Ce-ti sta pe nasuc?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Ce-ti sta pe nasuc?: (5 din 5 voturi)

Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina:
Fosta membra Kudika.ro
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-03 12:03:53
De la: haruka_obake, la data 2009-03-03 09:13:43
De la: mrskattousa, la data 2009-02-28 19:23:08
De la: haruka_obake, la data 2009-02-27 15:38:24gucci, prada ,vs etc...asteas pe toate gardurile...YSL...cu heliomate..si din 1960..gen..clasici
...ce sesonier?i...:P...haide=ti fetelor..indrazniti..putina originalitate;)

Fii tu originala si pt noi...asteptam propuneri Si imi permit o mica remarca: "haideti" nu se scrie deloc cu cratima, ca sa nu mai vbim de semnul egal din mijloc... In afara de faptul ca nu inteleg mare lucru din ce ai incercat sa emiti matale...poate ai incercat sa fii originala?! Si ai reusit!

ete nah..crezi ca de asta stau eu...nu-ti convine ce am scris...ignora...tu ce faci?dai meditatii online la garmatica pe forumuri?(eu am dat o propunere..ca nu am afisat-o cum fac toate cu ochelarii de "firma de pe toate gardurile " si ca nu stii ce inseaman YSL fara sa te uiti pe net e partea a 2-a)...get a life!

ce te-ai ofuscat asa? crezi ca daca n-am ochelari YVES SAINT LAURENT... nu sunt originala??? trebuie neaparat ca ochelarii de soare sa fie peste 200$ ca sa fiu "true"???
Da' frate daca vad o pereche de ochelari in piata dupa care mor ca design si-si fac treaba bine, ce are? trebuie neaparat sa stie lumea ca nu-s de firma?

traiasca wikipedia.!
.."true" (prea multi emo in lumea asta..devin contagiosi.)..am dat 5 roni..da 5 nu 50 nu 500..cum ,ce si cand..ma priveste..cat despre ofuscata...tu esti aia cu musca pe caciula ..eu am dat o sugestie...ca sa fiu mai explicita (ca vad ca nu pricepi)...ma refeream la ochelari vechi..hippy...sau cei rotunzi cu lentila neagra ff retro..nu inteleg ce e asa greu de priceput...exista targuri de vechituri sau babute care vand asa cv, eu zic ca o pereche de genu pe strada ar fi cv diferit...nu inteleg d c iti place sa te certi cu lumea pe forumuri...nu-ti convine o sugestie...move on..nu pot fii pe gustu tuturor la fel cum nici tu..over and out!
peste tot si nicaieri
Fosta membra Kudika.ro
auzi tu ai venit aici sa te dai mare cunoscatoare si fashionista.... dar noua nu ne plac fitzele

eu port ce-mi place mie, nu ce-ti place tie

hai ia un pupic ca faci riduri
Raporteaza abuz de limbaj
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-04 00:36:58auzi tu ai venit aici sa te dai mare cunoscatoare si fashionista.... dar noua nu ne plac fitzele

eu port ce-mi place mie, nu ce-ti place tie

hai ia un pupic ca faci riduri

Poate te alegi cu un herpes fomeie de la atatea popaturi pe aici si deschizi mai si tu un topic ...deabia astept

_dulcik_ Avatarul lui _dulcik_

4147 mesaje
Oras: constanta

momentan nu imi sta nimic pe nasuc ca inca e iarna ....
Fosta membra Kudika.ro
:))

pisicutza_razboinica e chiar amuzanta..
aproape ca ma face sa zambesc..
"cunoscatoare".. "fashionista".. ar trebui sa te gandesti de 2 ori cand folosesti astfel de termeni..
..cu siguranta ca ai sa sari ca arsa.. si ai sa incepi o polemica demna de OTV..
insa eu, sincer & personal, te sfatuiesc sa porti in continuare ce'ti place tie..
..pana la urma.. fiecare isi creeaza propriul stil.. ceea ce ne face, pe fiecare dintre noi, propriile noastre fashioniste.. [ca suntem bune..sau mai putin bune.. ehe.. asta e din alt film..]
te implor, nu'mi da copy-paste la "fashionista".. da?!
mersi anticipat!

draga "mrskattousa", eu n'o sa'mi permit la tine apelative de genul "mai fata".. asa cum ti'ai permis tu cu alte cititoare ale forumului.. [probabil ai o oarecare idee de superioritate.. una falsa de altfel].. insa daca tot simti ca te afli cu un nivel mai sus decat restu'.. ai putea spune ceva cu adevarat inteligent..
ca de "perfecte care doar dau din bot" e satul bietul Internet. [am pus intre ghilimele pentru ca am citat pe cineva.. nu te agita.. nu te jignesc.. e spusa la general ;) ]

topicul propunea ceva.. s'a ajuns la altceva..
ca de fiecare data..
e mai important sa corectam o greseala.. decat sa incercam sa intelegem ce a spus persoana respectiva.. sa ne facem o idee.. insa, pana la urma.. tot raul e spre bine! unii invata ceva.. altii isi etaleaza "calitatile & superioritatile"..

