Setari Cookie-uri

AM SLABIT 10 KG CU AJUTORUL PRODUSULUI NEW SUPERSLIM!!!

Eu sunt doar paharnic, torn ce trebuie unde trebuie...
Dar multumesc pentru ciuguleala, deja ma gonflasem in pana mea ...pardon pene....hmmmm...
Emotia asta ma face ca Dagulescu, ma da peste cap....

Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:09
De la: Roco, la data 2009-01-27 23:48:23Si atunci ce face iulie de nota 10 se cheama clismografie computerizata?

Cat sa cerem pentru un asa serviciu ? !

cat nu avem competitori in piata putem sa cerem ca ala de pester ocean ...sau jumate?
zeceiulie
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:09
De la: Roco, la data 2009-01-28 00:01:03Dandanaua, ai punctat decisiv ! Ai ales imnul firmei, ti-ai asigurat nemurirea!

Arsena, cand te bagi in ceva, e bine sa te bagi de tot. Pentru asta e bine sa stii poezia la fix.




scuza-ma, nu am citit de la inceput, dar chiar invatam despre ceva asemanator si mi-a sarit in ochi :P

Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:09
De la: zeceiulie, la data 2009-01-28 00:09:06
De la: Roco, la data 2009-01-27 23:48:23Si atunci ce face iulie de nota 10 se cheama clismografie computerizata?

Cat sa cerem pentru un asa serviciu ? !

cat nu avem competitori in piata putem sa cerem ca ala de pester ocean ...sau jumate?

erata: am vrut sa scriu "peste" nu "pester" dar nu mai pot de ras. rad si mai tare pentru ca "over" al meu se poate foarte lesne citi "fish" :)))))
sa ma ia naiba nu m-am distrat de mult asa de bine.! cika rasul ingrasha :)))))) dar te si urca la cer :))))
zeceiulie
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:12
Sa ne simtim ca pestii, in apa !

Arsena, nu trebuie sa te scuzi, e ok.
Dar sa nu zici tu saru'mana !?....

Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:18
De la: Roco, la data 2009-01-28 00:18:30Sa ne simtim ca pestii, in apa !

Arsena, nu trebuie sa te scuzi, e ok.
Dar sa nu zici tu saru'mana !?....



s-o crezi tu
sunt prea afurisita ca sa zic si sarut mana
Poate tu sa imi zici mie

Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:20
eu zic sa fie cat mai scumpe treburile ce le vom face pentru ca daca ie ieftine nu se baga nimeni pentru ca zice ca e contrafacut ;))))
am observat ca toata suflarea doreste originalul!!!
angajam si un chinez pentru nota de originalitate?
zeceiulie
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:22
De la: zeceiulie, la data 2009-01-28 00:22:22eu zic sa fie cat mai scumpe treburile ce le vom face pentru ca daca ie ieftine nu se baga nimeni pentru ca zice ca e contrafacut ;))))
am observat ca toata suflarea doreste originalul!!!
angajam si un chinez pentru nota de originalitate?


ma angajam chine orb... pt confidentialitate....

care compune mesajul de angajare?????
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:25
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-28 00:25:04
De la: zeceiulie, la data 2009-01-28 00:22:22eu zic sa fie cat mai scumpe treburile ce le vom face pentru ca daca ie ieftine nu se baga nimeni pentru ca zice ca e contrafacut ;))))
am observat ca toata suflarea doreste originalul!!!
angajam si un chinez pentru nota de originalitate?


ma angajam chine orb... pt confidentialitate....

care compune mesajul de angajare?????

ia spune sefu? care?
zeceiulie
Postat pe 28 Ianuarie 2009 00:27
Dandanaua, ai propus contract...e foooarte bine, asteptam propunerea de contract.
Nu uita sa pui parte de confidentialitate, chiar daca chinezul e orb, ca o sa avem clienti numai starlete si nu vrem sa povesteasca nevazatorul cum sare botoxu' din galosi si galoase, sau ce gumilastic e siliconu' la anumite vedete... ioar orbului ii poate reveni vederea + ce urechi poate avea, sau alti senzori!

