Setari Cookie-uri

despre penisul perfect

pai inca nu te-ai prins????? LUNG, TARE SI TRICOLOR !!!!!! perversa stie....

iris, permanent sau nu, imparte cu altii, draga mea ca iar pun bot ca si cu pijamalele alea cu autograf
Lulli
Postat pe 26 Ianuarie 2009 16:52
De la: Luli2, la data 2009-01-26 16:52:01pai inca nu te-ai prins????? LUNG, TARE SI TRICOLOR !!!!!! perversa stie....

iris, permanent sau nu, imparte cu altii, draga mea ca iar pun bot ca si cu pijamalele alea cu autograf


offf...ooffff...oooffff......suferinda mica !!!!!.......
etta
Postat pe 26 Ianuarie 2009 17:57
eu suferinda, da iris fara suflet!
Lulli
Postat pe 26 Ianuarie 2009 18:01
De la: Luli2, la data 2009-01-26 18:01:52eu suferinda, da iris fara suflet!


apai treci si tu pe la Targoviste.......ca mai am pijamale de rezerva !!!!........ .....gasim noi ceva .......
etta
Postat pe 26 Ianuarie 2009 18:05
De la: alinaalex, la data 2009-01-26 14:42:08hai mai fetelor... iar v-ati pierdut in detalii... pana la urma cum trebuie sa arate?! eu chiar asteptam un raspuns... ca sa stiu ce sa caut...
tot nu gasisi? noi ne perduram in detalii dar tu te pierdusi printre ele......... bag seama!
FRANNNCE
Postat pe 26 Ianuarie 2009 18:22
ala ridicat mereu, gata de actiune oricand, indiferent de culoare, marime, locuk unde este depozitat...trebuie doar atentie sa ai lubrifiant langa, pty orice eventualitate, si logic: BATERII NOI...nu de alta dar dc ai de gand sa folosesti unul neelectric risti sa faci scurt la mana...

mirelacm
Postat pe 26 Ianuarie 2009 22:13
sunt surprinsa de reactia "prompta"pe care a-ti avut-o fata de tema deschisa de mine.Am vrut sa vad viteza de reactie a frustratilor sexual plecand de la premiza "freud-iana"ca cel mai dezvoltat instinct uman este cel sexual.Sa demonstrat astfel(cel putin la cei care au reactionat) ca omul nu prea este capabil sa abordeze o tema ca asta decat avand o reactie "instinctual-animala", care nu ne aduce nici un plus de valoare "speciei umane".De ce spun "frustratilor sexuali",pai pt ca doar cei frustrati ar reactiona asa repede si mai ales de asa maniera la un asemenea experiment.Va multumesc pt sprijinul acordat la efectuarea acestui experiment!
theodora_annalisa
Postat pe 27 Ianuarie 2009 00:21
De la: TM2051330, la data 2009-01-27 00:21:09sunt surprinsa de reactia "prompta"pe care a-ti avut-o fata de tema deschisa de mine.Am vrut sa vad viteza de reactie a frustratilor sexual plecand de la premiza "freud-iana"ca cel mai dezvoltat instinct uman este cel sexual.Sa demonstrat astfel(cel putin la cei care au reactionat) ca omul nu prea este capabil sa abordeze o tema ca asta decat avand o reactie "instinctual-animala", care nu ne aduce nici un plus de valoare "speciei umane".De ce spun "frustratilor sexuali",pai pt ca doar cei frustrati ar reactiona asa repede si mai ales de asa maniera la un asemenea experiment.Va multumesc pt sprijinul acordat la efectuarea acestui experiment!


tu chiar crezi ca subiectul tau a creat erectii salbatice?

avatarul meu ce dracu o mai fi provocat atunci?

mai fa un experiment desteaptooooooo

Postat pe 27 Ianuarie 2009 00:25
Normal ca am reactionat cand am auzit despre penisul perfect ! Am reactionat pt ca acest topic se inscrie in acelea penibile, intrucat nu exista penis perfect ! Daca mie mi se pare perfect ala de 17 cm nu inseamna ca iti place si tie, poate vrei mai mare !
Astfel, inainte de a ne numi frustrati sexuali, mai bine te dai cu capul deperete o data, sa fortezi sinapsele neuronilor obositi, deschizi alt topic mai putin prostesc si uitam de toate acestea !

