Setari Cookie-uri

AM SLABIT 10 KG CU AJUTORUL PRODUSULUI NEW SUPERSLIM!!!

Si eu sustin ancoriufoa aceste pastile. Le folosesc tot mai curand ca supozitoare, au un efect laxativ de exceptie, dar si de ungere. La 3 zile ma cam mananca locul tainic si sa-ti spun drept imi vin ganduri nastrusnice legate de banane, castraveti precum si doi ananasi. Tu cum rezolvi aceasta situatie placuta, dar oarecum mancareatza?

Va pup pe lipsa voastra de burtica schiloadelor, hepa hi !

Postat pe 23 Ianuarie 2009 13:54
Awlew iara "baiatul vesel " mama mia.....
Pai ai grija sa pui si niste vasilina cand te indopi pe la rozeta cu banane si castraveti ca altfel s-ar putea sa doara locul ala "tainic" dar nu conteaza ca tu esti obisnuit nuh ?
huuuhuuu !
danaf82
Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:06
La fel cum esti obisnuita si tu nastrusnico ! Doar luam aceleasi pilule miraculoase !
Simt ca ai un gust amar in gura, de ce oare?

Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:08
" te indopi pe la rozeta"

deci esti mortala dana.
doodolina
Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:09
SI VREI SA TE CREDEM CA IN DOUA SAPTAMANI AI SLABIT 28KG?ESTI BOLNAV?DOCUMENTEAZA-TE SI PESTE TOT O SA CITESTI CA MAI MULT DE 2 KG INTR-O SAPTAMANA NU E BINE SA SLABESTI.28 KG IN DOAUA SAPTAMANI?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

LASA-NE,LASA-NE....
alexia3
Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:37
De la: Roco, la data 2009-01-23 14:08:22La fel cum esti obisnuita si tu nastrusnico ! Doar luam aceleasi pilule miraculoase !
Simt ca ai un gust amar in gura, de ce oare?

de ciuda ...de ce crezi i-o fi ajuns bila in gat de atatea pastile
nu imi cer scuze pt sarcasm dar imi e greu sa cred ca a slabi in 2 saptamani 28 de kg nu se lasa cu grave probleme la inima (aritmie) ,cu probleme la ficat si ca sa nu mai spun probleme alre sistemului osos si nervos...
daca restul lumii care a slabit 28 de kg in 2 saptamini imi spune mie ca nu e asa ii spun cu mana pe inima ca "manaca C A C A T"
si asta ti-o spune una care a slabit in 4 saptamani 10 kg... asa ca pot sa spun ca vb din proprie experienta... si nu am slabit cu pastile minune... ci din alte motive....

scuze roco pt ca te-am citat pe tine dar... efectiv fatucile astea reusesc sa ma scoata din sarite cu slabitul asta minune...
cum ar spune englezii fetelor "you are full of -S H I T - "
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:54
Am dovada !! M-am filmat cu camera ascunsa si se poate demonstra foarte usor. Daca ma vezi cum arat innebunesti, pe pariu !
Ia aceste medicamente si tu poate slabesti 45 de kg in doua saptamani, nu uita si 1/4 !
1/4 este shpilul !
Am si eu un secret al meu....hmmm....
Ai citit ce am scris, felul in care le iau ? Asta ajuta foarte des, daa !

Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:01
Vedeti sa nu slabiti definitiv!
Kathara
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:04
De la: Roco, la data 2009-01-26 23:01:50Am dovada !! M-am filmat cu camera ascunsa si se poate demonstra foarte usor. Daca ma vezi cum arat innebunesti, pe pariu !
Ia aceste medicamente si tu poate slabesti 45 de kg in doua saptamani, nu uita si 1/4 !
1/4 este shpilul !
Am si eu un secret al meu....hmmm....
Ai citit ce am scris, felul in care le iau ? Asta ajuta foarte des, daa !

daaa mai roco am citit ... cum am spus postul nu iti era adresat tie, dar cineva care a trecut prin asta si nu de placere te rog sa ma crezi , pot sa imi dau cu parerea si sa le spun minunatiilor astea ca nu au habar despre ce vorbesc....

ca sa fiu vesela... am vazut de dimineata un documentar despre vedetele de la holywood cum ca o clisma de vreo cateva mii de dolari face minuni cu greutatea....

deci e ceva umbra de adevar in ce spui tu acolo cu modalitatea de administrare...

dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:04
eu tocmai am auzit de o pastila mai smechera cica o iei seara, inainte de culcare si te trezesti slaba a doua zi
o fi adevarat?
kitty_krieger
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:07
De la: iry24, la data 2009-01-26 23:07:37eu tocmai am auzit de o pastila mai smechera cica o iei seara, inainte de culcare si te trezesti slaba a doua zi
o fi adevarat?


