Setari Cookie-uri

Ne intalnim pe ascuns...pt ca...:(

De la: monikgabriela2007, la data 2009-03-01 10:29:53 Fii decisa nu confuza si stai la distanta.
Sa vezi ce vine el!!

Asa da !!! O sa se intoarca inapoi la tine cu coada intre picioare si morcovul ascutit !

Postat pe 1 Martie 2009 10:42
Draga elena, asa cum au mai spus si fetele, un baiat care te merita te apreciaza asa cum esti. Nu iti acorda importanta din cate se pare si se foloseste de tine ce pari dispusa sa faci orice ptr a salva relatia. (sexul intra tot aici).
Iar daca tu esti nemultumita de acele cateva kg in plus nu iti face probleme.. gimnastica zilnica si putin regim, nu neaparat strict, pot face minuni! Dar trebuie sa te schimbi ptr tine, nu pentru el. Baietii la varsta asta sunt dependenti de sex (cei care si-au inceput viata sexuala).. asa ca din pacate esti doar un instrument de satisfacere a poftelor.. Ia o pauza...Si asteapta... va veni un tip care te apeciaza asa cum esti, care e mandru de tine si nu te tine ascunsa de ochii lumii, care te va face fericita.
trabantzel
Postat pe 1 Martie 2009 10:43
in prima propozitie vroiam sa spun catrebuie sa astepti un baiat... se intelege altceva
trabantzel
Postat pe 1 Martie 2009 10:44
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-01 10:39:32
De la: ella_c, la data 2009-03-01 10:37:57pe bune??

in ce zona o sa te muti/locuiesti?sti?


momentan o sa stau in berceni apoi o sa ma mut cu o prietena


iti urez bun venit de pe acum!

vorbim dupa ce te instalezi,poate ne vedem

ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 10:47
De la: ella_c, la data 2009-03-01 10:47:47
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-01 10:39:32
De la: ella_c, la data 2009-03-01 10:37:57pe bune??

in ce zona o sa te muti/locuiesti?sti?


momentan o sa stau in berceni apoi o sa ma mut cu o prietena


iti urez bun venit de pe acum!

vorbim dupa ce te instalezi,poate ne vedem



da mami,cu placere ti am lasat id pe privat
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Martie 2009 10:49
Buna draga mea ,

Poti sa iti dau un sfat ( ca sunt mai apropiata ca varsta de tine si am 21 de ani ) .. s-o citez pe Elena Carstea " Toti barbatii sunt niste mitocani "...Asa ca tot ce iti spune el , ca ii este dor de tine ca nu stiu ce si nu stiu cum .. bla bla bla ..Barbatii nu sunt firi f complexe dar pot sa minta cu o usurinta uluitoare = sa iti zica te iubesc tie si apoi sa se duca la alta .. So , don't take it for granted! Deci, nu iti pierde vremea cu individul asta si concetreaza-ta asupra ta , * aspectul tau * fa sala si dieta etc * scoala * o sa iti fie de un real folos sa tragi in liceu pe mai departe la facultate * bucura-te de varsta asta! cat despre "prietenele" de pe forum : Ella draga mea, esti o femeie creepy , dupa modul de a te exprima , agresiva si rea ! Fata avea nevoie de un sfat nu de lectii de morala si sa o judeci tu acum !

