Setari Cookie-uri

trebuie neaparat sa te epilezi inghinal??

am si eu o dilema........dak nu ma epilez inghinal....acolo jos....ci il mentin la o lingime rezonabil de mik......sa zicem max 1 cm.......;)).....oare ce o sa zica prietenul meu despre asta...ca pp ca urmeaza sa fac sex..in curand...;)).........o sas ma priveasca ciudat.....................???......dar doare rau si nu vreau sa ma epilez.................:(( ...help....
tanila
Postat pe 17 Ianuarie 2009 14:38
hai tu ca nu trebuie ...îl laºi sa creascã si-l faci codite....mai pui si niºte bilute si ai sa vezi ce mãmoasa eºti...

pai chiar aºa ..vroiai sa deschizi si tu un topic si nu ºtiai cu ce...

si pana la urma despre ce film vorbeam???
mafia_nrr1
Postat pe 17 Ianuarie 2009 14:44
mai era pe undeva un topic despre epilatii, poate ar trebui sa arunci acolo o privire, insa eu nu recomand alte metode de epilare in afara de ceara. e dureros, dar practicat des, te obisnuiesti f bine. noi n-avem de unde sa-ti spunem daca prietenul tau o sa se uite ciudat la tine sau nu. habar n-am... fiecare cu gusturile lui. daca tu, care esti prietena lui nu stii, atunci cum sa o facem noi? unii prefera "vegetatie", altii neted ca-n palma. in principiu, igiena e cea mai importanta

Postat pe 17 Ianuarie 2009 14:46
aaaa si o mica nelamurire.. de ce naiba ai postat la "iubiri imposibile" topicul asta? sau crezi ca daca n-o sa fii epilata va fi imposibila dragostea voastra?

Postat pe 17 Ianuarie 2009 14:49
Te poti epila cu crema, aia nu doare !

Postat pe 17 Ianuarie 2009 15:28
De la: tanila, la data 2009-01-17 14:38:59am si eu o dilema........dak nu ma epilez inghinal....acolo jos....ci il mentin la o lingime rezonabil de mik......sa zicem max 1 cm.......;)).....oare ce o sa zica prietenul meu despre asta...ca pp ca urmeaza sa fac sex..in curand...;)).........o sas ma priveasca ciudat.....................???......dar doare rau si nu vreau sa ma epilez.................:(( ...help....


Crede-ma pe cuvant: e mai frumos sa te epilezi decat sa lasi parul sa creasca acolo,indiferent ca il mentii la o lungime de 1cm. Are un alt aspect,mai ingrijit si e mai placut la atigere. Parerea mea...e sa nu-l lasi sa te cunoasca inca de la inceput neepilata.
lil_devil
Postat pe 17 Ianuarie 2009 15:33
io zic ca da
cinealtcineva
Postat pe 1 Martie 2009 14:02
Incearca sa te epilezi si o sa vezi c-o sa-ti placa mai mult asa :P La un salon, cu ceara traditionala, putina durere mai ales ca va fi prima data si gata.Vei zambit dupa Hai pupici!
Raluca_SA
Postat pe 17 Octombrie 2009 13:34
ia inainte ceva sa te anesteziezi si apoi....... la jumuleala
blussy
Postat pe 29 Octombrie 2009 19:18
De cand citesc forumul asta,am crezut ca le-am vazut pe toate...dar vad ca nu ..inca mai sunt.
Cat creier sa ai sa pui o asemenea intrebare pe un forum,pe tine chiar nu te duce capul ce sa faci,trebuie sa te sfatuiasca altii???
Poate dupa tine e ok sa te tunzi la schimbarea anotimpurilor....
aandaa
Postat pe 29 Octombrie 2009 19:36
De la: tanila, la data 2009-01-17 14:38:59am si eu o dilema........dak nu ma epilez inghinal....acolo jos....ci il mentin la o lingime rezonabil de mik......sa zicem max 1 cm.......;)).....oare ce o sa zica prietenul meu despre asta...ca pp ca urmeaza sa fac sex..in curand...;)).........o sas ma priveasca ciudat.....................???......dar doare rau si nu vreau sa ma epilez.................:(( ...help....






... ... doamne fereste ce oameni rai ... mai fata O SA IL ARDA CU BRICHETA ... cum sa ajungi o asa ciudata ...
marco918
Postat pe 29 Octombrie 2009 19:45
... dar daca nu ii place ce ai pe cap ? ... sau in cap ? ... razi tot ? ... ... il hombre pe ce baza te ''iubeste'' ...
marco918
Postat pe 29 Octombrie 2009 19:45
De la: tanila, la data 2009-01-17 14:38:59am si eu o dilema........dak nu ma epilez inghinal....acolo jos....ci il mentin la o lingime rezonabil de mik......sa zicem max 1 cm.......;)).....oare ce o sa zica prietenul meu despre asta...ca pp ca urmeaza sa fac sex..in curand...;)).........o sas ma priveasca ciudat.....................???......dar doare rau si nu vreau sa ma epilez.................:(( ...help....

Ma fata, tu la 22 de ani serios pui intrebarea asta? Tu pana la 22 de ani nu te-ai epilat inghinal? Stii faza din Scary Movie cu tipa, tipul si liliecii care ieseau din "tufisurile" ascunse? Ei bine, tocmai ai un preview
RuxandraMB
Postat pe 29 Octombrie 2009 21:49
De la: RuxandraMB, la data 2009-10-29 21:49:20
De la: tanila, la data 2009-01-17 14:38:59am si eu o dilema........dak nu ma epilez inghinal....acolo jos....ci il mentin la o lingime rezonabil de mik......sa zicem max 1 cm.......;)).....oare ce o sa zica prietenul meu despre asta...ca pp ca urmeaza sa fac sex..in curand...;)).........o sas ma priveasca ciudat.....................???......dar doare rau si nu vreau sa ma epilez.................:(( ...help....

