Setari Cookie-uri

COMUNITATEA FETELOR SUPER TARI...ORICE SUBIECT!!!

salut
Calypso23
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:28
De la: ciquy, la data 2009-01-19 17:27:12poti sa ramai,nu ai dc sa pleci:*:*:*:*
Saru' mana!
emilia84
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:30
Buna!

Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:30
tocmai de asta am deschis topicul,oricine e binevenit... puteti sa dechideti orice subiect,k chiar am chef de vb azi...mai ales i sunt cu sesiunea am luat o pauza mika de la invatat!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:32
aici se discuta de?
Calypso23
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:32
Buna fetelor!
emilia84
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:33
pai inka de nimik dar poti sa citesti si pagina cealalta...poate ai cevca de zis sa nu pierzi firul
SweetHappyButterfly
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:33
Si eu sunt tot intr-o pauza...:)

Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:34
De la: ciquy, la data 2009-01-19 17:32:05tocmai de asta am deschis topicul,oricine e binevenit... puteti sa dechideti orice subiect,k chiar am chef de vb azi...mai ales i sunt cu sesiunea am luat o pauza mika de la invatat!!!!

AAAooleoo! Si eu sunt in sesiune dar nu am chef sa invatz!
emilia84
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:34
sesiunea asta ma omoara...mai ales k sunt in primul an....si nu stiu mai nimik despre examene....si nici nu mi place economia
SweetHappyButterfly
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:35
..dap..de fiecare data cand am de invatat...brusc ma apuca cheful de altceva....si uite asa am ajuns pe forum

Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:36
da.... si mie mi e lene
Calypso23
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:37
buna fetelor can i join?
RoxanaAdela
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:38
Si pe mine la fel, cand ma apuc de invatzat ma pun sa fac tot felu de lucruri numai de invatzat nu
Nu stiu ce sa fac ca sa-mi vina chefu!
Aleoooo! Ce ma fac?! Miercuri am examen!
emilia84
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:38
si mieeeeeeeee..mai am 3 zile pana la examen si nu stiu mare lucru...cred k se preconizeaza o restanta mika
SweetHappyButterfly
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:40
Salut Roxana!

Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:40
Eu am maine examen.....invat la noapte..de aia exista...:d

Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:40
da roxana adela..buna si pe mine ma cheama tot adela:P
SweetHappyButterfly
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:41
ce dragut,mie imi place mult numele de adela,dar toata lumea imi spune roxx,.
RoxanaAdela
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:46
eu am username-ul ciquy pi k asa mi zicea mami knd eram mika
SweetHappyButterfly
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:49
poi suntem despartiti din moment ce i-am spus k nu ma intorc curand...si atat timp care a trecut......dar dk stau mai bine si ma gandesc .... poate ma minteam sigura poate numai eu il iubeam el poate nici nu ma iubea asa qm eu am faqt-o.......pt k at knd eram q el nu ma simteam chiar bine mereu plangea sufletul in mine pt k nu era genu romantic era foarte rece....si doar knd ma vedea k plang(ajunsesem foarte emotiva) ma alinta(plangeam bineinteles din kuza lui)sau knd ieseam in oras nu intervenea knd prieteni lui glumeau aiurea nush park eram singura in relatia aia....si poate dk facea m mult nu m plekm.....aaaaa...si ink ceva foarte greu pt mine am ajuns sa cred k poate sunt paranoica de fapt sunt un pic si nesigura,foarte nesigura pe mine.......multe lucruri nu le fac de teama sa nu ma fac de ras.....am ajuns sa evit locurile aglomerate ma simt timorata knd intru intro discoteca parca as fi speriata de bombe asa mi se intampla si knd ieseam q ex-ul meu impreuna q amici de ai lui...mi se parea ca toti au ceva cu mine k ma resping....nush cred k innebunesc,,,,am ajuns opusul a tot ce eram odata am ajuns o plangacioasa o speriata si o sociopata si nu inteleg de ce pt k nu eram asa inainte probabil unele esecuri pe care le-am avut anul trecut au o vina?multumesc mult

Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:51
cred k te simti aa pentru k ai plecat si acolo esti singura...nu te mai gandi la el si incearca sa profiti de plecarea ta sa vizitezi locuri,sa mergi la cumparaturi,sa te plimbi.....
SweetHappyButterfly
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:54
De la: mindeminde82, la data 2009-01-19 17:51:28poi suntem despartiti din moment ce i-am spus k nu ma intorc curand...si atat timp care a trecut......dar dk stau mai bine si ma gandesc .... poate ma minteam sigura poate numai eu il iubeam el poate nici nu ma iubea asa qm eu am faqt-o.......pt k at knd eram q el nu ma simteam chiar bine mereu plangea sufletul in mine pt k nu era genu romantic era foarte rece....si doar knd ma vedea k plang(ajunsesem foarte emotiva) ma alinta(plangeam bineinteles din kuza lui)sau knd ieseam in oras nu intervenea knd prieteni lui glumeau aiurea nush park eram singura in relatia aia....si poate dk facea m mult nu m plekm.....aaaaa...si ink ceva foarte greu pt mine am ajuns sa cred k poate sunt paranoica de fapt sunt un pic si nesigura,foarte nesigura pe mine.......multe lucruri nu le fac de teama sa nu ma fac de ras.....am ajuns sa evit locurile aglomerate ma simt timorata knd intru intro discoteca parca as fi speriata de bombe asa mi se intampla si knd ieseam q ex-ul meu impreuna q amici de ai lui...mi se parea ca toti au ceva cu mine k ma resping....nush cred k innebunesc,,,,am ajuns opusul a tot ce eram odata am ajuns o plangacioasa o speriata si o sociopata si nu inteleg de ce pt k nu eram asa inainte probabil unele esecuri pe care le-am avut anul trecut au o vina?multumesc mult

Incearac sa itzi recaptzi increderea in tine! Si primul pas in a fi mai puternica as fi sa nu mai evitzi spatzille aglomerate, si sa nu mai aratzi niciodata ca esti timida.

emilia84
Postat pe 19 Ianuarie 2009 17:57
da emi ai dreptate...sunt sigura k acolo ar multe de facut,o tara noua,lume noua....
SweetHappyButterfly
Postat pe 19 Ianuarie 2009 18:01
acum am dat d topicul asta........buna ideea ta ciquy................,,.........am si io loc?
nirvana_cukramel
Postat pe 19 Ianuarie 2009 19:18
hmhmhmhmh................oare ce vor barbatii.........fete rele sau fete bune......

............virgine sau....
.....experimentate..........sau ce le cade.........








nirvana_cukramel
Postat pe 19 Ianuarie 2009 19:35
De la: nirvana_cukramel, la data 2009-01-19 19:35:20hmhmhmhmh................oare ce vor barbatii.........fete rele sau fete bune......

............virgine sau....
.....experimentate..........sau ce le cade.........









ei vor doar o gaura
kitty_krieger
Postat pe 19 Ianuarie 2009 19:59
Cum faceti sa va vina cheful de invatat ?

Postat pe 19 Ianuarie 2009 20:08
buna nirvana...da ai loc si tu,bineinteles...pai eu cred k ei prefera fetele rele,sau ma rog,eu stiu k in ziua de azi un barbat fuge de o femeie frumoasa,cu cariera si independente...pentru k ei sunt complexati de aceste femei...idioti orikml....unul s a desp de mine din cauza k cik el nu ma merita...anyway...si in privinta invatatului nu stiu ce sa zic sunt in aceeasi situatie
SweetHappyButterfly
Postat pe 19 Ianuarie 2009 20:56
Nu am absolut niciun chef...iar o sa stau noaptea :)) o sa imi aud vecinii cum si-o trag iar eu invat :))

Postat pe 19 Ianuarie 2009 21:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cat de mult greseste o femeie maritata , cand spune ca s-a indragostit de alt barbat , insurat si el 14 De la: alina02 30 Aprilie 2009 21:15
ajutooooorrrrrrrrrrrr 7 De la: nicusor 27 Martie 2009 19:56
:neata soareeE:X 34 De la: MissMe2 24 Aprilie 2009 14:16
CUM POTI FACE UN BARBAT FERICIT????? 98 De la: kiana09 11 Ianuarie 2010 07:57
Oare am nevoie de ajutor specializat? 21 De la: Janinne2 28 Martie 2009 09:50