Setari Cookie-uri

Nu vrea sa muncesca!!!

Nu merita sa pierdem timpul incercand sa schimbam caractere, oricat de dragi ne-ar fi cei in cauza.
Daca defectele lor nu deranjeaza f tare, ii acceptam asa cum sunt. Toti avem defecte mai mai mari sau mai mici. In conditiile in care comportamentul acestora se rasfrange asupra noastra neplacut,... adio si n-am cuvinte!
Nici nu putem incerca la nesfarsit sa-i tinem langa noi, indiferent de rolul lor in viata noastra ( ma refer la sot, amant, prieten , etc)Mai devreme sau mai tarziu vor exista reprosuri ca au fost constransi , ca le-a fost mila, ca nu au avut de ales...Cine are nevoie de toate astea?
veta_13
Postat pe 9 Februarie 2009 15:04
de obicei barbatii se simt "prost" cand o femeie aduce mai multi bani ca el dar el e.......
everything_for_you
Postat pe 27 Martie 2009 15:09
trezeste-l la viata..... spune-i ca asa nu se mai poate mai bine ne despartim....tu nu esti barbat? unde iti e rolul tau aici?si care e? intrebari deastea ii poti pune sa simta si el un impuls......poate e o fire delasatoare si are nevoie sa fie impins putin de la spate.....

Postat pe 20 Mai 2009 13:49
Vai dar ce dragut,ti-a spus ca poti sa pleci daca nu-ti convine....Cred ca trebuie sa-l asculti,el sta ca un parazit,tu esti activa si ai nevoie de un om la fel de activ langa tine.Eu zis sa-l lasi in pace,paraseste-l si spune-i si de ce,in timp ori va deveni altul si isi va da seama de ceea ce a facut ori va continua sa fie asa si il va lua alta tipa in primire,o alta victima binenteles.... succes sper sa se remedieze totusi cumva situatia,tu stii ce persoana vrei sa ai langa tine
Lady_Gaga9
Postat pe 8 Iunie 2009 17:52

Am si eu o cunostiinta ca se plangea ca prietenul ei nu are ambitie, nu vrea sa faca bani, nu ii ofera o perspectiva de viitor, ca sa aflu pana la urma ca el a cumparat apartament, masina, castiga de cateva ori mai mult ca ea, dar din pacate ii lipseste "ambitia" de a castiga mai multi bani pentru a face leasingul la Chrylseru' 300c pe care domnisoara il viseaza.
Iradiatu_
Postat pe 9 Iunie 2009 09:48
tipa a deschis topicul in ianuarie..poate ar trebui sa o intrebam deja ce'a facut ...
inna_1688
Postat pe 9 Iunie 2009 13:12
Pt Iradiatu:Toate le-a facut incet,sigur si in secret dar mai rar oameni de acest gen,din pacate cei mai multi raman la conditia lor umila
Lady_Gaga9
Postat pe 9 Iunie 2009 16:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
penibilul :( 12 De la: Summer_ 2 Septembrie 2009 18:50
Pareri :) 12 De la: surubelnita 28 Decembrie 2014 10:45
De ce sunt asa multe fete obsedate de prietenii lor? 9 De la: karla_08 11 Iunie 2009 11:38
"TE IUBESC ALEX " 45 De la: dontworibehapi 16 Septembrie 2011 20:30
Relatie serioasa... 26 De la: piscolino 19 Septembrie 2011 10:50