Postat pe 27 Ianuarie 2009 00:26
Normal ca am reactionat cand am auzit despre penisul perfect ! Am reactionat pt ca acest topic se inscrie in acelea penibile, intrucat nu exista penis perfect ! Daca mie mi se pare perfect ala de 17 cm nu inseamna ca iti place si tie, poate vrei mai mare !
Astfel, inainte de a ne numi frustrati sexuali, mai bine te dai cu capul deperete o data, sa fortezi sinapsele neuronilor obositi, deschizi alt topic mai putin prostesc si uitam de toate acestea !

Postat pe 27 Ianuarie 2009 00:26
De la: TM2051330, la data 2009-01-27 00:21:09sunt surprinsa de reactia "prompta"pe care a-ti avut-o fata de tema deschisa de mine.Am vrut sa vad viteza de reactie a frustratilor sexual plecand de la premiza "freud-iana"ca cel mai dezvoltat instinct uman este cel sexual.Sa demonstrat astfel(cel putin la cei care au reactionat) ca omul nu prea este capabil sa abordeze o tema ca asta decat avand o reactie "instinctual-animala", care nu ne aduce nici un plus de valoare "speciei umane".De ce spun "frustratilor sexuali",pai pt ca doar cei frustrati ar reactiona asa repede si mai ales de asa maniera la un asemenea experiment.Va multumesc pt sprijinul acordat la efectuarea acestui experiment!

experiment??? cred k nu cunosti notiunea de experiment...in fine...cand ma gandesc k ai numa juma de neuron si mai esti si din Tm imi vine sa plang...frustrata mik in cautare de falus cat mai mare ce esti
bruneagra25
Postat pe 27 Ianuarie 2009 08:25
TM2051330 Data: 2009-01-27 00:21:09
sunt surprinsa de reactia "prompta"pe care a-ti avut-o fata de tema deschisa de mine.Am vrut sa vad viteza de reactie a frustratilor sexual plecand de la premiza "freud-iana"ca cel mai dezvoltat instinct uman este cel sexual.Sa demonstrat astfel(cel putin la cei care au reactionat) ca omul nu prea este capabil sa abordeze o tema ca asta decat avand o reactie "instinctual-animala", care nu ne aduce nici un plus de valoare "speciei umane".De ce spun "frustratilor sexuali",pai pt ca doar cei frustrati ar reactiona asa repede si mai ales de asa maniera la un asemenea experiment.Va multumesc pt sprijinul acordat la efectuarea acestui experiment!


prompt ar avea sinonimele: grabnic, imediat, neîntârziat, operativ, rapid deci cu ghilimelele respective ai gresit ...se intelege altceva din cum ai scris tu si cred ca nu ceea ce ai vrut defapt sa exprimi...

"premisa freudianã" corect si nu "premiza "freud-iana" "

si asta numesti tu experiment? ce ar fi sa experimentezi propriile reactii la vederea unul falus "perfect"...eventual la vederea celui pe care il ai bine ascuns intr un sertar, pe sub nu stiu ce haine...ca doar cineva, cum ai spus si tu, frustrat/a sexual ar deschide un asa topic...
mirelacm
Postat pe 27 Ianuarie 2009 16:15
P. S se pare ca si de aceasta data tot promptitudine ai primit...
mirelacm
Postat pe 27 Ianuarie 2009 16:17
din kte stiam nu exista nici barbat perfect da barem penis perfect:)))))))
alina_luminita
Postat pe 27 Ianuarie 2009 16:18
De la: theodora_annalisa, la data 2009-01-25 17:56:04eu personal nu stiu cum arata penisul "perfect",v-as ruga sa i-mi dati o parere despre acest subiect


Intrebati-o pe iubita mea.....ea stie cu siguranta ...
castellocostellini
Postat pe 17 Februarie 2009 16:17
De la: missalexandra, la data 2009-01-26 14:42:08hai mai fetelor... iar v-ati pierdut in detalii... pana la urma cum trebuie sa arate?! eu chiar asteptam un raspuns... ca sa stiu ce sa caut...


