Setari Cookie-uri

Perversiune???



Am un prieten de 7 luni si ma inteleg foarte bine cu el,insa de ceva vreme nu se multumeste numai cu sex de la mine.Ci ii face o placere nebuna sa urineze pe mine,in special in gura mea.Si ma roaga si pe mine sa faca celasi lucru.Credeti car ar trebui sa ma despart de el,sau vi se pare normal?credeti ca e grav?
Repet..tin la el f mult.
Teodutza84
Postat pe 12 Ianuarie 2009 19:33
Macar mancati portocale cat de multe...

Postat pe 12 Ianuarie 2009 19:35
Ideea de baza e ca pr meu ma iubeste enorm.este cel mai romantic baiat dintre toti...sincer...nu il judecati in halu asta doar pt ca ii place asa ceva.Ma asteapta cu petale de trandafir acasa..cu lumanarele ,etc....e atat de tandru si gentil...mereu are grija de mine...doar ca intervine chestia cu pipilica...si nu tsiu ce sa fac,Ajutati ma va rog
Teodutza84
Postat pe 12 Ianuarie 2009 19:54
Eu nu inteleg de unde atata emancipare....parca nimeni n-ar fi facut pana acum sex oral...parca nici sex...pur si simplu unora le place sa experimenteze..asta nu e motiv sa ma jignesti,sa imi spui ca nu am demnitate....cauta pe net si ai sa vezi cate fete inghit urina unui strain pt un pumn de bani..eu fac asta din iubire cu pers la care tin si cu care imi petrec mai tot timpul.UNE e o rusine aici?IPOCRITILOR!!Voi vreti sa spuneti ca daca pr vostrii nu var cere asta nu ati face? Nu ma mai jigniti gratuit
Teodutza84
Postat pe 12 Ianuarie 2009 20:01
lasati mai fata in pace,ca pe criza asta nenorocita face economie la banii pentru apa de gura !!!!.......
etta
Postat pe 12 Ianuarie 2009 20:08
esti dusa rau fetito.la 19 ani nu ai minte nici cat un copil de 5.mai bine du-te ca pe aici sunt oameni normali.e adevarat,exista oameni perversi,dar nu ai inteles esentialul:voi nu sunteti perversi,voi sunteti bolnavi.
dana_mv
Postat pe 12 Ianuarie 2009 20:09
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 20:01:12Eu nu inteleg de unde atata emancipare....parca nimeni n-ar fi facut pana acum sex oral...parca nici sex...pur si simplu unora le place sa experimenteze..asta nu e motiv sa ma jignesti,sa imi spui ca nu am demnitate....cauta pe net si ai sa vezi cate fete inghit urina unui strain pt un pumn de bani..eu fac asta din iubire cu pers la care tin si cu care imi petrec mai tot timpul.UNE e o rusine aici?IPOCRITILOR!!Voi vreti sa spuneti ca daca pr vostrii nu var cere asta nu ati face? Nu ma mai jigniti gratuit


Una este sa experimentezi poziti normale,sau moduri de a face oral ,anal, etc ,dar nu sa ne facem nevoile in gura unu altuia... nici nu vreau sa imi imaginez asa ceva.....daca asta numesti tu iubire fata de partener ,sa accepti asa ceva sincer imi este mila de tine mai ai si 19 ani ..pacat.

Iar sa imi propuna prietena mea asa ceva..vai cred ca as fi socat ,m-ar lasa rece ,direct la psihiatru a 2 a zi dim. Sper sa nu dau de cineva asa...
G_Bogdan
Postat pe 12 Ianuarie 2009 20:17
adik e ok sa faca pipi in gura ta, dar sa ejaculeze nu? esti dusa fatuca
esti de top
kitty_krieger
Postat pe 12 Ianuarie 2009 20:46
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 21:39:07
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-12 20:57:24
De la: iry24, la data 2009-01-12 20:46:12 adik e ok sa faca pipi in gura ta, dar sa ejaculeze nu? esti dusa fatuca
esti de top


Este doar o' romantica incurabila' .................



