Setari Cookie-uri

Ne intalnim pe ascuns...pt ca...:(

te inteleg f bine ce simti sa tradezi increderea cuiva atunci cand are nevoie de tine.
al_ina1988
Postat pe 1 Martie 2009 09:26
De la: al_ina1988, la data 2009-03-01 09:26:18te inteleg f bine ce simti sa tradezi increderea cuiva atunci cand are nevoie de tine.



intelegi?ce?
se pare ca nu...ai gresit topicul?
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 09:32
daca te-ar iubi nu v-ati intalni pe ascuns,plus de aceea se foloseste de tine.
veselia
Postat pe 1 Martie 2009 09:51
ELLA_C KIAR NU INTELEG DC ESTI ASA RAUTACIOASA!! VAI D SARAKA FIIKATA KREK TRAIESTE UN KOSMAR ALATURI D TINE... NU-TI MAI DA KU PAREREA DAK N-AI NICIO TB KU TOPIKUL ASTA...C DAK FATA ARE 15 ANI??SE MAI INTAMPLA SA AI SI PB DIN ASTEA...DRAGA EU T SFATUIESK SA-L LASI P BAIATUL ALA K SIGUR T FOLOSESTE.POOP
skumpy_1
Postat pe 1 Martie 2009 09:54
De la: carmentarabusteni, la data 2009-03-01 09:51:31daca te-ar iubi nu v-ati intalni pe ascuns,plus de aceea se foloseste de tine.



asa e! la 15 ani numai maica-sa o iubeste!Restul e..sunt ...experiente!

ma rog ,mai sunt si alti...neamuri,frati, surori,bunici...
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 09:55
Cred ca oamenii astia ti-au bagat in cap numai prostii, cum adica esti plinuta la 1.66 si 57kg.Eu am aceeasi inaltime si am 64 kg, asta inseamna ca sunt obeza?
Este adevarat ca m-am apucat de sala pentru ca trebuie sa slabesc vreo 5 kg dar tu sa sti ca esti foarte bine asa cum esti.
Si nu iti fa griji chiar daca suferi acum o sa gasesti pe cineva care sa te aprecieze si sa te iubeasca asa cum esti.
blackfoxy
Postat pe 1 Martie 2009 09:59
De la: skumpy_1, la data 2009-03-01 09:54:07ELLA_C KIAR NU INTELEG DC ESTI ASA RAUTACIOASA!! VAI D SARAKA FIIKATA KREK TRAIESTE UN KOSMAR ALATURI D TINE... NU-TI MAI DA KU PAREREA DAK N-AI NICIO TB KU TOPIKUL ASTA...C DAK FATA ARE 15 ANI??SE MAI INTAMPLA SA AI SI PB DIN ASTEA...DRAGA EU T SFATUIESK SA-L LASI P BAIATUL ALA K SIGUR T FOLOSESTE.POOP



auzi don'soara te rog sa ti retragi cuvintele spuse la adresa ellei!!!!! acum!!!! cum iti permiti sa jignesti asa??? vai de capu tau
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Martie 2009 10:00
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-01 10:00:15
De la: skumpy_1, la data 2009-03-01 09:54:07ELLA_C KIAR NU INTELEG DC ESTI ASA RAUTACIOASA!! VAI D SARAKA FIIKATA KREK TRAIESTE UN KOSMAR ALATURI D TINE... NU-TI MAI DA KU PAREREA DAK N-AI NICIO TB KU TOPIKUL ASTA...C DAK FATA ARE 15 ANI??SE MAI INTAMPLA SA AI SI PB DIN ASTEA...DRAGA EU T SFATUIESK SA-L LASI P BAIATUL ALA K SIGUR T FOLOSESTE.POOP



auzi don'soara te rog sa ti retragi cuvintele spuse la adresa ellei!!!!! acum!!!! cum iti permiti sa jignesti asa??? vai de capu tau


Fluturas ,multumesc scumpa mea!!!
Dar de-astea ,..cum o cheama(?)mananc pe paine...ma rog mancam,acum tin regim!

Sunt rautacioasa???Sunteti voi nu stiu cum sa zic...Cum dracu sa sufere dupa un cretin??
Si voi pe suspinand pe marginea santului si dandu-i batista pustoaicei...care are si o viata sexuala inceputa de ceva timp..Se intampla sa ai probleme de-astea cand ai o viata dezorganizata si SFATUITORII PROSTI!