Bineinteles. Cu conditia sa si faci liposuctie in noaptea aia.
Kathara
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:11
Dandanaua, cu doua clisme pe zi, si slabesti si te detoxifici.
Cred ca deschid un centru de cufureala.

Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:17
De la: Roco, la data 2009-01-26 23:17:22Dandanaua, cu doua clisme pe zi, si slabesti si te detoxifici.
Cred ca deschid un centru de cufureala.

pe mine trece-ma la cabinetul de consiliere... le dau eu de lucru la fete....
ca tot vb de clisme si vedete , unu' dintre cei care practica "clisma" la holywood era fiul lui ozzie osbourne ... cica de 3 ori pe zi ... timp de 7 saptamini intr-o clinica specializata... totul pt slabit...
deci te scoti in situatia asta de criza daca deschizi centrul...

dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:20
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-26 23:20:25
De la: Roco, la data 2009-01-26 23:17:22Dandanaua, cu doua clisme pe zi, si slabesti si te detoxifici.
Cred ca deschid un centru de cufureala.

pe mine trecema la cabinetul de consiliere... le dau eu de lucru la fete....
ca tot vb de clisme si vedete , unu dintre cei care practica "clisma" la holywood era fiul lui ozzie osbourne ... cica de 3 ori pe zi ... timp de 7 saptamini intr-o clinica specializata... totul pt slabit...
deci te scoti in situatia asta de criz daca deschizi centrul...


iti dai seama cum arati dupa un tratament d-asta? cam asa
kitty_krieger
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:21
Noua metoda de slabit....autoclisma!
Lillix
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:22
De la: Lillix, la data 2009-01-26 23:22:07Noua metoda de slabit....autoclisma!


eeee nu merge asa daca nu dai si banii cuveniti degeaba... nu merge auto....

dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:26
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-26 23:26:46
De la: Lillix, la data 2009-01-26 23:22:07Noua metoda de slabit....autoclisma!


eeee nu merge asa daca nu dai si banii cuveniti degeaba... nu merge auto....



auto-moto merge?
Lillix
Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:30
Serios, asta e o metoda veche de detoxifiere.

Dar sa revenim la ale noastre:
Te iau de consiliera, orishicand>
Asa mi-am facut biznisplenu': incepem cu clisme si termina cu fertilizatori, ca e materia gratis, ce ziceti?
Le dam incolo de biomasa ca ne concureaza Gazprom recte (sic!) Romgaz.

Postat pe 26 Ianuarie 2009 23:31
De la: Roco, la data 2009-01-23 13:54:41Si eu sustin ancoriufoa aceste pastile. Le folosesc tot mai curand ca supozitoare, au un efect laxativ de exceptie, dar si de ungere. La 3 zile ma cam mananca locul tainic si sa-ti spun drept imi vin ganduri nastrusnice legate de banane, castraveti precum si doi ananasi. Tu cum rezolvi aceasta situatie placuta, dar oarecum mancareatza?

Va pup pe lipsa voastra de burtica schiloadelor, hepa hi !


Roco ,ma binedispui cu fiecare interventie!
Daca am avut de gand sa iau asa ceva ,crede-ma mi-a trecut
ella_c
Postat pe 27 Ianuarie 2009 01:35
Splendid time is guaranteed for all!
Enjoy!

Postat pe 27 Ianuarie 2009 01:59
De la: Roco, la data 2009-01-22 20:35:46Dyane, ce esti tu aici, iepure ca la atletism, inaintas la beregata ?
Daca vrei sa-ti faci reclama, fa reclama cum se face, nu turna povesti nemuritoare la naive care isi strica sanatatea datorita reclamei voastre.
Ia spune tu 10 tari care au dat aprobare la produsele alea, cu teste medicale de cel putin 15 ani, dieteticieni, etc. Hai! Veza sa n-ajungi naibii in puscarie, ca vanzatoru' raspunde nu producatoru' care uneori mai scapa si plastic in lapte praf.

credeam ca sunt singura dilie dar uite ca mai sunt si altii. merg pe mana ta Roco si subscriu. mie mi s-a sarit la beregata desi am fost mai "dulce" decat tine :)
seara maxima virtualilor!
zeceiulie
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:35
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-26 23:20:25
De la: Roco, la data 2009-01-26 23:17:22Dandanaua, cu doua clisme pe zi, si slabesti si te detoxifici.
Cred ca deschid un centru de cufureala.

pe mine trece-ma la cabinetul de consiliere... le dau eu de lucru la fete....
ca tot vb de clisme si vedete , unu' dintre cei care practica "clisma" la holywood era fiul lui ozzie osbourne ... cica de 3 ori pe zi ... timp de 7 saptamini intr-o clinica specializata... totul pt slabit...
deci te scoti in situatia asta de criza daca deschizi centrul...


vreau si eu un post la registratura. dar o registratura moderna cu tehnica avansata. sa filmez inainte, in timpul si dupa ...(cum naiba sa denumesc??) exercitiul de slabire. merge?
zeceiulie
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:39
Ca focul merge! Daca o tinem asa facem o echipa pe cinste. Sa ma trec paharnic sef ?
Musai sa filmam, sa fim cu dovada- da doamenlor, se poate ! dar musai cu voiosie !
Imi vine in gand si o melodie adecvata momentului .