Auzi mai nesimtitule...G BOGDAN...cum iti permiti sa ma jignesti in asemenea hal?
Stii ce cred eu despre tine..cred ca vrei sa epatezi...te dai drept un finutz...vai ce murdar asa ceva..vai ce zdreanta esti ca te dedai la asa ceva...dar tu nu vrei decat sa impresionezi pbbil p cnva destul d fraier incat sa se lase pacalit,si sa-ti umplii golul din viata aia insignifianta a ta....tui de fapt nu ai p nimeni..pbbil esti un virgin frustrat,care o arde aiurea pe forumuri de femei.poate poate agata ceva...te rog sa te ABTII pe viitor la comentarii....


Draga mea , arata-mi si mie unde te-am facut zdreanta sau mai stiu eu ce?
Nu vezi ca esti penibila si patetica, in tot ce am spus mai sus am facut referire la faptul ca eu unul , nu as accepta asa ceva si atat, asta nu inseamna ca esti zdreanta ci doar 'poate' ai probleme psihice care trebuiesc remediate DE URGENTA!!!. Cat despre kudika adevarat este un site destinat femeilor dar nu interzis barbatilor. Nici nu stiu dc ti-am dat atatea explicatii dar fie .. tu sa fi sanatoasa .....

P.S : Da unde ai stiut ca sunt virgin? Chiar asa se vede? Se pare ca nu pot sa ma camuflez cum vreau, indemanatica mica ce esti
G_Bogdan
Postat pe 12 Ianuarie 2009 21:58
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 21:39:07
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-12 20:57:24
De la: iry24, la data 2009-01-12 20:46:12 adik e ok sa faca pipi in gura ta, dar sa ejaculeze nu? esti dusa fatuca
esti de top


Este doar o' romantica incurabila' .................



Auzi mai nesimtitule...G BOGDAN...cum iti permiti sa ma jignesti in asemenea hal?
Stii ce cred eu despre tine..cred ca vrei sa epatezi...te dai drept un finutz...vai ce murdar asa ceva..vai ce zdreanta esti ca te dedai la asa ceva...dar tu nu vrei decat sa impresionezi pbbil p cnva destul d fraier incat sa se lase pacalit,si sa-ti umplii golul din viata aia insignifianta a ta....tui de fapt nu ai p nimeni..pbbil esti un virgin frustrat,care o arde aiurea pe forumuri de femei.poate poate agata ceva...te rog sa te ABTII pe viitor la comentarii....

Mai... daca el m-ar vrea, si io l-as vrea. Deci? Bogdan, io-s fraiera aia impresionata de postarile tale. Ma vrei?
Lucia1971
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:05
bogdanel, vezi ca "patetic" nu inseamna "jalnic" ,asa cum crezi tu...

dar c ai mai cu biata fata?

acum dc bati in retragere, cand ai afirmat foarte clar si hotarat mai inainte lucrurile alea....?

Tu chiar esti jalnic.

Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:06
De la: andrra88, la data 2009-01-12 21:39:19
Probabil G_Bogdan a avut parte de o reprimare sexuala timpurie din partea parintilor si de aceea incearca sa - si impuna "normalul" sau ca fiind (sau trebuind sa fie) "normalul" oricui.
La fel si celelalte gunoaie care au postat mai devreme.


Aoleu nu imi spune lasa-ma sa ghicesc te rog te rog , tie iti place cu...aia mre? Ei cu aia mica tie cu aia mare.

Uite vezi ce ma faci sa spun :))) ,acum ma vad fetele si numai pot sa agat pe kudika , asa cum zicea amica ta..uff si aveam asa un plan bun ...
G_Bogdan
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:07
fatuca mam uitat la pza ta si nu pari a avea mai mult de 18 ani sper sa nu ma insel dar vb cu el de de 7 luni peste inca 7 iti cere sa faca treaba mare in gura ta........ce faci?' accepti k de il iubesti mult??
sirena22
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:09
De la: andrra88, la data 2009-01-12 22:06:29bogdanel, vezi ca "patetic" nu inseamna "jalnic" ,asa cum crezi tu...

dar c ai mai cu biata fata?

acum dc bati in retragere, cand ai afirmat foarte clar si hotarat mai inainte lucrurile alea....?

