Setari Cookie-uri

O alta iubire imposibila

Nici nu stiu cum sa incep
Cert e ca ma apasa o durere sufleteasca ...Si ma sleeste de toate puterile...Toata ziua sunt trista, mohorata, suferinda....Poate o sa ziceti ca ma lamentez, dar iubesc un baiat care din pacate nu mi impartaseste sentimentele
L-am cunoscut la servici, el a fost cel care m a facut sa mi pierd mintile...
Si din pacate pt mine, mi-a zis de la inceput ca el are o relatie de ceva timp cu o fata pe care o iubeste ...si eu n am tinut cont de asta, m-am indragostit ca nebuna de el...
Mi-a spus ca l atrag f mult si ca si doreste o relatie fizica si de prietenie, insa ATAT...Nimic mai mult
Nush cum sa trec peste
Il cunosc de 3 luni si simt ca e sufletul meu pereche
Mi-as dori sa l fac sa se indragosteasca de mine , dar cred ca e imposibil ce mi doresc eu
Va rog sa ma ajutati cu sfat, cat de dur ar fi!
Bia_T
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:33
cred ca ar trebui sa pui punct acestei relatii! caci oricat de mult l-ai dori el o sa ramana cu prietena lui..tu esti doar o chestie de diversificare a lui!
eu cred ca orice femeie cu capul pe umeri nu ar accepta in veci sa fie pe locul 2!
one_size
Postat pe 10 Decembrie 2009 10:48
Eu am inteles lucrul asta...Si sunt cat se poate de constienta
Dar el ma cauta incontinuare
Ma suna noaptea tarziu sa mi spuna ca ii lipsesc. ca ii e dor de mine, imi lasa bilete pe masina si le gasesc dimineata , in care scrie ca ma vrea aproape...tot felul de intimidari ...
Nush cum sa fac sa uit complet ca exista...
Bia_T
Postat pe 10 Decembrie 2009 11:02
atunci spunei sa te caute cand nu o mai avea iubita si vrea mai mult de la tine!
ok a fost o perioada in care ai cedat..dar acum s-a terminat proasteala..fiecare sa isi vada de viata lui!
plus ca nu ar trebui sa ii mai raspunzi la telefon! iar biletele rupe-le in fata lui si fara sa le citesti!
trebuie sa fii mai dura putin! ca altfel nu o sa se termine niciodata!
sau vb cu un amic de nu il cunoaste el si pune-l sa vina sa te ia vreo 2-3 zile de la munca! sa vezi ce ii trece!
one_size
Postat pe 10 Decembrie 2009 11:18
De la: one_size, la data 2009-12-10 11:18:45atunci spunei sa te caute cand nu o mai avea iubita si vrea mai mult de la tine!
ok a fost o perioada in care ai cedat..dar acum s-a terminat proasteala..fiecare sa isi vada de viata lui!
plus ca nu ar trebui sa ii mai raspunzi la telefon! iar biletele rupe-le in fata lui si fara sa le citesti!
trebuie sa fii mai dura putin! ca altfel nu o sa se termine niciodata!
sau vb cu un amic de nu il cunoaste el si pune-l sa vina sa te ia vreo 2-3 zile de la munca! sa vezi ce ii trece!


nu-ti mai bate gura fata n-ai invatzat cum este cu dragostea asta ascunsa cica este nebuna rau de tot............................ asa ca orice i-ai spune tot ca ea va face aruncand orice urma de respect fatza de sine pentru ca-l iubeste
Dontyyy
Postat pe 10 Decembrie 2009 11:27
De la: Dontyyy, la data 2009-12-10 11:27:12
De la: one_size, la data 2009-12-10 11:18:45atunci spunei sa te caute cand nu o mai avea iubita si vrea mai mult de la tine!
ok a fost o perioada in care ai cedat..dar acum s-a terminat proasteala..fiecare sa isi vada de viata lui!
plus ca nu ar trebui sa ii mai raspunzi la telefon! iar biletele rupe-le in fata lui si fara sa le citesti!
trebuie sa fii mai dura putin! ca altfel nu o sa se termine niciodata!
sau vb cu un amic de nu il cunoaste el si pune-l sa vina sa te ia vreo 2-3 zile de la munca! sa vezi ce ii trece!