Sa o cant acum ?

Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:43
De la: zeceiulie, la data 2009-01-27 23:39:26
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-26 23:20:25
De la: Roco, la data 2009-01-26 23:17:22Dandanaua, cu doua clisme pe zi, si slabesti si te detoxifici.
Cred ca deschid un centru de cufureala.

pe mine trece-ma la cabinetul de consiliere... le dau eu de lucru la fete....
ca tot vb de clisme si vedete , unu' dintre cei care practica "clisma" la holywood era fiul lui ozzie osbourne ... cica de 3 ori pe zi ... timp de 7 saptamini intr-o clinica specializata... totul pt slabit...
deci te scoti in situatia asta de criza daca deschizi centrul...


vreau si eu un post la registratura. dar o registratura moderna cu tehnica avansata. sa filmez inainte, in timpul si dupa ...(cum naiba sa denumesc??) exercitiul de slabire. merge?


ee draga mea o numim clismologie si ii dam drumul la baraca sa ne pice banu ca de restul...ce ne doare pe noi...

dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:44
Si atunci ce face iulie de nota 10 se cheama clismografie computerizata?

Cat sa cerem pentru un asa serviciu ? !

Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:48
De la: Roco, la data 2009-01-27 23:43:08Ca focul merge! Daca o tinem asa facem o echipa pe cinste. Sa ma trec paharnic sef ?
Musai sa filmam, sa fim cu dovada- da doamenlor, se poate ! dar musai cu voiosie !
Imi vine in gand si o melodie adecvata momentului .

Sa o cant acum ?


baga roco daca nu o bag eu ... chiar ca merge...e in ton cu subiectul

http://www.kudika.ro/comunitate/dandanaua_reloaded/video/show/8823/Aceasta-melodie-este-dedicata-varcolacilor-ca-asa-vreau-io-neah-si-virginelor-care-n-au-loc-de-margineanu-se-stiu-ele-care-este.html

sa-mi fie iertata analogia...dar nu m-am putut abtine
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:54
De la: Roco, la data 2009-01-26 23:17:22Dandanaua, cu doua clisme pe zi, si slabesti si te detoxifici.
Cred ca deschid un centru de cufureala.




si te si imbolnavesti
ai auzit de dezechilibru hidroelectrolitic ?

Postat pe 27 Ianuarie 2009 23:56
De la: Arsena, la data 2009-01-27 23:56:55
De la: Roco, la data 2009-01-26 23:17:22Dandanaua, cu doua clisme pe zi, si slabesti si te detoxifici.
Cred ca deschid un centru de cufureala.




si te si imbolnavesti
ai auzit de dezechilibru hidroelectrolitic ?


beee suntem clinica specializata... avem grija ca pe o parte sa intre si pe cealalta sa iasa....

de preferinta computerizat cum spune roco acolo
daca la vedetele de la holywood merge la noi de ce nu ar merge????

dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:00
Dandanaua, ai punctat decisiv ! Ai ales imnul firmei, ti-ai asigurat nemurirea!

Arsena, cand te bagi in ceva, e bine sa te bagi de tot. Pentru asta e bine sa stii poezia la fix.

Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:01
De la: Roco, la data 2009-01-28 00:01:03Dandanaua, ai punctat decisiv ! Ai ales imnul firmei, ti-ai asigurat nemurirea!

Arsena, cand te bagi in ceva, e bine sa te bagi de tot. Pentru asta e bine sa stii poezia la fix.


domnule director de clinica va multumesc ....
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Biciuita pentru ca poarta pantaloni........... 15 De la: rashela 7 August 2009 09:44
casa in Bucovina 1 De la: rox_rbz 8 Decembrie 2011 18:13
Dupa cezariana am ramas cu burta si vergeturi... 4 De la: DianaBut29 17 Aprilie 2014 07:33
Ati simtit vreodata ca totul va este potrivnic? 1 De la: kudika037251 23 Iunie 2009 17:28
nu stiu ce sa fac??? 10 De la: kudika036062 18 Martie 2010 01:09