Nu mai cauta , daca vrei sa gasesti trebuie sa inveti sa dai si sa primesti...!!!
castellocostellini
Postat pe 17 Februarie 2009 16:19
Eu cred ca de fapt tu nu sti ce iti doresti.
Penisul perfect e de fapt ala care iti lipseste tie atat timp cat ala la are ai acces acum e deficitar sau nu e insotit de un purtator cu creier
madcmd
Postat pe 14 Martie 2009 13:05
bai esti penibila
cred ca esti complexata rauuuuuuuu.
ce naiba subiect e asta?
am si eu o intrebare pentru tine:
tu te simti satisfacuta cu iubitul tau in pat?
bebe_lush_ul
Postat pe 24 Aprilie 2009 12:52
da....chiar a fost amuzanta discutia voastra pana cand s-a vorbit de oameni frustrati...sunt doua lucruri care trebuiesc spuse si sunt f adevarate
1. sexul este un reflex arhaic. ni l-a lasat Dumnezeu sa-l folosim ca sa ne inmultim, numai ca noi am constientizat si placerea din timpul actului sexual. asta ne diferentiaza de animale dar reflexul tot de la mama lui vine....mama lui de instinct
2. tot timpul omul va tinde spre perfectiune...si daca ii place ceva foarte mult va vrea mai mult.
si apropo...daca ai avut marfa buna...si apoi dai peste o marfa mai putin buna, normal ca ai sa te zbati sa primesti iar ceva bun, depinde de experienta.
as mai spune ceva...discutia asta seamana cu discutiile pe care le avem noi studentii de la medicina inainte de examene, cand stai cate o zi intreaga si astepti si ca sa nu te stresezi faci bascalie...asta nu inseamna ca suntem frustrati.
n-ati pomenit de Bebe Mihaescu pe aici. eu as zice sa desenati un penis cu tot cu testicule, asa cum vi-l imaginati voi ca ar fi perfect(asta ne-a pus el prin anul 2 sa facem la un curs). ar mai trebui un psiholog care sa descrie forma, pozitia...si caracteristicile organului cu pricina, lucruri care vor caracteriza desenatorul si ceea ce-si doreste.
numai bine
sempronia
Postat pe 24 Aprilie 2009 13:03
Ce naiba subiect este asta??cred ca este mult prea intim sa ne spalam astfel de rufe pe forum.Nu sunt nici frustrata si nici nu duc lipsa de sex.........dar consider ca este fff nepotrivit subiectul.
butterfly_sound_of_love
Postat pe 25 Aprilie 2009 14:56
Gen perfect, gen hidrogen.
servetel
Postat pe 28 Aprilie 2009 00:38
http://farm4.static.flickr.com/3224/2851219791_26505da6d2.jpg
Diavolyta_
Postat pe 28 Aprilie 2009 00:50
De la: theodora_annalisa, la data 2009-01-27 00:21:09sunt surprinsa de reactia "prompta"pe care a-ti avut-o fata de tema deschisa de mine.Am vrut sa vad viteza de reactie a frustratilor sexual plecand de la premiza "freud-iana"ca cel mai dezvoltat instinct uman este cel sexual.Sa demonstrat astfel(cel putin la cei care au reactionat) ca omul nu prea este capabil sa abordeze o tema ca asta decat avand o reactie "instinctual-animala", care nu ne aduce nici un plus de valoare "speciei umane".De ce spun "frustratilor sexuali",pai pt ca doar cei frustrati ar reactiona asa repede si mai ales de asa maniera la un asemenea experiment.Va multumesc pt sprijinul acordat la efectuarea acestui experiment!
fetica nu mai fa pe pisoloaga cu noi ca la asa intrebare asa raspunsuri ai primit! sper intre timp sa te fi satisfacut vreunul cu chestie de cal ..........nu de alta dar trebuie sa-ti reuseasca experimentul!
FRANNNCE
Postat pe 6 Iulie 2009 19:10
De la: theodora_annalisa, la data 2009-01-25 17:56:04eu personal nu stiu cum arata penisul "perfect",v-as ruga sa i-mi dati o parere despre acest subiect
un penis perfect e acel ce satisface o femeie cum trebuie
kudika375475
Postat pe 10 Martie 2011 20:26
kudika375475
Postat pe 10 Martie 2011 20:29
cum nu exista femeie perfecta asa nui nici un penis perfect si daca o femeie vrea sa ancerce mai multe nu are de cat cu nui o alta placere sa-u durere dar dupa parerea mea un penis perfect e acel ce asi satisface partenera bine
kudika375475
Postat pe 10 Martie 2011 20:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbati vs femei 40 De la: micnegrusiurat4 9 Iulie 2009 10:02
fani depeche mode? 35 De la: Lillix 15 Iulie 2009 11:51
Echipa Kudika iti ureaza Craciun Fericit! 5 De la: OanaTrifu 27 Decembrie 2015 18:28
Pedeapsa cu moartea,da sau nu ?! 58 De la: diana1981 28 Iulie 2009 16:41
donez lob ficat ab4 .pot ajuta pe cei care au nevoie si au alta gr. sanguina 1 De la: shogun23 4 Mai 2012 09:53