nu-ti mai bate gura fata n-ai invatzat cum este cu dragostea asta ascunsa cica este nebuna rau de tot............................ asa ca orice i-ai spune tot ca ea va face aruncand orice urma de respect fatza de sine pentru ca-l iubeste

exact ne batem gura pe degeaba ..si daca indiferent de sfaturile noastre ea tot cfm stie face ce naiba mai posteaza pe forum acelasi stil de telenovela cu acelasi sfarsit dramatic...
furnicuta
Postat pe 10 Decembrie 2009 11:33
Trebuie sa te aperi singura de acest individ!Dupa cum se poarta,eu cred ca nu-si iubeste si nu-si respecta nici prietena oficiala!Asa ca nu te uita inapoi!
cesege
Postat pe 14 Decembrie 2009 11:02
hmmmmmm...nush ce s zic .........eu niciodata in viata mea n-as accepta s fiu pe locul 2....in primul rand dc iubeste pe altineva de ce sa ma chinui pt k oricum nu va fii niciodata cu mine.....in al doilea rand mi-ar fii mila de fata aia cu care e si mi s-ar face efectiv scarba de el cat e de mitocan.....asta o zic din experienta.....si in al treilea rand.....fazele astea tin de orgoliu si de caracter.........ale mele sunt sunt mai mult decat prezente,cateodata e naspa cu orgoliu....................................deci fata da-l in era s zic o prostie
kagome_kudika
Postat pe 24 Decembrie 2009 02:23
De la: Biank_kudika, la data 2009-12-24 02:23:28hmmmmmm...nush ce s zic .........:


aici trebuia sa te opresti, sa nu mai scrii nimic, pentru ca nush!!
geo_xx
Postat pe 26 Decembrie 2009 22:08
Poate o sa ziceti ca ma lamentez, dar iubesc un baiat care din pacate nu mi impartaseste sentimentele

Dar el ma cauta incontinuare
Ma suna noaptea tarziu sa mi spuna ca ii lipsesc. ca ii e dor de mine, imi lasa bilete pe masina si le gasesc dimineata , in care scrie ca ma vrea aproape...tot felul de intimidari ...




mi se pare doar mie sau te cam contrazici!!??
un barbat care te vrea doar pentru sex nu face d-astea. ala te suna si-ti spune....hai, ca mi-s coaiele cat luna!!
geo_xx
Postat pe 26 Decembrie 2009 22:11
De la: Bia_T, la data 2009-12-10 10:33:53Nici nu stiu cum sa incep
Cert e ca ma apasa o durere sufleteasca ...Si ma sleeste de toate puterile...Toata ziua sunt trista, mohorata, suferinda....Poate o sa ziceti ca ma lamentez, dar iubesc un baiat care din pacate nu mi impartaseste sentimentele
L-am cunoscut la servici, el a fost cel care m a facut sa mi pierd mintile...
Si din pacate pt mine, mi-a zis de la inceput ca el are o relatie de ceva timp cu o fata pe care o iubeste ...si eu n am tinut cont de asta, m-am indragostit ca nebuna de el...
Mi-a spus ca l atrag f mult si ca si doreste o relatie fizica si de prietenie, insa ATAT...Nimic mai mult
Nush cum sa trec peste
Il cunosc de 3 luni si simt ca e sufletul meu pereche
Mi-as dori sa l fac sa se indragosteasca de mine , dar cred ca e imposibil ce mi doresc eu
Va rog sa ma ajutati cu sfat, cat de dur ar fi!


