Setari Cookie-uri

Ce-ti sta pe nasuc?

Sincer...eu port ceea ce ma face sa arat OK .:)
Nu-mi pasa daca e sau nu Gucci sau ma stiu eu ce alta firma.
Eu,spre deosebire de iubitul meu care prefera firmele ,din moment ce imi sta bine cu ceva si ma prinde, atunci port .:)
Vampirash
Postat pe 31 Iulie 2009 21:39
Am si eu o nelamurire...Acu sa nu-mi sariti in cap da' parca as avea dreptate....Aici vad ca 90% isi cumpara ochelari de firma...Pai , Doamne iarta-ma,da unde v-ati ascuns fetelor? Ca eu pe strada sa innebunesc daca am vazut ochelari de firma la mai mult e 10%.Si credeti-ma, care obisnuiesc sa poarte ochelari de firma, stiu sa faca diferenta.
Iar Police, cel putin, care e imposibil sa nu-i recunosti, pentru ca sunt superbi, doar 2 persoane am vazut vara asta. Nu va ganditi ca stau si ii numar pe strada, as fi penibila, dar "iti sar in ochi", si mai ales unei impatimite nu-i scapa nimik, nu trebuie sa intorci capul dupa oameni,ii recunosti imediat.
Asta e parerea mea, cel putin...Acu' chiar va rog sa ma corectati daca gresesc.Si nu generalizez,nu ma refer decat la orase precum Iasi, Galati, Sibiu.
kittycrys
Postat pe 1 August 2009 17:07
Salutare,
n-am avut niciodata ochelari de soare de firma, sincer....am considerat-o o chestie de fite si snobism sa dai atatia bani pe o pereche de ochelari , insa de ceva vreme mi s-a pus pata sa-mi iau o pereche, in primul rand pentru ca am cam inceput sa am ceva probleme cu ochii si apoi am incercat intr-o zi ochelarii de soare ai unei colege de serciciu care erau de firma si nu imi mai venea sa-i dau jos de pe ochi cat de relaxanti puteau sa fie, era o diferenta ca de la cer la pamant intre ochelarii mei banali luati din mall de la Meli Melot si aia si atunci am decis ca merita si ochii mei o pereche de ochelari ca lumea, doar ii chinui toata ziua la calculator saracii, insa am o problema ca nu prea stiu care sunt mai buni si as vrea sa stiu cam pe la ce preturi se invart ca am vazut aici ca multe dintre voi spun ca si-au luat dar nu prea am vazut mare lucru despre preturi, puteti sa-mi ziceti si mie va rog, cam la ce preturi i-ati cumparat? Si alta chestie, astia adusi de dincolo de bisnitari sunt oare originali sau sunt fake-uri? ca totusi, preturile sunt mai bune decat in magazin dar nu as vrea sa fie fake, mai bine dau mai mult si imi iau o pereche din magazin originali, insa daca si aia ar fi originali as prefera sa iau de la bisnitari, ce parere aveti?
nightsky
Postat pe 4 Septembrie 2009 14:19
jajajajajajja
elena_ciub
Postat pe 31 Martie 2010 21:26
jajajajajajja
elena_ciub
Postat pe 31 Martie 2010 21:26
Fetelor, am gasit o fff tare promotie la profesionalcosmetics.ro
mi-am luat un set cu 4 produse profesionale Keune ptr ingrijirea parului pe timpul verii care oricum imi sunt indispensabile ( eu tin fff mult la parul meu mai ales ca este blond si necesita atentie sporita) si am primit cadou o pereche de ochelari de soare Polaroid.
Prima data cand am auzit zic, eee... ii fac si eu cadou si am rams socata cand am primit coletul!!! sunt super tari, moderni, f misto ce sa mai, au husa speciala si laveta, iar in magazin i-am vazut la 200 lei bucata.
Coletul a venit prin curier si cei de la profesionalcosmetics.ro m-au impresionat si pt faptul ca mi-au dat livrare gratis ( produsele au costat 320 lei) iar tot ce era in colet a venit super ambalat cu bule de aer etc.

Recomand tuturor aceasta promotie, ochelarii sunt extraordinari!!!!
http://www.profesionalcosmetics.ro/store.html?page=shop.product_details&category_id=50&flypage=flypage.tpl&product_id=1394
ronna20
Postat pe 1 Iunie 2010 21:38
De la: kittycrys, la data 2009-08-01 17:07:13Am si eu o nelamurire...Acu sa nu-mi sariti in cap da' parca as avea dreptate....Aici vad ca 90% isi cumpara ochelari de firma...Pai , Doamne iarta-ma,da unde v-ati ascuns fetelor? Ca eu pe strada sa innebunesc daca am vazut ochelari de firma la mai mult e 10%.Si credeti-ma, care obisnuiesc sa poarte ochelari de firma, stiu sa faca diferenta.
Iar Police, cel putin, care e imposibil sa nu-i recunosti, pentru ca sunt superbi, doar 2 persoane am vazut vara asta. Nu va ganditi ca stau si ii numar pe strada, as fi penibila, dar "iti sar in ochi", si mai ales unei impatimite nu-i scapa nimik, nu trebuie sa intorci capul dupa oameni,ii recunosti imediat.
Asta e parerea mea, cel putin...Acu' chiar va rog sa ma corectati daca gresesc.Si nu generalizez,nu ma refer decat la orase precum Iasi, Galati, Sibiu.


