Setari Cookie-uri

vrea cu alta

hai ma lasi??? daca nu vrei sex in 3 gata automat se duce cu alta ??? ce s-a intamplat cu chestia aia antica numita respect? ce ti-as face sa fii gagicul meu, mama mia !!!!!!
sab628
Postat pe 19 Aprilie 2009 17:09
pentru wideopen secret era ce scrie mai sus ! parerea mea e k daca barbatul vrea si iubita si alta p****, sa se duca la cealalta definitiv !
sab628
Postat pe 19 Aprilie 2009 17:10
De la: sarutama, la data 2009-01-29 13:51:49
De la: sensitive, la data 2009-01-28 15:16:15prietenu meu isi doreste o a doua persoana in patul nostru:((zice ca a inceput sa apara monotonia si asa si-ar reveni daca am face'o cu ink una.. ce sa fac?sunt geloasa si nu suport nici macar sa ca s'ar atinge alta de el..:((i-am zis daca tot isi doreste atat de mult sa o faca cu doua chiar daca a mai facut'o sa se duca la altele dar sa nu aflu eu..si el a zis ca nu vrea sa se duca la altele vrea doar cu mine si cu inca una..:(((si faza e ca la inceputul relatie noastre cel mai mult la atras faptul ca eram open mind in pat..dar..ce a patit oare????



si eu vreau asa ceva ,,, o a doua persoana in pat



uite, sensitive, zi-i sa se ia de mana cu "sarutama" [impreunat ] shi multa bafta.. daca vor senzatii TARI

....din ce zici tu, reiese ca nu tzi-ar placea o astfel de experientza

eu nu zic sa-l parasesti, fiindca daca nu ai facut-o cand tzi-a propus kestia aia odioasa, nush daca ai face-o k tzi-o spun eu...

dar macar gandeste-te la cat de scarbos ar fi... shi sigur ai regreta apoi...

in fine... daca o faci, esti fraiera ... n-are nicio legatura cu iubirea in cazul asta...

DAMN, GIRL.... DON'T DO IT!
Gianna_on_Kudika
Postat pe 19 Aprilie 2009 18:35

probabil te confunda amicul tau, de iti cere sa ii indeplinesti fanteziile erotice....scuze dar nu te merita! tu te-ai dedicat in totalitate lui iar el profita....
liliana_b2007
Postat pe 20 Aprilie 2009 14:58
De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-01-28 15:22:22
De la: sensitive, la data 2009-01-28 15:16:15prietenu meu isi doreste o a doua persoana in patul nostru:((zice ca a inceput sa apara monotonia si asa si-ar reveni daca am face'o cu ink una.. ce sa fac?sunt geloasa si nu suport nici macar sa ca s'ar atinge alta de el..:((i-am zis daca tot isi doreste atat de mult sa o faca cu doua chiar daca a mai facut'o sa se duca la altele dar sa nu aflu eu..si el a zis ca nu vrea sa se duca la altele vrea doar cu mine si cu inca una..:(((si faza e ca la inceputul relatie noastre cel mai mult la atras faptul ca eram open mind in pat..dar..ce a patit oare????

Propunei ca ti-ar place mai mult cu un alt barbat. Sa vezi ce zice. Sau sa o faceti cu o papusa din aia gonflabila.