Nu am treba cu topicul?Cine stabileste cine are si cine nu ?Tu?
Si ZBIERI sau nu ai descoperit tasta CapsLock??
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 10:07
In primul rand, nu cred ca problema e greutatea (nu esti iesita din proportii). La varsta asta tinerii rad de orice. NU ESTI GRASA!!!!
In al doilea rand, nu ii mai cere sa iti spuna ce simte; un baiat face asta doar dupa ce trece un prag de maturitate. Un alt motiv este cel ca prietenii lui s-ar putea sa rada de el daca iti spune ce simte. Ei au prietene? Daca nu, cred ca iti dai si tu seama singura de ce se intalneste cu tine pe ascuns.
Solutii: 1. nu te arata disperata dupa el, lumea ta nu graviteaza in jurul lui, baietii simt asta si profita; 2. nu mai cauta sa intri in gratiile prietenilor lui; arata-le ca esti o fata cool, draguta, sociabila, dar care stie ce vrea; 3. intr-adevar si tu trebuie sa "comanzi", desi nu asa se pune problema intr-o relatie, asa ca tot ce trebuie sa faci este sa ii respingi din cand in cand invitatia la o intalnire, cu propunerea ta sa recuperati in alta zi; 4. nu te mai gandi asa mult la ce simti si ce se intampla intre voi doi, concentreaza-te pe alte lucruri pentru ca baietii gandesc foarte simplist, inteleg doar mesajul principal, asa ca nu are rost sa intorci problema pe toate partile pentru ca relatia ta va ajunge un cosmar.
Sper ca te-am ajutat.
Ioana_Ines
Postat pe 1 Martie 2009 10:11
De la: ella_c, la data 2009-03-01 10:07:44
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-01 10:00:15
De la: skumpy_1, la data 2009-03-01 09:54:07ELLA_C KIAR NU INTELEG DC ESTI ASA RAUTACIOASA!! VAI D SARAKA FIIKATA KREK TRAIESTE UN KOSMAR ALATURI D TINE... NU-TI MAI DA KU PAREREA DAK N-AI NICIO TB KU TOPIKUL ASTA...C DAK FATA ARE 15 ANI??SE MAI INTAMPLA SA AI SI PB DIN ASTEA...DRAGA EU T SFATUIESK SA-L LASI P BAIATUL ALA K SIGUR T FOLOSESTE.POOP



auzi don'soara te rog sa ti retragi cuvintele spuse la adresa ellei!!!!! acum!!!! cum iti permiti sa jignesti asa??? vai de capu tau


Flururas ,multumesc scumpa mea!!!
Dar de-astea ,..cum o cheama(?)mananc pe paine...ma rog mancam,acum tin regim!

Sunt rautacioasa???Sunteti voi nu stiu cum sa zic...Cum dracu sa sufere dupa un cretin??
Si voi pe suspinand pe marginea santului si dandu-i batista pustoaicei...care are si o viata sexuala inceputa de ceva timp..Se intampla sa ai probleme de-astea cand ai o viata dezorganizata si SFATUITORII PROSTI!

Nu am treba cu topicul?Cine stabileste cine are si cine nu ?Tu?
Si ZBIERI sau nu ai descoperit tasta CapsLock??


bineinteles k aceasta "scumpa"domnisoara nu stie cum e sa ai un copil(mai ales fata) si m a enervat k s a luat de tine si de fata ta!!!! stiu si eu cum e,k si mami imi punea restrictii si chestii,atunci ma suparam,acum ii multumesc!!!


iar tu scumpik asteapta sa faci copii sa vezi cum e!!!! ink mai astept sa ti retragi cuvintele!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Martie 2009 10:11
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-01 10:11:27
bineinteles k aceasta "scumpa"domnisoara nu stie cum e sa ai un copil(mai ales fata) si m a enervat k s a luat de tine si de fata ta!!!! stiu si eu cum e,k si mami imi punea restrictii si chestii,atunci ma suparam,acum ii multumesc!!!


iar tu scumpik asteapta sa faci copii sa vezi cum e!!!! ink mai astept sa ti retragi cuvintele!!!!


Nu impun restrictii nici lui fiica-mea.Trebuie sa aiba experientele ei.
Dar mi se pare imatur sa dai sfaturi uneia de 15 ani cum sa "cuceresca" un dobitoc care probabil are lista unde isi noteaza proastele care-i trec prin pat.

Fluturas, esti o draguta!
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 10:15
De la: ella_c, la data 2009-03-01 10:15:48
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-01 10:11:27
bineinteles k aceasta "scumpa"domnisoara nu stie cum e sa ai un copil(mai ales fata) si m a enervat k s a luat de tine si de fata ta!!!! stiu si eu cum e,k si mami imi punea restrictii si chestii,atunci ma suparam,acum ii multumesc!!!


iar tu scumpik asteapta sa faci copii sa vezi cum e!!!! ink mai astept sa ti retragi cuvintele!!!!


Nu impun restrictii nici lui fiica-mea.Trebuie sa aiba experientele ei.
Dar mi se pare imatur sa dai sfaturi uneia de 15 ani cum sa "cuceresca" un dobitoc care probabil are lista unde isi noteaza proastele care-i trec prin pat.

Fluturas, esti o draguta!


mersic pot sa te consider mami mea?? chiar daca nu prea merge varsta
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Martie 2009 10:18
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-01 10:18:09
mersic pot sa te consider mami mea?? chiar daca nu prea merge varsta



Ma onorezi...
Stii ,eu chiar imi mai doream un copil!
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 10:20
Nu stiu imi pari foarte,foarte copila din tot ceea ce ne povestesti...nu ca eu as fi mult mai mare.Am 25 de ani,insa experienta de viata pe care o am deja sunt multe femei pe care nu o au nci macar la 35 de ani.Nu vreau sa ma lungesc prea mult,insa sper sa intelegi ceva din ce iti voi spune:
1.Nu este deloc grasa,asa cum sustii si sunt sigura ca multi imi vor da dreptate.
2.Prietenii nu au nci o legatura cu relatia voastra,tu nu trebuie sa te faci respectata de ei pt el.Acest respect poate doar el sa il impuna prietenilor sai.Daca acum nu te suporta asa va fi mereu.Eu am foarte multe probleme cu sotul meu din privinta asta.
3.Cred ca esti mult prea tanara sa tratezi problemele astfel,sa te critici atat si sa porti in spate o povara ca aceasta,si anume o relatie pe ascuns,din cate am inteles voi sunteti inca la scoala,nu?!
4.Chiar nu ai nici un coleg care sa te placa si sa poti avea o relatie normala???
5.Relatia ta nu cred ca va avea viitor,descoperind datele problemei,reletate de tine!
MULTA BAFTA!!!Si pretuieste-te tu si apoi lasa pe cei din jur sa isi dea doar parerea....
diana_23
Postat pe 1 Martie 2009 10:21
De la: ella_c, la data 2009-03-01 10:20:12
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-01 10:18:09
mersic pot sa te consider mami mea?? chiar daca nu prea merge varsta



Ma onorezi...
Stii ,eu chiar imi mai doream un copil!



eeee,acum ti ai mai luat unul pe cap un copil mai mare oleaka asa k de azi esti mami mea,oricum a mea e plecata....
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Martie 2009 10:22
De la: monikgabriela2007, la data 2009-03-01 08:43:39
De la: Eleenna, la data 2009-02-17 22:38:29Mersi mult de tot !!!Care din voi vrea sa imi dea adresa de e-mail ca sa vorbim?am sa va arat o conversatie din seara asta:( sa va dati cu parerea si voi

Mi-a zis ca isi doreste ENORM sa imi simta lipsa!:|Doamne...dar asta ce-o mai fi?:((

Chiar sunt confuza si nu imi e totuna...:-s

imi lasati id-ul vostru?va rog muult de tot.As vrea sa va arat niste chestii sa va dati cu parerea si voi

Va multumesc mult de tot>:D
monikgabriela2007
Postat pe 1 Martie 2009 10:24
De la: monikgabriela2007, la data 2009-03-01 08:43:39
De la: Eleenna, la data 2009-02-17 22:38:29Mersi mult de tot !!!Care din voi vrea sa imi dea adresa de e-mail ca sa vorbim?am sa va arat o conversatie din seara asta:( sa va dati cu parerea si voi

Mi-a zis ca isi doreste ENORM sa imi simta lipsa!:|Doamne...dar asta ce-o mai fi?:((

Chiar sunt confuza si nu imi e totuna...:-s

imi lasati id-ul vostru?va rog muult de tot.As vrea sa va arat niste chestii sa va dati cu parerea si voi

Va multumesc mult de tot>:D
monikgabriela2007
Postat pe 1 Martie 2009 10:24
Salut,

Am 24 de ani si cred ca am trait si eu ce ti se intampla tie acum! Daca vrei sa vb mai multe adresa mea de e-mail este : Antondorinmarius@yahoo.com si id de mess : antondorinmarius
dorian_bv
Postat pe 1 Martie 2009 10:27
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-01 10:22:20
eeee,acum ti ai mai luat unul pe cap un copil mai mare oleaka asa k de azi esti mami mea,oricum a mea e plecata....


e o placere!


off topic!
in timp ce-ti raspundeam a venit un vecin cu doua buchetele de zambile...faza e ca avea mai multe...ptr toata scara chiar ca viata e frumoasa cand ai de-a face cu oameni de calitate!!
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 10:27
daca as vorbi pe mes cu cineva,care arata mesajele noastre tuturor,nu as vrea sa mai aud niciodata de el.nu mai exista intimitate in ziua de azi?
dana_mv
Postat pe 1 Martie 2009 10:29
Daca e varsator asa sunt ei. Trebuie sa constientizeze cat de mult te iubeste , cat de importanta esti in viata lui. In general toti barbatii alearga dupa ceea ce le este inaccesibil. Ceea ce li se daruieste oricat de pretios ar fii nu e apreciat la adevarata valoare. Asa ca fii mai detasata, simt ca nu vrei sa il pierzi. Nu ami fii confuza. Stai departe un timp Gandeste-te ce vrei, de ce ai nevoie, daca tu nu te iubesti pe tine suficient incat sa te ajuti cum te poate iubi altcineva. Fii puternica, dintr-o bucata si vei vedea va veni el l tine. Retrage-te si nu il cauta, daca te cauta comunica, dar distant. Cine te merita trebuie sa te cucereasca. Si fruntea sus. Ai credinta, speranta si fii loiala fata de ceea ce simti. Dumnezeu ne da intotdeauna ceea ce meritam. Daca ceva nu se intampla acum este pentru ca nu e momentul sau nu e bine pentru tine. Fii decisa nu confuza si stai la distanta. Sa vezi ce vine el!!
monikgabriela2007
Postat pe 1 Martie 2009 10:29
De la: ella_c, la data 2009-03-01 10:27:49
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-01 10:22:20
eeee,acum ti ai mai luat unul pe cap un copil mai mare oleaka asa k de azi esti mami mea,oricum a mea e plecata....


e o placere!


off topic!
in timp ce-ti raspundeam a venit un vecin cu doua buchetele de zambile...faza e ca avea mai multe...ptr toata scara chiar ca viata e frumoasa cand ai de-a face cu oameni de calitate!!



ce frumos!!!! vreau si eu flori
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Martie 2009 10:30
Copiii nu conditioneaza intr-atat o relatie. Si nu e bine sa fie folositi ca pretext sau pusi al mijloc. Iar solutia in orice pb e comunicarea deschisa. Comunica si av fii bine.
monikgabriela2007
Postat pe 1 Martie 2009 10:32
ce frumos!!!! vreau si eu flori [/quote]

Sunt impresionata,zau.E pensionar si uite..mi-a facut ziua mai frumoasa!!!
Eu ma duc sa iau ,mai tarziu o scot pe fiica-mea aia mica la o plimbare

Te-ai mutat in Bucuresti?
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 10:33
De la: monikgabriela2007, la data 2009-03-01 10:24:32
De la: monikgabriela2007, la data 2009-03-01 08:43:39
De la: Eleenna, la data 2009-02-17 22:38:29Mersi mult de tot !!!Care din voi vrea sa imi dea adresa de e-mail ca sa vorbim?am sa va arat o conversatie din seara asta:( sa va dati cu parerea si voi

Mi-a zis ca isi doreste ENORM sa imi simta lipsa!:|Doamne...dar asta ce-o mai fi?:((

Chiar sunt confuza si nu imi e totuna...:-s

imi lasati id-ul vostru?va rog muult de tot.As vrea sa va arat niste chestii sa va dati cu parerea si voi

Va multumesc mult de tot>:D
monikgabriela2007
Postat pe 1 Martie 2009 10:33
Poti vb cu mine Elena la adresa asta oricand monikgabriela2007@yahoo.com si iti pot explica mai bine. O sa vezi imi vei da dreptate!!
monikgabriela2007
Postat pe 1 Martie 2009 10:34
De la: ella_c, la data 2009-03-01 10:33:53ce frumos!!!! vreau si eu flori


Sunt impresionata,zau.E pensionar si uite..mi-a facut ziua mai frumoasa!!!
Eu ma duc sa iau ,mai tarziu o scot pe fiica-mea aia mica la o plimbare

Te-ai mutat in Bucuresti?
[/quote]

ajung mai pe seara in bucuresti abia astept!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Martie 2009 10:36
pe bune??

in ce zona o sa te muti/locuiesti?sti?
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 10:37
De la: ella_c, la data 2009-03-01 10:37:57pe bune??

in ce zona o sa te muti/locuiesti?sti?


momentan o sa stau in berceni apoi o sa ma mut cu o prietena
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Martie 2009 10:39
Elena trebuie sa iti scriu pentru ca eu am trecut printr-o chestie care asa a inceput dar am ramas cu o suferinta mult mai mare pe care ma tem ca o vei avea si tu daca vei continua asa. De aceea iti dau un sfat pe care sper sa il urmezi: du-te la el si da-i un ultimatum. intreaba-l daca simte ceva pentru tine si ce anume simte.TINE MINTE: DACA ITI SPUNE CA TINE LA TINE DAR NU SE VA PUTEA INDRAGOSTI DE TINE atunci 1. CREDE-L si 2. STIU CA TE VA DUREA DAR LASA-L!
Si daca iti spune ca te iubeste sau tine la tine etc. atunci daca e adevarat si nu te minte nu va refuza cind ii vei spune ca n-ar trebui sa va ascundeti. Daca intr-adevar tine la tine si nu te foloseste ca pe o call girl (una dintre fetele pe care le suna cind are chef de sex) atunci n-are de ce sa ii fie rusine cu tine, si cu atit mai mult ar trebui sa iti ia apararea in fata idiotilor de asa zisi prieteni.
Si TE ROG e FOARTE IMPORTANT: NU TE MAI CRITICA ASTFEL.Cu siguranta nu esti grasa, la fel cum ziceau si fetele pe chat, si in primul rind NU MAI GINDI ASTFEL pentru ca asta ii lasa lui loc sa te manipuleze.Crede-ma, am patit-o. Am fost intr-o relatie cu un astfel de tip si si eu gindeam ca tine...canu-s destul de buna, ca uite el cum arata...bla bla bla.si poti sa te uiti la poza mea si ai sa vezi ca poate nu sunt nu stiu ce fotomodel dar acum pot spune ca intotdeauna am aratat destul de fain.
Asa ca te rog asculta-ma cu ce ti-am spus acum.Poate nu va iesi cum vrei tu si te va durea pe moment dar CREDE-MA! Ca o tipa care desi are multa experienta in din astea si chiar la cei 24 de ani ai mei am patit-o si dupa 2 ani chiar ma mai doare CREDE-MA CIND ITI SPUN CA IN VRE-UN AN, DOI AI SA-MI DAI DREPTATE.Acum, dupa atita timp, imi doresc sa fi ascultat pe cei din jur cind mi-au zis acelasi lucru.Bafta!

Cu drag,
Teo
Teo007
Postat pe 1 Martie 2009 10:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
relatia dintre o Femie Sagetatoare&Barbat Rac!!! 9 De la: myRakoL 18 August 2014 23:59
SPANIOLA VOBIND JAPONII SI SPANIOLA SI RUMANO? 9 De la: ankris 2 Iunie 2010 22:02
ce credeti? 13 De la: GABYTA13 17 August 2009 23:23
Prima intalnire 57 De la: kudika483935 26 Iulie 2012 12:36
e ingrozitor sa nu sti ce e iubirea 34 De la: kudika029282 3 Ianuarie 2011 21:02