Setari Cookie-uri

eu sau el...

Buna!Ma numesc Dana am 23 ani si o dilema sau mai multe .Am o relatie ''controversata''de patru ani,fiindca au fost doi ani la distanta,ne-am inselat reciproc,ne-am despartit de nenumarate ori;pana acum nimic deosebit...doar ca el vrea sa ne casatorim si sa ne mutam in acelasi oras, eu daca ma mut renunt la tot pentru el.Il iubesc foarte mult si l-am iubit patru ani neincetat(sa renunt la tot pt iubire??).Imi este foarte frica ca nu o sa ne intelegem,si ca o sa fiu nefericita plus ca din punct de vedere sexual nu mai merge deloc...sau de fapt nu a mers niciodata(in patru ani am avut orgasm de doua ori si asta in ultimul an).Lucrurile sunt mai complexe dar am incercat sa fac un rezumat.
cojocariu_yoana
Postat pe 6 Februarie 2009 18:29
V-ati inselat reciproc? vai ce iubire mare
metal
Postat pe 6 Februarie 2009 18:31
pai care-i fsaza... tracul dinaintea maritisului???/
sau altul la mijloc...
chestia asta cam miroase a "tembelovela"...
dandanaua_reloaded
Postat pe 6 Februarie 2009 18:33
De la: cojocariu_yoana, la data 2009-02-06 18:29:27Buna!Ma numesc Dana am 23 ani si o dilema sau mai multe .Am o relatie ''controversata''de patru ani,fiindca au fost doi ani la distanta,ne-am inselat reciproc,ne-am despartit de nenumarate ori;pana acum nimic deosebit...doar ca el vrea sa ne casatorim si sa ne mutam in acelasi oras, eu daca ma mut renunt la tot pentru el.Il iubesc foarte mult si l-am iubit patru ani neincetat(sa renunt la tot pt iubire??).Imi este foarte frica ca nu o sa ne intelegem,si ca o sa fiu nefericita plus ca din punct de vedere sexual nu mai merge deloc...sau de fapt nu a mers niciodata(in patru ani am avut orgasm de doua ori si asta in ultimul an).Lucrurile sunt mai complexe dar am incercat sa fac un rezumat.

dana,daca relatia voastra nu mere de ce vrei sa mai continui?crezi ca mai are vre-un rost sa va chinuiti asa,de ce nu va cautati fiecare perechea?
andree7
Postat pe 8 Februarie 2009 02:03
De la: cojocariu_yoana, la data 2009-02-06 18:29:27Buna!Ma numesc Dana am 23 ani si o dilema sau mai multe .Am o relatie ''controversata''de patru ani,fiindca au fost doi ani la distanta,ne-am inselat reciproc,ne-am despartit de nenumarate ori;pana acum nimic deosebit...doar ca el vrea sa ne casatorim si sa ne mutam in acelasi oras, eu daca ma mut renunt la tot pentru el.Il iubesc foarte mult si l-am iubit patru ani neincetat(sa renunt la tot pt iubire??).Imi este foarte frica ca nu o sa ne intelegem,si ca o sa fiu nefericita plus ca din punct de vedere sexual nu mai merge deloc...sau de fapt nu a mers niciodata(in patru ani am avut orgasm de doua ori si asta in ultimul an).Lucrurile sunt mai complexe dar am incercat sa fac un rezumat.


Dana de 23 de ani , Stai pi loc!
Petek
Postat pe 15 Februarie 2009 19:08
De la: metal, la data 2009-02-06 18:31:42V-ati inselat reciproc? vai ce iubire mare


Metal, in vremurile astea, iubirea are o cu totul alta definitie... Dupa ce s-au inselat reciproc, pun problema casatoriei...
Draga Dana, eu zic sa te mariti cu el: asa vei putea sa-l iubesti "neincetat" toata viata si faptul ca, din cand in cand, va mai inselati reciproc, nu va face decat sa va intareasca iubirea.
Doar nu ti-e frica de-un petic de hartie ?
fataverde
Postat pe 16 Februarie 2009 20:45
super!!
dintr-o relatie controversata, va iesi o casnicie controversata, plus alte muuuuuuuuuulte controverse.
daca-l iubesti suficient, eu zic sa mai astepti macar de doua orgasme si sa mai gandesti la ce te asteapta dupa alte doua si inca vreo cateva legaturi extraconjugale.
veta_13
Postat pe 16 Februarie 2009 21:36
cum poti sa ai o iubire asa mare si sa inseli,sa minti,sa ai indoieli?gandeste-te bine.dak crezi k vei fi nefericita pt ce sa mai incerci?cred k dak nu a mers de la inceput nu va merge niciodata
aalesutzza
Postat pe 19 Mai 2009 21:42
Dragostea te face sa renunti la tot...dar trebuie sa te gandesti daca intr-adevar merita...nu imi place deloc "inselatul reciproc"....dar daca va iubiti...merita orice sacrificiu
eleny0407
Postat pe 2 Iunie 2009 12:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ma iubeste sau doar sunt un capriciu? 26 De la: kudika517270 23 Aprilie 2012 17:03
Prietenia 18 De la: lory_love 4 Septembrie 2009 12:25
voi ce prieten aveti? 11 De la: Elyaa 16 Iulie 2011 22:18
prietenie adevarata sau doar de fatada? 42 De la: luyyzz 22 Mai 2009 00:19
e cineva din bacau? 94 De la: BEL_AMY1 22 Ianuarie 2011 15:01