unele din ele n-au ce se kka de foamne si vin aici sa ne abureasca ca poarta nu stiu ce ochelari
Degeaba ai o perche de ochelari pe ,,nasuc" daca puti de la 1km si esti proasta de dai in gropi.
a avea ceva de firma,nu inseamna ca ti-a pus D-zeu mana in cap
Valy90
Postat pe 15 Februarie 2011 17:16
De la: valy90, la data 2011-02-15 17:16:00
De la: kittycrys, la data 2009-08-01 17:07:13Am si eu o nelamurire...Acu sa nu-mi sariti in cap da' parca as avea dreptate....Aici vad ca 90% isi cumpara ochelari de firma...Pai , Doamne iarta-ma,da unde v-ati ascuns fetelor? Ca eu pe strada sa innebunesc daca am vazut ochelari de firma la mai mult e 10%.Si credeti-ma, care obisnuiesc sa poarte ochelari de firma, stiu sa faca diferenta.
Iar Police, cel putin, care e imposibil sa nu-i recunosti, pentru ca sunt superbi, doar 2 persoane am vazut vara asta. Nu va ganditi ca stau si ii numar pe strada, as fi penibila, dar "iti sar in ochi", si mai ales unei impatimite nu-i scapa nimik, nu trebuie sa intorci capul dupa oameni,ii recunosti imediat.
Asta e parerea mea, cel putin...Acu' chiar va rog sa ma corectati daca gresesc.Si nu generalizez,nu ma refer decat la orase precum Iasi, Galati, Sibiu.


unele din ele n-au ce se kka de foamne si vin aici sa ne abureasca ca poarta nu stiu ce ochelari
Degeaba ai o perche de ochelari pe ,,nasuc" daca puti de la 1km si esti proasta de dai in gropi.
a avea ceva de firma,nu inseamna ca ti-a pus D-zeu mana in cap



salut valy
Ame_ly
Postat pe 15 Februarie 2011 17:21
De la: Ame_ly, la data 2011-02-15 17:21:37
De la: valy90, la data 2011-02-15 17:16:00
De la: kittycrys, la data 2009-08-01 17:07:13Am si eu o nelamurire...Acu sa nu-mi sariti in cap da' parca as avea dreptate....Aici vad ca 90% isi cumpara ochelari de firma...Pai , Doamne iarta-ma,da unde v-ati ascuns fetelor? Ca eu pe strada sa innebunesc daca am vazut ochelari de firma la mai mult e 10%.Si credeti-ma, care obisnuiesc sa poarte ochelari de firma, stiu sa faca diferenta.
Iar Police, cel putin, care e imposibil sa nu-i recunosti, pentru ca sunt superbi, doar 2 persoane am vazut vara asta. Nu va ganditi ca stau si ii numar pe strada, as fi penibila, dar "iti sar in ochi", si mai ales unei impatimite nu-i scapa nimik, nu trebuie sa intorci capul dupa oameni,ii recunosti imediat.
Asta e parerea mea, cel putin...Acu' chiar va rog sa ma corectati daca gresesc.Si nu generalizez,nu ma refer decat la orase precum Iasi, Galati, Sibiu.


unele din ele n-au ce se kka de foamne si vin aici sa ne abureasca ca poarta nu stiu ce ochelari
Degeaba ai o perche de ochelari pe ,,nasuc" daca puti de la 1km si esti proasta de dai in gropi.
a avea ceva de firma,nu inseamna ca ti-a pus D-zeu mana in cap



salut valy

Valy90
Postat pe 15 Februarie 2011 17:25
De la: valy90, la data 2011-02-15 17:25:54
De la: Ame_ly, la data 2011-02-15 17:21:37
De la: valy90, la data 2011-02-15 17:16:00
De la: kittycrys, la data 2009-08-01 17:07:13Am si eu o nelamurire...Acu sa nu-mi sariti in cap da' parca as avea dreptate....Aici vad ca 90% isi cumpara ochelari de firma...Pai , Doamne iarta-ma,da unde v-ati ascuns fetelor? Ca eu pe strada sa innebunesc daca am vazut ochelari de firma la mai mult e 10%.Si credeti-ma, care obisnuiesc sa poarte ochelari de firma, stiu sa faca diferenta.
Iar Police, cel putin, care e imposibil sa nu-i recunosti, pentru ca sunt superbi, doar 2 persoane am vazut vara asta. Nu va ganditi ca stau si ii numar pe strada, as fi penibila, dar "iti sar in ochi", si mai ales unei impatimite nu-i scapa nimik, nu trebuie sa intorci capul dupa oameni,ii recunosti imediat.
Asta e parerea mea, cel putin...Acu' chiar va rog sa ma corectati daca gresesc.Si nu generalizez,nu ma refer decat la orase precum Iasi, Galati, Sibiu.