Postat pe 28 Ianuarie 2009 17:34
De la: Roco, la data 2009-01-28 17:34:40Dandanaua, ai propus contract...e foooarte bine, asteptam propunerea de contract.
Nu uita sa pui parte de confidentialitate, chiar daca chinezul e orb, ca o sa avem clienti numai starlete si nu vrem sa povesteasca nevazatorul cum sare botoxu' din galosi si galoase, sau ce gumilastic e siliconu' la anumite vedete... ioar orbului ii poate reveni vederea + ce urechi poate avea, sau alti senzori!

eu fiind mai 9 prin zona ma rezum (momentan) la postul meu de filmare si inregistrare. deci trebuie musai sa vad ce intra, cum intra si ce face acolo unde intra, si mai ales daca iese, nu?
mi-a venit o alta idee. in loc de chinez (orb sau lipsa alte acuitati) nu mai bine dovezi clare - cu frame-uri live - ale doritorilor de slabire cu pastile, pastilutze si pastiloaie? filmarile sa fie facute la venire, in timpul exercitiului si dupa acesta (sau acestea..)
zeceiulie
Postat pe 28 Ianuarie 2009 18:03
nush cum naiba mi-a venit asta in cap! cred ca ma inspira dandanaua!!
http://www.youtube.com/watch?v=N6xLmJVEByA
zeceiulie
Postat pe 28 Ianuarie 2009 18:06
De la: zeceiulie, la data 2009-01-28 18:03:31eu fiind mai 9 prin zona ma rezum (momentan) la postul meu de filmare si inregistrare. deci trebuie musai sa vad ce intra, cum intra si ce face acolo unde intra, si mai ales daca iese, nu?
mi-a venit o alta idee. in loc de chinez (orb sau lipsa alte acuitati) nu mai bine dovezi clare - cu frame-uri live - ale doritorilor de slabire cu pastile, pastilutze si pastiloaie? filmarile sa fie facute la venire, in timpul exercitiului si dupa acesta (sau acestea..)

Esti extraordinara! Ai dat doo lovituri dintr-o miscare, cum s-ar spune ai pus doo puncte pe Y.
Eu in calitatea mea (aka paharnic) te propun la Oscar !

Postat pe 30 Ianuarie 2009 09:16
DRAGUTA, NUMELE MEU ESTE RALUCA .SUNT DIN MANGALIA, SI VREAU SA ITI SPUN CA SI EU AM CONSUMAT PASTILELE SUPER SLIM,SI AM AJUNS LA SPITAL.
SA-TI SPUN DE CE?
DAU DEPENDENTA LA FEL CA UN DROG, SI ITI CRESTE TENSIUNEA . PE MINE M-A BUSIT SANGELE PE NAS.
ID MEU ESTE: motroc_raluca.
daca vrei sa mai vb eu iti explic cum vor functiona.
te vei ingrasa la loc. am patit-o
motroc_raluca
Postat pe 14 Februarie 2009 08:36
De la: motroc_raluca, la data 2009-02-14 08:36:31DRAGUTA, NUMELE MEU ESTE RALUCA .SUNT DIN MANGALIA, SI VREAU SA ITI SPUN CA SI EU AM CONSUMAT PASTILELE SUPER SLIM,SI AM AJUNS LA SPITAL.
SA-TI SPUN DE CE?
DAU DEPENDENTA LA FEL CA UN DROG, SI ITI CRESTE TENSIUNEA . PE MINE M-A BUSIT SANGELE PE NAS.
ID MEU ESTE: motroc_raluca.
daca vrei sa mai vb eu iti explic cum vor functiona.
te vei ingrasa la loc. am patit-o

I-auzi ! Ce ziceau cintezele mai devreme?
Dar atunci eu ce tratament sa iau!!!? Si ce bine imi facea....

Postat pe 14 Februarie 2009 12:35
De la: Roco, la data 2009-02-14 12:35:12
De la: motroc_raluca, la data 2009-02-14 08:36:31DRAGUTA, NUMELE MEU ESTE RALUCA .SUNT DIN MANGALIA, SI VREAU SA ITI SPUN CA SI EU AM CONSUMAT PASTILELE SUPER SLIM,SI AM AJUNS LA SPITAL.
SA-TI SPUN DE CE?
DAU DEPENDENTA LA FEL CA UN DROG, SI ITI CRESTE TENSIUNEA . PE MINE M-A BUSIT SANGELE PE NAS.
ID MEU ESTE: motroc_raluca.
daca vrei sa mai vb eu iti explic cum vor functiona.
te vei ingrasa la loc. am patit-o

I-auzi ! Ce ziceau cintezele mai devreme?
Dar atunci eu ce tratament sa iau!!!? Si ce bine imi facea....


Roco, mamica ,lasa-le ca stii tu e vorba aia sfanta ''ce-si face omul cu mana lui lucru manual se cheama''..parca asa era ...fiecare cu pasaricile, vrabioarele si stolurile lui ,m-a distrat foarte tare postul l de la inceput cu lubenitzele:))))), estas grande amigo -si esti ca nou:))))!!!!
__LL__
Postat pe 15 Februarie 2009 16:24
De la: luckyyyLuke, la data 2009-02-15 16:24:41 estas grande amigo -si esti ca nou:))))!!!!

