Setari Cookie-uri

cine poate raspunde la aceasta problema

eu sunt un tip care imi place esxsa fac mult acum am 29 de ani si fac sex in fiecare zi de 2 3 ori pe zi prietena mea a zis k eu pe la 35 40 nu mai pot face nimic nici nu se mai ridica oare sa fie asa cine poate sa imi raspunda va multumesc
fran_alex80
Postat pe 12 Februarie 2009 19:56
Eu cred ca o sa intri cu ea par in lumea cealalta, esti prea inzestrat, de trei ori pe zi ??? Dumnezeule
lovingwife
Postat pe 12 Februarie 2009 19:58
Tu te si uiti la ce scrii cand scrii?
andreea1976
Postat pe 12 Februarie 2009 20:00
Te refereai la mine cumva ?
lovingwife
Postat pe 12 Februarie 2009 20:02
asta da problema!

Cred ca o sa aflii raspunsul peste 10 ani .E posibil sa se uzeze ...stiu si eu...
mare dilema...
ella_c
Postat pe 12 Februarie 2009 20:02
alex, nu cred ca va fi vreo problema, ti se va ridica sigur. asa spune prietenul meu, k i-am pus aceeasi intrebare de curiozitate care te framanta pe tine. :))
Andutsa
Postat pe 12 Februarie 2009 20:04
De la: lovingwife, la data 2009-02-12 20:02:36Te refereai la mine cumva ?


Nu. La autorul topicului.
andreea1976
Postat pe 12 Februarie 2009 20:05
da ce e mult de trei ori pe zi dimineata cind ma trezesc fac normal la trei cind vin de la servici maninc si apoi ma pun in pat si imi vine sa fac pina la 6 o partida pe la 6 jumate plec din nou la servici si cind vin seara dupa ce fac un dus cu ia inpreuna caci mereu facem asa imi vine iar si fac cite o jumate de ora sex nu doar 5 minute si gata
de asta am apelat as vedem poate mai sunt ca si mine nu vb prosti
fran_alex80
Postat pe 12 Februarie 2009 20:07
da k ai te ai speriat
fran_alex80
Postat pe 12 Februarie 2009 20:08
De la: fran_alex80, la data 2009-02-12 20:07:26da ce e mult de trei ori pe zi dimineata cind ma trezesc fac normal la trei cind vin de la servici maninc si apoi ma pun in pat si imi vine sa fac pina la 6 o partida pe la 6 jumate plec din nou la servici si cind vin seara dupa ce fac un dus cu ia inpreuna caci mereu facem asa imi vine iar si fac cite o jumate de ora sex nu doar 5 minute si gata
de asta am apelat as vedem poate mai sunt ca si mine nu vb prosti


mie la orele astea mi se face foame...
ella_c
Postat pe 12 Februarie 2009 20:10
parerea mea ca e normal doar dk ti se pare tie normal.. nu tb sa te compari cu altii
si in plus peste 10ani nici nu se stie ce o sa mai fie asa ca traieste clipa .. sau cela 30 de minute
chiar te-ai cronometrat??
flururas
Postat pe 12 Februarie 2009 20:10
Auzi, dar prietena asta a ta mai merge cu picioarele drepte, fereasca Dumnezeu, eu una nu am pomenit barbat sa o poata face zilnic de trei ori, cred ca esti vlaguit rau de tot.
lovingwife
Postat pe 12 Februarie 2009 20:11
am omis un cuv, dar cine i destept isi va da seama ce am vrut sa spun, eu am incredere in oam. - dar unii nu prea aveti incredere in ei insisi, in ce gandesc
iar violul - nu e drag. cu forta ci provocarea intentionata de durere, intentionat agresiv, nepasare, .......
dar mie nu mi ar place nicicum chiar daca mi s ar promite ca n o sa ma doara