unele din ele n-au ce se kka de foamne si vin aici sa ne abureasca ca poarta nu stiu ce ochelari
Degeaba ai o perche de ochelari pe ,,nasuc" daca puti de la 1km si esti proasta de dai in gropi.
a avea ceva de firma,nu inseamna ca ti-a pus D-zeu mana in cap



salut valy


helauuu Amy
kudik mi-a postat doar mutrita
Valy90
Postat pe 15 Februarie 2011 17:26
De la: donttouch, la data 2009-02-23 08:44:12vogue imi sta pe nasuc anul asta , iar la cati bani am dat pe ei nu cred ca se pot numi imitatie grosolana
dumitre
Postat pe 28 Martie 2011 13:04
De la: donttouch, la data 2009-02-23 08:44:12vogue imi sta pe nasuc anul asta , iar la cati bani am dat pe ei nu cred ca se pot numi imitatie grosolana
dumitre
Postat pe 28 Martie 2011 13:04
asdasdasd
dumitre
Postat pe 28 Martie 2011 13:07
asdasdasd
dumitre
Postat pe 28 Martie 2011 13:08
asdasdasd
dumitre
Postat pe 28 Martie 2011 13:08
De la: dumitre, la data 2011-03-28 13:08:08asdasdasd



doamne!"" cat mai ai de gand sa postezi??
Valy90
Postat pe 28 Martie 2011 13:28
De la: dumitre, la data 2011-03-28 13:04:16
De la: donttouch, la data 2009-02-23 08:44:12vogue imi sta pe nasuc anul asta , iar la cati bani am dat pe ei nu cred ca se pot numi imitatie grosolana


Daca va intereseaza tendintele pt 2011, va recomand urmatorul link
http://roxo-bijuteriihandmade.blogspot.com/2011/03/tendinte-ochelari-de-soare-2011.html
roxo
Postat pe 12 Aprilie 2011 10:51
nu cred ca conteaza atat de mult firma...important e sa te protejeze de radiatii..sau cel putin asta ar trebui sa ne preocupe pe toti.
kudika085172
Postat pe 22 Aprilie 2011 00:08
pe nasuc imi stau ochelarii de vedere pe care ii port de mica.......ete na, am si heliomat!
seherezada
Postat pe 22 Aprilie 2011 08:20
pe nasuc imi stau ochelarii de vedere pe care ii port de mica.......ete na, am si heliomat!
seherezada
Postat pe 22 Aprilie 2011 08:21
pclaudia80
Postat pe 22 Aprilie 2011 08:40
pclaudia80
Postat pe 22 Aprilie 2011 08:40
In general port destul de rar ochelari de soare...Important e sa ofere protectie cat mai buna ...Restul nu prea conteaza...
klno
Postat pe 22 Aprilie 2011 08:48
In general port destul de rar ochelari de soare...Important e sa ofere protectie cat mai buna ...Restul nu prea conteaza...
klno
Postat pe 22 Aprilie 2011 08:49
hmmm...incerc sa ma uit cu ochii incrucisati, sa vad ce am pe nasuc...si nu prea reusesc..
oare ar trebui sa folosesc o oglinda???
cornela1968
Postat pe 22 Aprilie 2011 09:06
mry_88
Postat pe 22 Aprilie 2011 09:10
ceva bun.
mry_88
Postat pe 22 Aprilie 2011 09:10
De la: cornela1968, la data 2011-04-22 09:06:36hmmm...incerc sa ma uit cu ochii incrucisati, sa vad ce am pe nasuc...si nu prea reusesc..
oare ar trebui sa folosesc o oglinda???


uita-te drept in ochii mei si poate iti spun eu ce porti pe nasuc!!
vitamina_c
Postat pe 22 Aprilie 2011 09:13
polaroid... cumparati in toamna... nu sunt de fitza, doar de necesitate pt ca sufar de o fotosensibilitate f ridicata :-s
ralucaa
Postat pe 22 Aprilie 2011 09:27
polaroid... cumparati in toamna... nu sunt de fitza, doar de necesitate pt ca sufar de o fotosensibilitate f ridicata :-s
ralucaa
Postat pe 22 Aprilie 2011 09:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hairstylist 1 De la: kudika334634 12 Ianuarie 2011 13:59
Trend 4 De la: ad__83 29 Aprilie 2011 09:07
ce-ti sta pe nasuc ? 1 De la: kudika347902 4 Mai 2011 14:06
Ce-ti sta pe nasuc? 1 De la: kudika398972 10 Mai 2011 08:26
nimic deranjant 1 De la: coryyyy 3 Mai 2011 15:17