Tu chiar esti jalnic.


Momentan nu prea am nimic de facut asa ca show must go on, HIT ME GIRLS SLAP ME YEAHH BABY DON'T STOP YEAHH dar fara scarbosenii va rog ,mai ales ca sunt un biet virgin
G_Bogdan
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:11
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-12 22:07:17
De la: andrra88, la data 2009-01-12 21:39:19
Probabil G_Bogdan a avut parte de o reprimare sexuala timpurie din partea parintilor si de aceea incearca sa - si impuna "normalul" sau ca fiind (sau trebuind sa fie) "normalul" oricui.
La fel si celelalte gunoaie care au postat mai devreme.


Aoleu nu imi spune lasa-ma sa ghicesc te rog te rog , tie iti place cu...aia mre? Ei cu aia mica tie cu aia mare.

Uite vezi ce ma faci sa spun :))) ,acum ma vad fetele si numai pot sa agat pe kudika , asa cum zicea amica ta..uff si aveam asa un plan bun ...

Stati ca eu nu ma prind. Cu ce a gresit Bogdan cand a spus ca nu-i convine ca 2 oameni sa urineze unul in gura altuia? E oripilanta practica asta, nu inteleg unde e buba.
ablazancadar
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:13
De la: sirena22, la data 2009-01-12 22:09:18fatuca mam uitat la pza ta si nu pari a avea mai mult de 18 ani sper sa nu ma insel dar vb cu el de de 7 luni peste inca 7 iti cere sa faca treaba mare in gura ta........ce faci?' accepti k de il iubesti mult??


Si eu am zis sa ma abtin sa ii spun asta dar bine ca ai spus tu ,pe urma se suparau si mai rau pe mine
G_Bogdan
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:13
Bogdane, eu ti-am facut o declaratie si tuuuuuuuu... Vad ca-ti place s-o iei... Sorry, in acest caz eu ma retrag.
Lucia1971
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:14
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-12 22:07:17
De la: andrra88, la data 2009-01-12 21:39:19
Probabil G_Bogdan a avut parte de o reprimare sexuala timpurie din partea parintilor si de aceea incearca sa - si impuna "normalul" sau ca fiind (sau trebuind sa fie) "normalul" oricui.
La fel si celelalte gunoaie care au postat mai devreme.


Aoleu nu imi spune lasa-ma sa ghicesc te rog te rog , tie iti place cu...aia mre? Ei cu aia mica tie cu aia mare.

Uite vezi ce ma faci sa spun :))) ,acum ma vad fetele si numai pot sa agat pe kudika , asa cum zicea amica ta..uff si aveam asa un plan bun ...


G_BOGDAN nu faci decaty sa demonstrezi faptul ca esti un bolnav psihic,un obsedat sexual si un frustrat notoriu.Cat despre ceilalti inadaptati care au comentat pe aici.mai ales cu fatuca aia cu "treaba mare in gura" nu am decat cuvinte de jale.Urina nu este acelasi lucru cu materiile fecale...daca unora le place sa simta caldura corporala a partenerului prin urina acestuia nu este decat de laudat,iar voi sunteti frustrati ca nu aveti cu cine face asa ceva..sa va fie rusine
Teodutza84
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:15
De la: Lucia1971, la data 2009-01-12 22:14:14Bogdane, eu ti-am facut o declaratie si tuuuuuuuu... Vad ca-ti place s-o iei... Sorry, in acest caz eu ma retrag.