Asta e reclama la detergent sau la spunu' de matreata?

Postat pe 17 Februarie 2009 05:13
Buna,

Este adevarat, si eu am slabit cu SUPERSLIM, in 3 luni am slabit cam 12kg(atat cat mi-a permis organismul), intre timp mi-am facut analizele si am constatat cu stupoare ca totul este ok, desi cu vreo 4 luni in urma, si defap dintotdeauna am avut probleme cu fierul in organism.Acum fierul este in limite normale.Eu am luat SUPERSLIM cu 75 de ron o cutie, si pentru mai multe mi-a facut un discount destul de considerabil.Sper ca v-am fost de folos. P.S-nu am niciun interes material cu aceste tratamente ci pur si simplu mi se pare normal sa spun si eu mai departe ce m-a ajutat,mai mult decat sa slabesc.

Postat pe 18 Februarie 2009 13:13
De la: sapera2, la data 2009-02-18 13:13:00Buna,

Este adevarat, si eu am slabit cu SUPERSLIM, in 3 luni am slabit cam 12kg(atat cat mi-a permis organismul), intre timp mi-am facut analizele si am constatat cu stupoare ca totul este ok, desi cu vreo 4 luni in urma, si defap dintotdeauna am avut probleme cu fierul in organism.Acum fierul este in limite normale.Eu am luat SUPERSLIM cu 75 de ron o cutie, si pentru mai multe mi-a facut un discount destul de considerabil.Sper ca v-am fost de folos. P.S-nu am niciun interes material cu aceste tratamente ci pur si simplu mi se pare normal sa spun si eu mai departe ce m-a ajutat,mai mult decat sa slabesc.


Felicitari! si eu tot cu stupoare citesc ce zici...
Zici ca te-a tratat superslimul de orice..hmmm

si acum sincer vorbind si eu am fost tentata candva ..citeam ce scriau fete ca tine..Si chiar credeam
Pentru ca mi-era lene sa ma misc,sa alerg ,pentru ca mancam de bagam frigideru' in faliment...
Norocul meu a fost ca nu aveau aceste minuni la farmacie.Se vindeau imediat!
Acesta e impactul mesajelor de acest gen!
Cunostintele mele ,si ele de la plinute in sus ,care au luat aveau stari nasoale.Una zicea ca are gura uscata in permanenta,alta avea ameteli...
Concluzii ...trageti fiecare cum vreti!




ella_c
Postat pe 18 Februarie 2009 13:43
De la: sapera2, la data 2009-02-18 13:13:00Buna,

Este adevarat, si eu am slabit cu SUPERSLIM, in 3 luni am slabit cam 12kg(atat cat mi-a permis organismul), intre timp mi-am facut analizele si am constatat cu stupoare ca totul este ok, desi cu vreo 4 luni in urma, si defap dintotdeauna am avut probleme cu fierul in organism.Acum fierul este in limite normale.Eu am luat SUPERSLIM cu 75 de ron o cutie, si pentru mai multe mi-a facut un discount destul de considerabil.Sper ca v-am fost de folos. P.S-nu am niciun interes material cu aceste tratamente ci pur si simplu mi se pare normal sa spun si eu mai departe ce m-a ajutat,mai mult decat sa slabesc.


la cafea mamica...la cafea! ...asta o spune cea mai mare bautoare de cafea din Romania,...daca era dupa mine dateau faliment cu totii ,,,bine ca nu activez in politica ...jar mancau :))))
__LL__
Postat pe 18 Februarie 2009 18:32
De la: ella_c, la data 2009-02-18 13:43:09
De la: sapera2, la data 2009-02-18 13:13:00Buna,

Este adevarat, si eu am slabit cu SUPERSLIM, in 3 luni am slabit cam 12kg(atat cat mi-a permis organismul), intre timp mi-am facut analizele si am constatat cu stupoare ca totul este ok, desi cu vreo 4 luni in urma, si defap dintotdeauna am avut probleme cu fierul in organism.Acum fierul este in limite normale.Eu am luat SUPERSLIM cu 75 de ron o cutie, si pentru mai multe mi-a facut un discount destul de considerabil.Sper ca v-am fost de folos. P.S-nu am niciun interes material cu aceste tratamente ci pur si simplu mi se pare normal sa spun si eu mai departe ce m-a ajutat,mai mult decat sa slabesc.


