Setari Cookie-uri

nu am incredere in mine.ajutati-ma!:((

...e clar..esti plictisita de viata..n-ai ocupatie..da cretina tre' sa fii...cauti atentie,ce mai?:::))))iti place sa te plangi..revino-ti femeie,ma mir ca nu te-a lasat prietenu' pana acu'
Monis86
Postat pe 18 Septembrie 2009 18:16
draga mea tu nu ai nici o problema. crede-ma. daca prietenul tau te place asa cum esti si te iubeste asa cum esti atunci esti frumoasa. pt el. restul lumii nu conteaza. e o vorba: nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-mi place mie. daca el te place asa cum esti, inseamna ca pt el esti frumoasa. punct. esti frumoasa pt o anumita persoana si parerea lui conteaza cel mai mult. sa fii iubita!
bee_bee
Postat pe 18 Septembrie 2009 21:44
fiecare om are farmecul lui daca tu nu ai incredere in tine lucrul asta se va vedea si la exterior
kudika069521
Postat pe 18 Septembrie 2009 21:52
Dak asta ai inteles tu din ceea ce am postat eu iti multumesc f mult pt comment. nu esti prima care ma jigneste fara sa ma cunoasca sau fara sa citeasca cu atentie ce am postat. O zi placuta
pinkpussy10
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:29
da, nici nu stiu cum sa incep ideea e ca si eu sunt foarte complexata de mine si am depresii din cauza asta, dar nimeni nu stie... nu-mi place sa vbesc despre asta.. si sufar ca o proasta in interior. cred ca mi-ar prinde bine sa vbesc cu persoane la fel de complexate ca mine... nu?
kudika074068
Postat pe 11 Octombrie 2009 15:47
Pana la urma,cine nu are? Nu stiu daca te ajuta cu ceva,dar un profesor de'al meu spunea asa: "Orice persoana are emotii,insa numai prostii nu stiu sa si le stapaneasca." Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic.
ayyryynn
Postat pe 14 Octombrie 2009 19:57
ESTI! ia-tzi ochelari sau schimba oglinda-poate deformeaza, in general oglinzile au defecte. Barbatilor, in general vorbind, ne plac femeile ingrijite, dragutze si sa arate bine. Crede-ma ca de cate ori m-am uitat la miss univers daca mi-a pacanit pentru una sau doua. E o vorba: "nu e genul meu". Oricat de frumos ar fi un barbat, toate il lauda- iar tzie " nu-tzi pacane" nimic la inima, sau cum spunea cineva pe forum ceva de genul" fluturasi in stomac". Nu poate exista un tipar de frumusetze si restul clonam - toate a-tzi parea terne, diversificarea si particularitatea frumusetzii fiecareia femei va fac frumoase.
Mi-a placut o vorba spusa de un prieten israelian de varsta a treia: FEMEIA ESTE CREATIA DIVINA A LUI DUMNEZEU - PENTRU CA MAMA E FEMEIE.
MURITORUL - DIVINITATEA

SA FITI IUBITE!
stefanant
Postat pe 19 Octombrie 2009 07:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
musulmani 103 De la: kudika500918 11 Mai 2012 12:52
prietenul m-a strigat cu alt nume,al fostei cu cre afost 6 ani... 54 De la: kudika436511 12 Octombrie 2011 20:05
Prietena tradatoare...big,big,big,bitch,bitch,bitch... 12 De la: mandy_jakob 25 Iulie 2009 17:25
Un barbat la epilat... 148 De la: _fantoma_ 11 Decembrie 2012 14:12
cum facem un barbat fericit si ce conteaza cu adevarat pt el? 238 De la: claudio2 2 Mai 2009 21:26