Nuuuu te roog :D , dar sa sti ca te previn ,sunt absolut fara nici o experienta ..virginitatea asta ma omoara ..dar ma face si special nu?
G_Bogdan
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:18
teodutza in concluzi noi astia jalnici care am tot comm pe aici suntm niste frustrati si facem sex ca batranii si gata tre sa recunoastem nu avem cu cine si suntem invidiasi pe tine ca tu ai cu cine .......tu esti o jalnica normala
sirena22
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:19
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-12 22:18:18
De la: Lucia1971, la data 2009-01-12 22:14:14Bogdane, eu ti-am facut o declaratie si tuuuuuuuu... Vad ca-ti place s-o iei... Sorry, in acest caz eu ma retrag.


Nuuuu te roog :D , dar sa sti ca te previn ,sunt absolut fara nici o experienta ..virginitatea asta ma omoara ..dar ma face si special nu?

las' ca te fac eu special...
Lucia1971
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:19
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 22:15:56
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-12 22:07:17
De la: andrra88, la data 2009-01-12 21:39:19
Probabil G_Bogdan a avut parte de o reprimare sexuala timpurie din partea parintilor si de aceea incearca sa - si impuna "normalul" sau ca fiind (sau trebuind sa fie) "normalul" oricui.
La fel si celelalte gunoaie care au postat mai devreme.


Aoleu nu imi spune lasa-ma sa ghicesc te rog te rog , tie iti place cu...aia mre? Ei cu aia mica tie cu aia mare.

Uite vezi ce ma faci sa spun :))) ,acum ma vad fetele si numai pot sa agat pe kudika , asa cum zicea amica ta..uff si aveam asa un plan bun ...


G_BOGDAN nu faci decaty sa demonstrezi faptul ca esti un bolnav psihic,un obsedat sexual si un frustrat notoriu.Cat despre ceilalti inadaptati care au comentat pe aici.mai ales cu fatuca aia cu "treaba mare in gura" nu am decat cuvinte de jale.Urina nu este acelasi lucru cu materiile fecale...daca unora le place sa simta caldura corporala a partenerului prin urina acestuia nu este decat de laudat,iar voi sunteti frustrati ca nu aveti cu cine face asa ceva..sa va fie rusine


Tot eu sunt bolnav psihic si obsedat sexual

Draga mea un virgin nu poate sa fie obsedat sexual ...
G_Bogdan
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:20
De la: sirena22, la data 2009-01-12 22:09:18fatuca mam uitat la pza ta si nu pari a avea mai mult de 18 ani sper sa nu ma insel dar vb cu el de de 7 luni peste inca 7 iti cere sa faca treaba mare in gura ta........ce faci?' accepti k de il iubesti mult??


Deci draga mea..inainte de a posta aici mai intai treci pe la scoala,caci se pare ca stai foarte prost cu limba romana.M-am se scrie asa,si nu mam, nu stiu ce e aia pza ta...poate poza ta.....si multe altele pe care nu stau sa le enumar......mai bine ti-ai vedea de spalaturile tale vaginale cu ceai de musetel,caci toti de pe acest forum stiu ce infectii ai avut..si de la cine le-ai luat
Teodutza84
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:22
De la: Lucia1971, la data 2009-01-12 22:19:40
De la: G_Bogdan, la data 2009-01-12 22:18:18
De la: Lucia1971, la data 2009-01-12 22:14:14Bogdane, eu ti-am facut o declaratie si tuuuuuuuu... Vad ca-ti place s-o iei... Sorry, in acest caz eu ma retrag.


Nuuuu te roog :D , dar sa sti ca te previn ,sunt absolut fara nici o experienta ..virginitatea asta ma omoara ..dar ma face si special nu?

las' ca te fac eu special...