Felicitari! si eu tot cu stupoare citesc ce zici...
Zici ca te-a tratat superslimul de orice..hmmm

si acum sincer vorbind si eu am fost tentata candva ..citeam ce scriau fete ca tine..Si chiar credeam
Pentru ca mi-era lene sa ma misc,sa alerg ,pentru ca mancam de bagam frigideru' in faliment...
Norocul meu a fost ca nu aveau aceste minuni la farmacie.Se vindeau imediat!
Acesta e impactul mesajelor de acest gen!
Cunostintele mele ,si ele de la plinute in sus ,care au luat aveau stari nasoale.Una zicea ca are gura uscata in permanenta,alta avea ameteli...
Concluzii ...trageti fiecare cum vreti!






CEA MAI BUNA SOLUTIE PENTRU SLABIT : ANOREXIAAA!

EFECT GARANTAT! SLABITZI CAT DE MULT DORITZI SI NU VA COSTA NIMIC, DIMPOTRIVA ECONOMISITI BANII PE CARE OBISNUIATZI SA II CHELTUITZI CU MANCAREA, ECONOMISITI TIMP PENTRU CA NU VETI MAI FI NEVOITE SA GATITI, IAR TRATAMENTUL IN SINE NU COSTA NICI UN LEU, DECAT MULTA AMBITIE. LA SFARSIT VETI ARATA MINUNAT!

ATASEZ AICI UN CLIP DE PREZENTARE:

http://www.youtube.com/watch?v=AXyMlD5vygE

Aladiah
Postat pe 18 Februarie 2009 18:38
De la: sapera2, la data 2009-02-18 13:13:00.Acum fierul este in limite normale.

Da' vecinii ce au ramas fara clante la usi ce zic ?
Cine le-o fi mancat ?!! Cu gogosile de superslim cu tot, ca doar tu nu ai niciun interes

Postat pe 18 Februarie 2009 22:06
Sunt superbune !!
luati cu incredere
diane_
Postat pe 10 Martie 2009 20:56
Le-am folosit si eu si chiar merita am slabit 6 kilograme in 2 luni deci si-au facut treaba chiar bine .
kudika007
Postat pe 30 Martie 2009 19:02
De la: kudika007, la data 2009-03-30 19:02:46Le-am folosit si eu si chiar merita am slabit 6 kilograme in 2 luni deci si-au facut treaba chiar bine .


Nu zau??
Daca pui poze la profil sa vedem cum aratai inainte si dupa, te cred!I
ella_c
Postat pe 30 Martie 2009 19:10
Eu as pune dar nu stiu cum sa fac sa fie fara fatzau
doodolina
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:40
Si la mine au fost bune ce pot sa zic merita macar incercat
doodolina
Postat pe 15 Aprilie 2009 14:41
De la: doodolina, la data 2009-04-15 14:41:05Si la mine au fost bune ce pot sa zic merita macar incercat

eu zic sa incerci sa alergi vreo 10 min pe zi, decat sa incerci pastile
si sa nu mai spargi frigiderul
kitty_krieger
Postat pe 15 Aprilie 2009 15:30
superr slim nu e asa ai doar senzatie de sete nu ai pofta de mancare dar este recomandat sa ai cel putin o masa pe zi si cat mai multe fructe
eu il pot oferi cu 50 ron este adus direct din china de o prietena
pt informatii roxanastefan2005@yahoo.com
kimba
Postat pe 9 Mai 2009 16:39
Daca vreti sa va apucati de Superslim nu o faceti decat de pe site-uri autorizate nu luati tot felul de prostii ca nu o sa va ajute cu nimic daca alergati dupa chilipiruri ! 50 RON nu sunt nici in China la fabrica deci mare atentie ca falsurile va pot imbolnavi grav! Pentru cine vrea detalii unde sa gaseasca Superslim de calitate pe privat poata da mesaj ! Oricum detalii gasiti si la super_slimm100@yahoo.com
doodolina
Postat pe 12 Mai 2009 07:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Earn 25 $ per hour 4 De la: Dontyyy 12 Ianuarie 2010 13:27
ce sa fac? 34 De la: yumalai 1 Iunie 2010 09:00
cine ma ajuta si pe mine???unde pot gasi sa cumpar un manechin de croitorie reglabil?? 20 De la: alejandra_scumpika 3 Decembrie 2015 08:01
un sfat? 32 De la: kudika057068 12 Mai 2011 11:53
aerobic 13 De la: mirabela30 19 August 2009 16:11