mi-ar fi trecut in momentul in care mi-ar fi spus ca vrea doar....ATAT!
_oktober_
Postat pe 26 Decembrie 2009 22:37
Cel mai simplu e sa îl ameninti ca dc continua ASA o sa-i spui si femeii vieþii lui ce "romantic" e iubitul ei!!
Kamaly
Postat pe 27 Decembrie 2009 16:43
ar trebui sa fi putin mai nepasatoare...
iubirea vine si trece
dar totusi intreaba`l ce vrea de la tine? te ia de proasta sau ce?
ori o termina cu ea....ori cu tine
johnelle
Postat pe 27 Decembrie 2009 18:50
te fierbe in suc propriu.lui ii convine situatia.eu sper ca ai atata constiinta incat te poti transpune in persoana prietenei sale si sa tragi niste concluzii.in ziua de azi nu stiu cati barbati mai stiu ce_i aia DRAGOSTE.MEDITEAZA ...
andreireal
Postat pe 2 Ianuarie 2010 10:37
Buna eu cred k el isi doresi doar o aventura stii cum sunt toti si crede k te poate atrage cu tot felul de chesti dragute dar aratai k esti puternica si nu te poate atrage in cursa gandestete dak zici k are si prietena si el cauta totusi ceva cu tine si daca ar fi cu tine impreuna ar face tot asa si cu alte fete ar face, asa k nu il crede k toti sunt asa sunt in stare de orice fi puternica si aratai k nu te poate avea
kudika098638
Postat pe 2 Ianuarie 2010 21:49
daca ii arati unui barbat ca esti innebunita dupa el profita de lucrul acesta asa ca inceraca sa-l tratezi cu indiferenta!!!stiu ca este foarte greu dar inlocieste-l cu un alt barbat si iti va fi mult mai usor
1dana2
Postat pe 4 Ianuarie 2010 14:26
pai daca o iubeste ..e greu sa ii castigi dragostea ...ca sa ajungi la acel punct ..trebuie sa iti petreci mai mult timp cu el ...sa incerci sa il cunosti mai bine ....sa il faci sa se simta bine in preajma ta ....si poate pana la urma ai sa ii castigi dragostea ...dar va fi cam greu sa ajungi acolo ...daca o iubeste ........daca nu vrei sa te amgesti ...sa iubesti fara sa fii iubita ...incearca sa petreci mai mult timp cu prietenii ..sa nu te mai gandesti la el ....si sa incerci sa iti faci pe altcineva ...si usor ,usor vei cam uita de el ..parerea mea ...si eu iubesk pe cineva ...suntem de 2 ani impreuna ...nu ne intelegem bine .,..si ea ma iub pe mine ...dar imi greseste mult ....si faza e ca nu pot sta fara ea ..m-am atasat prea mult de ea .ca sa o pot uita sa de usor ....oricum ...acuma la mine e bine .....si sper sa fie si la tine .:*
claud3lu19
Postat pe 4 Ianuarie 2010 15:09
doooaaammneeeeeeeeeeeeee....ce gradina mare ai
taiko_delia
Postat pe 4 Ianuarie 2010 15:19
De la: geo_xx, la data 2009-12-26 22:11:10Poate o sa ziceti ca ma lamentez, dar iubesc un baiat care din pacate nu mi impartaseste sentimentele

Dar el ma cauta incontinuare
Ma suna noaptea tarziu sa mi spuna ca ii lipsesc. ca ii e dor de mine, imi lasa bilete pe masina si le gasesc dimineata , in care scrie ca ma vrea aproape...tot felul de intimidari ...




mi se pare doar mie sau te cam contrazici!!??
un barbat care te vrea doar pentru sex nu face d-astea. ala te suna si-ti spune....hai, ca mi-s coaiele cat luna!!