dadadadaddada!!!! o sa vezi ca.i trece chefu de 3!
l_diana_c
Postat pe 20 Aprilie 2009 16:21
atat i`ar trebui sa`mi ceara asa ceva .. daca as fi in locul tau l`as castra
Diavolyta_
Postat pe 20 Aprilie 2009 16:25
n 3?....tb sa fi destul de tare sa faci asta,pt k la o adica nu tine doar de sex si atat....sau da,asta in cazul in care poti sa faci o oarecare abstractie de sentimente cand iti vezi iubitul ca o saruta p cealalta etc....altfel spus e dispus sa riste relatia voastra de dragul fanteziilor sexuale.sunt cat se poate de sanatoase,dar atata timp cat in patul tau mai vrei o a 2 a femeie....nimeni nu zice nu,dar niciodata cu riscul terminarii unei relatii.ar putea frumos sa isi satisfaca fantezia cu alte 2 .3..4...10 femei,dar sa expui relatia la asa ceva....cam nasol. .....daca tine la tine o sa iti inteleaga punctul tau de vedere......si cu monotonia.....de treaba asta tb sa te ocupi tu,pt k doar tu poti sa il faci sa renunte la ideea asta
adela_roxana
Postat pe 20 Aprilie 2009 20:58
De la: anderson, la data 2009-01-29 13:46:27nu incerca sa faci sex in 3 de dragul partenerului. Fa-o doar daca si tu iti doresti asa ceva, altfel o sa apara gelozia si multe reporsuri si uite asa se duce draku relatia
SIDONIA69
Postat pe 21 Aprilie 2009 05:05
ASAA este ! ce inseamna asta?lasa-l sa se duca de unde a venit,daca a inceput asa nu e bine,da-i papucii ptr ca se v a plictisi si de asta si cine stie ce mai vrea,nu este un partener sau viitor sot de incredere,lasa-l cat mai ai timp si nu-si bate jos mai mult de tine sau sentimentele tale.sau poate si tie iti place
angela_toader39
Postat pe 21 Aprilie 2009 09:46
Eu as zice altceva: cu siguranta 'barbatul' tau nu are destula imaginatie ca sa previna monotonia,rutina din pat..iar daca a intervenit si nu e in stare sa alunge monotonia,nu e de tine.Vad ca eziti,simplul gand ca ar fi o alta femeie in patul vostru iti displace.La ce iti mai trebuie sa te gandesti? Sa faci un asemenea compromis de dragul lui,a relatiei? Daca vei accepta,teoretic vorbind, oare mai departe ce va fi? Iti va cere sa locuiti cu inca 5 femei in casa? Absurd. Un asemenea lucru se face daca este dorit de ambii parteneri..lucru normal din punctul meu de vedere.Dar daca numai unul dintre voi are o retinere,cat de mica,v'a urma dezastrul.Garantat!
Mai discuta cu el..dar tind sa cred ca exista o oarecare incompatibilitate intre voi la capitolul asta.Gandeste'te bine ce iti doresti cu adevarat si pune accent pe asta. Toate cele bune si sper ca vei lua decizia corecta,in ce priveste persoana ta in primul rand.Pt ca tu esti pe primul loc.
lighton
Postat pe 21 Aprilie 2009 10:11
majoritatea au fantezi cu 2 tipe....insa ....doar vise...
poate vede prea multe filme deochiate
spunei si tu ca vrei cu 2....sa vezi ca nu ai mai place....asa se mai potoleste
pamela_1
Postat pe 21 Aprilie 2009 12:18
liza cu prietena ta sex?....uh....eu asi inebunii sa privesc cum o atinge pe una in fata mea
este exact cum imi baga un cutit in inima....
pamela_1
Postat pe 21 Aprilie 2009 12:23
antoanele...normal ca multe isi iubesc partenerii...poate prea mult...insa totul are limita...nu imparti iubirea cu prietenele...sau alte fete....eu una in aceasta situatie ..
pamela_1
Postat pe 21 Aprilie 2009 12:26
Mie mi s-a propus la un moment dat altceva. Sa fac eu sex cu o gagica si el sa stea si sa se uite. No way! Nu numai ca l-am refuzat, dar bietul baiat si-a cerut o gramada de scuze. Cum v-o fraierii unii pe voi, nu-nteleg!
Kathara
Postat pe 21 Aprilie 2009 12:31
ESTE NORMAL SA AIBA FANTEZII..TOTI BARBATII AU..INSA UNA ESTE SA VISEZI..UNA SA FACI
....NU STIU CUM LE PACALESC...INSA LA UNI LE MERGE
pamela_1
Postat pe 21 Aprilie 2009 12:44
eu una nu as face lucrul asta.sincer.ca sa ce?doar de dragul lui?si ca sa fie el fericit?pai daca nu esti fericit cu mine, du-te cauta-ti alta?ca doar nu il tine nimeni in loc...nu ma intereseaza...ca apoi sa-mi aduc eu aminte cum l-am vazut ca o saruta sau o mangaia pe alta..si sa am cosmauri..lasa...am destule probleme si cosmaruri...nu am nevoie de altele in plus...vrei chestia asta...du-te dragule la alta care iti accepta si lasa-ma pe mine asa ne open mainded cum sunt...clar..no way..tu faci cum vrei....dar ...
MissMe2
Postat pe 21 Aprilie 2009 14:58
deja e un nesimtit daca iti cere asa ceva... unde e respecu?
_dulcik_
Postat pe 23 Aprilie 2009 10:46
De la: sab628, la data 2009-04-19 17:10:40pentru wideopen secret era ce scrie mai sus ! parerea mea e k daca barbatul vrea si iubita si alta p****, sa se duca la cealalta definitiv !

Ce bine ca nu sunt iubitul tau!
wideopensecret
Postat pe 23 Aprilie 2009 16:32
De la: sensitive, la data 2009-01-28 15:16:15prietenu meu isi doreste o a doua persoana in patul nostru:((zice ca a inceput sa apara monotonia si asa si-ar reveni daca am face'o cu ink una.. ce sa fac?sunt geloasa si nu suport nici macar sa ca s'ar atinge alta de el..:((i-am zis daca tot isi doreste atat de mult sa o faca cu doua chiar daca a mai facut'o sa se duca la altele dar sa nu aflu eu..si el a zis ca nu vrea sa se duca la altele vrea doar cu mine si cu inca una..:(((si faza e ca la inceputul relatie noastre cel mai mult la atras faptul ca eram open mind in pat..dar..ce a patit oare????


am o bucata papusa ...........o vrei?
just_heaven
Postat pe 23 Aprilie 2009 16:35
hahaha e foarte bine !
sab628
Postat pe 23 Aprilie 2009 17:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Divorturi 7 De la: kudika451092 22 Februarie 2012 03:33
EA VARSATOR ,EL SAGETATOR...compatibilitate sau nu?????? 11 De la: pmbada_15 7 Octombrie 2009 10:16
relatie sau nu ? 13 De la: kudika_19796 31 Octombrie 2012 23:06
Poeme de dragoste absolut superbe de Sorin Cerin 23 De la: Mararom 14 Decembrie 2011 20:24
organizarea nuntii gratuit unui cuplu 23 De la: kudika042695 30 Aprilie 2010 18:35