Ma fata, tu la 22 de ani serios pui intrebarea asta? Tu pana la 22 de ani nu te-ai epilat inghinal? Stii faza din Scary Movie cu tipa, tipul si liliecii care ieseau din "tufisurile" ascunse? Ei bine, tocmai ai un preview





... ... muppets show ... ""tu pina la 22 de ani nu te-ai epilat inghinal "" ... ... eu stiam ca de cind s-a inventat SAPUNUL nu e ''obligatoriu'' sa te epilezi inghinal ... ... mai ales cind exista un disconfort ... ma intreb ... ce ar face roxi pe la 35 de ani ? ... o trepanatie completa ?!!! ... ... e haios sa vezi ca o intrebare prosteasca provoaca mult mai multe raspunsuri prostesti ...
marco918
Postat pe 30 Octombrie 2009 01:12
1. Sper ca atunci cand ai scris "roxi" nu te-ai referit la numele meu, care este Ruxandra, prescurtarea fiind, asadar, Ruxi.
2. Sapunul era inventat si pe vremea cand nobilii purtau perucile alea mari si albe sub care colcaiau paduchii si alte dihanii asemanatoare, asadar era un beneficiu de care oamenii alegeau sa nu profite pentru ca le crea DISCONFORT. Prin extrapolare, ceara epilatoare este un alt beneficiu care din punctul meu de vedere, da, este obligatoriu.
3. Ne faci cumva marturisirea indirecta ca faci parte din procentul acela de femei pe care il vedem la plaja vara si care ar aduce o contributie considerabila unei gradini de zarzavaturi (de pilda, marar, leustean, patrunjel, in functie de forma si dimensiune)?
RuxandraMB
Postat pe 31 Octombrie 2009 21:10
raspuns: DA!
greierash_is_back
Postat pe 31 Octombrie 2009 21:46
Refuz sa cred ca pana la varsta asta nu te-ai epilat inghinal si mai si vb despre "rezonabila" dimensiune de 1 cm...Cum dracu' un centimetru??? Subscriu la faza cu Scarry Movie si tufisurile
ffbianca85
Postat pe 12 Noiembrie 2009 13:52
De la: tanila, la data 2009-01-17 14:38:59am si eu o dilema........dak nu ma epilez inghinal....acolo jos....ci il mentin la o lingime rezonabil de mik......sa zicem max 1 cm.......;)).....oare ce o sa zica prietenul meu despre asta...ca pp ca urmeaza sa fac sex..in curand...;)).........o sas ma priveasca ciudat.....................???......dar doare rau si nu vreau sa ma epilez.................:(( ...help....

uh ...iti dai seama o sa fi din anii 60...fata acum e la moda sa fi bebeu....pune mana si da jos padurea ca fuge baiatul ...daca nu te epilezi cu ceara..exista crema...da fa ceva
cristiana_cris
Postat pe 12 Noiembrie 2009 16:19
De la: ffbianca85, la data 2009-11-12 13:52:08Refuz sa cred ca pana la varsta asta nu te-ai epilat inghinal si mai si vb despre "rezonabila" dimensiune de 1 cm...Cum dracu' un centimetru??? Subscriu la faza cu Scarry Movie si tufisurile

da tare....ai da cu f....peste ochi
cristiana_cris
Postat pe 12 Noiembrie 2009 16:21
Si ce legatura are cu topicul?
Sa ma gandesc, daca nu te epilezi, posibil sa nu ai parte de iubirea vietii tale?!
Hmm...da... ce pot sa zic...
danyelica
Postat pe 15 Noiembrie 2009 14:18
Tare!!!! Poti sa-l lasi sa creasca nestingherit si sa folosesti alt orificiu ca acolo nu creste asa de des si poate atunci o sa-si aiba rost si topicul tau la ''iubiri imposibile''.
yamuna
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:02
De la: yamuna, la data 2009-11-15 16:02:41 Tare!!!! Poti sa-l lasi sa creasca nestingherit si sa folosesti alt orificiu ca acolo nu creste asa de des si poate atunci o sa-si aiba rost si topicul tau la ''iubiri imposibile''.

ce orificiu ?
yumy
Postat pe 15 Noiembrie 2009 16:06
da....sunt sigura k o sa ti fie mai bn dupa
kudika097635
Postat pe 26 Decembrie 2009 23:13
Socant !
Skittles
Postat pe 8 Noiembrie 2010 22:52
De la: Skittles, la data 2010-11-08 22:52:12 Socant !


Da, socant sa citesti un topic din 1900, toamna:))
Socant de-a dreptu' ca nu te-ai uitat la data cand a fost ultimul post.
stem_29
Postat pe 8 Noiembrie 2010 23:14
Nu domnisoara nu te epila... lasa sa iti creasca o tufa si dupaia intri akolo cu masina de tuns iarba e mai simplu... ce naiba "doare"
DanielaGoia
Postat pe 15 Februarie 2011 14:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Amanta..sau fara o relatie serioasa! 47 De la: mikixsempre 21 Ianuarie 2010 12:14
Prieteni..sau mai mult de atat? 7 De la: kudika030058 27 Mai 2009 17:34
hope... 23 De la: kudika355054 19 Iulie 2011 20:00
Iubesc un Rac capricios 19 De la: Max2 17 Noiembrie 2011 23:14
sunt gravida cu nepotul meu de gradul 3 176 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:47