Mai special decat sunt? ok ma las pe manutele tale
G_Bogdan
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:22
G BODGDAN ...CONFARM CAROR NORME UN VIRGIN NU PUATE FI OBSEDAT SEXUAL? TU CITESTI CE SCRII...AI VARSTA MENTALA DE 3-5 ANMI.NU MAI MULT.VAI DE CAPUL TAU DE INADAPTAT.O TOT TII UNA SI TARE CA ESTI VIRGIN.BRAVO TIE..DACA NICIO FATA NU SE UITA LA TINE..NESPALAT ULE
Teodutza84
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:24
Am doua si fac treaba buna cu ele. Dar, ca sa nu fim , iti fac multe, dar ca sa-ti fac si analiza calitativa si cantitativa a urinii...
Lucia1971
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:25
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 22:22:31
De la: sirena22, la data 2009-01-12 22:09:18fatuca mam uitat la pza ta si nu pari a avea mai mult de 18 ani sper sa nu ma insel dar vb cu el de de 7 luni peste inca 7 iti cere sa faca treaba mare in gura ta........ce faci?' accepti k de il iubesti mult??


Deci draga mea..inainte de a posta aici mai intai treci pe la scoala,caci se pare ca stai foarte prost cu limba romana.M-am se scrie asa,si nu mam, nu stiu ce e aia pza ta...poate poza ta.....si multe altele pe care nu stau sa le enumar......mai bine ti-ai vedea de spalaturile tale vaginale cu ceai de musetel,caci toti de pe acest forum stiu ce infectii ai avut..si de la cine le-ai luat


Mai din cate stiu eu spalaturile vaginale cu ceai de musetel chiar sunt recomandate dar de splaturi faciale cu urina ...sincer nu am auzit pana acum,
G_Bogdan
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:25
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 20:01:12Eu nu inteleg de unde atata emancipare....parca nimeni n-ar fi facut pana acum sex oral...parca nici sex...pur si simplu unora le place sa experimenteze..asta nu e motiv sa ma jignesti,sa imi spui ca nu am demnitate....cauta pe net si ai sa vezi cate fete inghit urina unui strain pt un pumn de bani..eu fac asta din iubire cu pers la care tin si cu care imi petrec mai tot timpul.UNE e o rusine aici?IPOCRITILOR!!Voi vreti sa spuneti ca daca pr vostrii nu var cere asta nu ati face? Nu ma mai jigniti gratuit


Draga mea, daca multi fac lucrul acesta nu inseamna ca este normal. Sincer, cred ca ceea ce faceti voi nu se inscrie nicidecum in normalitate. Nu vreau sa te superi pe mine, dar intr-adevar este sub demnitatea umana sa faci asa ceva. Daca as fi in locul tau, l-as lua ca pe un gest de umilire dar, nu poti face asta pentru ca tu de fapt, ai dat curs nebuniei. Pacat ca esti tanara si iti bati joc de trupul si sufletul tau.
liana976
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:26
De la: Teodutza84, la data 2009-01-12 22:24:45G BODGDAN ...CONFARM CAROR NORME UN VIRGIN NU PUATE FI OBSEDAT SEXUAL? TU CITESTI CE SCRII...AI VARSTA MENTALA DE 3-5 ANMI.NU MAI MULT.VAI DE CAPUL TAU DE INADAPTAT.O TOT TII UNA SI TARE CA ESTI VIRGIN.BRAVO TIE..DACA NICIO FATA NU SE UITA LA TINE..NESPALAT ULE


Spala-te tu draga cu ce sti mai bine
G_Bogdan
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:27
pai honey...daca-ti place, de ce vii sa ne spui canu-ti place, vezi-ti de treaba cu iubitul tau, nu jigni lumea aiurea ca tu te faci de ras contrazicandu-te si scotand perle pe guira....o fi de la urina????
kitty_krieger
Postat pe 12 Ianuarie 2009 22:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragoste fara sex? 82 De la: ionpopescu_ro 25 Decembrie 2008 14:42
de ce barbatii care au penisul mic sunt atat de frustrati in preajma femeilor?exemplu quid_pro_quo?imi poate explica cineva? 124 De la: athos_007 15 Februarie 2014 21:52
Profunzimi feminine: Aveti ceva de completat? 19 De la: ionelaela 9 Ianuarie 2010 00:32
nu stiu ce sa fac 46 De la: kudika017543 30 Septembrie 2010 19:17
masturbarea la femei...de ce o fac?cum reactioneaza barbatii? 122 De la: kudika197114 17 Iunie 2010 00:56