cum faci cumva sa aduci baiatu' la brasov....

si ca sa fiu on topic....

adica asta e parerea mea...

Stai sa ne gatam dansul mai intai
Lucia1971
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:30
De la: andrra88, la data 2009-01-13 00:07:53Ce ai postat ultima oara arata nivelul tau zero de intelegere.

NU am spus ca e normala.
Anormal e ca voi spuneti ca nu e ok, ca trb sa fii nebuna etc.

P.S. Unii oameni fac
ca
ca.


Draguta d-ra ,ca/ca asta de care vorbesti se numeste scatofilie.
Nu ai spus ca ar fi normala dar atata i-ai facut lobby fatucai si ai improscat cu gunoaie pe aici incat lasi de inteles ca ai fi de acord sau ca ti s-ar parea ca fiind ceva normal ceea ce face.

Daca te-ai fi limitat la a spune ce ai spus mai sus ( Anormal e ca voi spuneti ca nu e ok, ca trb sa fii nebuna etc ) nu ar fi avut nimeni nimic cu tine dar ai sarit calul si apoi te intrebi cu ce ai gresit mititica de tine

Daca tie ti se par normale mesajele ei ...ia-te de mana cu ea si lasaaaaneeeeee
Pana la urma si unul care si-o pune cu oaia/vaca sau mai stiu eu ce alt animal considera ca e normal ceea ce face ....
iris_4_ever
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:31
De la: andrra88, la data 2009-01-13 00:27:12prob se pastreaza pt casatorie.

nu te acuz arsena..


dar cumpara i pr tau (daca ai) o centura de castitate.



bautul urinii nu are nicio legatura cu sexul normal, oral, anal

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:32
De la: Arsena, la data 2009-01-13 00:29:55
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 00:27:13Arsena draga,dupa fata cred ca esti la agronomie,dar nu m ar mira sa fii la ase..atat iti spun...daca te recunosc pe strada nu va fi bine :|



Mai incearca...mai pe la kogalnigeanu :))


Asta e vreun sat de prin Apuseni?

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:32
De la: andrra88, la data 2009-01-13 00:32:30
De la: Arsena, la data 2009-01-13 00:29:55
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 00:27:13Arsena draga,dupa fata cred ca esti la agronomie,dar nu m ar mira sa fii la ase..atat iti spun...daca te recunosc pe strada nu va fi bine :|



Mai incearca...mai pe la kogalnigeanu :))


Asta e vreun sat de prin Apuseni?

Geografia, mama, geografia te papa!
Lucia1971
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:33
chiar asta doream si eu sa subliniez...
in momentul in care intri pe forum si deschizi un topic...trebuie sa te astepti atata la pareri pro cat si contra...si tre sa le accepti....nu sa le iei ca ceva personal....ce rost are sa incepi sa injuri o persoana..care practic a raspuns provocarii tale....

e chiar aiurea....
babe02
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:33
De la: andrra88, la data 2009-01-13 00:32:30
De la: Arsena, la data 2009-01-13 00:29:55
De la: Teodutza84, la data 2009-01-13 00:27:13Arsena draga,dupa fata cred ca esti la agronomie,dar nu m ar mira sa fii la ase..atat iti spun...daca te recunosc pe strada nu va fi bine :|



Mai incearca...mai pe la kogalnigeanu :))


Asta e vreun sat de prin Apuseni?



da pipilico, du-te si cauta acolo

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:35
Da, mai dar e de tot hazul cand vezi ca o musca in asa hal! Au mai fost deschise topicuri din astea si fiecare si-a dat cu parerea fara sa se sara asa calul. Si chiar nu era cazul, dar poate initiatoarea topicului avea chef de scandal. Numai ca nu i-a prea iest cum dorea...
Lucia1971
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:36
De la: Lucia1971, la data 2009-01-13 00:36:22Da, mai dar e de tot hazul cand vezi ca o musca in asa hal! Au mai fost deschise topicuri din astea si fiecare si-a dat cu parerea fara sa se sara asa calul. Si chiar nu era cazul, dar poate initiatoarea topicului avea chef de scandal. Numai ca nu i-a prea iest cum dorea...



i s-a urcat urina la cap

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:37
da pai...exista oameni si oameni .....

daca dorea sa faca scandal..nu prea cred ca i-a iesit

daca intradevar dorea un sfat ...nu prea l-a primit....conversatia e off topic de mult....


babe02
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:39
OOOOFFFFFFFF.....URIIINAAAAAA MEEEEEEAAAAAAAA
CEEEEEE-AMMMMMM FACUUUUTTTT CUUU EEEAAAAAA
C-AM PIEEEEERDUUUTTTT UUUUNNN STROOOOPPPPPP........
SI SUNT SUPARATAAAA FOOOOCCC !!!!!!............

etta
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:39
Glumele tale de 2 lei ma lasa rece mai fato...