da fuga fata si bate le repede cuuuu......telul ca si tu vrei sa fii scarpinata, dar samburele ala de constiinta te imbie sa faci pe mironosita pe forum.....da fuga la el, ca ne faci specia de femei de ras.....din cauza ta suntem luate toate de proaste....parasuta ce esti
taiko_delia
Postat pe 4 Ianuarie 2010 15:22
De la: Bia_T, la data 2009-12-10 10:33:53Nici nu stiu cum sa incep
Cert e ca ma apasa o durere sufleteasca ...Si ma sleeste de toate puterile...Toata ziua sunt trista, mohorata, suferinda....Poate o sa ziceti ca ma lamentez, dar iubesc un baiat care din pacate nu mi impartaseste sentimentele
L-am cunoscut la servici, el a fost cel care m a facut sa mi pierd mintile...
Si din pacate pt mine, mi-a zis de la inceput ca el are o relatie de ceva timp cu o fata pe care o iubeste ...si eu n am tinut cont de asta, m-am indragostit ca nebuna de el...
Mi-a spus ca l atrag f mult si ca si doreste o relatie fizica si de prietenie, insa ATAT...Nimic mai mult
Nush cum sa trec peste
Il cunosc de 3 luni si simt ca e sufletul meu pereche
Mi-as dori sa l fac sa se indragosteasca de mine , dar cred ca e imposibil ce mi doresc eu
Va rog sa ma ajutati cu sfat, cat de dur ar fi!


Baga-te intr-un butoi cu gheatza si racoreste-o pe " mitzoasca".DACA OMUL TI-A ZIS CLAR CA NU VREA DECAT SA TI_O TRAGA CE DRACU' NU INTELEGI? Gaseste-ti altul si nu mai bate campii cu sufletul pereche si alte aberatii. Cat de proasta si lipsita de demnitate si respect de sine poti fi?

Postat pe 4 Ianuarie 2010 15:24
hm, nu inteleg de ce nu faci sex cu el?.......................clar ai avea dupa aceea solutia !
Kalista35
Postat pe 8 Ianuarie 2010 00:30
De la: Kalista35, la data 2010-01-08 00:30:38hm, nu inteleg de ce nu faci sex cu el?.......................clar ai avea dupa aceea solutia !





.... doar cu el ? ... sint atitea suflete pereche prin jur ...
marco918
Postat pe 8 Ianuarie 2010 00:35
M-a ajutat Dumnezeu sa aflu ca nu e bine sa faci dragoste pana nu te-ai casatorit religios. Zicea Sf. Paul ca nu este bine pt. om sa se atinga de femeie. Daca vrea sa se atinga, sa se casatoreasca. Dar zicea el ca este mai bine pt. om sa ramana cum este el insusi. El era necasatorit. Oricum Isus este Mirele intregii creatii. Pt. Dumnezeu fiecare creatura este unica. Depinde cum vrea Dumnezeu pt. fiecare.
Vezi ca stiu ca la ortodocsi cica iti da voie sa te recasatoresti. De fapt cei care sunt recasatoriti nici n-ar trebui admisi la impartasanie. Pana nu renunta la...prostii.De fapt mi-a zis un preot calugar franciscan catolic ca cununie peste cununie nu este valabil. Pana nu i-a murit unei persoane sotul sau sotia, nu se poate casatori din nou. Mi-a zis preotul respectiv ca nu este bine nici sa te saruti pe gura sau sa te atingi prea mult. Cu scop necurat. Mi-a zis cam asa. Cand il vezi, poti sa il pupi, asa, pe obraz. Poti chiar sa il imbratisezi. Dar nu trebuie repetate atingerile... Asa ca sa-ti para bine ca nu ai facut dragoste cu el. Sa nu-ti para rau.
kudika081126
Postat pe 8 Ianuarie 2010 01:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
poate ar trebui sa fac si ceea ce vreau eu 9 De la: bestiutza_relouded 29 Iunie 2009 00:54
De ce amant/amanta? 7 De la: kudika195501 14 Decembrie 2010 23:53
iubesc doi barbati.pe care sa-l aleg? 30 De la: emilia84 12 Ianuarie 2009 18:48
Renuntare la fumat si alcool prin metode naturiste 13 De la: printesaa_x 17 Ianuarie 2011 10:49
imi vreau iubirea inapoi!!!! 7 De la: anda_a 10 Noiembrie 2009 23:42