Succes!
Laura_Nikoleta
Postat pe 1 Martie 2009 10:49
esti doar un copil mic si cam prostut!!sa te faci respectata de prietenii lui,sa mai slabesti...???wtf?daca te vrea te vrea asa cum esti,daca renunta la tine pt prietenii lui atunci e clar ca nu insemni mare lucru pt el!! oricum..cati ani ai?15???si-l ameninti ca te vei culca cu altul?:))patetic!!oricum,f nasol sa ai "problemele" astea la 15 ani!!!:))
norusk
Postat pe 1 Martie 2009 10:50
Draga mea, dar eu nu inteleg de ce va intalniti pe ascuns? Care circumstante va impiedica sa aratati ca sunteti impreuna? Inteleg ca sunteti colegi de scoala!
cristinaro
Postat pe 1 Martie 2009 10:51
AI 15 ani sau am inteles gresit??? daca asa e in nici un caz sa nu iei de bune ca trebuie sa slabesti!!! Fa sport si mananca sanatos! asta e valabil si la 80 de ani, dar la I si G ta nici sa nu-ti pui problema sa slabesti. Nu uita ca pana la 20 si de ani mai trebuie sa cresti si sa te dezvolti fizic. Daca te privezi de alimentatie sanatoasa acum vei avea de suferit toata viata.
Si un mic sfat pt relatia cu baietii: daca iei in seama tot ce SPUN ei nu ajungi nicaieri. Sunt la fel de nehotarati ca magarul intre 2 capite de fan, niciodata nu stiu ce vor exact, mai ales cei tineri, si sunt foarte influentabili. Acum il influenteaza amicii, mai tarziu mama cand e sa-i fii nora si asa mai departe. TU sa stii exact cine esti, cum esti si ce iti doresti de la un barbat (fa diferenta intre un barbat si un baiat ), secretul e sa-i faci sa creada ca e asa cum vor ei, dar sa fie cum vrei tu. Pt ei ei doar imaginea conteaza, impresia. E valabil la orice varsta, daca el crede ca e cocos si se poate lauda cu asta, ai acasa un mielusel ce face ce vrei tu. Si mai un lucru ffff important: nu mai spune nimic nimanui cand esti furioasa,mai ales cand se transforma in repros! Reprosul trezeste in oricine nevoia de a se apara, nu-l determina sa se gandeasca la ce spui ci sa te contreze, mai ales, nu fa reprosuri cand esti in public, inafara daca vrei sa scapi de el .....eh, esti femeie, fii sireata, asta e. Succes.
PS. de curiozitate, ia o convorbire cu el, si taie" zorzoanele"...sa mori de ras ce ramane!
dack
Postat pe 1 Martie 2009 10:55
De la: Laura_Nikoleta, la data 2009-03-01 10:49:59Buna draga mea ,

Poti sa iti dau un sfat ( ca sunt mai apropiata ca varsta de tine si am 21 de ani ) .. s-o citez pe Elena Carstea " Toti barbatii sunt niste mitocani "...Asa ca tot ce iti spune el , ca ii este dor de tine ca nu stiu ce si nu stiu cum .. bla bla bla ..Barbatii nu sunt firi f complexe dar pot sa minta cu o usurinta uluitoare = sa iti zica te iubesc tie si apoi sa se duca la alta .. So , don't take it for granted! Deci, nu iti pierde vremea cu individul asta si concetreaza-ta asupra ta , * aspectul tau * fa sala si dieta etc * scoala * o sa iti fie de un real folos sa tragi in liceu pe mai departe la facultate * bucura-te de varsta asta! cat despre "prietenele" de pe forum : Ella draga mea, esti o femeie creepy , dupa modul de a te exprima , agresiva si rea ! Fata avea nevoie de un sfat nu de lectii de morala si sa o judeci tu acum !

Succes!



lasa ma sa ti spun k elena carstea batea campii knd zicea asta!!! nu sunt toti mitocani!!! si tu bati campii acum spunand asta!!!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Martie 2009 10:56
De la: Laura_Nikoleta, la data 2009-03-01 10:49:59Buna draga mea ,

Poti sa iti dau un sfat ( ca sunt mai apropiata ca varsta de tine si am 21 de ani ) .. s-o citez pe Elena Carstea " Toti barbatii sunt niste mitocani "...Asa ca tot ce iti spune el , ca ii este dor de tine ca nu stiu ce si nu stiu cum .. bla bla bla ..Barbatii nu sunt firi f complexe dar pot sa minta cu o usurinta uluitoare = sa iti zica te iubesc tie si apoi sa se duca la alta .. So , don't take it for granted! Deci, nu iti pierde vremea cu individul asta si concetreaza-ta asupra ta , * aspectul tau * fa sala si dieta etc * scoala * o sa iti fie de un real folos sa tragi in liceu pe mai departe la facultate * bucura-te de varsta asta! cat despre "prietenele" de pe forum : Ella draga mea, esti o femeie creepy , dupa modul de a te exprima , agresiva si rea ! Fata avea nevoie de un sfat nu de lectii de morala si sa o judeci tu acum !

Succes!


asa e, barbatii pot fi mincinosi si prefacuti... cat despre ella, mi se pare ca are viziuni realiste asupra topicului, ca priveste totul din prisma unei mame.
trabantzel
Postat pe 1 Martie 2009 10:57
scumpa mea, cred ca cel mai bine ar fi sa te gandesti la "relatia" ta singura, ca sa iti poti da seama de ceea ce vrei si ce nu vrei. proabil stii formula greutatii la femeie: inaltimea - 10. la tine ar fi doar un kilogram in plus. daca te mai gandesti mult ca esti plinuta, nu o sa fie bine pentru psihicul tau, pentru ca vei ajunge sa nu te mai respecti deloc.
trebuie sa iti spun ca la varsta de 16 ani mi-am pierdut virginitatea.tipul era prietenul meu cel mai bun, cica.ulterior nu a mai fost. am suferit nu mult, enorm, dar am trecut mai departe, prin alte dezamagiri, desigur. asta pentru ca eram prea tanara sa imi dau seama ca eram , folosita pentru completarea listelor acelor baieti. ai grija. tu te intalnesti pe ascuns cu un baiat care nu tine la tine. faceti sex, si gata. iti spune ca te cauta el cand poate. adica atunci cand are chef de tine. mi-e scarba de oameni de astia, iar tu te agati de el, de parca nu ar mai exista indivizi in scoala sau in oras. pe ascuns!!! tu nu iti dai seama ce rau iti faci. nu te mai intalni cu el. spune-i odata nu. sa vezi daca renunta usor. nu e de tine. gandeste-te
econocgn
Postat pe 1 Martie 2009 10:57
De la: Laura_Nikoleta, la data 2009-03-01 10:49:59Buna draga mea ,

Poti sa iti dau un sfat ( ca sunt mai apropiata ca varsta de tine si am 21 de ani ) .. s-o citez pe Elena Carstea " Toti barbatii sunt niste mitocani "...Asa ca tot ce iti spune el , ca ii este dor de tine ca nu stiu ce si nu stiu cum .. bla bla bla ..Barbatii nu sunt firi f complexe dar pot sa minta cu o usurinta uluitoare = sa iti zica te iubesc tie si apoi sa se duca la alta .. So , don't take it for granted! Deci, nu iti pierde vremea cu individul asta si concetreaza-ta asupra ta , * aspectul tau * fa sala si dieta etc * scoala * o sa iti fie de un real folos sa tragi in liceu pe mai departe la facultate * bucura-te de varsta asta! cat despre "prietenele" de pe forum : Ella draga mea, esti o femeie creepy , dupa modul de a te exprima , agresiva si rea ! Fata avea nevoie de un sfat nu de lectii de morala si sa o judeci tu acum !

Succes!


Faptul ca ai citat-o pe Elena Carstea nu ma face decat sa am o singura parere despre tine,si nu e buna.
Poate sunt agresiva si rea pentru ca am o fata de 15 ani...dar eu zic ca sunt corecta ,nu agresiva si rea...si cred ca i-am dat un sfat pertinent.Nu balarii ..filozofii aberantedespre cum sunt barbatii ...LA 15 ANI!!O sa vada ea cum sunt ...

Fata nu are nevoie de nici un sfat!Face tot cum o taie capul !La varsta ei altcineva ii da sfaturi bune ..
Eu nu judec pe nimeni iar morala si-a cerut-o postand aici..
Cred ca am irosit destul timp explicandu-ti...
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 11:03
De la: trabantzel, la data 2009-03-01 10:57:20
asa e, barbatii pot fi mincinosi si prefacuti... cat despre ella, mi se pare ca are viziuni realiste asupra topicului, ca priveste totul din prisma unei mame.



am avut si eu varsta asta..
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 11:04
De la: Eleenna, la data 2009-02-17 16:20:41 Eu il iubesc de 1 an jumate,el a aflat asta in urma cu 7 luni.La inceput m-a facut sa sfar extrem de mult,insa s-au calmat apele.Ne intalneam cand puteam,ne simteam bine impreuna,faceam dragoste...era so0per.

Problema e ca de fiecare data ,dupa ce faceam dragoste,ne certam dupa cateva zile:O.Mereu intervenea ceva care ne facea sa ne certam,dar desigur ca apoi ne impacam.Stiti??Noi ne intalnim pe ascuns.Toti cred ca noi nu avem nicio tangentza,ca nu e nimic intre noi.Prietenii lui au ce au cu mine,ii baga in cap prostii despre mine,adica rad de mine ca sunt mai plinuta(am57 de kg si 1,66:((...)Buun...e ok faza cu intalnitul pe ascuns,nu stie nimeni,decat noi doi:X si recunosc,alaturi de el imi e bine:X.Pacat ca asta se intampla mai rar,din cauza circumstantelor

El zice ca nu simte nimic pt mine,eu bineinteles ca i-am zis ca iubirea ce o simteam pt el s-a stins si nu mai simt nimic pt el,insa cu toate astea continuam sa ne intalnim si sa o facem.

Sambata de exemplu m-am certat foarte rau cu el...pe langa nervii ce ii aveam fara motiv pot spune...i-am zis sa ne intalnim si mi-a zis ca nu poate nci sa stea pe picioare de bolnav ce e...intr-adevar nici la scoala nu a fost saptamana trecuta si duoa voce se simtea ca e bolnav.Insa eu m-am enervat si am zis ca nu doar cand vrea el ne intalnim si ca si eu comand si etc..prostii de-ale mele.Dupa cearta asta maare ce am provocat-o eu,l-am sunat duminica si era complet schimbat.A vorbit frumos,insa la sfarsit mi-a zis sa nu il mai caut ca ma cauta el cand ne putem intalni.Ei nu credeam ca e atat de bolnav,pana cand asera ami-a trimis o prietena conv dintre ea si elin care el ii zicea ca s-ar putea sa il interneze:-s

Woow...am fost proasta ca am facut si mai maaare scandal din cauza asta...ca ziceam ca si eu comand si etc..

Eu sambata de nervoasa ce eram i-am zis ca in cazul asta o sa ma intalnesc cu alt baiat si daca o fac cu altu sa fie sanatos,la care el a zis ca daca faca sa ceva la el sa nu ma mai gandesc niciodata.

Nu tine la mine,asa sustine...si imi face rau chestia asta:((:((:((

Oricum asteaota sa ma schimb,sa slabesc,sa ma fac respectata de prietenii lui,sunt sigura de asta!Deja am inceput cu cativa dintre prietenii lui:inainte radeau de mine cativa dntre ei,iar acum cand ma vad ma saluta,iar pe mess vorbim....cred ca e un inceput bun deocamdata


Ce parere aveti?Oare nu tine la mine?Ce se intampla?Voi reusi sa fiu cu el vreodata fara sa ne ascundem de nimeni si de nimic??
adrianoros28
Postat pe 1 Martie 2009 11:06
De la: trabantzel, la data 2009-03-01 10:57:20.. s-o citez pe Elena Carstea " Toti barbatii sunt niste mitocani ".....
Barbatii nu sunt firi f complexe dar pot sa minta cu o usurinta uluitoare = sa iti zica te iubesc tie si apoi sa se duca la alta ..

Ti-ai gasit pe cine sa citezi !!! Citeaza pe altcineva...
Femeile nu mint, de aia le respect eu !

Postat pe 1 Martie 2009 11:08
De la: ella_c, la data 2009-03-01 11:04:51
De la: trabantzel, la data 2009-03-01 10:57:20
asa e, barbatii pot fi mincinosi si prefacuti... cat despre ella, mi se pare ca are viziuni realiste asupra topicului, ca priveste totul din prisma unei mame.



am avut si eu varsta asta..


Tocmai de aceea nu te condamn.
trabantzel
Postat pe 1 Martie 2009 11:09
Draga mea, acum nu stiu ..poate am gresit ! Barbatii in Slatina poate sunt mai familisti si conservatori ! Sau poate al tau e ..sau poate asta e doar parerea ta si nu il cunosti suficient ! Dar TOTI barbatii mint si 98% daca ar avea posibilitatea sa isi insele partenera ar face-o ! Desigur , fara ca aceasta sa afle ! ;)

Daca nu ma crezi pe cuvant , ia pune-l pe al tau la test ;;) Hay , ca acum aberez ! Pardon!
Laura_Nikoleta
Postat pe 1 Martie 2009 11:10
De la: skumpy_1, la data 2009-03-01 09:54:07ELLA_C KIAR NU INTELEG DC ESTI ASA RAUTACIOASA!! VAI D SARAKA FIIKATA KREK TRAIESTE UN KOSMAR ALATURI D TINE... NU-TI MAI DA KU PAREREA DAK N-AI NICIO TB KU TOPIKUL ASTA...C DAK FATA ARE 15 ANI??SE MAI INTAMPLA SA AI SI PB DIN ASTEA...DRAGA EU T SFATUIESK SA-L LASI P BAIATUL ALA K SIGUR T FOLOSESTE.POOP


Bai skumpy (asta e nume de catzel? )
Unu - nu se scrie cu majuscule, ca nu ti-a cumparat mamica forum.
Doi - fiecare scrie unde are chef. Cei care se pun "out there" sunt cei care trebuie sa-si asume riscurile sa asculte ORICE FEL de parere. Nu te osteni sa intelegi expresia in engleza, tu erai prea ocupata sa stai cu picioarele in V cand ar fi trebuit sa inveti... Ceea ce e jenant... E jenant pentru fata care a postat, pentru ca - impotriva bunelor tale intentii - sa primeasca un sfat de la tine e "suicidal" ... Si la sfarsit ii mai trimiti si c a c a... Pentru ca ai mai pierdut ceva din engleza (ca multe altele, dealtfel. Si anume traducerea cuvantului "poop" )
Dor_a
Postat pe 1 Martie 2009 11:12
De la: Laura_Nikoleta, la data 2009-03-01 11:10:22Draga mea, acum nu stiu ..poate am gresit ! Barbatii in Slatina poate sunt mai familisti si conservatori ! Sau poate al tau e ..sau poate asta e doar parerea ta si nu il cunosti suficient ! Dar TOTI barbatii mint si 98% daca ar avea posibilitatea sa isi insele partenera ar face-o ! Desigur , fara ca aceasta sa afle ! ;)

Daca nu ma crezi pe cuvant , ia pune-l pe al tau la test ;;) Hay , ca acum aberez ! Pardon!


Pai daca te referi la emisiunile alea ridicole gen 'test de fidelitate'... tu daca ai fii un barbat (eventual naspa).. sa ti se ofere o tipa pe tava 90-60-90...etc... ce ai face?:)
trabantzel
Postat pe 1 Martie 2009 11:13
Am citat-o pe Elena Carstea fiindca mi-a venit la indemana, nu ca m-as fi identificat cu ea ! Am zis-o mai devreme ca nu imi plac femeile agresive ..si nici barbatilor, in general nu le plac femeile agresive... ...
Laura_Nikoleta
Postat pe 1 Martie 2009 11:13
scuze nu stiu ce am.. am citit gresit ce ai scris... sunt ciudata in dimineata asta
mii de scuze:">
trabantzel
Postat pe 1 Martie 2009 11:14
Eleenna, individul asta nu e bun pt o relatie, mai bine iti vezi de scoala, de iesit cu prietenii, fa-ti poftele cu el din cand in cand, dar nu te limita doar la el!
darksukkubus69
Postat pe 1 Martie 2009 11:15
De la: Laura_Nikoleta, la data 2009-03-01 11:10:22Draga mea, acum nu stiu ..poate am gresit ! Barbatii in Slatina poate sunt mai familisti si conservatori ! Sau poate al tau e ..sau poate asta e doar parerea ta si nu il cunosti suficient ! Dar TOTI barbatii mint si 98% daca ar avea posibilitatea sa isi insele partenera ar face-o ! Desigur , fara ca aceasta sa afle ! ;)

Daca nu ma crezi pe cuvant , ia pune-l pe al tau la test ;;) Hay , ca acum aberez ! Pardon!


Eu zic ca generalizezi si deja astea sunt din ciclul "povesti nemuritoare"..
Femeile mint in proportie de 99% .Si insala...la fel ca barbatul!
Dar culmea, diferenta este ca acuza pe barbat ,si are putere sa faca pe victima.