Esti jalnica...

In loc sa fii cu pr tau (si el sa urineze p tine) tu stai sa ma insulti

p mn...

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:39
Parerea mea este ca daca cineva experimenteaza in viata sa intima un lucru mai putin (sau deloc) acceptat/tolerat de majoritatea oamenilor din breasla sa,sa zic asa,ar fi de bun simt sa il tina pentru sine .
Daca totusi doreste pareri,sa nu-si faca profilul usor de recunoscut si sa fie capabil sa ia ca atare parerile cerute.Astfel,uite unde se ajunge:la un amalgam de jigniri si cuvinte ridicole !!!

Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:40
Am tras ca o nebuna din nou pentru ca e saptamina de dinainte de ciclu si incerc, in mod cu totul absurd, sa compensez inactivitatea menstruala. In weekend am avut 4 clienti in fiecare noapte, aproape toti noi. E lume noua in Bucuresti, bani noi, chiar daca lumea cu bani mai vechi incepe sa cam stringa cureaua. Citiva clienti fideli si-au minimizat costurile eliminindu-mi serviciile. Au pierdut mult pe bursa. Ma felicit ca am facut exit la o mare suma de bani in vara, chiar si in pierdere. Am mai lasat citeva mii, de prasila, dar in ultimele zile mi-am luat gindul de la ei.

Chiar si dupa atitia ani de prostitutie, uneori nu ma pot abtine sa nu fiu socata de pretentiile unor clienti. Nu ma refer la fetisisti de picioare sau de esarfe de matase cu care am tot avut de-a face. Am dat peste unul care isi dorea sa fie copil de tita. Adusese un pampers imens (de unde l-o fi gasit) si se cerea infasat. Mai mult, pretindea sa-i cint cintecele de leagan si sa-i administrez bataita pentru faptul de a fi neascultator. Jocul a fost interesant pina la un punct. Era distractiv. Ditamai matahala de 130 kg gingurea in pat, cu o bonetica imensa verde-praz pe cap. Daca ar fi vazut angajatii de la multinationala unde lucreaza cit de nostim era, nu le-ar mai fi fost frica de el. Se pare ca omul e foarte dur ca sef. Inainte de sedinta mi-a spus cit de greu e sa fii sef peste romani. “Sint lenesi, hoti si nu poti avea incredere in ei. Doar cu biciul ii strunesti”. Ce a omis el sa-mi spuna inainte a fost ca aceasta specie de perversi fac pipi pe ei cind ti-e lumea mai draga. Omul se hidratase inainte cu citeva pahare bune de vin si oracaia ca s-a udat si ca scutecul trebuie schimbat. Lucrul nu fusese stipulat inainte, drept pentru care sedinta s-a incheiat inainte sa inceapa propriu-zis. L-am lasat in propria-i urina, returnindu-i o mare parte din bani. De acum, o sa fiu mai atenta. Eu sint fascinata de varietatea perversiunilor si a fetisurilor, insa asta a fost cam mult. Prefer un dezvoltator imobiliar cu ris grobian si degete boante unui pipi boy.
Teodutza84
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:40
De la: etta, la data 2009-01-13 00:39:26 OOOOFFFFFFFF.....URIIINAAAAAA MEEEEEEAAAAAAAA
CEEEEEE-AMMMMMM FACUUUUTTTT CUUU EEEAAAAAA
C-AM PIEEEEERDUUUTTTT UUUUNNN STROOOOPPPPPP........
SI SUNT SUPARATAAAA FOOOOCCC !!!!!!............



perverso.... iti ataca tineretul pozitia pe forum.... fa ceva!!!!

good glumesc etta sti bine doar... dar e amuzanta rau poezioara ta...

dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:40
un singur plus autiarei topicului......


m-a facut sa rad.....

babe02
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:41
Era de asteptat ARSENA..LA DREPT SE DUC NUMAI CURVELE...
Teodutza84
Postat pe 13 Ianuarie 2009 00:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Online Webcam 2 De la: Calin_ 25 Septembrie 2010 09:35
Un sfat....va rog!!! 20 De la: oana0309 15 Septembrie 2011 02:02
Salutareee 8 De la: miss_darine 5 Aprilie 2011 22:14
VA CER O PARERE 26 De la: Boca 28 Ianuarie 2010 18:59
buna...am si eu o nelamurire...poate sa traiasca un barbat in aceeasi casa cu sotia,sa doarma in acelasi pat insa sa nu faca dragoste....? 64 De la: kudika029282 1 Septembrie 2010 16:23