e martie.. e ziua noastra.. in fiecare zi!
nu va mai pierdeti in maruntisuri ieftine precum mahalagisme..
daca aveti impresia ca cineva nu e de nasul vostru.. lasati'o balta..
nu va mai apucati sa faceti educatie online..
daca tot simtiti chemarea "pedagogiei".. apucati'va de ceva pe domeniul asta..
sa stiti ca se castiga tare bine!

salutari! ;)
Fosta membra Kudika.ro
aici merge aia cu rade ciob de oala sparta....
mai bine zi ce-ti sta pe nasuc

si ia si tu un pupic
Politicienii sunt precum scutecele: trebuie schimbati des si din aceleasi motive
Fosta membra Kudika.ro
ti'am mai zis ca esti aproape simpatica?! :))

..m'a "enervat" putin ignoranta de care dau unele fete dovada.. & am replicat..
daca vroiam sa te fac partasa la "purtatorii mei de pe nasuc".. fii sigura ca aflai pana acum..
insa nu asta vroiam.. :p

hai.. da'ti singura un pup & vezi'ti de nasuc.. ;)
Fosta membra Kudika.ro
Fosta membra Kudika.ro
Lasa pisicutzo, sa fim noi sanatoase...Auzi tu..."nemaipomenito"...esti cumva purtatoarea de cuvant a "magnificei" haruka? Si nu pun ghilimele pt ca as cita pe cineva, ci pt a sublinia ironia. Hai...fa pashi catre scoala ca te trec absenta si azi...Eu la 20 de ani eram mai preocupata de studii decat de internet, sincera sa fiu...ai putintica rusine si mai abtine-te de la comentarii pline de trufie! Si iti mai dau o sugestie: nu te-a intrebat nimeni ce parere ai tu despre mine, despre pisicuta razboinica, si chiar nu ne intereseaza.
I have an angel on my shoulder, but a devil in my hand ;)
Fosta membra Kudika.ro
De la: G_Bogdan, la data 2009-02-24 20:30:04
De la: mrskattousa, la data 2009-02-24 20:18:30nashpa...macar sa ai grija sa nu-ti creasca si par pe ea...

Daca te uiti atenta in poza,bineinteles fara ochelari pe ochi, se vad cateva fire lungi si delicate .
Uneori ma mai joc asa cu ele ,le fac carlionti cum fac unele persoane cu mustata.

Banshee on duty! Beware :)
Fosta membra Kudika.ro
De la: mrskattousa, la data 2009-03-06 17:55:29Lasa pisicutzo, sa fim noi sanatoase...Auzi tu..."nemaipomenito"...esti cumva purtatoarea de cuvant a "magnificei" haruka? Si nu pun ghilimele pt ca as cita pe cineva, ci pt a sublinia ironia. Hai...fa pashi catre scoala ca te trec absenta si azi...Eu la 20 de ani eram mai preocupata de studii decat de internet, sincera sa fiu...ai putintica rusine si mai abtine-te de la comentarii pline de trufie! Si iti mai dau o sugestie: nu te-a intrebat nimeni ce parere ai tu despre mine, despre pisicuta razboinica, si chiar nu ne intereseaza.

:))
aoleu, mamica..
numa' despre ochelari de soare nu se vorbeste aici..
uite cum sta treaba.. asta e ultimul mesaj pe care'l trimit.. pentru ca daca ma iau dupa cat "comentati" voi.. mai bine nu! ;)
am 20 de ani.. si ma duce capul.. spre deosebire de dumneata, care, desi ai ajuns la o varsta respectabila, iti permiti nesimtirea de a'i jigni pe altii.. chiar si prin ironii [cu care se incearca demonstrarea gradului de inteligenta].. se pare ca ai trecut cam foarte degeaba prin scoala aia de care tot pomenesti.. sau poate cei 7 ani de'acasa iti lipsesc.. tu stii mai bine!
eu sunt bine, sanatoasa, cu studiile la zi & Doamne ajuta, pe o cale cu mult mai buna decat ai apucat'o tu!

parerea mea e parerea mea.. nu stiu daca ai idee despre ce inseamna un forum, insa o sa'ti rezum: se posteaza cam de toate.. incepand de la pareri.. asadar, daca se intampla ca & tu sa ai o parere despre mine ["nemaipomenita", "lipsita de rusine", etc., etc.] esti libera sa ti'o exprimi.. ramane la latitudinea celorlalti daca o citesc sau nu.. la fel esti si la mine si la oricine altcineva..

cat despre partea cu rusinea.. eu o am.. insa in fata cui merita respectul cuvenit!
..asadar.. cu trufia'mi innascuta, o sa'mi iau "la revedere" de la voi, cele-care-la-20-de-ani-erati-la-scoala-si-nu-pe-Internet si va las sa va disputati balariile in continuare!

pup, >:D<
Fosta membra Kudika.ro

Voiai doar sa te bagi nitel ca musca-n.... ups
si sa ne dai un exemplu "asa nu " de mahalagism, nu?
vyctor Avatarul lui vyctor

19 mesaje
Oras: craiova

eu unu prefer marca polaroid
hellmyworkplace e id de mess :-?? :))
Fosta membra Kudika.ro
De la: _dulcik_, la data 2009-03-04 21:13:36momentan nu imi sta nimic pe nasuc ca inca e iarna ....