Suntem la fel,suntem oameni toti!
ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 11:17
De la: Laura_Nikoleta, la data 2009-03-01 11:10:22Dar TOTI barbatii mint si 98% daca ar avea posibilitatea sa isi insele partenera ar face-o ! Desigur , fara ca aceasta sa afle ! ;)


Atunci nu ar fi mai bine sa ai o relatie cu o femeie? asa scapi de barbatii astia mincinosi
metal
Postat pe 1 Martie 2009 11:17
De la: Laura_Nikoleta, la data 2009-03-01 11:10:22Draga mea, acum nu stiu ..poate am gresit ! Barbatii in Slatina poate sunt mai familisti si conservatori ! Sau poate al tau e ..sau poate asta e doar parerea ta si nu il cunosti suficient ! Dar TOTI barbatii mint si 98% daca ar avea posibilitatea sa isi insele partenera ar face-o ! Desigur , fara ca aceasta sa afle ! ;)

Daca nu ma crezi pe cuvant , ia pune-l pe al tau la test ;;) Hay , ca acum aberez ! Pardon!


draga,am aici in oras barbati de toate speciile,prieten nu am,intr adevar cei pe care i am avut au fost dobitoci,dar m am referit sa nu generalizezi,pentru k o parte din vina o avem si noi femeile k suntem cicalitoare si vesnic nemultumite si k mereu cautam orice motiv in toate chiar si atunci knd nu este!!!! deci or fi ei cum or fi,dar noi le dam apa la moara uneori!!
SweetHappyButterfly
Postat pe 1 Martie 2009 11:18
Ia uite , mai sa fie ! Acum am ajuns sa ne criticam de "poop" si alte alea ! Scopul era sa ii dam un sfat fetei , nu sa ne luam la discutii intre noi sau sa ne jignim ! *app scuze pt Ella , nu intentionam ...

Concluzia e ca la 15 ani , relatia asta iti este total nepotrivita 1 Trebuie sa ai prieteni de o varsta cu tine , sa te duci in mall , sa te distrezi si nu sa ai asemenea probleme ! Ratezi niste clipe f frumoase din viata ta , din adolescenta ta! O sa iti dai seama mai tarziu si o sa iti para rau!

Poate acum iti este greu sa renunti la el , dar fa-o ! Nu este pentru tine !
de ex: ce se intampla daca ramai insarcinata ? o sa fie langa tine ? pune-ti intrebari de genul ..
Laura_Nikoleta
Postat pe 1 Martie 2009 11:21
I am an open minded girl ;)
Laura_Nikoleta
Postat pe 1 Martie 2009 11:27
De la: metal, la data 2009-03-01 11:17:38
De la: Laura_Nikoleta, la data 2009-03-01 11:10:22Dar TOTI barbatii mint si 98% daca ar avea posibilitatea sa isi insele partenera ar face-o ! Desigur , fara ca aceasta sa afle ! ;)


Atunci nu ar fi mai bine sa ai o relatie cu o femeie? asa scapi de barbatii astia mincinosi


I am an open minded girl ;)
Laura_Nikoleta
Postat pe 1 Martie 2009 11:28
De la: Laura_Nikoleta, la data 2009-03-01 11:21:59Ia uite , mai sa fie ! Acum am ajuns sa ne criticam de "poop" si alte alea ! Scopul era sa ii dam un sfat fetei , nu sa ne luam la discutii intre noi sau sa ne jignim ! *app scuze pt Ella , nu intentionam ...

Concluzia e ca la 15 ani , relatia asta iti este total nepotrivita 1 Trebuie sa ai prieteni de o varsta cu tine , sa te duci in mall , sa te distrezi si nu sa ai asemenea probleme ! Ratezi niste clipe f frumoase din viata ta , din adolescenta ta! O sa iti dai seama mai tarziu si o sa iti para rau!

Poate acum iti este greu sa renunti la el , dar fa-o ! Nu este pentru tine !
de ex: ce se intampla daca ramai insarcinata ? o sa fie langa tine ? pune-ti intrebari de genul ..



Se accepta! E 1 Martie !

O putem lua de la 0...
Sunt adepta re-incercarilor!

ella_c
Postat pe 1 Martie 2009 11:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
apocalipsa 36 De la: kudika010094 28 Mai 2009 06:41
OARE IUBESC CU ADEVARAT? 16 De la: cristina_coman69_pearl_cris 30 Iulie 2009 17:32
Haideti la agatat! 93 De la: kudika_1001304 12 Februarie 2016 11:49
Da, inca un tanar singur ... 190 De la: Un_tanar 10 Mai 2012 23:47
CHIN CHON CHUN? 1 De la: cristina_corina25 2 Iunie 2010 21:41