De ce trebuie sa fie tocmai asa?Complicat...:((...voi ce parere aveti?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Eleenna Avatarul lui Eleenna

29 mesaje

Eu il iubesc de 1 an jumate,el a aflat asta in urma cu 7 luni.La inceput m-a facut sa sfar extrem de mult,insa s-au calmat apele.Ne intalneam cand puteam,ne simteam bine impreuna,faceam dragoste...era so0per.

Problema e ca de fiecare data ,dupa ce faceam dragoste,ne certam dupa cateva zile:O.Mereu intervenea ceva care ne facea sa ne certam,dar desigur ca apoi ne impacam.Stiti??Noi ne intalnim pe ascuns.Toti cred ca noi nu avem nicio tangentza,ca nu e nimic intre noi.Prietenii lui au ce au cu mine,ii baga in cap prostii despre mine,adica rad de mine ca sunt mai plinuta(am57 de kg si 1,66:((...)Buun...e ok faza cu intalnitul pe ascuns,nu stie nimeni,decat noi doi:X si recunosc,alaturi de el imi e bine:X.Pacat ca asta se intampla mai rar,din cauza circumstantelor

El zice ca nu simte nimic pt mine,eu bineinteles ca i-am zis ca iubirea ce o simteam pt el s-a stins si nu mai simt nimic pt el,insa cu toate astea continuam sa ne intalnim si sa o facem.

Sambata de exemplu m-am certat foarte rau cu el...pe langa nervii ce ii aveam fara motiv pot spune...i-am zis sa ne intalnim si mi-a zis ca nu poate nci sa stea pe picioare de bolnav ce e...intr-adevar nici la scoala nu a fost saptamana trecuta si duoa voce se simtea ca e bolnav.Insa eu m-am enervat si am zis ca nu doar cand vrea el ne intalnim si ca si eu comand si etc..prostii de-ale mele.Dupa cearta asta maare ce am provocat-o eu,l-am sunat duminica si era complet schimbat.A vorbit frumos,insa la sfarsit mi-a zis sa nu il mai caut ca ma cauta el cand ne putem intalni.Ei nu credeam ca e atat de bolnav,pana cand asera ami-a trimis o prietena conv dintre ea si elin care el ii zicea ca s-ar putea sa il interneze:-s

Woow...am fost proasta ca am facut si mai maaare scandal din cauza asta...ca ziceam ca si eu comand si etc..

Eu sambata de nervoasa ce eram i-am zis ca in cazul asta o sa ma intalnesc cu alt baiat si daca o fac cu altu sa fie sanatos,la care el a zis ca daca faca sa ceva la el sa nu ma mai gandesc niciodata.

Nu tine la mine,asa sustine...si imi face rau chestia asta:((:((:((

Oricum asteaota sa ma schimb,sa slabesc,sa ma fac respectata de prietenii lui,sunt sigura de asta!Deja am inceput cu cativa dintre prietenii lui:inainte radeau de mine cativa dntre ei,iar acum cand ma vad ma saluta,iar pe mess vorbim....cred ca e un inceput bun deocamdata

Ce parere aveti?Oare nu tine la mine?Ce se intampla?Voi reusi sa fiu cu el vreodata fara sa ne ascundem de nimeni si de nimic??
Raporteaza abuz de limbaj
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje

Ajungea un singur topic cu subiaectul asta
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
Fosta membra Kudika.ro
In primul rand, cred k tu ai o problema...Nu ai specificat cati ani ai...Nu mai fii complexata ca esti plinutza, sigur exista un baiat(sau mai multi)care sa te placa asa cum esti...sunt sigura ca esti dragutza... Eu zic k ar trebui sa incetezi sa te mai intalnesti cu acel baiat si ca ar fii bine sa incerci sa-ti faci o relatie "publica" cu cineva care merita, asta in cazul in care "prietenul tau actual" nu este dispus...Daca continui asa, iti bati joc de tine...Gandeste-te bine...
Fosta membra Kudika.ro
Eleenna ,se pare ca iti doresti sa fi "sfatuita" din cat mai multe parti..

Fetito,cred ca ai o problema.Cate topicuri deschizi pe acelas subiect?Ti se pare o tema de discutie interesanta?
Unii rad,altii ocolesc.E povestea unei pustoaice (eu inca traiesc cu impresia ca ai 15 ani) scapate de sub control .Din nefericire nu esti singura!

Hai fugi la scoala,lasa netul!
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
butterfly_sound_of_love Avatarul lui butterfly_sound_of_love

310 mesaje
Oras: bucuresti

El te umileste,iar tu nu faci decat sa te complaci in situatia asta..........meriti cv m ai bun.Asta este parerea mea
Cind 2 oameni se despart de ce o fac doar fizic si sufleteste ramin legati toata viata? poate ca unul din ei iubeste mai mult,poate celalalt nu si-a dorit finalul acesta,poate spera intr-o impacare....Semtimente mai sunt,de compromisuri nu poate fi vorba....nici unul nu mai e dispus sa faca....ce sa-i spui inimii care spera.... cind ratiunea iti spune ca totul s-a sfirsit si e bine sa pui punct ..... Sa o iei pe alt drum caruia nu-i cunosti coordonatele,nu stii unde duce,nu stii la cine duce,daca e drumul bun,daca va fi alt esec?Ce sa faci cu multele ore pe care altadata vroiai sa le transformi in zile ,sa fie mai multe,sa nu se mai termine....azi ai atita timp pe care trebuie sa-l umpli doar cu amintiri,unele frumoase,unele dureroase....Stai si te privesti si-ti spui ca nu esti nici urita,nici proasta,ca nu esti nici prima si nici ultima care trece printr-o despartire ,ca a fost o experienta a vietii,ca esti mult mai matura.....mult mai puternica sa o iei de la capat....Si daca nu poti?CE SA FACI ? Timpul trece .....al meu a stat in loc !