amazonegirl_4reallove
Postat pe 12 Februarie 2009 20:13
normal k e merge bine pe picioare se mai supara ia cite o data dar na
ce sa va zic nu scriu aiurea scriu doar ce mi se intimpla mie
fran_alex80
Postat pe 12 Februarie 2009 20:14
dar ea e de acord sa o faceti asa des?sau are cv impotriva si doar se complace in situatia asta ca sa-ti faca tie p plac?
Andutsa
Postat pe 12 Februarie 2009 20:16
De la: amazonegirl_4reallove, la data 2009-02-12 20:13:48am omis un cuv, dar cine i destept isi va da seama ce am vrut sa spun, eu am incredere in oam. - dar unii nu prea aveti incredere in ei insisi, in ce gandesc
iar violul - nu e drag. cu forta ci provocarea intentionata de durere, intentionat agresiv, nepasare, .......
dar mie nu mi ar place nicicum chiar daca mi s ar promite ca n o sa ma doara



cine a zis ceva de viol?
el e viril ,poate...,iar ea...ei ii place dar e ingrijorata ca la 40 de ani "nu se mai ridica".
pe scurt..
ella_c
Postat pe 12 Februarie 2009 20:16
Auzi, dar prietena asta a ta mai merge cu picioarele drepte, fereasca Dumnezeu, eu una nu am pomenit barbat sa o poata face zilnic de trei ori, cred ca esti vlaguit rau de tot. da draga e sanatoasa nu are nimic in privinta asta dar a zis si ia k e mult si sa cam saturat de mine poate sunt bolnav si nu stiu eu
fran_alex80
Postat pe 12 Februarie 2009 20:18
De la: amazonegirl_4reallove, la data 2009-02-12 20:13:48am omis un cuv, dar cine i destept isi va da seama ce am vrut sa spun, eu am incredere in oam. - dar unii nu prea aveti incredere in ei insisi, in ce gandesc
iar violul - nu e drag. cu forta ci provocarea intentionata de durere, intentionat agresiv, nepasare, .......
dar mie nu mi ar place nicicum chiar daca mi s ar promite ca n o sa ma doara


uffa
mama lui de topic.. tb sa iti facem un rezumat nu?
flururas
Postat pe 12 Februarie 2009 20:19
in primul rand te apreciez k nu ai amanta in al doilea rand, du-te mai bine la un medic si adreseaza-i toate intrebarile care te framanta. ca sa scapi odata de neliniste. eu una nu cred k ai fi bolnav de ceva, poate doar de prea mult chef dar ai grija, k e posibil sa inceapa sa se supere mai des si sa se sature sa si-o traga asa des si nu va vad bine deloc. parerea mea.
Andutsa
Postat pe 12 Februarie 2009 20:23
nu e prea de acor cu mine dar face pe plac mie dar sa speriat si ia k fac asa de multe ori nu suntem de mult inpreuna de un an de zile dar la inceput ii placea super mult dar acum se cam instrimba oare trebuie sa ma duc la un medic ce ziceti voi ?
fran_alex80
Postat pe 12 Februarie 2009 20:24
amanta nu am pentru k o iubesc si nu vreau sa o fac sa sufere si intelegi
fran_alex80
Postat pe 12 Februarie 2009 20:26
De la: fran_alex80, la data 2009-02-12 20:24:04nu e prea de acor cu mine dar face pe plac mie dar sa speriat si ia k fac asa de multe ori nu suntem de mult inpreuna de un an de zile dar la inceput ii placea super mult dar acum se cam instrimba oare trebuie sa ma duc la un medic ce ziceti voi ?


un sfat avizat nu strica .
flururas
Postat pe 12 Februarie 2009 20:26
De la: flururas, la data 2009-02-12 20:19:08
De la: amazonegirl_4reallove, la data 2009-02-12 20:13:48am omis un cuv, dar cine i destept isi va da seama ce am vrut sa spun, eu am incredere in oam. - dar unii nu prea aveti incredere in ei insisi, in ce gandesc
iar violul - nu e drag. cu forta ci provocarea intentionata de durere, intentionat agresiv, nepasare, .......
dar mie nu mi ar place nicicum chiar daca mi s ar promite ca n o sa ma doara


uffa
mama lui de topic.. tb sa iti facem un rezumat nu?


am facut eu mai sus
ella_c
Postat pe 12 Februarie 2009 20:27
bine va multumesc pentru raspunsuri dar nici unu mai bun de cit altu trebuie sa merg la medic k voi va speriati cind auziti treburi din astea parca mie imi place sa scriu la vrajeala aici
fran_alex80
Postat pe 12 Februarie 2009 20:37
De la: fran_alex80, la data 2009-02-12 20:37:44bine va multumesc pentru raspunsuri dar nici unu mai bun de cit altu trebuie sa merg la medic k voi va speriati cind auziti treburi din astea parca mie imi place sa scriu la vrajeala aici


Alex, nu-ti mai face atatea probleme! Daca esti asa potent ,bravo tie!Multi barbati au grija zilei de maine,au necazuri ,greutati..si tu te framanti ca ai "pofte" de 3 ori pe zi???

Dar sa stii ca nu trebuie sa o bagi undeva de cate ori este in erectie

ella_c
Postat pe 12 Februarie 2009 20:42
da draga dar eu sunt un tip cind o vad dezbracata as mincao mie mi se pare k sunt nebun cind o va park nu ma satur dak iti spun ultima ramii blocata nu vb la vrajeala eu o iubesc mult cind am facuto prima data cu ia ne am apucat de la 10 seara si pina dimineata la 6 eu nu stiu cite partide am facutmie imi place mult tare de ia si iei de mine dar nu ma pot aptine sa nu fac dragoste cu ia si in oras cind es cu ia cind merge prin magazine si probeaza ceva ma chiama sa vad cumii sta si cind o vad parca sunt nebun acolo in cabina as faceo cu ia eu cred k nu sunt sanatos la aceasta problema numai ma gindesc si se ridica chiar cind vb si pe mes de chesti din astea oare mai sunt oameni k mine doar nu sunt unico in lumea asta
fran_alex80
Postat pe 12 Februarie 2009 23:08
De la: fran_alex80, la data 2009-02-12 23:08:34da draga dar eu sunt un tip cind o vad dezbracata as mincao mie mi se pare k sunt nebun cind o va park nu ma satur dak iti spun ultima ramii blocata nu vb la vrajeala eu o iubesc mult cind am facuto prima data cu ia ne am apucat de la 10 seara si pina dimineata la 6 eu nu stiu cite partide am facutmie imi place mult tare de ia si iei de mine dar nu ma pot aptine sa nu fac dragoste cu ia si in oras cind es cu ia cind merge prin magazine si probeaza ceva ma chiama sa vad cumii sta si cind o vad parca sunt nebun acolo in cabina as faceo cu ia eu cred k nu sunt sanatos la aceasta problema numai ma gindesc si se ridica chiar cind vb si pe mes de chesti din astea oare mai sunt oameni k mine doar nu sunt unico in lumea asta


cu fiecare postare ma uimesti mai mult...
ella_c
Postat pe 12 Februarie 2009 23:53
draga nu scriu la vrajeala treaba asta e adevarat k am facuto si acum o mai fac
fran_alex80
Postat pe 12 Februarie 2009 23:58
De la: fran_alex80, la data 2009-02-12 23:58:16draga nu scriu la vrajeala treaba asta e adevarat k am facuto si acum o mai fac



tine-o tot asa!Da iubi a ta nu are serviciu?
Ai noroc ca ai pe cineva oricand la dispozitia ta..
ella_c
Postat pe 13 Februarie 2009 08:10
De la: fran_alex80, la data 2009-02-12 19:56:46eu sunt un tip care imi place esxsa fac mult acum am 29 de ani si fac sex in fiecare zi de 2 3 ori pe zi prietena mea a zis k eu pe la 35 40 nu mai pot face nimic nici nu se mai ridica oare sa fie asa cine poate sa imi raspunda va multumesc



E foarte posibil,dar nu cred,exista alti factori.Prietena ta cred ca iti zice asa ca sa ii mai dai un ragaz.
alina_20012
Postat pe 13 Februarie 2009 14:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Alpha male.. 185 De la: Cassey 18 Mai 2009 09:21
nu pot sal ranesc... 5 De la: kudikaroxi 4 August 2009 11:06
Cu tine doar pentru bani!!!??? 15 De la: iuby_vl 17 August 2009 19:50
Cum știi cu adevãrat dacã un bãrbat se "schimba" 10 De la: kudika_1000952 7 Septembrie 2016 19:21
ce credeti voi ? 8 De la: kudimi33 2 Decembrie 2013 09:04