Ar trebui sa porti si iarna.
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
Fosta membra Kudika.ro
Vai, ce rai sunt unii oameni!... se intrec in a ridica scadalul la rang de arta...
Pacat!
Don`t worry about the people in your past… There`s a reason why they didn’ t make it to your future...

4147 mesaje

De la: Kathara, la data 2009-03-10 09:51:54
De la: _dulcik_, la data 2009-03-04 21:13:36momentan nu imi sta nimic pe nasuc ca inca e iarna ....

Ar trebui sa porti si iarna.

Pai port iarna doar daca e zapada... cum nu am avut parte de asa ceva ....
Dorina1 Avatarul lui Dorina1

67 mesaje

I-am cumparat de la HelpNet sunt Hara si sunt f dragutzi. I-am gasit la reduceri si nu au costat mult.
chance Avatarul lui chance

14 mesaje
Oras: bucuresti

EU IUBESC la nebunie.....tot ceea ce inseamna DIESEL-------ONLY THE BRAVE.........hmmmmm ochelariii sunt sooper sexy atat pt femeii cat si pt barbatiii si merg la nebunie cu ceasurile DIESEL nice sweety I LOVE DIESEL.....si va recomand si voua sa aruncati o privire.....ms nice.....
Fosta membra Kudika.ro
Versace...rame albe, cristale, stil Police...
I have an angel on my shoulder, but a devil in my hand ;)
kudika008277 Avatarul lui kudika008277

4 mesaje

La aceasta intrebare, cred ca as raspunde: Doar Ochelari de soare de marca!
ina
teolaladora Avatarul lui teolaladora

48 mesaje
Oras: cluj

Ray Ban cu lentile polarizate...sunt excelenti pentru condus si arata si bine
MadaIry Avatarul lui MadaIry

23 mesaje
Oras: barlad

cand cumpar ma intereseaza design'ul lor si cum imi sta..cu pretul..daca se poate cat mai mik ..
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

De la: mrskattousa, la data 2009-03-06 17:55:29 ...Eu la 20 de ani eram mai preocupata de studii decat de internet, sincera sa fiu...

Sincera sa fiu , daca te duce capul asa...cat de cat, stii cat de bine poti sa faci si facultate, sa intri pe net, sa te distrezi etc...pff, nu ai idee !!!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Cat despre ce imi sta pe nasuc, in niciun caz ceva de firma ! Am mai multe perechi f dragute, care imi vin bine, cumparate in general din targurile vintage din Bucuresti !
2bells Avatarul lui 2bells

3 mesaje
Oras: bucuresti

Ray-Ban.
rock90 Avatarul lui rock90

35 mesaje

Buna:))..eh..nu toate femeile au bani pt toate fitzele...asa ca isi mai iau si ele fake-uri....ca deh...nu toti se pricep si-si dau seama de asta...eu consider ca e mult mai bine sa dai un ban...dar sa iei niste lucruri bune....mai bine putine si bune,decat multe si proaste...clar..decat sa cumperi cine stie ce prostii de prin buticuri sau benzinarii...mai bine asa.::

4147 mesaje

imi plac cei de la Christian Dior, Rayban,Versace sunt firmele de la care imi cumpar cel mai des desi cel mai mult de la Dior.. prefer sa imi cumpar ceva de calitate
htania Avatarul lui htania

28 mesaje

Ochelarii de soare sunt absolut necesari, sa stai cu ochii inlacrimati si mici mici :))) nu mi se pare elegant.Nu as da insa pe o pereche mai mult de 200$.Acum port cu drag Emporio Armani.
Fosta membra Kudika.ro
eu am unii de la dior care imi plac la nebunie...sunt cu rame albe:X:X
si am primit de paste unii aurii de la salvatore ferragamo:X:X::X
Nu ma deranjeaza sa traiesc intr-o lume a barbatilor, atata timp cat pot fi femeie in ea...
amr2009 Avatarul lui amr2009

747 mesaje

De la: G_Bogdan, la data 2009-02-24 20:15:55Imi sta o alunita.

Subscriu! Eu am una mica mica mica...Abia se vede. Dar mi-e ciuda ca nu mi-a asezat-o mama in acelasi loc in care era pe moaca lu' Marlyn Monroe...
Edward's fan team
Pagini: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> Sari la pagina: