cine poate raspunde la aceasta problema

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: 1 2 >> Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
eu sunt un tip care imi place esxsa fac mult acum am 29 de ani si fac sex in fiecare zi de 2 3 ori pe zi prietena mea a zis k eu pe la 35 40 nu mai pot face nimic nici nu se mai ridica oare sa fie asa cine poate sa imi raspunda va multumesc
Raporteaza abuz de limbaj
lovingwife Avatarul lui lovingwife

133 mesaje
Oras: bacau

Eu cred ca o sa intri cu ea par in lumea cealalta, esti prea inzestrat, de trei ori pe zi ??? Dumnezeule
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje

Tu te si uiti la ce scrii cand scrii?
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!

133 mesaje

Te refereai la mine cumva ?
Fosta membra Kudika.ro
asta da problema!

Cred ca o sa aflii raspunsul peste 10 ani .E posibil sa se uzeze ...stiu si eu...
mare dilema...
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
Andutsa Avatarul lui Andutsa

11 mesaje

alex, nu cred ca va fi vreo problema, ti se va ridica sigur. asa spune prietenul meu, k i-am pus aceeasi intrebare de curiozitate care te framanta pe tine. :))
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje

De la: lovingwife, la data 2009-02-12 20:02:36Te refereai la mine cumva ?

Nu. La autorul topicului.
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
Fosta membra Kudika.ro
da ce e mult de trei ori pe zi dimineata cind ma trezesc fac normal la trei cind vin de la servici maninc si apoi ma pun in pat si imi vine sa fac pina la 6 o partida pe la 6 jumate plec din nou la servici si cind vin seara dupa ce fac un dus cu ia inpreuna caci mereu facem asa imi vine iar si fac cite o jumate de ora sex nu doar 5 minute si gata
de asta am apelat as vedem poate mai sunt ca si mine nu vb prosti
Fosta membra Kudika.ro
da k ai te ai speriat
Fosta membra Kudika.ro
De la: fran_alex80, la data 2009-02-12 20:07:26da ce e mult de trei ori pe zi dimineata cind ma trezesc fac normal la trei cind vin de la servici maninc si apoi ma pun in pat si imi vine sa fac pina la 6 o partida pe la 6 jumate plec din nou la servici si cind vin seara dupa ce fac un dus cu ia inpreuna caci mereu facem asa imi vine iar si fac cite o jumate de ora sex nu doar 5 minute si gata
de asta am apelat as vedem poate mai sunt ca si mine nu vb prosti

mie la orele astea mi se face foame...
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
flururas Avatarul lui flururas

116 mesaje
Oras: brasov

parerea mea ca e normal doar dk ti se pare tie normal.. nu tb sa te compari cu altii
si in plus peste 10ani nici nu se stie ce o sa mai fie asa ca traieste clipa .. sau cela 30 de minute
chiar te-ai cronometrat??

133 mesaje

Auzi, dar prietena asta a ta mai merge cu picioarele drepte, fereasca Dumnezeu, eu una nu am pomenit barbat sa o poata face zilnic de trei ori, cred ca esti vlaguit rau de tot.
amazonegirl_4reallove Avatarul lui amazonegirl_4reallove

38 mesaje
Oras: ramnicu valcea

am omis un cuv, dar cine i destept isi va da seama ce am vrut sa spun, eu am incredere in oam. - dar unii nu prea aveti incredere in ei insisi, in ce gandesc
iar violul - nu e drag. cu forta ci provocarea intentionata de durere, intentionat agresiv, nepasare, .......
dar mie nu mi ar place nicicum chiar daca mi s ar promite ca n o sa ma doara

Fosta membra Kudika.ro
normal k e merge bine pe picioare se mai supara ia cite o data dar na
ce sa va zic nu scriu aiurea scriu doar ce mi se intimpla mie

11 mesaje

dar ea e de acord sa o faceti asa des?sau are cv impotriva si doar se complace in situatia asta ca sa-ti faca tie p plac?
Fosta membra Kudika.ro
De la: amazonegirl_4reallove, la data 2009-02-12 20:13:48am omis un cuv, dar cine i destept isi va da seama ce am vrut sa spun, eu am incredere in oam. - dar unii nu prea aveti incredere in ei insisi, in ce gandesc
iar violul - nu e drag. cu forta ci provocarea intentionata de durere, intentionat agresiv, nepasare, .......

cine a zis ceva de viol?
el e viril ,poate...,iar ea...ei ii place dar e ingrijorata ca la 40 de ani "nu se mai ridica".
pe scurt..
Fosta membra Kudika.ro
Auzi, dar prietena asta a ta mai merge cu picioarele drepte, fereasca Dumnezeu, eu una nu am pomenit barbat sa o poata face zilnic de trei ori, cred ca esti vlaguit rau de tot. da draga e sanatoasa nu are nimic in privinta asta dar a zis si ia k e mult si sa cam saturat de mine poate sunt bolnav si nu stiu eu

116 mesaje

De la: amazonegirl_4reallove, la data 2009-02-12 20:13:48am omis un cuv, dar cine i destept isi va da seama ce am vrut sa spun, eu am incredere in oam. - dar unii nu prea aveti incredere in ei insisi, in ce gandesc

uffa
mama lui de topic.. tb sa iti facem un rezumat nu?

11 mesaje

in primul rand te apreciez k nu ai amanta in al doilea rand, du-te mai bine la un medic si adreseaza-i toate intrebarile care te framanta. ca sa scapi odata de neliniste. eu una nu cred k ai fi bolnav de ceva, poate doar de prea mult chef dar ai grija, k e posibil sa inceapa sa se supere mai des si sa se sature sa si-o traga asa des si nu va vad bine deloc. parerea mea.
Fosta membra Kudika.ro
nu e prea de acor cu mine dar face pe plac mie dar sa speriat si ia k fac asa de multe ori nu suntem de mult inpreuna de un an de zile dar la inceput ii placea super mult dar acum se cam instrimba oare trebuie sa ma duc la un medic ce ziceti voi ?
Fosta membra Kudika.ro
amanta nu am pentru k o iubesc si nu vreau sa o fac sa sufere si intelegi

116 mesaje

De la: fran_alex80, la data 2009-02-12 20:24:04nu e prea de acor cu mine dar face pe plac mie dar sa speriat si ia k fac asa de multe ori nu suntem de mult inpreuna de un an de zile dar la inceput ii placea super mult dar acum se cam instrimba oare trebuie sa ma duc la un medic ce ziceti voi ?

un sfat avizat nu strica .
Fosta membra Kudika.ro
De la: flururas, la data 2009-02-12 20:19:08

uffa
mama lui de topic.. tb sa iti facem un rezumat nu?

am facut eu mai sus
Fosta membra Kudika.ro
bine va multumesc pentru raspunsuri dar nici unu mai bun de cit altu trebuie sa merg la medic k voi va speriati cind auziti treburi din astea parca mie imi place sa scriu la vrajeala aici
Fosta membra Kudika.ro
De la: fran_alex80, la data 2009-02-12 20:37:44bine va multumesc pentru raspunsuri dar nici unu mai bun de cit altu trebuie sa merg la medic k voi va speriati cind auziti treburi din astea parca mie imi place sa scriu la vrajeala aici

Alex, nu-ti mai face atatea probleme! Daca esti asa potent ,bravo tie!Multi barbati au grija zilei de maine,au necazuri ,greutati..si tu te framanti ca ai "pofte" de 3 ori pe zi???

Dar sa stii ca nu trebuie sa o bagi undeva de cate ori este in erectie

Fosta membra Kudika.ro
da draga dar eu sunt un tip cind o vad dezbracata as mincao mie mi se pare k sunt nebun cind o va park nu ma satur dak iti spun ultima ramii blocata nu vb la vrajeala eu o iubesc mult cind am facuto prima data cu ia ne am apucat de la 10 seara si pina dimineata la 6 eu nu stiu cite partide am facutmie imi place mult tare de ia si iei de mine dar nu ma pot aptine sa nu fac dragoste cu ia si in oras cind es cu ia cind merge prin magazine si probeaza ceva ma chiama sa vad cumii sta si cind o vad parca sunt nebun acolo in cabina as faceo cu ia eu cred k nu sunt sanatos la aceasta problema numai ma gindesc si se ridica chiar cind vb si pe mes de chesti din astea oare mai sunt oameni k mine doar nu sunt unico in lumea asta
Fosta membra Kudika.ro
De la: fran_alex80, la data 2009-02-12 23:08:34da draga dar eu sunt un tip cind o vad dezbracata as mincao mie mi se pare k sunt nebun cind o va park nu ma satur dak iti spun ultima ramii blocata nu vb la vrajeala eu o iubesc mult cind am facuto prima data cu ia ne am apucat de la 10 seara si pina dimineata la 6 eu nu stiu cite partide am facutmie imi place mult tare de ia si iei de mine dar nu ma pot aptine sa nu fac dragoste cu ia si in oras cind es cu ia cind merge prin magazine si probeaza ceva ma chiama sa vad cumii sta si cind o vad parca sunt nebun acolo in cabina as faceo cu ia eu cred k nu sunt sanatos la aceasta problema numai ma gindesc si se ridica chiar cind vb si pe mes de chesti din astea oare mai sunt oameni k mine doar nu sunt unico in lumea asta

cu fiecare postare ma uimesti mai mult...
Fosta membra Kudika.ro
draga nu scriu la vrajeala treaba asta e adevarat k am facuto si acum o mai fac
Fosta membra Kudika.ro
De la: fran_alex80, la data 2009-02-12 23:58:16draga nu scriu la vrajeala treaba asta e adevarat k am facuto si acum o mai fac

tine-o tot asa!Da iubi a ta nu are serviciu?
Ai noroc ca ai pe cineva oricand la dispozitia ta..
alina_20012 Avatarul lui alina_20012

42 mesaje

De la: fran_alex80, la data 2009-02-12 19:56:46eu sunt un tip care imi place esxsa fac mult acum am 29 de ani si fac sex in fiecare zi de 2 3 ori pe zi prietena mea a zis k eu pe la 35 40 nu mai pot face nimic nici nu se mai ridica oare sa fie asa cine poate sa imi raspunda va multumesc

E foarte posibil,dar nu cred,exista alti factori.Prietena ta cred ca iti zice asa ca sa ii mai dai un ragaz.
Pagini: 1 2 >> Sari la pagina: